PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jadna ja sa javascriptom - plizzzzzzzz



POLOVNJAČA
09-11-2003, 13:26
Ima par dana pojavljuje ni se taj ××××ni ( upsss ) javascript kojeg nikako ne mogu maknut ...
da pojednostavin , javlja DSN error on page , ili nije točan URL , POOOMOOOĆ :smile20: :smile17: <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

POLOVNJAČA
10-11-2003, 00:05
Niko ne zna ??? :o :o :o <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

skywalker_nelogirani
10-11-2003, 07:49
cekaj, cekaj, kakav JS i gdje? DNS nema veze nikakve nikad s nikakvim JS-om.
I kak ti je JS pao na pamet?

POLOVNJAČA
10-11-2003, 18:52
Nije da mi je pa na pamet već evo , ne mogu uopće neke stranice otvorit . Problem je šta se dica dokopaju kompjutera pa se to dogodilo , kako , neman pojma !!! Je da i muž koji put malo surfa , ali ne virujen da je on nešto sasra .
Otvaram stranicu npr. , kad pojavi se u dojnji livi kut javascript - eror on page , pa ne otvori , već se prikaže canot find the server , i DSN eror .
Ma nije mi jasno da ga ne mogu maknut ...
Mada , nisam neki lumen pa da kužin , ali daj pojasni šta je to javascript ????
Iman kompjuter tri godine i uglavnom sam ga koristila zbog posla , tek odnedavno sam počela sa njim baratat malo više . :smile17: <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

D0mi
10-11-2003, 20:33
Ako ti to kaze za bas svaku stranicu, onda se vjerovatno nije ni spojio na net.

POLOVNJAČA
10-11-2003, 22:36
Ne ,nego ih je četri , ali mi je frka sa Windows Update . :smile17: <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

skywalker_odlog.
11-11-2003, 07:48
Ovak.DNS znaci Domain Name Server i nema nikave veze s JS-om. Gresku o JS mozes iskljuciti ako odes na Tools/Internet options/Advanced i tu potrazis check box s tekstom "Display a notifikations about every script error". Taj checkbox ne smije biti checkiran, tj.mora biti bez kvacice.

POLOVNJAČA
11-11-2003, 16:23
Iden probat , fala unaprid !!! :smile20: <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>