PDA

Pogledaj cijelu verziju : račun se stvorio kad sam zagalamila



iskustvo
11-11-2003, 22:50
Kupila sam auto u Auto-Paru i sve je bilo besprijekorno, a onda sam jednog dana imala nesreću. Odvezla sam auto na popravak u Auto-Parov servis, te zahvaljujem gospodi Željku i Predragu na ljubaznosti.
Problemi su počeli kad je auto bio popravljen. S računom sam otišla u Veritas osiguranje, gdje sam uplatila kasko. Napominjem, prije popravka u Veritasu sam potvrdila predračun, a auto nisam mogla dobiti dok mi Veritas ne potvrdi račun. Umjesto štambilja i potpisa, rekli su mi da dođem za tjedan dana. Nisam to prihvatila, jer ako su odobrili popravak, ne vidim razlog da ga i ne plate.
Došla sam idućeg jutra, a onda su otkrili da nisu u redu neke uplate, i odmah sam platila sve što su rekli. Tražili su zatim da dovezem zamijenjene dijelove u njihovo skladište na Žitnjaku kako bi vidjeli što su mi sve u servisu zamijenili. Pitam zašto, a račun mi i dalje ne daju, nego nekakav papir na potpis. Potpisala sam da tražim da mi isplate iznos popravka na ruke, a to će učiniti u roku 30 dana. Auto, dakako, mora biti u servisu. Počela sam jako galamiti i gle čuda - u rukama našao potpisani račun!
Sve to ne bih doživjela da je auto kasko osiguran u kući s kojom surađuje Auto-Par. Zašto nas je prodavač onda osigurao u Veritasu?

Mario Haas
11-11-2003, 23:12
Zato jer mu Veritas daje najveću proviziju.

sepra
12-11-2003, 00:56
Nema Veritas novca za najveću proviziju, odnosno to nije kuća koja igra na tu kartu. Tu su neke druge relacije, prijateljske, rodbinske ili slično.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

perica i njegov turb
12-11-2003, 04:28
od Iskustva
Počela sam jako galamiti i gle čuda.

Tipična ženska agresivnost :)) :))

Mario Haas
12-11-2003, 15:32
Onda je prodavač dobio najveću proviziju. Može tako? :o