PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pitanje za INGA ili DOCA



Dom-Dom
04-11-2003, 22:41
Dečki jel bi bil problem da netko otiđe kod Prikratkija (sam dobro napisal?) i pita kolko bi okvirno mogel dobiti za 2 godine staru 156 V6 sa 17000km.

Ili ako to nejde da mi pitate kojim danom su procjene i kolko to košta.
Hvala!<br><hr>

Hondo
04-11-2003, 22:43
Dom, daj mi svoju mail adresu.

alfista ri
04-11-2003, 22:57
dom koji si to alfista kad vec prodajes,takorekuč tek razrađenu alfu,i koja se sad najmanje isplati prodavat,po meni se o cini bacanje love u vjetar,jer kao alfista namas koju bolju alfu tražit,izuzev 166,koja te sigurno ne interesira,a ne vjerujem ni da budeš kupil nesto iz GTA programa(147/156)pozdrav

Dom-Dom
04-11-2003, 23:00
Hvala Hondo!

Alfista RI , ia ti nisam zadrti Alfista.Za mene postoje i drugi auti.

alfist ri
04-11-2003, 23:06
kako si zadovoljan autom?? sta imas vec problema ili??? cudno je da se takav ve prodaje

po mom iskustvu alfa je auto koji je najteže prodat,ja sam izgubi zivce dok sam prodao svoju bivšu,ima dosadnih ljudi,neupučenih,...svašta se doživi,bar tu u rijeci

Girrari
04-11-2003, 23:16
Nije tako samo u Ri. Što istočnije, to tužnije.

Zakaj Dom prodaje svoju, nemam pojma. Valjda mu je 156-ica kao model već dopizdio jer mu je ovo već druga u za redom u posjedu te treća u dvorištu, a možda mu je zapelo nekaj lepo za oko tipa kakva GTA :smile20: .
Osim toga, 2.5 motor nije neki spektakl niti za tuning niti za normalno korištenje jer ga moraš konstantno prižit ak hoćeš da ide.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

alfista ri
04-11-2003, 23:22
vraga ne ide,neznam sta ti vozis,u najmanju ruku maseratija,ako je to tebi malo??,ali ako nisi probao auto ide odlično,bar meni jer posjedujem istu

Girrari
04-11-2003, 23:27
Nisam rekao da ne ide nego da je se treba pržit tj. tjerat u okretaje. Tako veli Dom za svoju, a i ja sam slično iskustvo stekao vozeči 166-icu 2.5 V6 koja ne ide skoro ništa lošije od moje 3.0, ali je fakat stalno treba držat u turi dok 3.0 vuće od podruma do tavana. <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

doc
04-11-2003, 23:29
dom, ja više ne servisiram auto kod prikratkoga, ali ko ti Hondo ne moze sanznati mogu otici da ih pitam.

Ovaj petak vozim svoj auto na serivs i Alfa-car, pa mogu tamo pitati koliko bi ponudili.

Rossonero
05-11-2003, 00:24
Tesko da moze pasti neka ozbiljna cifra bez da vide auto. Cak niti okvirno. Pa znas to i sam Dom-Dom.

rale
05-11-2003, 02:49
fakat,dom-dom,da se i ja prikljucim....

nisam znao da imas samo 17000km

zakaj prodajes 156-icu?<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

Brock
05-11-2003, 07:58
Rossonero - auto je doslovno kao iz dućana. Niti jedne ogrebotinice! Auto nikad nije vidio snijeg...

A izgleda predobro! ;) Pogotovo sa ovim felgama i gumama, federima, spuljom, opremom...

Da kojim slučajem imam 20-ak tauzenki viška vu žepu... Dom i ja bi već davno trgovali...

Girrari
05-11-2003, 10:31
Ma mene bi ipak golicala nova... prekrasna je. :smile20: <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

Rossonero
05-11-2003, 11:19
Brock, upoznao sam Doma i vidio pilu tak da znam. Nažalost onda nisu gore bile Superleggere jer smo se našli prošle zime pa je imao zimske gume.

Dom-Dom
05-11-2003, 12:45
Alfist RI s auto nemam ama baš nikakvih problema, a Girrari je dobro rekao , jednostavno mi je auto dopizdio jer 156 vozim 4 godine.Ja se inače jako malo vozim , pa je ljudima čudna kilometraža.
Alfist RI ja znam da je bezobrazno govoriti da V6 motor nejde , ali kad probaš nešto drugo i jače , onda vidiš da taj motor i nije neki spektakl po perfomansama , ali po zvuku je i to nenad××××v.

Ali evo danas sam se čuo sa Ingom i odlučio sam auto ostaviti ,jer se jednostavno ne isplati prodati.Budem pričekal još godinu dana , pa budem nešto iskemijal.

Hvala svima koji me trpe na Forumu, u epizodi Dom Dom i njegova Alfa.

Vž-156
05-11-2003, 14:32
Dom-dom, prikratki obično daje tisuću do dvije ispod cijene na tržištu.
Vidim da auto nemožeš prodati. Onaj ko bi ga htel nema love, a onaj koji već mora izbrojati toliku lovu neda za rabljeni auto. Inače, roba vrijedi onoliko koliko možeš za nju dobiti na tržištu. Znam da tvoj auto toliko vrijedi, ali vrijedi tebi. Ja sam svoj HGT isto tako maženi i paženi s 40t km, prodal za "siču", makar sam smatral da vrijedi više.
Nemoj me shvatiti kao kritičara, samo sam ti pokušao dati svoje viđenje.
Kod prikratkog možeš dobiti fer cijenu za alfu, samo ako kod njega uzmeš nešto drugo.

Inače, 147 GTA još nije prodana, a kad će nezna se...

INTERCEPTOR
05-11-2003, 16:27
Dom dom pa normalno je da slabiji auto ide sporije od jačeg, pogotovo kad se radi o razlici o 190 naspram 300 ks. Al moraš priznat da nema auta u srednjoj klasi sa 2,5 litrenim atmosfercem koji ide bolje od tvoje 156. Jedino BMW 325 ima veću max. dok su u ubezanjima izjednačeni.
Čak i neki auti s većim motorima, pa i jačim padaju pored alfe 156 V6.