PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zašto...

premijer
24-11-2003, 20:36
smo mi tako glupi i bedasti pa da opet biramo reformirane lopove da nam kroje sudbinu? Pa šta ljudi ne pamte šta su radili do 2000.g? Taman kad je nekako krenulo na bolje, kad se počelo nešto događat mi to u jednom danu za×××××o i vratimo se opet na početak? Ma ni ne zaslužujemo bolje kad smo glupi. :smile10:

premijercek
24-11-2003, 22:20
ti si bio kukavicki premijercek!! kukavicluk si pokazao.i drago mi je da te hdz pobijedio.to ti i treba.izgubio si prave glasace.

premjrćić
24-11-2003, 23:43
Pa mislim da pokretač ove teme nije prijatelj Hrvata te da uopće nije Hrvat.

Oni koji su ponizili Hrvatsku i omalovažavali one koji su ju stvorili nisu zaslužili ništa bolje. Predobro su prošli!

M.P.Thompson fašist
25-11-2003, 08:15
:URL=http://www.monitor.hr/index2.php:web stranica:/URL:

..a ovdje se nalazi o svemu,malo opširnije:

:URL=http://www.radio101.hr/?section=1&page=1&item=7259:web stranica:/URL:

Nizozemci sjebali Thompsona jerbo je fašist.
:)) :smile06: :))

Manon
25-11-2003, 11:47
Evo Vam primjera "hrvata" u danasnjem NL.
Citat:
HDZ-ovac udario letvom po glavi simpatizerku SDP-a

Nakon dobacivanja pogrdnih naziva i pjevanja provokativnih stihova »Neka, neka, nek se zna...« i »Račane, znaj, svemu je kraj« pred ulazom u stranačke prostorije, mladići su se dohvatili letvi i nabacivali ih k nekolicini okupljenih na vrhu stuba

ZADAR – Prema posljednjim iskazima svjedoka incidenta koji se zbio pred zgradom SDP-a na zadarskom Trgu pet bunara u noći s nedjelje na ponedjeljak, kao »predvodnica« izgreda prepoznata je predsjednica ŽO Mladeži HDZ-a u Zadru i kći predsjednika GO HDZ-a – Silvana Šoša. Podsjetimo, kao epilog burnog slavlja pobjedničkog HDZ-a u Zadru, skupina od dvadesetak mladića jučer je, nešto iza ponoći, došla iz smjera centra na Trg pet bunara s očitom namjerom da isprovocira stranačke »protivnike«. Nakon dobacivanja pogrdnih naziva i pjevanja provokativnih stihova »Neka, neka, nek se zna...« i »Račane, znaj, svemu je kraj« pred ulazom u stranačke prostorije, mladići su se dohvatili letvi i nabacivali ih k nekolicini okupljenih na vrhu stuba.
Pri tome je i jedna djevojka, simpatizer stranke – zadobila lakše tjelesne ozljede, potvrdila je jučer i Sandra Poljak-Jurinčić, glasnogovornica zadarska Policijske uprave. Djevojka je letvom pogođena u nogu, i isprva se činili – bez posljedica. Noga je, međutim, počela oticati i djevojka je nešto poslije jedan sat prevežena na zadarsku Hitnu pomoć. Svjedoci izgreda kojim je kulminiralo inače opuštenije od prihvatljivog slavlje na Poluotoku, odmah su za naš list rekli da su mladići nosili zastavu HDZ-a, a jučer je iz SDP-a do našeg lista došla i tvrdnja da je među mladićima primijećena i Silvana Šoša, po ponašanju prepoznata kao – »predvodnica skupine izgrednika«. Kao predsjednica ŽO Mladeži HDZ-a, moderne stranke koja se temelji na demokršćanskim načelima, ograđujem se od takvih postupaka pojedinaca, tvrdi Šoša, ističući kako se uopće ije nalazila na mjestu događaja.
U SDP-u tvrde i da je o svemu informiran i sam zadarski gradonačelnik i predsjednik ŽO HDZ-a Božidar Kalmeta, koji je u vrijeme izgreda bio u središnjici stranke u Zagrebu, te da je on iznimno burno reagirao, bijesan na ponašanje dijela mlađeg članstva.
Podatak koji je jučer također došao do redakcije našeg lista, a koji govori da je HDZ nakon izgreda bio primoran »kombijem voziti po Poluotoku i sakupljati svoje članove, te ih u, uglavnom, alkoholiziranom stanju razvoziti po njihovim domovima«, također nije još uvijek službeno potvrđen, iako se u to da lako povjerovati s obzirom na to da je zbog »raskalašenog« slavlja hadezeovaca jučer do ranih jutarnjih sati dio Poluotoka bio gotovo opkoljen djelatnicima Interventnog voda zadarske Policijske uprave.
Kraj citata.

premijer
25-11-2003, 22:26
Slušajte vi premijerčeki:

Ova vlast je trasirala odličan put za Europu. Uspjela zemlju koja je bila na rubu sankcija i međunarodne izolacije okrenut ka Europi i siguran sam da bi s postojećom vladom ušli u EU 2007, dok sam sada nakon izbora postao pesimist. U biti će Sanader morat dokazivat ono što je već Račan dokazao, da je demokrat. Kozmetički potezi su mu bili više nego uspješni premda profiliranje hdz-a po meni nije još zgotovljeno, ali prilikom rješavanja ključnih problema vidit ćemo kako će se ponašat i koji će mu biti potezi. A činjenica je da Hrvatska nema vremena za eksperimentiranje i čekanje. A i apsurdno je da sada uživaju veće povjerenje oni koji su nas doveli do ruba provalije, nego oni koji su nas sa tog ruba počeli vući ka Europi.