PDA

Pogledaj cijelu verziju : Neću ni kremšnite niti gibanicu!



Albert
07-11-2003, 21:38
Kupnjom benzina na Petrolovoj crpki 20. listopada doživio sam ugodno iznenađenje jer - dobio sam kupon za vanjsko pranje automobila. Dakako. odlučio sam odmah iskoristiti kupon. Na žalost, to se u praksi pokazalo neostvarivim.
Naime, automatskoj praonici jako su smetali nosači postavljeni na krovu mog automobila te sam, prema riječima djelatnika praonice, uslugu mogao ostvariti tek nakon što ih maknem. To je bilo neugodno iznenađenje, na što sam kao potrošač u Hrvatskoj gotovo oguglao.
Iako nosači nisu do sada smetali u praonicama koje sam pohodio, bio sam spreman progutati odbijenicu. Onda sam pogledao pokretni uređaj za pranje, koji je sasvim sigurno mogao oprati automobil bez obzira na nosače.
Ne mogu tvrditi, ali uvjeren sam da sam iživljavanje doživio i zato što bi davanje usluge značilo da djelatnik mora prekinuti pranje vlastitog automobila, plavog "golfa I", a ne samo zato što marketinške akcije idu preko njegovih leđa.
Vrhunac doživljaja ipak je bio trenutak kad sam, tražeći datum na računu, u dnu ugledao tekst: Hvala i posjetite nas ponovno!
To da više neću kupovati ni omiljene kremšnite i gibanice u Petrolovim motelima, ne moram ni spominjati.

Pešalov
08-11-2003, 00:34
Uredu je to!

speed machine
08-11-2003, 09:45
To pranje nema veze sa nosačima.Oni su se samo uplašili da ti neče morati besplatno oprati auto.

speed machine
08-11-2003, 09:46
Pešalov jel ti znaš napisati nešto drugo osim "u redu je to"