PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sadam Husein

Grgur Ninski
16-12-2003, 05:47
Sto je to pravda..?!

Jeli pravo sto amerikanci i englezi rade u Iraku..?!

Sa kojim pravom oni mogu suditi Sadam Huseinu, poslije svega sto su oni ucinili u Iraku..?!

Nije da Sadam Husein nije netko kome nebi trebalo suditi, ali koliko takovih ima i njima se niti ne razmislja o nekakvom sudenju...?!

Nije li sud zapravo podcrtavanje razlika izmedu dobra i zla...?!

Kao mozes ikome suditi ako nemozes definirati sto je dobro a sto zlo.

Na primjer : UN, medunarodni sud u Hagu, nisu li to demokratske ustanove koje bi trebale objekltivno odlucivati o pravdi i tako ju pokusavati i djeliti.
Ako netko, zbog vojne i ekonomske moci, moze da nadvisi takove demokratske ustanove, onda zakon dzungle vlada i tek sila je u pravu.

"... KOME ZAKON LEZI U TOPUZU , TRAGOVI MU SMRDE NECOVJECSTVU..." !!!

Meni osobno je zao da je nas Ivo Sanader poslao cestitku Bushu zbog konacno hvatanja ( silovanja ) jednog siromaka koji se je tek usudio ne slagati se sa okupacijom svoje zemlje, ubojstvima svojih sinova, i jos to javno govoriti.

Vise bih volio da je Sanader pricekao sa cestitkama, dok se ne pronadu ta sredstva masovnog ubijanja, zbog kojih je cijelo ovo krvoprolice jadne raje pocinjeno.

Gade mi se svi ti koji sa buzdovanima odlucuju o pravdi, i ti koji im onda poltronski cestitaju.

Ma
16-12-2003, 11:23
Sargone idi u ×××××. :smile08:

"Hrvatski zakonik"
16-12-2003, 16:46
:)) "... KOME ZAKON LEZI U TOPUZU , TRAGOVI MU SMRDE NECOVJECSTVU..." !!!
:))

Bravo Ninski
16-12-2003, 18:33
Evo, pretekao si i Rim, u osudi postupka prema suznju.Kaze se da bi prepoznao covjeka, prvo moras biti jedan, a ti si i u Sadamu sagledao covjeka. Covjek si Grgure, kapa dolje.

Sanader je požurio
16-12-2003, 19:17
da izabere najbolje mjesto u Bushovom šupku,nebili sa svog muljavog puka skinuo anatemu genocidnih majmunolikih fanatika,jednom rječju zvanih Hrvati.
Tako mala riječ,Hrvat,a tako veliko oličenje zla.

pa Fredo...
16-12-2003, 19:20
...ja znam da ste vi Srbi OGORCENI sto vam je voljeni sadam uhapsen! A opet vjerujem da ce i vasa vlada (neko iz nje?) cestitati Bushu...

Sta ces...jos jedan popusak...

ako misliš sa tim
16-12-2003, 19:25
da će Vlada srbije čestitati Bushu na hapšenju Sadama Huseina,to je njihov problem jer oni su i onako na odlasku,pa mogu nekome nešto čestitati samo u svoje lično ime,a ne u ime naroda..

A uzgred budi rečeno pročitao sam danas u Večernjaku da ste Vi Hrvati već odredili 7.mj. 2004.g terminom kada će Sadam biti streljan..
Znači opet pravda preko koljena..

hehe, vi, vi
17-12-2003, 01:36
hrvati ste sila i ako ameri ne dobiju podrsku od vas ima da im se ne pise dobro. :smile16: Poletio odma cestitati i tu u hvatanju :smile16: dobrog izrazavanja za tako velikog intelekta.
Jeli mogao upotrebiti mizerniju rijec :smile16: posto se smatra kako se smatra i rijec ide kako i dolikuje Hapsen ili pronadjen .I taj sanader je dupelizac nije ni dosao na vlast odma izjavljuje kao ce biti odnosi sa amerima takvi da ameri budu temelj za novu vladu hehehe , to je lupanje u praznu slamu .Ako on nije dobar sa kosijama nista to mu ne pomaze .Znaci treba da uvede jednaka prava svih gradjana a ne da ce njega neko podrzavati u jednoumlju. :smile16: :smile16:

babin
10-01-2004, 05:54
Sadam mozda i nije valjo ali nije ni jednu zemlju unistio do temelja i odma se moze svrstati medju ljude.

babin
10-01-2004, 05:54
Sadam mozda i nije valjo ali nije ni jednu zemlju unistio do temelja i odma se moze svrstati medju ljude.