PDA

Pogledaj cijelu verziju : nije tema ali pomozite - trenerke "nike" u Zg



Jure
01-12-2003, 09:23
Bok ekipa. Znam da ovo nije tema na forumu, ali ne znam koga bi pitao. Namjeravam ici u Zagreb ubrzo, pa mi , molim vas recite, oni koji su iz Zg , gdje na jednom mjestu mogu pogledati trenerke NIKE i ostali njihov program odjeće i obuće. Neki malo veći duća. Da ne lutam po Zg. I da su po mogucnosti povoljne cijene. Hvala !

Brock
01-12-2003, 10:30
E ×××× ga... u NIKE dućanu nebuš našel trenirke po povoljnoj cijeni...

Imaš 2 velika NIKE dućana u centru... jedan je u Ilici na 100-tinjak metara od zapadne strane Trga Bana Jelaćića, a drugi u Bogovićevoj ulici (u blizini hotela Dubrovnik, znaći isto 100-tinjak metara sa južne strane Trga B.J.)

Malo dalje od ovog dućana u Ilici je još nekoliko dućana(na istoj strani ulice)... Champion, Kappa, Adidas... baci pogled i kod njih.

Jure
01-12-2003, 11:31
OK. Hvala ti "Brock". Baciti cu malo pogled i na te druge ducane. Ici cu i do Impotrtanea na kolodvoru. Pozdrav !

Brock
01-12-2003, 11:39
Ako se već šetaš gradom... u Ilici odi u Rost Šport (ulaz kroz vežu na strani gdje je NIKE) i u dućan (mislim da se zove nekak sa SPORT) kod Narodne Banke na križanju Jurišićeve i Draškovićeve... kod Europatrade-a. Ja sam baš nedavno tamo gledao NIKE trenirke od micro-fibre... mislim da su bile oko 500kn na rasprodaji... a imaš i velik izbot tenisica i sve moguće sportske opreme...

ZEGA
01-12-2003, 12:43
turbo sport na Zitnjaku ti je veliki ducan, velika verzija ovog u Ilici na uglu kod Tomiceve (uspinjaca).
Ima dobar izbor...

ZEGA

S16_
01-12-2003, 12:43
Bok ekipa. Znam da ovo nije tema na forumu, ali ne znam koga bi pitao. Namjeravam ici u Zagreb ubrzo, pa mi , molim vas recite, oni koji su iz Zg , gdje na jednom mjestu mogu pogledati kabele audioquest i ostali njihov program kablovijade. Neki malo veći dućan. Da ne lutam po Zg. I da su po mogucnosti povoljne cijene. Hvala !

:))

mc
01-12-2003, 12:52
Koliko ja znam, Audioquest ti se prodaje jedino u ducanu Dobar zvuk u Gajevoj kojega imas i u Splitu. U Zagrebu imaju praksu da im ostavis lovu za interkonekt, odneses doma, isprobas jel ti se svidja i vratis ako nisi zadovoljan. Zato ti preporucam da istu stvar napravis u Splitu.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

S16_
01-12-2003, 12:54
mc, šalin se. Znan di ima kupi audioquest. Da ti buden iskren, ne da mi se zajebavat sa isprobavanjem. Za tu lovu od 180kn znan da neću moć nać nešto bolje. ;)

mc
01-12-2003, 13:10
Koji je to model?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

S16
01-12-2003, 13:41
E nisan ti siguran...

mc
01-12-2003, 13:47
Daj saznaj da ga malo pronjuskam...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Brock
01-12-2003, 13:59
Šnjof... šnjof... :)) :smile06:

S16
01-12-2003, 19:57
Mene su uvijek učili u školi da ne sumnjan u kvalitetu audioquesta... :)) :smile06: :smile07:

Jure
02-12-2003, 08:31
Opet ja. Bok svima ! A sto je sa izborom trenirki i sportske obuće u poznatom kompleksu KING CROSS ? Kakav je tamo odabir ? Cuo sam da je tamo sve dobro na jednom mjestu . Isplati se ici centrom grada i razgledavati ili odmah direktno u KING ? Pozdrav !

Brock
02-12-2003, 08:56
U "glavnom" dijelu imaš nešto Adidas i Kappa trenirki i to je to. Mislim da je u sklopu King Cross-a i Champion.