PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ford Fiesta



zarobljenik brzine
15-12-2003, 03:40
Zelim da vam kazem da je Ford zaista super automobil.Imao sam prije par godina Ford Fiestu iz 1981 godine.Motor joj je bio 1100ccm,ali je bio prerađen,i auto je imalo znatno više od 100ks,sad se ne sječam trenutno.Taj automobil je išao 150 kao sa pjesmom iako je 1981 godište,i počela ga korozija hvatati.Svakom autu dođe kraj,pa tako i ovom Fordu.Ovo vam pišem zato što kreteni kao CORRADO-FAN previše uzdižu automobile koji su neke extra zvijeri.Pa moj CORRADO-FAN,pa tog bi tvog CORRADA poderala CELICA starija od 15 godina,hočeš li mi vjerovati?A,sad da ja imam još ovu Fiestu,smio bi se s tobom potrkati,jer bi te 100% dobio na ubrzanju,jer je fiesta lakša puno od Corrada,a još i dorađen motor.PA BI MI VIDJELI ŠTA JE VIŠE TAJ CORRADO.JELI STVARNO DRUMSKA ZVIJER,ILI SAMO PLOD TVOJE MAŠTE (PROSTO NE VJERUJEM DA TAJ CORRADO IMA 3.0 MOTOR,TO SAM SE LIČNO UVJERIO,NE POSTOJI 3.0 MOTOR ZA VW.JEDINO DA SI I U NJEMU IMAO SUPRIN MOTOR,KAO U TOG BMW. :)) :)) :)) :))


HVALA!<br><hr>

deky
15-12-2003, 19:30
Pa konačno si i ti otvorio oči,skužio si kakav je to lažov,trebalo ti je malo duže,ali dobro,glavno da si ga prokužio.

speed- machine
18-12-2003, 20:37
Uh, već sam se uplašio da smo ja ideky jedini koji smo prokužili c-fana