PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mazda 3



B.S. gost
26-11-2003, 14:58
Jučer sam na probnoj vožnji pola sata vozio M3 SP1.6 tx. Uspoređujem je s mojim P 307 1.6.XT. Izgled je stvar osobnog ukusa. Peugeot stvara dojam veće prostranosti u kabini zbog visine. Unutrašnjost je u Mazdi kvalitetnije izvedena. U vožnji su podjednaka ubrzanja, no Mazda bez lupanja stražnjeg kraja guta neravnine. Motor je vrlo tih. Općenito uzevši Mazda se čini kvalitetnije napravljena te nudi više sportskog štiha. Trebalo bi malo više privikavanja da se potpunije ocijeni ponašanje nove 3,

OS PUNTO
26-11-2003, 15:00
Vjerujem da je solidnija od Peugeota, ali dizajnom mi je 307 puno ljepsi.

B.S. gost
26-11-2003, 15:17
P 307 je i meni ljepši, stoga sam ga i kupio čim je izišao, no kako je kupljen na leasing , nema smisla ponovno uzeti isti auto, već mijenjati dok se može na taj način voziti.

mc
26-11-2003, 15:28
Cujem da je kod Mazde 3 ovjes izvrstan. Isto tako se prica da P307 ima neki zajeb na straznjem dijelu ovjesa.
Unutrasnjost Mazde 3 je iznenadjujuce mala gledajuci prilicno veliku duzinu vozila za tu klasu. Ni prtljazni prostor ne odusevljava. Pa na kaj su onda ulupali tu duzinu?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>