PDA

Pogledaj cijelu verziju : mazda 3 sedan



gost-mazda3
23-12-2003, 13:11
kada dolazi kod nas? koliko litara stane u sedan? običana mazda 3 prima 300 litara a to mi je premalo a zanima me taj auto i to opako!!!

alien5
23-12-2003, 13:47
I mene je zanimao dok ga nisam vidio i primjetio neke stvari: prtljaznik je cca. 420 l- i nije uopce funkcionalan jer nema 5tih vrata. Takoder nesto glupo- kad ides dignut prtljaznik nemas ga za sta uhvatit-valjda ce to u nekoj drugoj seriji sredit jer ovo definitivno ne valja. Auto je prostran ali je prava zaje... ulazit na zadnja vrata: vrlo mala vrata- prodavac mi je pokusao objasnit zasto je takvo ali u principu to te ni ne zanima. Jos me nesto strasno iznerviralo: ne mozes uvalit svoj vlastiti CD radio nego moras kupit njihov, a za tu lovu mozes kupiti 3 cak i bolja audio sustava. Sedana trenutno nema do 3 mjeseca ako si imao srece da se vec predbiljezis. Postoji samo 1.6 benzinac koji sa najjeftinijom opremom dode 17500 eura na snizenju ako ga narucis prije Nove (pa kad stigne). Dizeli ne dolaze prije proljeca- i to ako. Sta se tice opreme, stvarno O.K., motor elektronika na bazi novog Forda focusa uz japansku izradu- preporuca se. Ali za tu cijenu se stvarno danas moze dobit relativno bolje auto- sad je jos akcija za Nissan primeru ( a to je klasa vise), sa cak boljom opremom a ralika u cijeni je tek 700-900 eura. Savjet: pricekaj jos godinu dana dok ne isprave sve ove male nedostatke koji nerviraju, ili kupi drugo. A ako pricekas doci ce i sestica na snizenje!

Mazda3
23-12-2003, 20:22
Iako "obicna" 3 prima 300L, meni izgleda funkcionalnije...
Krajem 2004 bi trebala stici 3 sa 4x4 pogonom :smile20:

Dr. Strangelove
24-12-2003, 09:02
Moja firma je blizu Mazde Jurković i vidio sam ju neki dan u prolazu, plava sa alu felgama...izgleda fenomenalno za sedana...

_Stevo
24-12-2003, 12:39
Vidjeh Mazdu 3 5vrata. Hm...neznam. Prednji kraj ××××n, stražnji...hm. Nije mi baš nekak sjela... :( <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

Frontera TDS
24-12-2003, 19:50
daj mi recite od kud znate da bi trebala izać trojka 4x4? ja bi trebao dobit tr0jku gta sad na proljeće

Frontera TDS
24-12-2003, 19:58
i ako znate koji motor?
koji dizeli dolaze sve na proljeće i koje bi im bile cijene