PDA

Pogledaj cijelu verziju : Alfa 33 1.5



Pocket Rocket
07-11-2003, 01:54
1989 godina, boxer, 105ks, 140.000km, srebrna, 13' alu, 2.vlasnik, neregistrirana, očuvana.Ponude ovdje.
Autu trebaju nove gume i napraviti servis.
Inače je sve ostalo OK.
Vrlo povoljno, ili zamjena za manji automobil male potrošnje.

Dom-Dom
07-11-2003, 16:47
<font size="+1">Pocket , jel to isto kao kad si i onaj Uno turbo prodaval???
Pa jade jel ti izmišljaš aute koje prodaješ?? :( :( </font><br><hr>

Pocket Unlog
07-11-2003, 18:11
Prva invalidska kolica koja ću imati na lageru ću ostaviti za tebe.
Bez brige.
:)

Dom Dom unlog.
07-11-2003, 19:32
A je ti odgovor zbilja na nivou??

Pa odgovoti mi kaj je bilo s tim Unom??

Pocket Rocket
07-11-2003, 19:38
Uno je prodan prije ohoho vremena.
Sada stoji u mom kvartu.
Druga stvar, ako nisi zainteresiran za auto, ne komuniciraj sa mnom.
:smile11:

Dom-Dom
07-11-2003, 19:43
Pocket , vjeruj mi da mi je s tobom najmanji gušt nešto razgovarati.Ti si se meni zamjerio do navijeka , a i drugim ljudima.Tvoji ispadi na Forumu su imali zbilja jake posljedice.Ljudi su uvidjeli kakav si , u prvom redu da izmišljaš, i da baš nisi psihički stabilan.Uživaj dalje sa svojim istomišljenicima.

Pocket Rocket
07-11-2003, 19:47
Nitko ništa ne izmišlja.
Ti slobodno navedi neku laž, bez brige, mogu ti sve opravdati, a postoje ljudi koji mogu sve potvrditi.

Ako se držiš za 4x4, jadan si, jer je CS saznao odmah kad i ja da auto nije to.

A što se tiče tebe, ti si taj koji si se meni zamjerio u postovima prije zbog svog prozivanja mene.

Općenito,možeš se skrivati iza svog nicka, ali ja sam te upoznao i imam mišljenje o tebi.

S tim, da, vjeruj mi, nisam jedini koji ima to mišljenje, već i neki ljudi s kojima ćeš večeras sjediti za stolom.U to budi uvjeren.A ti razmisli zašto.

Amen.

:smile19:

Dom-Dom
07-11-2003, 20:02
Pocket , a ti meni vjeruj da ja znam na koje ljude mogu računati ,a na koje ne , baš na te koji sjede za istim stolom ko i ja.I da maske budu jako brzo pale.

Pocket Rocket
07-11-2003, 20:12
Ajmo ovako,kao normalni ljudi:

Rekao si da imam psihičkih problema.Iz mene je izlazio bijes dugo vremena na forumu,baš iz razloga koji si naveo.
Dom, ovo ti prijateljski savjetujem, pripazi malo na te "svoje" ljude.
Ja ××××× nisam, mrzim to iz dna duše, zato otvoreno sve kažem na forumu, bilo to umjesno, ili neumjesno.

A tebi garantiram da si me u mnogo situacija krivo procijenio.Ne trpim pizde, a vjeruj mi da vrvi od njih.
Ja to nisam.Prvi sam stao u svoju obranu i otvoreno rekao sve.

Dok, Dom, drugi ti šute.Mene bi trebao više cijeniti od njih.Kad je kružila saga po forumu o vrijeđanju teme(sjećaš se?)prvi sam nazvao Giru i ponudio pomoć.A sumnjali ste na sve i sva.Shvati o čemu se tu radi.Iskreno,nemam ništa protiv nikoga, ali me bole takvi ljudi,vjeruj mi.Bijesan jesam, mlad sam, ali vjeruj, prije svega čovjek.

:smile11:

Dom-Dom
07-11-2003, 20:41
Pocket hvala kaj si zvao Girrarija.Napisao sam ti par stranica posta i onda govno od kompjutora neče ga poslati .××××! Budem ti sutra ponovno napisal.

Pocket Rocket
07-11-2003, 20:51
Nema problema.Ajd, vidimo se tu.Bok, gibam, još sam na poslu... :smile17:

sina
11-11-2003, 11:39
samo bi ×××××× kupila taj auto :)) 105 ks i potrosnja od 15 l fergazere nemre nastelat ni sam bog na toj kilometrazi ga mozes gurnut u Savu :smile16: koliko trazis za tu staru kantu ? 200 E

POCKET ROCKET unlog
11-11-2003, 14:14
Onaj tko je zaista zainteresiran može doći pogledat automobil i dogovoriti se s mojim ocem u vezi cijene.

OZBILJNE KUPCE MOLIM DA SE JAVE OVDJE ILI NA gtt@net.hr

HVALA VAM.