PDA

Pogledaj cijelu verziju : E400 CDI ili Phaeton "V!0" TDI. Cijena ista!



Fabia SDI Elegance:
28-11-2003, 13:29
Cijena je ista, maximalna oprema.
Kojeg biste uzeli???

drugmirko
28-11-2003, 13:34
Audi A8

pablo
28-11-2003, 13:44
pa dobro jesi ti normalan, pa A8 nije spomenut, ili odgovori(komentiraj) ili odj...

Fabia SDI Elegance:
28-11-2003, 13:49
Nejma tu A8!
E klasa koja je za klasu manja od Phaetona a ima istu cijenu!
Procitajte zadnji Auto Klub! :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10:

drugmirko
28-11-2003, 14:05
Fetus, pardon Phaeton, i A8 su iz istog koncerna i nekako u istoj klasi. Čak se i cijenovno i motorno u nekim izvjedbama donekle pokrivaju. A8 je zbog tradicije modela i marke bolji (bar meni). U novu osmicu noga mi još nije ušla ali u Phaetona jest. U V6, tj. najslabijeg ali ta se kolica definitivno guraju u razred velikog Mercedesa S i A8. Sve u svemu, je me se dojmilo ali s nekakvim gorkim priokusom glorificiranog Pasata. Pa sad, radim li mu nepravdu ili ne. A svakako ga nebi usporedio s E klasom. To je bar razred niže. Zato A8!!

442
28-11-2003, 14:07
Meni bi bio dosta E 400 CDI..a kontam da bi bolje drzao cijenu takoder. pheaton je vjerovatno bolji auto sveukupno al jednostavno mi je prevelik i pretezak.

Girrari
28-11-2003, 14:13
Kaj nije Phaeton ona visoka klasa?

Ja bih radije Mečavu.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Dom Dom unlog.
28-11-2003, 14:16
Pa pročitajte si danas u Jutarnjem kaj švabi misle o VW???

GOVNO OD AUTA!!!!

Samo mi je žao kaj , po njima , jedino veče govno od VW je Fiat :( :(

Fabia SDI Elegance:
28-11-2003, 14:28
Vama treba iskopat!
Uzmite TEST JAHRBUCH i pogledajte kako pobjedjuje VW. Ma na svaki test ima 10 ili vise boda prednost.
VW je prica za sebe, Phaeton takodjer, ja bih uzeo Phaetona i ne bih mislio ni o A8, ni o S, ni o LS ali niti o 7.
Dakle zivio kralj, VOLKSWAGEN!!!
Najbolji automobili dolaze iz Toyote i Honde (mislim najkvalitetni) a posle dolazi VW. Pogledajte sta kazu HAK-ovci o VW. Najkvalitetni je VW.
Takodje u AUTO BILD-u!!!!!!!!!!!

Richie-unlog.
28-11-2003, 18:48
Dom Dom pa ti si bar realan čovjek zar nisi skužio da se radi o slobodnoj interpretaciji jurarnjeg o ADAC-ovom ispitivanju kvalitete(ustvari radi se o pouzdanosti). Rezultati nisu ništa novo Japanci tu pobjeđuju već godinama.

Dom Dom unlog.
28-11-2003, 19:39
Pa za japance fakat ništa novoga.Samo neznam gdje su Honda i Subaru.

Ali je jedna , za švabe , bolna činjenica da im se auti jako kvare, i da su im cijene fakat prenapuhane.A njihovim stopama su krenuli i talijani, što će im se obiti u glavu kad tad.

aerotech
29-11-2003, 16:59
Phaeton.

T-IE
29-11-2003, 18:24
Phaeton.

Bodoo
29-11-2003, 20:43
Phaeton.
Jedina stvar koja ostaje na strani Mercedesa je imidz,ali u svemu ostalome je Phaeton bolji,pocevsi od motora,ponude prostora,udobnosti,kvalitete izrade,unutrasnjosti,udobnosti,sigurnost,itd. Opremljenost i performanse su im otprilike izjednacene! Uglavnom dobije se puno vise auta za iste novce,ali takvog auta u koji je VW ugradio krajnje dosege danasnje tehnologije i mislim da se ne isplati platiti mercedesov imidz tako skupo i prijeci zapravu u nizu klasu! Pogotovo mislim da se ne isplati kupiti ni S400CDI koji je evidentno skuplji od Phaetona. Al naravno ima ljudi koji ne misle tako,pa kupuju Mercedes,njihovo pravo!<br><hr>

600
30-11-2003, 10:21
Iako mi nijedna marka nije posebno draga, radije bi uzeo Mecu. :)

mara
30-11-2003, 14:04
Bodoo ovo si jako dobro rekao. ali vecina ljudi u Hr su snobovi-njima je najvaznije sta pise gore pa makar se taj auto raspadao. po nekim se statistikama audi manje kvari od mercedesa a audi je 20 000 eura jeftiniji. pa ja dodam jos tu lovu i od audija napravim maybach-audi nije nista losiji od bmw-a i mercedesa


"Ali je jedna , za švabe , bolna činjenica da im se auti jako kvare, i da su im cijene fakat prenapuhane.A njihovim stopama su krenuli i talijani, što će im se obiti u glavu kad tad" --- dom dom i ti si u pravu. ako izuzmemo audi, bmw i mercedes- alfa je najskuplja u klasi i boli me djon za njene performanse taj auto ni izbliza ne vrijedi te novce. uostalom, dom-dom ti si najbolje opisao kakav je auto alfa

Fabia SDI Elegance:
01-12-2003, 14:56
Mara, tako je! Audi kazu da je kvalitetniji od Mece i mislim da Meca ima dobar imidz a kvaliteta je nesto drugo!