PDA

Pogledaj cijelu verziju : Od srca - veliko, veliko hvala



Dino Zg
14-12-2003, 22:44
Preživio sam nešto što se samo može nazvati jednom velikom strahotom. Vozeći se s mamom, dva brata i strinom u smjeru Zagreb-Rijeka, kod mjesta Močila na naš automobil prevrnuo se kontejner s nekoliko desetaka tona tereta. Zahvaljujem mještanima Močila, prvim očevicima nesreće, gospođi koja je zvala Hitnu pomoć i njezinu suprugu, koji je sve pokušavao kako bi taj teret bio što prije skinut s našeg automobila. A to je bilo nemoguće bez dizalice, koju se čekalo nekoliko sati. Sve to vrijeme liječnik Hitne pomoći uspio me infuzijom održati na životu, na čemu sam mu neizmjerno zahvalan.
Nakon toliko vremena provedenog u olupini prevezenn sam u karlovačku bolnicu. Nema riječi kojima bih mogao sve izreći i zahvaliti medicinskom osoblju, na čelu s predivnim liječnicima koji su me te noći operirali. Učinili su sve što je bilo u njihovoj moći kako bi me drugi dan transportirali u zagrebačku bolnicu Rebro. Tu je tek počela prava strka za spašavanje mog života. Ne znam imena svih tih nesebičnih i požrtvovnih liječnika i medicinskog osoblja, koji su izvršili daljnje operacije, te cijelog intenzivnog odjela. Ovim im putem zahvaljujem od svega srca. Kad uvježbam hodanje po protezama, za koje sam zahvalan cijelom kolektivu "Plive", doći ću da im stisnem ruku i osobno zahvalim za sve što su učinili za mene.
Rehabilitacijski centar u Božidarevićevoj zaslužan je za moje prve korake na protezama, a da moj hod bude što lakši i bezbolniji zaslužni su i stručni djelatnici tvrtke "Otto Bock" iz Samobora.
Na kraju ove moje priče presretan sam što sam ostao živ. Od srca zahvaljujem svim znanim i neznanim ljudima koji su u ovoj mojoj velikoj tragediji bili uz mene, fizički ili u mislima, moleći se za moje ozdravljenje. Svima od srca veliko, veliko hvala. %0

širokobriježanin
14-12-2003, 22:46
Drago mi je..... :) <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Kas
14-12-2003, 22:48
Svaka ima čast!!

Girrari
14-12-2003, 23:10
Svaka tebi čast na toliko pozitivizma nakon svega kaj si doživio.

Kapa dolje, maestro.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Kas
14-12-2003, 23:51
Treba pomagati kad vidiš da je nekome teško. Kad vidim da je nekom krepao auto na pola ceste, pomognem mu gurati. Ako vidim da je netko sa dignutom haubom kraj ceste, stanem pitam jel mogu pomoći.
Treba pomagati. Nikad ne znaš kad će tebi biti potrebna pomoć Meni kad je auto stao, uvijek je netko uletio, i pomogao gurat.
Hvala dobrim ljudima.

sepra
15-12-2003, 00:19
Je osjećaš se kao da si se ponovo rodio. Inače čovjek može čuda preživjeti, ja se sjećam nas četvorica a karton Pelina :smile11: <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

cuore
15-12-2003, 00:20
supotpisujem djirinu i kas-ovu izjavu.

cuore
15-12-2003, 00:21
sepra :)) :smile06: :)) :smile06:

širokobriježanin
15-12-2003, 01:01
Kas, nije ni pametno svima stajat, pogotovo ak se vraćaš sam po mrkloj noći, a u magli usred ničag stoji auto i tip od 150 kila ti signalizira da mu staneš pomoć... :o
Jednom sam stao tipu u 2 ujuutro stvarno usred ničeg, ali na svu sreću bio je neki normalni, ali kad sam rekao svojima, skoro su me ubili... :( <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Mario Haas
15-12-2003, 08:36
Dino, samo hrabro naprijed. ;)

kkk
15-12-2003, 14:40
"...i tip od 150 kila ti signalizira da mu staneš pomoć"
:smile06:

Fresh
15-12-2003, 14:49
Dino,
s obzirom na posljedice pretpostavljam da se sad teško prisječati onoga šta je bilo, ali je li utvrđeno kako se kontejner našao na autu u kojem si ti bio. Napisao si da se prevrnuo, ali uslijed čega, i da u kojem ste vi bili autu.

doc
15-12-2003, 19:20
dino, imao si mnogo sreće s doktorima.

ja za svoje doktore, ne mogu naći riječi kako da opišem tu bešćutnu gamad i stoku. Čast izuzecima.
Pozdrav!

Bmw Touring
15-12-2003, 21:25
Dino svaka cast i zelim ti brzo ozdravljenje :)

Kas
15-12-2003, 23:34
Široki, kad prolazim pokraj nekog, usporim, i procijenim kakav je čovjek. Ako je čudan, ili ima čudne želje za šlepanjem ili sl. uvijek je tu 107 zdravih konjića spremnih za galop.