PDA

Pogledaj cijelu verziju : kućni E-mail



Jožica
11-12-2003, 13:26
ne znam gdje bi pitala pa ću ovdje. naime, tražim posao i imam napisan gotov cerriculum vitae kojeg prilažem ostalim dokmentima koji se traže pri javljanju na natječaj. Izraziti naglasak dala sam na znanje worda i excela i na znanje u dopisivanju elektroničkom poštom i medijima kao i to da sam vješta u kreacijama Web-a.
neki dan san pročitala na temi o prijateljstvu gdje se javljaju Poslodavci da postoji i tzv. kućni E-mail pa ne znam o čemu se radi jer ja se sa svojim majlom mogu javlat sa svih računala izvan kuće po čitavom svijetu.
molim vas ako imate informaciju kakav je to mail da mi javite kako mi to ne bi bila prepreka za posao. pitala sam hinet oni pojma nemaju.

unaprijed hvala

Jožica

Jozza
07-01-2004, 18:12
Sad bum ti ja objasnil!
Viš, kad ti dojdeš pred nečija vrata, ako je osoba koju tražiš bez policijom ili sličnom gubom za petama, ta osoba ima na vratima pličicu na kojoj lijepo piše njeno ime i prezime. Žišku?
Tak ti je i s mailom. Imaš onaj pravi s imenom i prezimenom a imaš onda i one, znaš kaj ti služe za zajebavanje drugih, za kamuflažu i slično.
Guba, kaj ne?
:smile08:

Jožica
20-01-2004, 11:22
Čuj Jozza, u mom selu samo gospon veterinar imaju na vratima napisano dr. a mi ostala sirotinja znamo ko ke ko pak ni ne pišemo ništ.
Hinetov E-mail kažeš za poštene žene ?
I za poštenjačine muževe ?
Dobro, al' vidiš neki poslužitelji imaju opet neke editore koje HT-ovi sustavni ne čtaju. Ne 'poznaju ih' pak ih ne raspakiravaju pa se zbog tih fajli isplati uzeti još neki majl s kojim možeš slati 'pdf' extenzije i intervenitati u njima...
Neg, ×××ך to, imaš ti kućnoga ili vanjskoga, poštenoga ili skrivenoga ?
Pusu ti šaljem

:smile15:

XYZ
23-01-2004, 09:16
Jozica,prije te interesiralo kak se pise e-mail a sat te interesira morzeova abeceda kaj se na gumbek stiska.Jesi ti mali vragic, naj biti tak znatizeljna budu te pajceki pojeli s posijama. Naj se rasrditi male se moram nasaliti.Budi takva kakva si i lijepi pozdrav oh skoro sam zaboravil i pua od xyz. Bok!!!!

Jozza
23-01-2004, 11:30
Čuj Jožica a ja sam ti poštar pa kad ti drugi put zazvonim na tvojim vratima, bum te tak celu isprepipala i bacila na stol, pa bum ti znaš kaj delala.
Guba kaj ne :smile15:

Jožica
26-01-2004, 14:30
Čuj ti kaj si se sastavil od matematičkih nepoznanica treće vrste. Nafčila sam ja i telegrafiju kaj sam trebala delat u Obalnoj radio-službi. Si kaj moreš zmislit kak bi ja brodove spelavala kak kravice na livadu ?
Pak ti se morze ovak uči :
ta-ti-ta-ti-ta-ta-ti-ta, ta-ti-ta-ti-ta-ta-ti-ta… ( kucaš tri puta ) a to znači CQ,CQ. CQ, a to pak znači ‘poziv svima’ ( di ex )
( ‘ta’ je crtica a ‘ti’ je točkica )
I znaš kaj se zgodilo ? Kad me videl moj mili i dragi da se kak bogec bistrički mučim, primil me za rokice i stisnul me na grudi i tiho šaptal.
Naj ti nikam ić od mene, bomo si mi zajedno siti i gladni. Kaj si god stvorimo zajedno tomu bumo zajeno našu dušu dali. A kad pak bumo stari vse okole nas bude po jedna životna priča i one će naše rokice navjeke skupa držati. Kak god da budu stisnute naše stare jokice navek će se suzica radosnica naći za vse lepo kaj smo skupa preživeli u dobru i zlu.
A nofčeki bi nam možda dali više ugode, al praf za praf, nigdar se žnjimi ljubav ne more kupiti. I tak sem sad doma i svog milog dragog dočekujem kad umoran zdela dojde. Nek zna da ga žarko ljubim a kad on to osjeti suza mu poteće.
Sad si šparamo za na more ić. Skromno, onak kak moremo, i ne bumo preveć daleko išli. Smo premišlavali da je u Poreću krasno.
Još samo da pošćerici velim da ne razmem kaj bi ona meni na stolu delala? Poveć malo kaj ti je ta guba ? Kod nas za gubu veliju za jenu izraslinu na drveću a zgledi kak gljiva.

Srćeko vam šaljem

:smile20:

Jozza
04-02-2004, 14:43
Dugo se spremišlavam da ti nisi ona Jožica koja voli da joj se navlači kožica ?

:o

Ivi
13-01-2010, 18:56
Kucni mail je kucna posta. Mail na engleskome znaci posta. To osim Bandica svi znaju...