PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bili Srbin i Hrvat .....

Vicko
09-12-2003, 19:52
Posle avionske nesrece na pustom ostrvu se nadjose zajedno Srbin i Hrvat sa zenama.
Posle nekoliko dana, zahvali im hrane, pa se odlucise da pecaju. Ali riba nece, tako da upecase samo jednu.
I sada problem, kako da podele jednu ribu na njih cetvero?

Doseti se Srbin: - Ajde da ×××××o jedan drugome zenu, pa ko duze izdrzi i vise puta po×××× - dobije celu ribu.

Pristane Hrvat, pozove zenu, a Srbin raspali, pa do zore. Znoji se Hrvat, vristi zena, a Srbo gusli li gusli!

Negde u zoru, Srbin vise ne moze, pa ga izvadi, a Hrvat, sav srecan kaze: - Ajd sad, dovedi tvoju, da vidimo okoliko ja mogu!

A Srbin ce: - Ma jebala te riba, evo ti riba, koji ce mi ×××××...

Hehehe!!!!
09-12-2003, 21:43
:)) :smile06: :))

Krizaljka
10-12-2003, 17:36
U vecini slucajeva, prilikom resavanja Ukrstenih Reci, kad imas "KONJ", ti upises "AT".

A sta upises kada imas "KONJSKA RASA IZ HRVATSKE"???

Pa, naravno ...... "CROAT" !!!!!

U
10-12-2003, 19:49
××××× materinu, sto su ovi cigani pametni. ×××× ih a nemaju drzavu. Puno kurcine ali mozga niti za lijek. Samo naprijed srbocigancici ×××× vam konj kevu. :smile18:

Pismenost u Hrvata
10-12-2003, 21:53
...Vuk i lisica...

...Pita vuk lisicu: - Lijo mogu li ja tebe da opalim?
- Nemože. -dgovori lisica
- Zašto lijo? ja cu tebe za uzvrat nauciti da čitaš i da pišeš.
- Eh, šta će meni to. -dgovori lisica. - Jesi luda lijo... pa bićeš jedina pismena u šumi.-reče vuk.
- Hajde dobro kad si već navalio.
I tako opali vuk lisicu i ode...
Potrča lisica za vukom pa ga upita... --Jeli vuče, pa ti mene ne nauči da čitam i da pišem?
A vuk će na to...
- E lijo ja sam vuk jebač a ne Vuk Karadzic... :)) :smile16: :))

Hahhahaha!!
11-12-2003, 03:30
:) :) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile16: :smile16:

CRO AT

Hahahaha hahah ha!!!!!!!

:) :) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile16: :smile16:

Dino
11-12-2003, 05:31
Isao hrvat u Bosnu da vidi turcina , kad je hrvat vidio koliki mu je tur mislio toliki mu je i kur...pa stao se maziti oko njega, a turcin ga opali muski samarcinom i hrvat podje bjezati na trag .
Bjezao ne obziruci se sve do hrvatske , kad na jednom puteljku gdje treba proc na srted tog puteljka govno,a Hrvat ce ti......e da znam da si hrvatsko stavo bi te u djep , a da znam da si tursko izgrizo bi te zubima. :smile06:

Vicko
11-12-2003, 12:27
Najkraci .......

"Bili Hrvat i covjek"!

The End

+++++++
11-12-2003, 21:54
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Još kraći
11-12-2003, 22:02
NI OD RIBE MESA,NI OD HRVATA ČOVJEKA !

The End :)) :smile16: :))

Vicko
11-12-2003, 22:09
E, jbg ..... sad si me iznervirao :))

Ovo je ipak NAJKRACI VIC:

Bili .... HRVATI !!!!!

:smile06: :)) :)) :smile06: :)) :)) :smile06:

Hahahaha!!
12-12-2003, 11:48
:))

A
12-12-2003, 13:38
ima od srba-ciganina :o

Otkida jbt!!
12-12-2003, 20:46
Hahhahaha!!!!!

"Bili Hrvat i covjek"!

Hahaha!!!!

bez šaltanja
14-12-2003, 12:18
:)) :)) :smile20:
Pomoz bog srpčadijo
hvaljen isus šokadijo
muslimani što vas ima
merhaba vam bilo svima

u nekoliko riječi uz ritmova slatke
pokazaćemo program jedne nove stranke

omladinci titovi modernih saznanja
najavili promjene dosta im je ××××××
jer treba nam neko ko nikada nije
sa tudjmanom franjom u zatvoru bio
i treba nam neko ko u bugojnu nije
sa mikulić brankom nikad viski pio
i treba nam neko ko slobodana
za uvoz revolucije nikad nije pito
i treba nam neko ko je tugovo
i iskreno plako kad je umro tito

nemoj slušat što ti kažu lideri i vođe
nemoj slušat što ti kažu popovi i hodže

ne budimo ko članovi stare birokratije
kroz stihove svoje najbolje izrecimo
program svoje partije

to je čovjek pošten kada je u kući
to je čovjek pošten kad je na terenu
za dvadeset godina svoga zlatnog braka
nijednom nije prevario ženu

nije dobro bijelo dugme
nije dobra katarina
šta je dobro šta nam treba
staljinova disciplina

puno više nego lane metričkih centi
da ti rodi oko kuće privatna njiva
to će b b b bezbeli biti
kada bude izabran mister nazif gljiva

biće brda puna meze
miljackom će teći šljiva
samo zaokruži ime
mister nazif nazif gljiva

hiljadu devetsto devedeset druga
može mirno samo sa nazifom doći
u evropu ja kroz šentilj
bez šaltanja četvrtom ću proći

:smile20: :)) :))

savjet
14-12-2003, 20:48
na koncu konaca popusi ti svim vlahima, nemoras se izuvat. :smile06:

www.arkivaviceva.hr
14-12-2003, 22:39
Prvo Sexualno Iskustvo Dr. ×××××× Budjmana!

Kad je mali Sranjo prvi put probao sex, dodje kod svoga tate da mu se pohvali:

Sranjo: Tata, danas sam imao prvo sexualno iskustvo!
Sranjin Tata: Pa sjedi Sranjcek i pricaj!
Sranjo: Pa .... ne bih bas sjedio!

HAHAHA!!!!!!!!!!!!!
16-12-2003, 20:34
Znaci drSranjo je bio SUPAK MERAKLIJA kao mlad!!!!!

A posle?
Samo SUPAK!!!!!!!!

Hahaha!!!!!
17-12-2003, 09:11
:)) :smile06: :)) :smile06: :)) :smile06: :))

EU
18-12-2003, 20:32
Vidilo se odmah da je Homoslav! :))

Mogao je istovremeno jezikom da lize jaja, a nosom da nadrazuje anus! :smile16:

A posebna prica je uniforma, sa svim kicenjem i izigravanjem pauna, mogao je slobodno da bude clan najpoznatije homo grupe Willage People! :smile16: :smile16:
Samo steta sto ga djavo tako brzo odnese :smile16: :smile16:

hehe
29-12-2003, 21:53
:)) :smile16: :smile06: :)) :smile16: :smile06:

:o)
12-01-2004, 20:43
:)) :)) :)) :smile16: :)) :)) :))

ovaj je dobar!
13-01-2004, 11:22
hahahahaha!!!!!!!! bili hrvat i covjek!!!!!!!! hahahahhha! :smile06: :))

Vicko
19-01-2004, 12:54
Jedan mladi katolicki svestenik bio je toliko nervozan da pre svoje prve mise nije mogao ni rec progovoriti pa upita biskupa za savet. Ovaj mu rece da sledeci put popije casu vode sa 2 kapljice votke i odmah ce se osecati slobodnije. Posle toga, svestenik se osecao tako dobro da ga vise nista nije moglo uznemiriti. Medjutim, u povratku sa mise pronadje sledecu ceduljicu od biskupa...

"Postovani svestenice, sledeci put stavite nekoliko kapljica votke u vodu a ne obratno. Osim toga, evo jos nekoliko saveta kako se neki ispadi ne bi ponovili:

1. Nije potrebno stavljati kriske limuna na ivicu pehara.
2. Ne oslanjajte se vise na statuu blazene device Marije, ne grlite je i ne ljubite.
3. Postoji 10 zapovesti a ne 12, 12 apostola a ne 7. Nijedan od njih nije bio patuljak.
4. Isusa i njegove ucenike ne zovemo "I.H. i kompanija".
5. David je pobedio Golijata prackom i kamenom, nije ga umlatio i prosuo mu mozak.
6. Judu ne nazivamo kurvinim sinom.
7. Papu ne moramo zvati El Padrino.
8. Bin Laden nema nikakve veze sa Isusovom smrti.
9. Hostija nije grickalica uz vino vec za vernike.
10. Gresnici idu su pakao a ne u p.m.
11. Onaj u uglu pored zbora, kojeg ste nazvali ×××××om, kontrasem i transvestitom u suknji, bio sam ja."

Ovo nije VIC
19-01-2004, 20:33
U 2003. STATISTIKE PROMETNIH NESREĆA NAJCRNJE SU U ZADNJIH ŠEST GODINA
Prošle godine u prometu više od 700 mrtvih
Poginulih je bilo 12 posto više, broj nesreća porastao je oko šest posto, a broj ozlijeđenih oko devet posto
ZAGREB - Broj prometnih nesreća koje su se lani dogodile na našim cestama najveći je otkad postoji suverena Hrvatska, ali prometne stručnjake i javnost još bi više trebao zabrinjavati porast broja poginulih, koji je opet premašio 700. Lani je živote izgubila 701 osoba, što je čak 12 posto više nego 2002. Na taj način zaustavljen je stalni pad broja poginulih od početka devedesetih, a lanjskom brojkom vraćeni smo šest godina unatrag. S obzirom na to da se radi o službenom, ali još uvijek ne i konačnom broju dobivenom iz MUP-a, on bi krajem siječnja, dokad se zbrajaju umrli u bolnicama od posljedica nesreća, mogao malo i narasti. Tako smo na najstrašniji mogući način, sa 74 mrtva pojedinca više nego preklani, upozoreni da je vrijeme za novu strategiju sigurnosti cestovnog prometa. Najveću krivnju za to snose saborski zastupnici iz prošlog saziva, koji su unedogled iščitavali prijedloge novog Zakona o sigurnosti cestovnog prometa, ali zbog raznoraznih interesa zakon nisu donijeli. Propustili su na taj način operacionalizirati pregršt dobrih ideja usmjerenih na spašavanje života. S obzirom na to da samo jedan spašeni život vrijedi mnogo, nemjerljiva je šteta zbog 74 poginule osobe više.

ni ovo nije VIC
19-01-2004, 20:34
Porazne su brojke i u svim drugim statističkim kategorijama. Lani se dogodilo više od 92.100 nesreća, što je za čak 5500 nesreća (6,3 posto) više nego preklani. Još veći postotni porast bilježi se u broju nesreća s ozlijeđenima (8,8 posto više) i u broju nesreća s poginulima. Takvih je bilo 633, odnosno 11 posto više nego godinu prije.Posljedice prometnih nesreća pretrpjelo je lani više od 26.000 osoba.
Teško ozlijeđenih bilo je 4878, odnosno devet posto više nego 2002. Lakše ozlijeđenih zbrojeno je 21.275, također oko devet posto više nego godinu prije. Zanimljiv je pregled podataka po pojedinim županijama i policijskim upravama. Zagreb i Zagrebačka županija sudjeluju u 28,6 posto svih nesreća, ali zato tek u 14,3 posto pogibija. Najcrnji je omjer u Osječko-baranjskoj županiji, gdje se dogodilo samo 4,6 posto nesreća, ali čak 10 posto pogibija. Najveći porast broja nesreća od čak 28 posto lani je imala Krapinsko-zagorska županija, a veoma malo smanjenje zabilježeno je tek u četiri županije.
Gledaju li se samo smrtonosne nesreće, Ličko-senjska i Osječko-baranjska županija imale su porast broja od čak 115, tj. 91 posto. Zbog toga je i broj poginulih na tim područjima rekordno porastao, u Lici za 120 posto, a u Osijeku i okolici za 100 posto, koliko još bilježi i Međimurska županija. Na području PUZ-a poginulo je 98 osoba. Slijede Osijek sa 70, Split s 59 i Rijeka s 46 pogibija lani. Najmanje je mrtvih, 7 bilo u Požeško - slavonskoj županiji.

ovo nije crni humor
19-01-2004, 20:35
50 % više pogibija maloljetnika
Lani je pješaka poginulo 20 manje nego preklani (smanjenje sa 152 na 132), ali zato je povećan broj pogibija vozača za 52 (s 339 na 391) i putnika za 42 (sa 136 na 178). Najčešće ginu stariji od 61 godine, kojih je lani poginulo 158, ali najviše boli čak 50 posto više poginulih maloljetnika (povećanje s 41 na 62). Mladi prevladavaju i među vozačima koji su skrivili nesreću, jer za svaku četvrtu nesreću krivi su oni sa od jednom do pet godina vozačkog staža. Zabrinjavajuće je što su za čak 12,6 posto nesreća krivi bili vozači bez vozačkog ispita.

Ne daj Bože !
19-01-2004, 20:36
U Zagrebu manje smrtno stradalih
Za razliku od ostalih dijelova Hrvatske, na zagrebačkom području lani je bilo manje poginulih nego u 2002. , 98 prema 101. I dok u zadnjih desetak godina trend najtežih nesreća pada, njihov ukupan broj stalno raste. U 2003. dogodile su se 26.383 nesreće, u kojima je osim 98 poginulih (među njima dvoje djece) 801 osoba teško, a 4834 lakše ozlijeđeno. U gradu i okolici registrirano je već gotovo pola milijuna vozila, a sredinom devedesetih bilo ih je skoro upola manje. U metropoli se najviše pogiba subotom, i to zbog brzine ili alkohola. Dnevni je prosjek 72 nesreće, a svaka četiri dana netko izgubi život. Lani je najviše ljudi smrtno stradalo u prosincu (15), a najmanje u siječnju (troje).

Jasko
21-01-2004, 15:40
Nije, ali ovo je topic za viceve, pa se drzimo toga! :)

:o)]
23-01-2004, 20:16
"bili covek i hrvat" je najbolji i najistinitiji vic koji sam cuo!!!!!!!! :))

S-man!
23-02-2004, 10:12
Razgovaraju Srbin i hrvat:

hrvat: - komsija, zasto na njezniku postoji ona mala rupa?

Srbin: - e, komsija, to ti je kad ga pusis, da se ne ugusis!

sompi-pompi.
08-02-2005, 21:08