PDA

Pogledaj cijelu verziju : novi punto



Biciklist
22-11-2003, 21:34
dali netko ima da stavi sliku novog punta ali sa obrvama na svijetlima.
možda mi se tak više svidi ovak je odvratan prednji dio<br><hr>TREK

Girrari
22-11-2003, 23:22
Ni meni nije lepi, ali mi je podnošljiv (pa čak bi se usudio reći da mi se sviđa) u HGT/Spoting optici.

Kako bilo, s onom me reklamom totalno kupio i nadam se da bum si jednog dana mogao priuštiti kakvog HGT-a.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

Ing.
23-11-2003, 11:03
Ma čak i ovo sporting i HGT lošije izgledaju nek prijašnji punto/moje privatno mišljenje/.
Neki dan sam gledal punto story/nekaj između običnog i sportinga/, pa čovjeće taj izgleda ko bicikl.
Prednji i zadnji branici su od HGT-a, a felge i gume su ostale iste, ista unutrašnjost, čukice izgledaju kaj na proštenju, da bi donekle izgledal bar 1500€ na njega.
Jednostavno neznam kud ta globalizacija vodi. :smile09:

Girrari
23-11-2003, 11:35
I meni izgledaju lošije od starog, ali mi ne izgledaju loše.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

Girrari
23-11-2003, 11:36
A za ovaj StorySupernova nemam kaj za reći. Užas živi!
Jedino kaj ima potencijala; alu felge, gume, spuštanje 3 cm i već izgleda puuuno bolje.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

Dom-Dom
23-11-2003, 11:37
Čak su i Auto klubu počeli prigovarati za cijene Talijana??? Prebahati su sa cijenama postali.

Girrari
23-11-2003, 12:10
Ne bih se složio s tom generalizacijom.
Alfa, da, postala je jako skupa, ali brat bratu, po meni ni u čemu ne zaostaje za jednim Audijem, VW-om, pa čak i Bemburom. Naravno da Alfa još nema nekakav M3, RS6 ili sličnu zver, ali ako uspoređujemo modele istih klasa i motora tada ona definitivno ne zaostajem ni u čemu.

Nadalje, FIAT... U broju Auto kluba 445 iz 10. 11. '03. je test Mazde 3 1.6. Tamo je naravno prikazana i sva lista potencijalnih konkurenata (a fakat ih ima). U konkurenciji od Focusa, Meganea, 307-ice, pa do 147-ice, Golfa... FIAT Stilo 1.6 Dynamic (a to je fakat već krasna oprema) je najjeftiniji.

O Lanci ne bih htio govoriti jer ona na našem tržištu praktično ne postoji ko marka.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

Biciklist
23-11-2003, 13:29
mwni se isto sviđa sporting sa reklame ali prednji kraj mi je odvratan zbog svjetala pa sam zato tražio sliku novoga s obrvama možda bu lepše zgledil, ne ?

OS PUNTO
23-11-2003, 15:59
Drago mi je da se novi Punto dobro prodaje, ali iskreno receno meni se nesvidja uopce.Sretan sam sto imam ovaj "stari" model koji izgleda opako u odnosu na novi.Sinoc mi je riknula H7 zarulja kad sam isao iz zivota.U ove skoro tri godine koliko ga imam to mi je tek treca zarulja.Nekima je cuo sam u godinu dana znalo par komada otici.