PDA

Pogledaj cijelu verziju : riknule vilice i lonac na 12 000 km



skywalker
15-12-2003, 09:17
Na pocetku mala digresija; namjerno nisam stavio ovaj topic u Peugeot forum zato jer zelim da ga sto vise ljudi procita.
Dakle, saga o peugeotovoj kvaliteti se nastavlja. Nakon sto sam prije par dana pisao kako su mi se otvorila vrata pri 80 km/h, moja me 206-ica gorljivo nastavlja odusevljavati.
Dijagnoza subotnjeg pregleda u Autoparu, a ista je potvrdjena nedugo potom i u AutoMaksmiru, glasi: riknule obje vilice, riknuo lonac. Potrebno zamijeniti.
Auto je prosao, tek da napomenem, 12 000 km.
Sramota. I na kraju, covjek mi u AutoParu veli da se ne moram tome cuditi, naime, to je 206, a on je sklepan tak da se trosi lova na ucestalo mijenjanje dijelova.
Imao je par "pohvala" i za 307.<br><hr>

Mario Haas
15-12-2003, 09:32
AutoPar je firma o kojoj sam čuo svašta. Moj sadašnji auto bio je "servisiran" tamo i od njihovog zahvata na crijevima grijanja kabine i danas mi se okreće želudac.
Prošli tjedan sam bio svjedokom slijedećeg događaja:

Gospodin u godinama dolazi na redovni servis 60.000km u AutoPar sa svojim 206.
Ostavlja auto u dobroj vjeri. Dolazi po auto i dočekuje ga NEUKUSNO VISOKA cijena popravka. Kako sad to? Eh, dragi naš gospodine, promijenili smo vam vilice jer su otišle. Cijena 700+kn svaka. Plus rad, plus ostalo. Niti su gospoda iz AutoPara nazvala i pitala SMIJU li promijeniti vilice (jer to nije bilo dogovoreno kod preuzmanja vozila na servis) i IMA li vlasnik uopće novaca za to. Mi smo promijenili a vi platite i gotovo.

Prema toma Skywalker, AutoPar je neprofesionalan servis koji se ZAOBILAZI.

Mario Haas
15-12-2003, 09:39
I još nešto. Prednje vilice se na tvom Peugeotu mijenjaju kada krepaju prednji seleni, jer je iste nemoguće dobiti posebno. No, 12.000km mi je ipak malo premalo. Jedino ako se voziš kao bezosjećajni dušmanin, što čisto sumnjam.

skywalker
15-12-2003, 09:52
Meni je receno da me zamjena vilica kosta 1000 kn svaka + cca 900 kn lonac.
A ne da cu zaobilaziti AutoPar, nego cu zaobilaziti Peugeot.
U svojih 30 godina se nisam toliko nazivcirao i iskilavio koliko sam se s ovim autom u zadnjih 10-ak mjeseci.

skywalker
15-12-2003, 09:57
jednaku dijagnozu su mi postavili i u Maksimiru i u Paru. S tim da ovima u Maksimiru nisam nista govorio kaj sam maloprije cuo od gospode u Paru.

Girrari
15-12-2003, 10:59
Ja ne mogu vjerovat da imaš takav peh s autom.

<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

piquet
15-12-2003, 11:08
i od frenda stari je morao mijenjati vilicu ali je to bila posljedica udarca. u autoparu su mu napomenuli da bi trebalo promijeniti i drugu vilicu (na isto tako smiješno maloj kilometraži) na što on nije pristao. nedugo je imao registraciju i pitao je na tehničkom i kakvom je stanju vilica na što mu je kontrolor odgovorio da su obje vilice u redu. :smile12:
e sad tko tu koga j... :smile11:

Hondo
15-12-2003, 11:15
Znam da se izlažem velikoj pogibelji sa ovom izjavom, no to što sky piše me uopče ne čudi jer sam se naslušao dosta sličnih priča od vlasnika Peugeota. Znam čovjeka kojemu su u ovlaštenom servisu išli raditi generalku na 6 mjeseci staroj 206-ici. Znam čovjeka koji ima 306-icu već godinama i nikada mu prednji ovjes nije OK, odn. stalno mora kupovati nekakve spone, kugle ležajeve i sl. no on i dalje tvrdi da je to auto u usporedbi sa Talijanskim smečem :o
Onda znam čovjeka koji nije mogao upaliti svoj tri dana stari 206 ispred dučana jer mu je elektronska kasa (iz dučana) zbunila kompjuter koji generira kod (code key) - barem je takvo bilo službeno objašnjenje. Pa onda znam čovjeka kojemu je na godinu dana staroj 307 sa 1.6l motorom izgorio ventil (nije pod garancijom), pa su mu onda trebali čistiti glavu, pa ovo, pa ono pa ga je to koštalo cca 4000,00 Kn u Auto-Otoku, a prije toga je mjenjao vozačev sic koji se raspao (inače, dečko je šlank) i napunio kartonsku kutiju sa raznim lajsnama, čepovima i sličnim plastičnim djelovima koji su mu otpali sa auta.
Eto, da ne nastavljam dalje, a vjerujte mogao bi.

Girrari
15-12-2003, 11:15
Očito Autopar sve ostale. :)) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Brock
15-12-2003, 11:15
Neka te to ne čudi...

Ja sam prije 2 mjeseca mijenjao prednje federe nakon puknuća desnog pri udarcu u rupu (dobro da neije stradala felfa i guma ili još neršto...)

Nego... u jednom servisu su mi rekli rekao da je pukao feder, a u drugom servisu (specijalizirani za ovjes) su rekli da je sve OK... dan kasnije sam otišao kod svog rođe koji sam šarafi aute u svojoj garaži i... stvarno je pukao... zamjenili ih uz gajbu pive i svi sretni!

Brock
15-12-2003, 11:18
"neije stradala felfa i guma ili još neršto"

Sorry... još mi nije počela djelovat jutarnja kava.... :))

Hondo
15-12-2003, 11:18
E da, kad je ovjes u pitanju, imam frenda koji ima dvije godine stari Saxo koji ima 15.000 km i vožen je uglavnom po gradu. Bio je s njim na servisu i bez njegovog znanja su mu promjenili prednje vilice jer su mu kugle imale lufta :smile10: .
1.1l motor, gradska vožnja i gazda koji je picajzla kad je auto u pitanju i otišle kugle?!?!?! :(

Girrari
15-12-2003, 11:18
Kad ovo pročitam poželim voziti Punta i 164-vorku doživotno.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Brock
15-12-2003, 11:20
Ne misliš valjda da želiš doživotno čekat 164-vorku sa servisa... :o

Girrari
15-12-2003, 11:21
Prema iskustvu sa Valenčićem... očito da. :( <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

turbo-limac
15-12-2003, 11:43
to me podsjeca na pricu od mog starog kad je kasnih sedamdesetih isao vrlo cesto sa Giuliom u Trst.. i ono svaki puta nebudi lijen, on u servis, a lik isuce pajser pa na kugle... signore, otisle vam kugle... tak da ih je vjerojatno mijenjao svaka dva mjeseca... ali bolilo ga, sve je skupa kostalo ko jedna kava,.... :) :) a ne ovi danasnji pljackasi, pa moras cijelu vilicu, pa 1000 kuna komad.... grozno.. :(

nego, sto se valencica tice,... znam di ima dugi pajser.... :)

skywalker
15-12-2003, 11:52
ah, taj francuski sarm. Da nadodam, karoserija skripi pri startanju i kocenju, kao da se piga, vozacev sic plese naprijed-natrag kojih pola cm, ta××××rung istog bi valjda i ja bolje izvel (vidi se spuzva) etc, etc, etc.
Sve u svemu, jedno vrlo zivopisno iskustvo galske kvalitete. Sudeci po raznim britanskim Pug forumima, kao i nekim nasim/stranim usenet grupama, ni izbliza nisam usamljen slucaj.

Nema veze. Poslal sam sve to u vrazju mater, i poslije AutoMaksimira sjel u auto, pokupil curu i zapalil u Varazdin, zabetoniral se tjesteninom u Domenicu, popil Stellu i odmah sam bil bolje.
;)

Brock
15-12-2003, 11:55
Znam i ja... kod Đire u Puntu iza sica... čeka sljedeći posjet servisu... :smile18:

Quest
15-12-2003, 11:57
Nije mi jasno zašto se selen blokovi ne mogu dobiti posebno, kao kod drugih auta.

Nadam se da brat sa svojim P206 neće doživjet tako gorku sudbinu.

piquet
15-12-2003, 11:59
sky da li imaš kasko. zakucaš se lijepo u zid i totalka i u nove radne pobjede. :))

Ing.
15-12-2003, 11:59
Dečki pa kaj se čudite, današnji auteki su takvi, neki to priznaju a neki "svoga konja hvale".
Najbolja situacija je bila kod frenda kad je dopelal auto na prvi servis/ne u onaj gdje ga je kupil/, te je rađena kompjut.dijagnostika/problem sa zrač.jastucima/pa ja GLUPI KOMPJUTOR pokazal da je auto prošel 12tkm, a on je došel na servis na 1500km.
I tak mi razgovaramo pa ga ja pitam:
-Čuj, a kak je tvoj auto zgledal kad su ga dopelali iz ZG.
-Pa čuj bil je ljepi zglancani.
-I nije bil konzervirani.
-A kaj ti je to.
-Niš, niš.....
Velim ja.
Pa kak onda nebudu odlazile vilice i sva ostala ××××××, kad se kod nas prodaje sve i svašta.
Riječ je naravno o NOVIM AUTIMA. :))
A kaj se tiče pajsera moj rista je nekad 60-ih vozil DKW F-11, i imal je vu Vž jednog servisera kojemu je sinek pomagal, uvijek mu je bil čekić premali.
-Stanko pa daj onaj veči čekić, kaj ti moram to sto put govoriti!
:))

Dom Dom unlog.
15-12-2003, 12:01
Ovo je nevjerojatno kaj sve čitam. A čak mi se počelo u glavi motati da kupim 206 RC.Zbilja nisam pametan....

sepra
15-12-2003, 12:16
Žao mi je Skywalker kaj čitam te stvari, taj auto kao da ima neku lošu karmu. Moj 206 radi kao urica a svakodnevno ga gonim ko vrag grešnu dušu. Ne znam kaj bi rekao, valjda je to kak te pogodi :( <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Fresh
15-12-2003, 12:17
Moje iskustvo sa Peugeotom sam već rekao. Na 106-ci su mi otišle poluosovine (150.000 km) valjda je to normalno.

U Auto maksimiru su napravili procjenu i samo za dijelove tražili 6.000 kn + ruke to bi izašlo oko 7.000 kn.

Poluosovine sam zamijenio kod Jandrasa, zamjenski dijelovi + ruke ukupno 2.500 kuna.


Znam kako se osječaš jer sam i ja imao problema sa Focusom o čemu sam tu već puno govorio, na 20.000 mi je otišao amortizer, na čiju sam zamjenu čekao 2 mjeseca koliko je gospodi trebalo da nabave novi amortizer.

Dom Dom unlog.
15-12-2003, 12:25
Sepra , di ti servisiraš 206???

I koje ulje sipaš tranu u motorin?

Mario Haas
15-12-2003, 12:29
Znam jednog tipa koji je dugo vozio 205GTI 1.9 i nikad se ništa nije pokvarilo. Kad ga je kupio imao je mrvicu lufta na desnoj sponi, a kad ga je prodavao imao je isto toliko.
Zatim je kupio 306S16 pred servis na 100.000km, isti je napravljen kako treba, auto je obnovljen i ne samo da ga vjerno služi nego je izvor neizmjernog vozačkog zadovoljstva i sreće.

Skywalker prijatelju prodaj auto, nema smisla da se i dalje mučiš.

Mario Haas
15-12-2003, 12:31
Quest, prednji seleni se u originalu ne mogu dobiti posebno jer je tako odlučio glupi produkt planer na razini korporacije. Mijenja se sve skupa. Zato ja kod zamjene selena nisam kupio originalne nego bolje i nisam požalio.

skywalker
15-12-2003, 12:35
prodati cu ga za 2 godine kad otplatim kredu.

Quest
15-12-2003, 12:37
Da, jasno mi je to ...

Nekad su znali u PSA ipak radit kvalitetne aute. Meni na BX-u nisu u 15 godina išli ni selen blokovi ni poluosovine, a na 5 i pol godina staroj Xantii, koju sam nedavno kupio, uopće još nije bilo nikakvog kvara. Ali očito se kvaliteta zadnjih godina osjetno srozala, ili barem 'na istok' šalju one primjerke, koji ne prođu sve potrebne kontrole da bi ih mogli prodati 'na zapadu'.

Rossonero
15-12-2003, 12:38
Domenico... fino se tam papa. :)

sepra
15-12-2003, 12:43
A gle Dom ulje mijenjam svakih 7500 i to kod Cesara jer se tamo mogu sam zavući pod auto i pogledati kaj hoću. Ulje je Shell Ultra.
Ak trebam nekaj baš od mehanike i moram u Pežo servis onda u Soprano.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Mario Haas
15-12-2003, 12:43
Znaš šta se još osjetno srozalo Quest.
Kvaliteta cesata. Previše je automobila, a premalo truda nadležnih. Vozimo se po kozjim stazama a ne po cestama. Nije ni čudo da odlaze gume, felge, seleni, opruge, amortizeri i ostalo.

Ja bi lijepo sve kvarove tog tipa na ovjesu adresirao na CESTARE i podigao kolektivnu tužbu svih vozača protiv nadležne instance. Kolika je samo tu kumulativna šteta, koliko se samo novaca i vremena gubi. A sve zato što netko ne radi svoj posao. Ima li neki pravnik ovdje da ispita da li je to moguće?
Za koji klinac plaćamo cestarinu kod registracije, u benzinu i u prirezu, a rezultata nema*?!

:smile13:

skywalker
15-12-2003, 13:11
Mario, evo...ja stvarno nikad nisam bio defetist, i uvijek sam donkihotovski naivno isao na "vjetrenjace", pisao dopise, zvao nadlezne sluzbe (plinara,Elektra, HT, Toplana, ZG ceste) kad god bih mislio da mogu nekaj napraviti, al vise nemam zivaca, volje niti snage.
Godisnje mi dva puta provale u vikendicu. Isprva sam ratovao, a sad znam koliko godisnje moram ostaviti sa strane za sarapoljke, vrata i bravu i tako napravim. Imao sam okrsaje s policijom i njihovim ignoriranjem problema (masovno se provaljuje u vikse u tom kraju), zvao nacelnika opcine, etc, al koristi od svega nimalo.
Sociolozi bi stosta imali za reci na tu temu.
Posvjestil sam si di zivim i svaki dan se trudim ne ocekivati ono sto bi bilo realno za ocekivati od drzave (koja zivi i od mojih novaca) u jednoj Austriji, Danskoj, Svedskoj, ili cak - Sloveniji. Zivimo u vuko××××ni i to je tak.
Da rezimiram - ne vjerujem da se moze ista postici nekakvom peticijim/zalbom/tuzbom upucenoj gradskoj upravi/zg cestama/ne-znam-kome.
...
Idem radit inace ne bum mogel otplacivat kredu.
;)

Dr. Strangelove
15-12-2003, 13:23
fakat sky..još malo pa ćeš sve živo izmjenjat na autu...
brijem da nisi imo sreće i dobio najlošiji auto u najlošijoj seriji... fakat te kužim i želim sreću u budućnosti...kako netko ovdje zna reć..nakon kiše dolazi sunce...

Quest
15-12-2003, 13:27
Mario, posve se slažem.

ovjes
15-12-2003, 13:38
ovjes strada kod novijih automobila jer trpi mnooogo vece udare nego sto je bilo kod starijih automobila. Sila jednako masa puta ubrzanje, a sada su automobili poprilicno tezi i poprilicno brzi. A sila nije zbir nego proizvod te dvije komponente. Kvalitet je manje vise ostao isti.

Quest
15-12-2003, 15:45
To samo djelomično stoji.

Što se tiče brzine, po našim razrušenim cestama s novijim autima ne možeš voziti skoro ništa brže nego sa starima (to sam s BX-om dosta puta provjerio u praksi, jurcajući se s nekim novijim autom). Nova auta su brža više-manje samo na auto-putu, koji je obično ipak bez rupa i sličnoga.

Što se tiče težine, ovjes je dimenzioniran prema težini auta. Inače bi kamioni i autobusi bili stalno na servisu.

Girrari
15-12-2003, 18:01
Nekoć su auti imali balonke, a danas se profil sve više smanjuje, pa ovjes više i trpi.

Nije na odmet spomenuti kako su ti auti rađeni za normalne zamlje i siguran sam da tamo ne bi imao takvih problema.

Ne voze svi u Tbilisiu Nive za badava.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

206-os-
15-12-2003, 18:15
Evo moj 206 odvozio tocno 125000 km. Oprao sam ga prije nekih sat vremena i malo se provozao i reci cu par stvari..
Naravno da se poslije tolikog broja km osjeti razlika i to prvenstveno u kolicini zvukova koje plastika pusta prilikom prolaska preko neravnina. Otkrio sam 4 mjesta iz kojih dopiru zvukovi:
1.otvor ventilacije suvozackog mjesta. Stvar je u tom sto su se sjebale one plasticne mlaznice za zrak prilikom stavljanja ××××nog Ambi pura (il kako se to zove) pa su se mlaznice odvojile jedna od druge. To cu rijesiti stavljanem novih mlaznica.
2. Vozacev retrovizor pusta cudan zvuk kad se npr. u visoj brzini na niskim obrtajima da gas . No to je opet posljedica odvaljivanja retrovizora od strane mog starog i ocito ne strucnog sastavljanja u servisu.
3.Ono dugme na rucnoj ima lufta pa se zna oglasiti prilikom prelaska preko neravnina. To je greska Peugeota.
4. Ona vrata za kazete na originalnom Blaupunkt radiju se micu prilikom voznje recimo u Tvrdji gdje su one kamene kocke pa je cesta jako neravna. Prigovor Blaupunktu..

Bio sam primjetio i neki zvuk iz gepeka ali se uspostavilo da je to bilo od onog trokuta za slucaj nesrece koji je letio tamo-vamo po gepeku.

Naravno nista od tih zvukova nije bilo prvih 70-80 t km, jedino je na 10000 km nesto skripalo u suvozackim vratima tj. bravi sto se rijesilo WD-om.

I predprosle zime je bio riknio akumulator (ne sjecam se koliko je bilo km) sto je izazvalo probleme tako sto u servisu prilikom zamjene nisu dobro zategnuli kleme pa jedan dan auto nije davao nikakve znakove na kontakt. Naravno to se rijesilo zatezanjem istih.

Eto toliko od mene i moga 206.

Sky, stvarno mi te zao, zelim ti vise srece s buducim autom!

doc
15-12-2003, 19:15
sepra, a nisi ti ono davno pisao da si svaki mjesec isao nesto popravljat na svojem 206 dok je jos imao garanciju?

Moj 206 je imao 5 reklamacija, i sad ide dobro. Osim što je mjenjač glasan i zapinje, cvrčci oko volana, zadnje lijevo staklo s vremenom se samo spusti, sve je ok. U svakom slucaju, nikad vise pegueot.

Dom Dom unlog.
15-12-2003, 19:20
Imao sam i ja ×××××× sa svojim S16 , ali opet auto mi se sviđa i išao je zbilja super.

INTERCOOLER
15-12-2003, 22:53
ne kuzim kakve vi to imate 206 ice. ja imam 106 1.4 xs 98 god . sad ima 100 000 km,ganjam ga vec 3 godine,i autic ide i ide, ulje mijenjam svakih 20 000km total 7000 ,disk pločice sam mijenjao na 60 000 , imam alu felge 195 /50-15 i nikakve poluosovine nisam mijenjao a ni lagere. jedini kvar je bio neka antena transpondera-- nije htio prepoznat kod ključa ...tak nešto, koštalo me original 150kuna.autić je zbilja startan i svi ga zovu mala osa jer se u startu moze uspoređivat sa puno jačim autima.. ja zbilja nemam razlog mrzit peugeot,jer u mom kraju nitko nema nikakvih problema općenito sa peugeotima...vjerojatno zato što imamo kvalitetan salon i servis. Riječ je o Elconu iz Zaboka,i preporučio bih ga svima jer imaju prave i ozbiljne majstore nikakve neozbiljne mladunce...

Kas
15-12-2003, 23:28
Seleni se nemogu mjenjati posebno ZATO da kad mjenjaš, mjenjaš veći dio na autu, i normalno, više platiš.
Govno kakvog nema.
Kod Fiata svi imaju isto ×××××× naprijed. Tipo, Tempra, Dedra, 155. Ako ode selen, mjenja se cijela vilica sa kuglom i drguim dobrim selenom.
Racionalizacija. Zar ne??

SMEČE
15-12-2003, 23:38
IMA NAS JOŠ SRETENIKA RAZNIH BRENDOVA S ISTIM PROBLEMIMA S "NOVIM AUTIMA".
JA KAD BIH POČEO NE ZNAM KAD BIH STAO.
MA ČISTO ME VIŠE SRAM...A SAMO PERSEN DJELUJE I TO FORTE

NIŠTA NOVO VJERUJTE...SVE JE OVO DANAS MASS PRODUCTION...SVE

POCKET ROCKET FORUMU
15-12-2003, 23:48
JA BIH ŽELIO NEŠTO REĆI.

Koliko god novi Fiati i Renaulti(mom bratu stao Clio nakon 800kn - debilni davač zraka), ja se bojim pisati o problemima Peugeota, jer ljudi sa foruma koje volim ga imaju.

No, PEUGEOT se pokazao u zadnjih 5 godina smeće na hrvatskom tržištu.

Bolesni problemi sa 206-icama(ISUSE KOLIKO VAS MOŽE BITI), a o 307-ici NE ŽELIM KOMENTIRATI.

Koliko samo ljudi poznajem koji su zamalo POGINULI u 307, kojima su OSTAJALE KVAKE U RUCI, OTKAZIVALE KOČNICE, LETVE VOLANA BILE U KURCU NAKON 20.000km, ZASIPAVALE SE GETRIBE, ITD.

A koliko je samo ljudi mijenjalo POLUOSOVINE na tim ××××nim 206?!?

Tri frenda mi imaju 206(od njih 3 jedan vozi trke s njim), na sva tri (QUICKSILVER)su mijenjane vilice po cijeni od 900kn.

Na jednom se desilo nešto simpatično,a to je onaj divni školjkasti sic, koji se rašio po rubu nakon 6,000km, jednako kao meni na prošlom GTT-u nakon 170,000km.

HOĆETE JOŠ???

DAJTE, DAJTE, SAMO RECITE!!!

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

sepra
16-12-2003, 00:13
Doc, to je bilo u prvih par mjeseci, nakon tih stvari za sada sve super.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Turbo Paljo
16-12-2003, 00:34
Pocket me ne voli sad se izdal :smile16: :smile16: :smile16:

Pocket Rocket UNLOG
16-12-2003, 00:37
Sunce ti ×××××!!!Ajde, lepo slagati S16 kaj sam ti dal na CD-ima i ne zajebavaj me!!!
:smile16: :smile16: :smile16:
P.S. pazi na poluosovinu...
:smile16: :smile16: :smile16:
To se zove realna igra...Da moreš jebati po autu tak u NFS...

skywalker_odlog
16-12-2003, 08:23
ak je 1.4 motor startan, onda ne znam kaj nije startno.
Cinjenica je da ima zadovoljnih vlasnika 206-ica, no daleko je vise onih kaj voze razne poluproizvode, kao sto ga vozi i sricatelj ovog posta.
Najjaci su mi oni kaj na temelju jednog, dva ili tri slucaja osjete poriv za generaliziranjem.
U zadnjih par mjeseci sam se nacital stotine raznih postova na temu problema u 206-ici. Usporedo sam pratio slicne Renault ili Fiat forume i stekao dojam da je 206 ono sto sam vec napisao - poluproizvod u debeloj vecini slucajeva.

A koliko sam se veselil tom autu, nemre se ni opisati. I onda mi se ovo desi.
Ne znam jel bih radije plakal ili nekom u Francuskoj glavu iz ramena iscupal. Osim toga, stvarno nisam neki lovas, krvavo sve sam zaradim, pa sve ovo osjecam i kao svojevrsnu nepravdu.

Mario Haas
16-12-2003, 08:43
Šteta, prava šteta. :smile08:

Girrari
16-12-2003, 10:16
Baš.
<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

INTERCEPTOR
16-12-2003, 13:11
Ja bi samo rekao da 1.4 mtorosa 75 ks ne ide ni kurca, eto, a još manje d aje startan. Jedan od najsporijih ako ne i najsporiji gradski auto sa 75 ks.