PDA

Pogledaj cijelu verziju : punto maglenke



punto 2
30-10-2003, 13:34
imam punta iz 2002 s maglenkama koje mi ne rade nakon sto sam imao sasvim lagani sudar...nisu pregorile...osigurac je u redu isto...u cemu bi mogao bit problem?

Fresh
30-10-2003, 13:56
Odgovor u stilu:

Ko ti kriv kad voziš Fiata, da voziš Hyundai to ti se nebi dogodilo

Sad će me Girrari razapet

japa tom
30-10-2003, 14:11
freš ne zajebavaj čovjeka nego mu pomogni !!!!! ;)

Girrari
30-10-2003, 14:15
Ne bu te niš Girro razapel.


Da voziš Hyundaia sad bi ti auto već bio na otpadu. :smile13:

Nego... odi u servis. Ovdje svi možemo nagađat, ali ne buš pametan prije nego kaj odeš u servis. Ja mislim da ti negdje gubi kontakt, ali mi je onda čudno da ti normalna svetla rade jer je sve u istom faru.

Fakat nemam pojma.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

punto 2
31-10-2003, 09:10
tako je...kratka i duga svjetla rade...
girrari di ti servisiras autic?

Girrari
31-10-2003, 10:36
Kod Valenčića. Ovlašteni servis za FAIT, Alfu i Lanciu.

Adresa je Josipa Vogrinca, Jarun. Tel. 01/383-3125.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

punto 2
31-10-2003, 15:28
hvala...a ostajes uz auto dok sarafe?

Brock
31-10-2003, 15:37
Ne... predugo mu je za čekat... da je ostal uz Alfu... već bi se u njegovo ime odavno ponapili na karminama... :(

Girrari
31-10-2003, 15:49
Baš tako Brock, ali to mi je škola da nikad više bilo kojem mehaničaru ne kažem da nije hitno. Pokušaš čovjeku izaći u susret ako ima nekaj važno da se ne mora zajebavati, a onda ti auto 4 meseca stoji na istom mjestu. S Puntom nije problem jer mu uvijek kažem da sve pregleda, ali da bude brz jer mi auto treba.


Ne ostajem nikad uz auto dijelom jer imam veliko povjerenje u njega, a djelom zato kaj i sam živim na Jarunu (3 min. pješke od njega), pa mi se više isplati otići doma.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

mc
31-10-2003, 15:56
Da, ja sam isto par puta bio glup pa sam raznim mehanicarim, trgovcima i sl. rekao kako mi nesto nije hitno - major mistake...
Od sada uvijek kukam i placem, sve mi je hitno, sve mi je preskupo i da vidis kako pronadju nacina da ti izadju u susret. Ako nece - tko ih ×××× - ima tko hoce...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>