PDA

Pogledaj cijelu verziju : "Mi Srbi nismo mudri"

Mira Stupica
29-11-2003, 22:03
Rekli smo NE Austriji pa je ceo narod morao da izadje iz drzave, pa smo rekli NE Hitleru, NE Staljinu, pa smo NATO-u.... rekli NE... i toliko puta NE, NE, NE.... i nas NEEEEE...MA. Hajde da probamo jednom da kazemo DA. Sta fali Cesima, Madjarima, Bugarima... koji su uvek govorili DA? Mi im sada zavidimo jer su sacuvali glave, sacuvali ekonomiju, sacuvali gradove, sacuvali kulturu, sacuvali zemlju i evo ih, zive mnogo bolje od nas i mi sanjamo da cemo kroz izvesno vreme doci na njihov nivo.

ITD....

Mi Hrvati dupelizci
29-11-2003, 22:15
Rekli smo DA Austriji pa su ceo naš narod morali braća Srbi da oslobađaju iz kandži te drzave kojoj smo rekli DA, pa smo rekli DA Hitleru,DA Staljinu,pa smo NATO-u.... rekli DA... i toliko puta DA,DA,DA.... i nas večno smo svima iz guzice virili,te se vazda nekome u dupe uvlačili.
Hajde da probamo jednom da kazemo NE.
Nama su uzor Cesi, Madjari,Bugari... koji su uvek govorili DA,uvek bili kvislinzi,isto kao i mi na strani nekažnjenog fašizma,zaluđeni?
Mi im sada zavidimo jer su sacuvali glave,sacuvali ekonomiju, sacuvali gradove, sacuvali kulturu, sacuvali zemlju i evo ih, zive mnogo bolje od nas i mi sanjamo da cemo kroz izvesno vreme doci na njihov nivo.

ITD....

pa biraj...
29-11-2003, 22:31
...sta se nas tice...nasa je najveca tragedija pocela 1918, i za to smo si dobrim djelom sami krivi...Onda smo bili na skoro isto tocci kao Juzna Poljska, Ceska, Slovacka, Madjarska i Austrija..
Njaveca tragedija ovih drugih istocnih zemlaja je bio komunizam...ali eto...na kraju su skoro svi bolje prosli od HR...no mi se oporavljamo brzo... u standardu smo slicni...
samo su nam mentalne posljedice od zajednicke drzave... poglavito prve polovice 1990-ih. teske...

Oni si imali komunizam, mi Srbe i komunizam... Austrija nista od toga i pogledaj kako zivi...

A ko je NAJLOSIJE prosao??
zna se... ?

A vi i dalje uvjek iskoristite "HISTORIJSKO NE"!!!'

"Bugarska
30-11-2003, 01:18
sacuvala standard i ekonomiju..."
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

×××× vas sinter al lupate. Pa da, Bugarska nikad nije ni imala ni standard ni ekonomiju, pa je zaista bilo lako to sacuvati.
Plata 150E.

Nego, hajd' da mi neko odgovori sta bi bilo od HR, Bosne i Slovenije da se nisu ujedinili u zajednicku drzavu SHS 1918. godine?

Drugim recima,
30-11-2003, 01:20
ono dete sto pobedi u Kopenhagenu, da li bi pevao na nemackom, madjarskom ili talijanskom jeziku?

Pa
30-11-2003, 01:24
Bolje i to nego srbsko-ciganski. :smile11:

J.B.Tito Hrvat
30-11-2003, 06:43
http://home.paleol.net/pv/larmadzije/?kategorija=5&zajebancija=6

S tom razlikom...
30-11-2003, 07:08
"Oni si imali komunizam, mi Srbe i komunizam..."

1.Što Vi patološki mrzite sve SRPSKO ?!?

2.Pa nisu li gotovo 90% rukovodećeg kadra i KPJ i SKJ,tih po tebi omraženih komunista,činili nesrbi:
Josip Broz Tito,Andrija Hebrang,Moša Pijade,Ivan Ribar,Savka Dabčević,Pero Pirker,Mika Tripalo,Josip Vrhovec,Stane Dolanc,Jakov Blažević,Edvard Kardelj,
Vladimir Bakarić,Milka Planinc,Stipe Šuvar,Mika Špiljak,Ivica Račan...itd,
itd,itd..i more drugih podvlačim NESRBA.

Policijski karton
30-11-2003, 07:23
http://public.srce.hr/hpm/m023300v.jpg