PDA

Pogledaj cijelu verziju : UBILI ME U POJAM



Alan
14-11-2003, 02:05
<font size="+1" color="blue">Ljudi moji bezobrazluka. Naime, nakanio sam kupiti novu CRNU hondu civic 1.6 LS jos u 7 mj ove godine. Bitno je reci da su me u salonu EURORENT na samoborskoj cesti uputili da dodjem u 9.mj. zbog radi akcije koja obuhvaca popust od 2000€ na sve civic i jazz modele. Dosavsi u 9.mj. u salon "ugodno" sam iznenađen sa priloženim: Naime ljupka(grda) mlada dama me izvjestila o novoj situaciji. Na akciji je ipak SAMO 1.6 ES koji je malo skuplji od LS-a al reko ajde ××××ga prezivit cu tih parsto €(cca500) više. Al to nije sve...Akcija pocinje tek pocetkom 10.mj. Tu sam bio vec jako živcan al ajde, volim hondu. Kad sam doso u 10.mj. odjebali (pardon, ali poživčanim svaki put kad se sjetim) me za 11.mj. I AJDE FALA BOGU fakat je pocela u 11.mj. I tako ja dodjem i sve fino i krasno, a onda......Nema nazalost crne, samo MASLINA ZELENA (fuj pas mater) i OKSIDNO CRVENA!!! Popizditis sam dobio i zdero se tam na njih al ajde smirim se i velim ajmo ponovo: Ja bi crnu hondu ili barem tamnu boju. I fakat ajde, ipak je "nasla" jednu jedinu bas posebno za mene INDIGO PLAVU. Reko fala isusu. (Ali tu nije kraj...) I tako ja tamo kaparim, auto stize u salon za 15 dana. Ajd fala bogu mislim ja naivno sebi. I naravno zovem ja za 17 dana a ono baba mi veli da nema informacije o dolasku vozila... Ja reko "znate kaj...(ali ipak udahnem i ...) "A jel taj auto postoji?" (tisina)... " jel bude doso uopce?" A ona veli... "pa neznam, valjda bude, kazu mi da bude.." VALJDA BUDE???????!!!!!!!!! Popizdio sam bacio mobitel svasta izgovorio i odlucio se na radikalan potez. Nazvao sam direktora prodaje i predstavio se kao dr.mr. nije bitno i pitam dali bude kaj? Na to sam dobio odgovor: NIS OD HONDE, KUPITE SI COROLLU, TO VAM JE ISTO!!

Nek mi neko kaze ko je tu lud? (osim mene)
Isprike na psovkama al je sve to jako frustrirajuće.</font>

HONDA
14-11-2003, 02:41
TEŠKI SU PUTEVI DO HONDE.

Brock
14-11-2003, 08:00
Jebate... :smile10: :smile12: :o

Fresh
14-11-2003, 08:25
He, kreni sa Fordom na servis pa da vidiš teških riječi i zbunjenih pogleda.

Čekaj malo, da ti direktor Honde kaže kupite si Toyotu.

Jesi bar kaparu dobio nazad.

PETRICA KEMPO
14-11-2003, 09:24
A JESI BAKSUZ. DOBRO SU TE S...

E-type
14-11-2003, 10:35
Ne moze to tako, nazovi Jutarnji, Vecernji, glavnog zastupnika, digni buku, mozda se nesto rjesi.
Takodjer ne mogu vjerovati da ti je tip rekao da kupis Corrolu.

Hondo
14-11-2003, 11:22
Eurorent grupa (koja je kupila Karla auto) više nema ugovor sa generalnim uvoznikom za Hondu, što znači da nisu ovlašteni za prodaju i servisiranje Hondinih vozila u Hrvatskoj.
Obrati se nekome od ovlaštenih prodajno-servisnih centara, a znam da jako puno Zagrepčana Honde kupuje u Varaždinu u Auto-Centru Tacchi.

Hondilak
14-11-2003, 15:50
Da, eto saznao sam i ja da eurorent više nije zastupnik, ali tek danas. Kaparu jesam dobio nazad, ali činjenica je da je bio neki k... u rutingu u rijeci i navodno auti nisu stigli tako da je za akciju ostalo svega par komada. I dalje nemogu vjerovati da se tako nesto moze dogoditi.

Hondilak
16-11-2003, 20:50
Dragi moji... Evo javljam vam se nakon još par dana.. Zvao sam sve zastupnike u Hrvatskoj, cak i u Sloveniji i nevjerojatno je da su ostala samo jos 3 civic-a samo s 5 vrata, i 1.4 motorom. U međuvremenu sam zakapario Corollu 1,6 vvt-i pa kada malo provozam autić, reći ću vam kako mi se svidja. Nadam se da neću požaliti što sam hondu napustio. Pozdrav.

DKW
17-11-2003, 13:57
Čuo sam masu žalbi na hrvatske zastupnike Hondi. Trebao si se bolje raspitat tko je glavni za Hondu u HR, a to nije ni jedna zagrebačka firma, nego riječki Ruting.

Nisi bogzna što propustio, jer Honda 1.6 110 KS je vrlo zagušena Honda i nema baš puno veze sa starim dobrim Hondama. Vrti se do jedva 5800 o/min.

Slabašno.

Toyota bar im nešto ozbiljnijeg zastupnika, a performanse su iste.<br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

Hondilak
18-11-2003, 01:56
Da, sad to znam, ali problem je u tome sto su me u salonu vrlo dobro uvjerili, pa nije u pocetku bilo razloga za sumnju.
Apropo 1.6ES, ja smatram da mi je to za grad cisto dosta pogotovo uz neki KN i soleinu grančicu. Zanima me sta ti vozis kad je ovo tako zaguseno?!