PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sretan Bozic svim Normalnim Hrvatima!

Vicmaher_ZadnjeGovno
24-12-2003, 13:43
24.12.2003 - 13:16

Sanader: Imamo nameru da resavamo probleme srpske zajednice u Hrvatskoj!

Novi hrvatski premijer Ivo Sanader izjavio je da njegova Vlada ima nameru da resava probleme srpske zajednice u Hrvatskoj, naglasavajuci da i sada vladajuca Hrvatska demokratska zajednica i on licno smatraju da su manjine samo bogatstvo, a nikako njen problem. U intervjuu agenciji BETA, jednom od prvih koje je dao nakon sto je njegova Vlada dobila poverenje Sabora, Sanader je govorio o buducim odnosima Hrvatske i SCG, zalozio se za AVNOJ-evske granice izmedju dve zemlje, za ukidanje viza u sklopu resenje pitanja granice, i procenio da u ovom trenutku ne postoji mogucnost koalicije HDZ-a sa Socijaldemokratskom partijom Ivice Racana. "Ja zelim Srbiji i Crnoj Gori svako dobro. Zelim da imaju jasnu perspektivu onoga sto oni zele, a to je put prema Evropskoj uniji, jednako kao sto to i mi zelimo. Drago mi je da je Evropska unija u prolece ove godine u Solunu izglasala politicku odluku kojom otvara jasnu perspektivu zemljama ovog dela Evrope za punopravno clanstvo u toj organizaciji", rekao je hrvatski premijer.

27. prosinca 2003.
27-12-2003, 03:47
Četiri godine spolno zlostavljao kćer

ZAGREB - Istražnom je sucu priveden 46-godišnjak iz Zagreba, za kojeg je njegova 15-godišnja kći ispričala da ju je spolno zlostavljao od početka 1999. godine do 10. rujna 2002., kad je smještena u dom. Djevojčica je ondje zbrinuta odlukom socijalnih radnika, jer od roditelja nije dobivala odgovarajuću brigu. Nakon što je već smještena u dom, o spolnom zlostavljanju najprije je nešto rekla odgajateljici, a ostalo u tretmanu na Poliklinici za zaštitu djece i mladeži od zlostavljanja u Zagrebu. U veljači ove godine roditelji su prijavljeni zbog zapuštanja kćeri i traje im sudski postupak.

Copyright (C) by Večernji list