PDA

Pogledaj cijelu verziju : Da li ko od vas...



veljimir
06-11-2003, 13:36
ima iskustva s korištenjem lož ulja u autima,ne mislim stetnosti i to,nego me zanima dali je kod od vas imao kakva iskusta s policijom,neke kotrole,i dali uopce ima kavih kotrola kod nas.
Ja sam jučer bas isao po prvi put uzet za sebe,cekam ja u redu,a kad ono ispred mene gospodin policajac ljepo urednu u svojoj policijskoj uniformi uljeva direktno u svoj privatni auto,passat karavan ložaru bez pardona,i to ne punoga jer valjda nije imao nego 50kn?? i to su ti nasi organi...

mc
06-11-2003, 13:38
××××ga, kad smo posten i civiliziran narod pa je organ uspio samo pojas naplatiti za lozaru...
:) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

veljimir
06-11-2003, 13:45
ha,dobra ti je ova :))

Bmw Touring
06-11-2003, 13:55
Jedino sta moras je dat osobnu i ulijevat u kante.Ima jedna pumpa u Kastelima blizu SPlita di mozes lijevat loz.Ja sam to u Audija uliva.Al poznava san momka koji radi na pumpi pa san uvik direkt uliva u auto.

veljimir
06-11-2003, 14:00
e da znam,to me ×××× s osobnom malo,a sta mislis dali to provjeravaju,ili je to više zastrasivanje??

Bmw Touring
06-11-2003, 14:02
ma ja mislim da ne provjeravaju a i ako se bojis da provjeravaju uvijek daji neciju drugu osobnu.
Mozda bi i provjeravali da recimo ulivas 5 puta misecno i uvik ista osobna.

veljimir
06-11-2003, 14:09
tako radim,ne nekoga ko nema dizelaša doma i nema veze s mojom adresom,ali ono uvjek nekoga molit...a to radim jer vozim cirka 60tkm godišnje pa mi je to velika ušteda

Mario Haas
06-11-2003, 15:29
Dobro to smo apsolvirali. A jel ima neko da doma loži na D2? :smile06:

Seatibiza...
06-11-2003, 15:39
Recimo ja vozim doma traktor na Eurodizel jer mi moj medvjed tj. Ursus nece ni da upali na plavi dizlo ili lozu..... mozda bi ipak trebo napraviti generalku na pili :smile12:

veljimir
06-11-2003, 19:30
e ××××ga zato treba imat starudije doma,ja inače vozim 164 TD supericu 94god. pa da ti vidiš kad nutra naspem skoro 70l nafte,dođem do munchena i nazad skoro bez tankanja,to je meni auto,a ne benzinac,ideš ri zg pa ti ode 50l benze,a nove moras samo na na eurodizel pa itaj uspije ih sjebat koliko je smrdljiv,prljav..

INTERCEPTOR
06-11-2003, 19:43
Ja u kosilicu stavljam eurosuper 98 (ipak je američka) dok u motorku ide super 98 :o Šalim se.

Al bilo bi fora nafrizirat kosili i stavit ju da radi na super 98 + bočica octaine boostera. Znam da sam kao klinac u rezervoar kosilice sipao mješavinu benzina, laka za kosu, boje za cvijeće, alkohola, rakije, razređivača, WD 40, dezodoransa... I čudo je nakon toga radilo :o

Eh da, stavio sam joj i golden lodge svjećicu s alfe 4 elektrode i skinuo filter zraka :o

QVerde
06-11-2003, 19:52
Ja sam kao klinac cijelu noć radio generalku na tomos kosilici, posle nisam mogao stavit karike, he he! Drugi dan sam uspio sve posložit i sve je radilo! :) Mješavina Eurosupera 95 + Castrol TTS (miriši po tratinčicama) :smile15:

Rossonero
06-11-2003, 20:13
Drzavni inspektorat ima onaj kombi Istina s kojim se furaju po RH i kontroliraju aute. Koliko cesto ne znam.

S V T
06-11-2003, 21:47
Ja uopće nemam iskustva sa crvenom naftom! :smile18: <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

alfist_zg
07-11-2003, 16:25
da, bas...ak te strefi taj kombi mozes se proglasiti baksuzom stoljeca.
Jedan kombi na 2 milijona vozila...hehe.

Inace, nikad mi nije bilo jasno sta je to tako strasno i zasto se to tako kaznjava , sta se neko fura na lož ulje. Mislim jasno mi je da nije u redu, ali ne kuzim zasto se to tako strasno pazi i kazne su gadne-to sam cuo ali neznam konkretno kakve su.

Inace, znam i ja barem dvije pumpe u zagrebu i malo izvan gdje bez beda dodjes i punis ložu direktno (direktno ubrizgavanje :) )<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Računajte na nas</font>

turbo-limac
07-11-2003, 17:03
problem s tocenjem loz ulja je taj da se na njega ne placa onaj porez i razni nameti koji idu iz D2.... kako od toga vecinom zivi drzava, a bogme i korisnici drzavnog proracuna (svi zaposlenici drzavne uprave, i javnih sluzbi, drzavnih firmi..itd) jasno je da se drzava ljuti....

jos nesto... kako se iz dodatnih dadzbina financiraju i ceste, lijepo molim vozace koji trose ložu da odmah prestanu s prigovorima protiv stanja na cestama...... jer ionako vrlo malo za njih plaćaju.... (samo onu siću pri registraciji) :smile09: