PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvatska TEK za trece mjesto u Rukometu!

ZDENKO
01-11-2003, 18:05
HRVATSKI rukometaši izgubili su u polufinalnom susretu Superkupa u Riesi od domaćina Njemačke nakon izvođenja sedmeraca 30:28 (27:27, 15:11).

Pred 3800 gledatelja sudili su Danci Boye i Jensen.

Hrvatski rukometaši nisu se uspjeli plasirati u finale Superkupa, budući da su na sedmerce poraženi od domaćina Njemačke 30:28. Bila je to repriza finala Svjetskog prvenstva u Portugalu u kojoj su ovaj puta slavili Nijemci i to zasluženo jer su vodili tijekom cijelog susreta.

Hrvati su doslovce u posljednjoj sekundi, pogotkom Slavka Goluže iz deveterca, uspjeli izjednačiti i za pobjednika su se morali pucati sedmerci.

Nažalost, od naših je samo Kaleb bio precizan, njemački vratar Fritz obranio udarce Goluže i Balića, a Zrnić je promašio, pa će tako u nedjelju u 15 sati u velikom finalu igrati Nijemci.

Hrvatska će u 13 sati igrati Za treće mjesto protiv poraženoga iz dvoboja Švedska - Španjolska.

NJEMAČKA: Fritz, Ramota - Hens 2, von Behren, Dragunski, Kretzschmar 8, Glandorf, Immel 2, Schwarzer 1, Roggisch, Baur 2, Zeitz 3, Grimm, Stephan 4, Kehrmann 5.

HRVATSKA: Šola, Kelentrić, Metličić 5, Sulić 5, Džomba 4, Kaleb 1, Balić 3, Goluža 4 (3), Vori, Zrnić, Blažičko, Špoljarić, Dominiković, Lacković 3, Bilić, Ćavar.

Razočarani Hrvat
01-11-2003, 21:23
http://www.zvrk.co.yu/Slike/zivotinje_divlje/sisari_kopn/13310045.JPG

cetvrti dan...
01-11-2003, 23:28
...fredo..Zeljko...ispraznili smo vas u rekordnom roku...u bjezanju nas sibate...ali sad je cisto!

http://www.kakarigi.net/croatia/news/dossier/hrvgajsk.jpg

da
02-11-2003, 04:23
je rusiti tudju imovinu ubijati starce i solovati pa makar i svoje dijete onda bi bili pojednici kao sto su tu uvjek na prvom mjestu ×××× ih pavelic otac i brat gotovina miroljubivosti i hrvatske kulrire i civilizacije. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile09: :smile09: :smile09:

Ja sam Ante Gotovina
02-11-2003, 04:56
http://www.zvrk.co.yu/Slike/zivotinje_divlje/sisari_kopn/NSCI1356.JPG

pa vas...
02-11-2003, 10:38
...bi i takvi prebili koliko ste dobri borci...

Bio mi poznanik u oluji i kaze srpskim civilima koji su cvokotali od straha..."sta se bojite?, necemo mi vama nista, mi samo lovimo cetnike. Idite lijepo i u miru kuci". Srbi se svi smire spreme se ici kucama, - onda poznanik kaze, "znate mi moramo sad naprijed a iza nas dolaze ustase, a za njih mi nemozemo garantirati nista ako nismo tu, a naprijed moramo!"
A Srbi i panici expresno SVI u traktore, kola "sredstvo za bekstvo"...

llllllllllllllllllll
02-11-2003, 10:42
"SLOBODA DITA" - "MACCABI IRONI"
U prepunom Mejdanu i u paklenoj atmosferi koju su stvorile fukare, "Sloboda Dita" je u I kolu Kupa "Radivoje Korac" savladala izraelsku ekipu "Maccabi Ironi" rezultatom 64:63.
U susretu prvog kola E-grupe Kupa Radivoja Koraca sinoc je u Tuzli Sloboda Dita savladala izraelsku ekipu Maccabi Ironi iz Ramat Gana sa 64:63 (po cetvrtinama 15:13, 16:13, 22:16, 11:21). Utakmica je odigrana u dvorani Mejdan, pred oko 5.000 gledalaca.

Kosarkasi Slobode do pobjede su dosli u posljednjim sekundama, iako su tokom cijele utakmice imali visoku prednost. Prve tri cetvrtine Tuzlaci su rijesili u svoju korist, tako da su u posljednju cetvrtinu usli sa 11 poena prednosti. Kada se cinilo da ce bez vecih problema slaviti pobjede doslo je do velikog pada koncentracije, sto koriste Izraelci i serijom od 13:2 u 36. minuti dolaze do izjednacenja (55:55).

Do kraja utakmice vodila se velika borba za svaki poen, a posljednja minuta donijela je pravu dramu. Pri rezultatu 63:60 za Tuzlake, 13 sekundi prije kraja, Hines je trojkom poravnao na 63:63, a pobjednik je odlucivan u posljednjim sekundama sa linije slobodnih bacanja. Korlatovic je samo jednom bio precizan donijevsi poen prednosti za Slobodu. Gosti nisu imali vremena organizirati napad, te je pobjeda zasluzeno pripala domacim kosarkasima.

U narednom kolu 6. decembra Sloboda Dita u Tuzli igra sa italijanskom ekipom Montecatini.

mjesto u Rukometu
02-11-2003, 10:44
http://www.index.hr/images2/saddamhusseinv.jpg

Zdenkić...
02-11-2003, 10:46
Dodi da igramo šaha. Fali nam konj.