PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi broj Vidija



lynx
06-11-2003, 14:11
U novom broju Vidija fale lpatopi koji se u istom broju oglašavaju za prodaju, kao npr. Gericom Hummer Force.
Njega bi volio vidjeti na testu.<br><hr>

Rupreht
14-11-2003, 10:50
HummerFX još ne postoji zapravo. U RAJ dućanu mi je rečeno da će uskoro doći, pa uskoro... kad ga uopće sastave(i ako,u ovoj strukturi). Naime zainteresiran sam za kupnju, baš radi te grafičke kartice koja pri ovoj cijeni računala možda može pomoći u radu.
Vezano uz tu temu, žalostan sam što čitajući testove prijenosnih računala nikako ne mogu dobiti jasniju sliku o konkretnim grafičkim mogućnostima računala (rad u vektorskoj grafici i bitmapama, primjera radi AutoCAD, CorelDraw, Photoshop...). Svaka čast maksimalnoj grafičkoj zahtjevnosti igrica i svakom predstavljenom benchmarku, ali ne mogu vjerovati da su tzv. poslovna računala testirana na igrice, a nema ocijene stvarnih RADNIH karakteristika, za kruh i mlijeko.
Ja želim kupiti računalo za rad u gore navedenim programima, ali ne trebam špicu tehnologije jer nemam novaca na bacanje.
Prema rezultatima testova, računala ispod 11000kn namijenjena su kao neseser hostesama na ovogodišnjem Infoforumu, a oni do 25000 za 3D igrice besposlenim IT-jevcima u firmama koje im taj luksuz priušte.
Šteta! U BUG-u ista priča, ali od VIDI-ja sam nekako očekivao više...