PDA

Pogledaj cijelu verziju : LOVE PARADE

Stranica : 1 2 [3] 4 5 6

DOMICH
05-12-2004, 20:14
<font face="Impact" size="+1" color="blue">čestitam ,!!!!!!!!!!!!!!

PLUR !</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
05-12-2004, 20:31
čekao sam ovih 500 poruka jedno mjesec dana, možda i više, čekao sam ovih 500 poruka sa svih mojih 97 poruka...

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: <br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

DOMICH
06-12-2004, 19:51
<font face="Impact" size="+1" color="blue">super , još 10 puta tolko , a ja još malo i lagana tisućica , nije da se hvalim ...

PEACE ! ! ! !

PLUR ! ! ! ! :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
07-12-2004, 18:11
<font size="+1" color="green">hehe, a evo i moje stotke, nije da se hvalim......
×××××ti da......

DCT JAVI SE !!!!!!!

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

DOMICH
07-12-2004, 19:22
<font face="Impact" size="+1" color="blue">ej , ma bitno je da smo tu , u opće nema veze ko oma kolko postova i ta ×××××× , glavno da nam je PLUR u srcima !!!!!

PLUR ! ! !! ! :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
08-12-2004, 22:14
<font size="+1" color="green">ma znam, al zezam se ja malo....
ej si čuo onu stvar CALL ON ME.....
super je...
btw probay nabaviti original te stvari jer je call on me prerada... original ti je od STEVE WIDWOOD - VALERIE......

PLUR

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

Crny_techno
08-12-2004, 22:41
<font size="+1" color="green">Loveparade Chile 2005 - Liebe in den Anden

. siječnja 2005. u Chileu se održava Loveparade Chile. Sve to održat će se u Santiago de Chile, jednom od većih gradova u Chileu. To je sve što sam uspio izvuči iz njemačkog teksta na :LINK=loveparade.net:loveparade.net:/LINK:, a možete više informacija pročitati(?????) na službenoj stranici :LINK=http://www.loveparade.cl/:loveparade.cl:/LINK:, pa tko zna Čileanski..... neka uspije nešto više saznati.......

HEHE

PLUR

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

Crny_techno
08-12-2004, 22:43
8.siječnja 2005. u Chileu se održava Loveparade Chile. Sve to održat će se u Santiago de Chile, jednom od većih gradova u Chileu. To je sve što sam uspio izvuči iz njemačkog teksta na loveparade.net, a možete više informacija pročitati(?????) na službenoj stranici loveparade.cl, pa tko zna Čileanski..... neka uspije nešto više saznati.......

HEHE

PLUR

ISPRAVAK DONJEG TEKSTA :)) :)) :)) :)) :)) <br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

DOMICH
09-12-2004, 17:48
<font face="Impact" size="+1" color="blue">čul sam al mi malo ××××× kad stalno isto ide !!!!!

čile kažeš , ma ludo ,nek ljudi uživaju !!!!

PLUR ! ! ! ! ! :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
10-12-2004, 22:22
<font size="+1" color="green">aha čile.....

imam još nešto....

GATE 2005 Dubrovnik
Klub Lazareti

DVA DANA:
Petak 31.12. 2004
Subota 01.01.2004

početak 23:00h kraj 06:00h
cijena: 150 kn za oba dana ili 100 kn za samo drugi dan

Za doček Nove godine 2005 u Lazaretima pripremaju se 2 odvojena floora:
techno i tech house floor na kojima će se izmjenjivati gostujući i lokalni izvođači.
Glavne zvijezde ovogodišnjeg programa MISS YETTI i MR LOVELACE - Gold und Liebe - Berlin - Njemačka, nastupiti će prve večeri (za doček) na techno flooru. Na tech house flooru nastupiti će (od gostiju) Seraphim Codex sa live electro tech-house setom, E-BASE i naš specijalni lobist iz Sarajeva DJ Fera.

Drugu večer svirati će se samo na jednom (glavnom) flooru kombinirano, sa kraćim trajanjem DJ setova. Ove godine ponovno uvodimo 2 floora i veći broj izvođača (11 DJ-eva) kako bi program bio što raznovrsniji i zanimljiviji.

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20:

KEEP ON PLURING</font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

DOMICH
11-12-2004, 12:46
<font face="Impact" size="+1" color="blue">mogo bi skoknut do tam , ni to tak daleko , ...

čuj , meni se čini da nam sve više ponestaje nekih tema za raspravljanje , još kad je DCT odsutan , on je zno imat neke ovak teme il neš pa bi se pisalo , i zato mi je isto žao kaj ga još nema , pa stvarno , di je on ?!?!?!?!?!

PEACE ! ! ! ! !

PLUR ! ! ! ! :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
11-12-2004, 19:19
<font size="+1" color="green">niti ga vidim, niti ga čujem, niti ga nemogu namirišiti, nemogu ga osjetiti....

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

A ŠTA JE ZNAM, I MENE TO ZAMINA!!!!!

jel znate što je ovo...... nadam se!"!!

http://www.kompaktkiste.de/cd/tresor/tresor185.jpg</font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

DOMICH
12-12-2004, 19:13
<font face="Impact" size="+1" color="blue">jel to ,možda tresor koji nikad ne spava???

PLUR !!!!!!!!!!!!

LOVERULES4EVER ! ! ! ! :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
12-12-2004, 19:47
<font size="+1" color="green">a bo.... nemam pojma... tu piše nekay sa TR...., što to je ja stvarno neznam..... HEHE, šala mala......

TRESOR NEVER SLEEPS

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

DOMICH
13-12-2004, 11:43
<font face="Impact" size="+1" color="blue">naš rave spirit nikad ne spava , nego stalno upija sve više ljubavi , PLUR-a , svega onoga što nas čini onime što jesmo !!!!!

PLUR ! ! ! ! ! :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
13-12-2004, 11:48
rave spirit is in my blood.....
ej, di ćeš za novu?????

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: <br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

DOMICH
14-12-2004, 20:01
<font face="Impact" size="+1" color="blue">e to još neznam , di idu svi tam i ja , al čito sam na blogu za Dklub ...</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
14-12-2004, 23:54
<font size="+1" color="green">a to ti je od tamo onoga na blogu najbliže...... brijem da će biti super..... nadogradio se prostor za plesanje, za dja, za nekoliko separea po rubovima, super razglas.... i tako to......

KEEP ON PLURING

e da, ja nemam kamo za novu, prošle sam godine bio doma i opijao sam se uz pivo, fis -vodku, i tako to, a za novu ću možda zapičiti do malog lošinja, u koj kafić, disco ili tako nešto....

http://www.eav.com.au/two_tribes02/images/dj_rush01.jpg

http://www.workzip.it/sfondi_gif/gif/dj.gif

http://www.misawa.com/djg/IMAGES/raiseroof_lg_clr.gif

http://www.audioworld.com.ar/images/DJ-01.gif

http://icaramba.com/members/batychica25/pictures/dj.gif

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

DOMICH
15-12-2004, 10:13
<font face="Impact" size="+1" color="blue">ma ja sam uvijek sa frendovima , glavno da je društvo ...

il ću bit na nekom tulumu il negdje privat, ne znam još ...</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
15-12-2004, 11:03
<font size="+1" color="green">ja stvarno neznam gdje ću za novu, trebali smo neki party organizirati kod frendice ali ona odjednom neće, i tako to.... ××××××.... a znaću gdje idem 2,3 dana prije nove, pa gdje većina bude išla - idem i ja... doma mi se neda čamiti i pucati petarde, radije ću otić negdje u kafić gdje je nešto organizirano i zapit se i..... i da, majku im ×××××, moramo doći u školu 3. siječnja, kay su poludjeli... ja ću prvo biti pijan 2-4 dana (××××m bezveze) i onda još toliko mamuran, a tay tjedan pišemo svaki dan po jedan ispit, koje su to ××××××, sam me zanima kakvi će oni biti tay tjedan na nastavi, gamad jedna... kao prvo pola njih neće doći na posao, a ministar Primorac neće jedno 2 tjedna doći na posao, treba se prvo otrijezniti ko čovjek i onda se vratiti iz Pariza, Londona, i tako tih gragova......
(××××M BEZVEZE)

KEEP ON PLURING

al stvarno, šta nije sjebano to malo sa školom???????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ???????????

AJDE DOSTA, MOŽE I PLUR JEDAN

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

DOMICH
15-12-2004, 18:35
<font face="Impact" size="+1" color="blue">ma sve je to sjebano al mene boli ××××× , ja ču se ubit( mislim od svega osim pića , a i tog malo , ××××m sa vezom )i uživat , još ak će bit mjuza prava , a i ak neće ...

tak sam na jedno tulumu izašo van pustim si na mobu loverules , troopa of tomorrow ili nothing but you , i počnem skakat , rulja me gleda , mene boli ××××× , ja skačem pjevam , i sve mi je super pri srcu( alkohol ulio hrabrost ), ma ludoooooo!!!!!!!

PLUR ! ! ! ! ! :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
16-12-2004, 09:57
<font size="+1" color="green">imaš love rules melodiju na mobu????
di si ju našao???? kavav mob imaš, možeš mi poslat tu melodiju???

LOVE RULES

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

DOMICH
16-12-2004, 11:38
<font face="Impact" size="+1" color="blue">ma imam ti motorolu V525 i na to mogu stavljat mp3 sa kompa , zato mi je zakon mob , stavim si kaj oču i uživam ,!!!!!
kaj ti imaš</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
16-12-2004, 12:22
<font size="+1" color="green">samsung sgh x600, mi možeš poslati to mmsom, ali pošalji mi kad ti javim jer trenutno nemam para na mobu pa nemogu koristiti gprs...

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20:

LOVE U LOVEPARADE

KEEP ON PLURING</font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

DOMICH
16-12-2004, 18:33
<font face="Impact" size="+1" color="blue">kao prvo ne mogu jer je prevelko , ko drugo nisam siguran da ti taj mob podržava mp3 i ko treće nemam love , a ak ti podržava onda si kupi USB kabl i skineš softwere sa neta i stavljaj kaj očeš , žišku , probo sam ja već slat frendu pa nisam mogo jer ti to ima skoro 2mb !!!!

PEACE ! :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

DOMICH
16-12-2004, 19:16
ej super ti je blog , al ne znam jel mogu u opće di kaj pisat , tam ljudi pišo pod komentare a ja ne znam ni kak ni di ni o čemu ni niš , kaj to malo ne urediš da se može normalno logirat?<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
16-12-2004, 21:29
<font size="+1" color="green">ma stisneš samo tam na komentari i upišeš što hoćeš.... ali trebaš username i lorinku, a znam, ljudi su ga počeli posjećivati... u ovih 4,5 dana što imam onaj brojač, bilo je 135 posjeta.....

USERNAME: deejay_crny
LOZINKA: djrush

s tim možeš ostavljati poruke, ali tamo pod nadimak upišeš svoje ime....

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

Crny_techno
16-12-2004, 21:44
<font size="+1" color="green">ja mislim da ti više ne treba, username i lozinka.... samo klikneš tamo na komentari i upišeš komentar, nadimak i ime bloga ( u ovom slučaju LOVEPARADE.BLOG.HR).... kužiš sada..??</font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
17-12-2004, 00:40
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..evo..javio sam se bio na trance forumu,,i objasnio nesto...
..mozda cete skuzit mozda ne,,
..no nije vazno..
..a ono sto najmanje zelim je unosti nekakvu dodatnu negativnu energiju na nase..rajske vrtove..
..ono sto vam zelim reci je da mi je drago sto vas vidim,,i sto ste tu,,,i sto ste se brinuli za forume..
...ja se nadam da cu opet dolazi tu cesce..i da necu izbivat previse dugo..

hvala vam na razumjevanju..

vas "DCT"

love rules with:URL=http://www.boxercox.com:...angel one day....for an angel..:/URL:http://www.boxercox.com/trip/travelshots/germany/berlin3_4/berlin_3_horiz04030373.jpg</font><br><hr><font color="blue">Love You Love Parade! Love Rules 4 Ever..</font>

Crny_techno
17-12-2004, 10:35
<font size="+1" color="green">ej, čekali smo te više od mjesec dana... RAVE BIBLIJA kažeš..... evo sad ti se javim na mail, jedva čekam da vidim što je to....

ej, bi htio sudjelovat na mom, našem blogu.... ako da tu ti je ispod poruka sa usernameom i lozinkom pa odeš na www.blog.hr, tam to upišeš i klikneš na uredi blog, ali nemoj mijenjati dizajn...

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

DOMICH
17-12-2004, 11:02
<font face="Impact" size="+1" color="blue">pozdrav DCT , drago mi je da si se napokon javio , makar ja sad nisam u toku jer vi tu nešt spominjete o čem ja nemam pojma pa sam zgubljen , al nije bed , glavno da si živ i zdrav ( ak slučajno još ne znaš , ta sam ja nekadašnji speeddeemon )

PLUR ! :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
17-12-2004, 11:36
<font size="+1" color="green">e da, probaj pogledat o čemu smo pisali ovo vrijeme, stvarno ima super tekstova i slikica, probaj malo pogledat...

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
17-12-2004, 20:46
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..procitao sam ja, svaki redak prije nego sam se javio jucer,,lijepo ste to odradili,,pohvale,,
..samo sto ste zaboravili nes napisat o "rave on snow" "heh..
nego.."DOMICH...ovaj..malo je cudno da te tako zovem jer proteklu godinu sam pisao speed, a to sta drugi misle o tom nicku nije vazno,,
ok speed, heh, vjerujem da ce potrajat dok te nebudem drugacije zvao a do tak ostajes speed :P
..crny..obecajem da cu posjetit blog..cim uhvatim vremena i raspolozenja..
.."knjigu postanka sam vam poslao, a na vama je sad da je procitate..
ok..
love rules 4 an angel..</font><br><hr><font color="blue">Love You Love Parade! Love Rules 4 Ever..</font>

Crny_techno
17-12-2004, 21:16
<font size="+1" color="green">ma nije frka, super je, na dan ga posjeti više od 30 ljudi....

KEEP ON PLURING

DOMICH
18-12-2004, 12:52
<font face="Impact" size="+1" color="blue">e nemaš beda , al ću probat tebi malo to objasnit, jer stvari stoje ovak , onaj nick mi takoreći niš nije znaćio jer sam ga uzeo samo tak da pokrenem temu , a nisam imo pojma u kaj će sve ovo prerast , i onda nisam htio bez veze mjenjat , al ovo mi je pravo umjetničko ime i znači mi puno i tak to...nemam ja niš protiv speed , dapaće , al ovo mi je već poznato malo šire jer mi je to ono "pravo" , al neće mi smetat ak češ me zvat speed , al molim te probaj se što prije naviknut ak je moguće ,HVALA !!!!

upravo sam skinuo , s maila i sad idem gledat , I can't wait . . .

PEACE ! ! ! :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
18-12-2004, 17:59
<font size="+1" color="green">speed, domich, techno - jedna osoba, tri osobnosti .. .... sve je to istoo

PLUR

KEEP ON PLURING

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
18-12-2004, 18:30
<font face="Impact" size="+1" color="blue">...dobro "D, nemas beda probat cemo nesto smixat!
..a do tad poslusajte jednu dobru staru stvar od "Adam F - Music In My Mind" iz 98', ili "Circles"...
..
rave-on
:URL=http://students.washington.edu:love rules 4 special ravers:/URL:http://students.washington.edu/kevbang/party.jpg</font><br><hr><font color="blue">Love You Love Parade! Love Rules 4 Ever..</font>

DOMICH
18-12-2004, 19:22
<font face="Impact" size="+1" color="blue">ma zovite me kak oćete , bitno je samo ono iz nutra , ljudi zakon ste mi , danas idem sve ovo nekam proslavit , čujemo se sutra , crny , totalno si u pravu

P.L.U.R.T. !!!!!! :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
19-12-2004, 14:50
<font size="+1" color="green">e da, e kad idete negdje partijat, bilo gdje, bilo kamo, gdje ili bolje rečeno koji su vam partyji bolji: privat ili po klubovima, koji su vam draži????

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

DOMICH
19-12-2004, 21:17
<font face="Impact" size="+1" color="blue">jedan i drugi mogu bit dobar , al meni je možda draže privat jer je ipak više ljudi koje znaš pa se možeš još bolje ufurat i sve to malo intenzivnije doživjet , ma da ne mora bit , al bi ja volio održat neki party , jednog dana . . .</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
20-12-2004, 14:55
<font size="+1" color="green">meni su isto privat bolji, više je poznatije ekipe i sve ono što si i ti rekao, aali nije loše kad je negdje 3,5 dja pa svaki imaju po 1h u klubu, to je ××××no.......

KEEP ON PLURING

DOMICH
20-12-2004, 21:33
<font face="Impact" size="+1" color="blue">ma sve je super dok je mjuze , kaj se inaće dela , e ,si ćul onu stvar ja sam videl i spot od PVD-a i mislim da je sa njim Schiller ak se ne varam , jedna ovak stvar di pjevaju o vrmenu oko rušenja berlinskog zida i stanju zemlje u to doba , spot je odličan , i stvar je zbilja kvalitetna !</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

DOMICH
22-12-2004, 13:58
<font face="Impact" size="+1" color="blue">crny , zemlja zove . . .

</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

DOMICH
23-12-2004, 11:43
e čitam ja tak za dj akademiju na deejay radiu , i tak bi išo na to da imam love , al fakat bi ,(vidio sam tvoj post , bez brige crny,svaka čast)

u ostalom di si ti ove dane !!!!

P.L.U.R.T. !!!!!!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

DOMICH
24-12-2004, 12:56
<font face="Impact" size="+1" color="blue">koji kujac , pa di si , kaj se događa ????????????????????????????

jav se!!!</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
24-12-2004, 13:31
<font size="+1" color="green">evo me, znaš di sam bio, u vrbovcu, ali samo na dan, išao sam sa starim, pa ti se nisam ni javljao........

a šta ćeš!!!!!!!

KEEP ON PLURING

DOMICH
24-12-2004, 17:54
<font face="Impact" size="+1" color="blue">a bemu sve , ma nema veze , mogo si odma reć , kud baš na jedan dan , a niš , PEACE !!!</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
24-12-2004, 22:59
<font size="+1" color="green">ah došo i ošo.... hehe, a šta ćeš,,,,,

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

Crny_techno
25-12-2004, 14:02
<font size="+1" color="green">sretan božić!!!!!! puno sreće, ljubavi, sexa, novaca..... ravea... i tako tih stvari....

KEEP ON PLURING

DOMICH
25-12-2004, 14:49
<font face="Impact" size="+1" color="blue">također , sve najbolje !!!!!!!!!!</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
25-12-2004, 18:39
<font size="+1" color="green">E VIDIO SAM DA SI NAPISAO DA PUŠTAŠ MJUZU ZA NOVU GODINU, KOJU OPREMU IMAŠ??????

keep on pluring

DOMICH
25-12-2004, 22:04
<font face="Impact" size="+1" color="blue">e ×××× ga , nemam ono na kaj misliš , nek sam osuđen na komp i liniju , i to je neš , glavno da ja uživam , al fakat , da mi je lova , ma moram si neš nabavit , jel imaš ti kaj , se baviš kaj tim , ja stvarno bi al nemam trenutno resursa !!!!</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
26-12-2004, 00:34
<font size="+1" color="green">trenutno komp i pojačalo.......... mislim si kupiti mixer i dvije pionirove stotice(cd), a trenutno produciram svoju mjuzu u reasonu, radim house...... šta ćeš mixsati ili samo puštati mp3ice, sa čega puštaš????

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">Musik spricht tausende von Sprachen und alle konnen sie verstehen ... sie kennt keine Grenzen und keine Nationalitaten</font>

DOMICH
26-12-2004, 18:25
<font face="Impact" size="+1" color="blue">rado bi ja mixo i sve to , al nemam opremu a uostalom , tu će bit svi frendovi i naravno frendice koji imaju miljun glazbenih želja tak da moram puštat sve vrste mjuze (osim domaće naravno ) i puštam sa kompa , mogo bi se i zajebavat sa traktorom il nećim al to ljudi neće shvatit , ×××× ga , ma ja ti najviše prakticiram trance jer mi je to najbolje , obožavam dobar bas , e jel bi ti se dalo da mi kad-tad pošalješ neki program , da se i ja malo zajebavam , i kolko ti otprilike košta ovo kaj ti namjeravaš kupit , da se malo orjentiram?</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
27-12-2004, 15:10
<font size="+1" color="green">ja ti mixam u BPM-u..... to bi otprilike koštalo oko 9,10 tisuća kuna.... skupo ti je to,,,,, ali ja ću to tek ta par godina,,, još mi netreba.....

KEEP ON PLURING

Crny_techno
27-12-2004, 23:44
<font size="+1" color="green">tek toliko da se javim... i da pitam di je DCT.... valjda opet ..... radi ....neki ××××× ... u PPu

HEHEHE zezam se

pa day se barem javi, napiši plur ili nešto i to je sve

DOMICH
28-12-2004, 11:26
<font face="Impact" size="+1" color="blue">bilo bi lijepo da se javi , al neće , i baš je bezobrazan , sram ga bilo triput!!!!</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
28-12-2004, 14:01
<font size="+1" color="green">baš je ×××××...
:)) :)) :)) :)) :))

HEHE...

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">MY HOUSE IS YOUR HOUSE AND YOUR HOUSE IS MINE</font>

DOMICH
29-12-2004, 14:09
<font face="Impact" size="+1" color="blue">a nemoj tak , pa nećemo sad tak o njemu , pazi malo , suzdrži se , STOP !!!!!!!!
ŽUTO . . .
KRENI . . .

(viš da sam skrenul?)!!!!

P.L.U.R.T. ! ! ! ! !</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
29-12-2004, 17:54
<font size="+1" color="green">nisam to rekao na onaj način, pa zajebavam se.... to je kao da tebi kažem kad te vidim:::: di si ××××× jedan, što se radi... hehehehehehehehehehehehehehehehehehehe

svi smo mi ludi na neki način....

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">MY HOUSE IS YOUR HOUSE AND YOUR HOUSE IS MINE</font>

DOMICH
30-12-2004, 13:38
ma sve pet , sorry kaj se ove dane malo slabije javljam al kad me skoro cjeli dan nem,a doma , organiziramo taj doček pa ima posla , PEACE !!!!

p.l.u.r.t.!"!!! :smile20: :smile20: :smile20: <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
30-12-2004, 14:08
<font size="+1" color="green">ja stvarno neznam di ću za novu.... valjda ću doma ostati... a ××××ga.... kad nemam gdje...

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

DOMICH
30-12-2004, 18:05
<font face="Impact" size="+1" color="blue">pa organiziraj neš sa frendovima ko ja , treba vam sam hrana pijača i mjuza , i udri!!!!!!!

pucat ćemo vatromet na glavnoj cesti , bit će ludo !!!!</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
30-12-2004, 18:14
<font size="+1" color="green">cuga i hrana je najlakša stvar,,, nas ti ×××× prostor..... kužiš.....
znaš da možda sutra đođem i u vrbovec, za novu godinu, ali ku Klub D!!!!

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

Crny_techno
31-12-2004, 13:30
<font size="+1" color="green">ništa od nove godine.... neću ići nigdje. budem doma..... najbolje se doma naliti....

KEEP ON PLURING

</font>

DOMICH
31-12-2004, 16:22
<font face="Impact" size="+1" color="blue">mi kod frenda , cjeli kat smo okupirali i to je to , joj , kaj fakat nemaš kam , pa ×××××u , daju zmislite nešt , bar budi sa frendovima , nalite se u neku grabu ak treba , al sam nemreš bit , PEACE!!!!
da bar moš sim doć ,to te ja pitam !!!!

A niš , čujemo se sljedeće godine;
P.L.U.R.T.!!!!! :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
31-12-2004, 20:41
<font size="+1" color="green">MA IĆI ĆEMO POSLIJE SA FRENDOVIMA NEGDJE, ALI KAD ZAVRŠE RADITI.......

PA SE IDEMO ZAPITI.........

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

DOMICH
01-01-2005, 13:48
<font face="Impact" size="+1" color="blue">e buraz , sve najbolje , najveće najbolje u novoj godini , da ti se sve želje ispune i da uživaš u njoj do jaja , P.L.U.R.T.!!!!! :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
01-01-2005, 18:10
<font size="+1" color="green">sve najbolje, kak je bilo na dočeku...???

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

DOMICH
01-01-2005, 22:56
<font face="Impact" size="+1" color="blue">ma najbolji do sad , svi smo bili "veseli" , umrli od smjeha , snimili neke djelove , ma ludo ne znam kaj da ti velim , prijatelji , mjuza , zajebancija=provod za pamćenje , a ti si uspio kam otić?</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

DOMICH
02-01-2005, 20:02
<font face="Impact" size="+1" color="blue">neko spava . . . ? ? ?

LOVERULES4EVER ! ! ! ! ! :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
02-01-2005, 20:31
<font size="+1" color="green">ne ostao sam doma.... super onda.....

evo jedne teme za razgovor.....

DA LI JE ELEKTRONSKA GLAZBA UNDERGROUND GLAZBA????

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

DOMICH
02-01-2005, 21:48
<font face="Impact" size="+1" color="blue">pa možda i je , neke stvari , npr uzneš neki set o sat dva , ti to nemožeš ćut ni na telki ni na radiu (osim onih koji puštaju isključivo takvu glazbu) , neg je to posebno za partye i kučnu kolekciju , takvu je moje mišljenje , a imaš recimo glazbenika recimo ko PVD , on je majsor i prodaje albume , i poznat je malo šire , to je u neku ruku dobro a u neku pak loše , ma sve zavisi kak gledaš na sve to , ja mislim da je ono u počecima i bila al se sve više globalizira i izašla je iz tih underground krugova , ne znam , to ja trenutno mislim!!!!</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
03-01-2005, 20:41
<font size="+1" color="green">po meni je techno(pravi tech), electro, brakebeat, dnb, dub, jungle još uvijek underground, dok su house i trance,dance puno prihvaćeniji...... pusti ti u punom klubu dub, dnb ili dub stvar.... reakcija publike???? prazan klub u roku 3 i pol minute i 43 sekunde :)) :)) :)) :)) , kužiš????

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

DOMICH
03-01-2005, 21:37
<font face="Impact" size="+1" color="blue">a bigaje , tak to je , ma jednog dana će sve to bit prihvaćeno , a ja bi osobno htio da je sve pravi underground jer bi onda to stvarno bilo nešt posebno i jedinstveno !</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
04-01-2005, 14:49
<font size="+1" color="green">sad baš gledam šta sam dole napisao... strašno... koje gluposti.... 3 i pol minute i 43 sekunde..... TO SAMO JA MOGU..... techno se nikada neće izvući iz undergrounda..... malo ljudi ga sluša.... ALI TAKO I TREBA.... evo primjera.... u mojoj školi techno slušaju dvoje ili troje ljudi, uključujući mene.... kužiš.... ja sam jedinstven na neki način.... ali oni ne razujiju to.... njima je techno tuc tuc tu i samo to.... i niikako da im dokažeš da nije sve samo u tome... e a naj××××nije su mi spike kad me pitaju da kako ja mogu to slušati više od pola sata, kao da njih kad to slušaju boli glava i ta ××××××.... ne kužim.... jer su te stvari sve iste samo tuc tuc tuc i ništa više, opet ne kužim ....... stvar je u tome što ta mjuza još nije toliko probila rupe svijetlosti iz podzemlja na površinu.... kužiš????

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

DOMICH
04-01-2005, 18:54
<font face="Impact" size="+1" color="blue">e pa to i mene ×××× , super si to sad reko , tak meni neku kažu da je to glupo i koda da im neko nabija po glavi , al to je nešto više , pogotovo što to sve ima i neku malu povjest , nastajanje LP-a i sl. , al kak češ ti dokazat ljudima da kad čuješ neku stvar da to nije prazno nabijanje , nego da te ona uvijek podsjeća na nešto lijepo , da to nije PRAZNO NABIJANJE , al kužiš kad oni to ne slušaju , al nas odma tak ube stim , ja nikog ne znam ko sluša samo elektronsku glazbu , neki frendovi slušaju , al onak , usput , npr jedan tip voli groove coverage(tak nekak ) , ja kad to čujem , e pa zlo mije , čista komercijala , vrti se po MTV-u i svak pjesma su jednateiste klavijature samo malo izmjenjena melodija , a da ne govorim kaj je scooter napravil od sebe , !!!!

al meni je to baš zato draže sve to jer po tome sam jedinstven u svom društvo , al neki ljudi stvarno počinju kužit da mi to nije neki hir već moja životna orjentacija!!!

P.L.U.R.T.!!
</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

DOMICH
04-01-2005, 18:59
<font face="Impact" size="+1" color="red">a pogotovo mi je super sad , skroz sam IN LOVE , i kad sve to slušam , samo mi počnu suze ić kolko mi je milina i kolko me to dira , nek se smije ko oće , al ja se tak osječam i time se ponosim , LOVERULES4EVER ! ! ! ! !

I'm in LOVE with AN ANGEL ! ! ! ! ! :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
05-01-2005, 19:00
<font size="+1" color="green">super je to.... sve je super i sve je za pet samo je renault ostao 4!!!
:)) :)) :)) :))

MY HOUSE IS YOUR HOUSE AND YOUR HOUSE IS MINE

</font>

DOMICH
05-01-2005, 20:47
<font face="Impact" size="+1" color="blue">meni je sve za 5 , osim jedne stvari , . . . !!!!!

e , si poslo reason , kad ga mogu očekivat????</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

No nick
05-01-2005, 23:37
Javila sam se ja već,ali prije 2-3 mj. i evo mene opet!
Zanimljivi su vam tekstovi! :)
Pročitala sam nešto u vezi pjesme "Call on me".Jel da da je zakon?
Baš je mrak!
Ajd ljudovi pozdrav! :)) :)) :))
Javim se još koji put. :smile14:

DOMICH
06-01-2005, 12:19
<font face="Impact" size="+1" color="blue">NO NICK , GET A NICK !

POZDRAV!!!!!!!(ko si da si )</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

DOMICH
06-01-2005, 17:57
<font face="Impact" size="+1" color="blue">ajmo ljudi , na noge i do zore . . .!!

P.L.U.R.T.!!!!! :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
06-01-2005, 19:19
<font size="+1" color="green">dobri su mi ovi što dolete... već sam se o tome razjasnio..... AJDE NEKA TI OVO PREĐE U NAVIKU I REGISTRIRAJ SE!!!!

KEEP ON PLURING

http://av.rds.yahoo.com/_ylt=A0Je5XF3gN1BoFAAwziHBqMX;_ylu=X3oDMTBwanIybjR qBHBndANhdHdfaW1nX3Jlc3VsdARzZWMDc3I-/SIG=11rpdq8sd/**http%3a//www.techno.de/news/label/tresor/Tresor_Logo.jpg

:smile20: :smile20: :smile20:

</font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

DOMICH
06-01-2005, 19:29
<font face="Impact" size="+1" color="blue">bilo bi zgodno čut mišljenje od nekoga ko ne sluša samo elektronsku glazbu , kaj oni misle o našem djelovanju!!!????</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
06-01-2005, 20:40
<font size="+1" color="green">i to što kažeš!!!!!!
sigurno bi nas prijavio ovima u vrapću...

a što ćeš.... takvi smo...

HEHEHEHEHE

KEEP ON PLURTING

</font>

DOMICH
07-01-2005, 10:52
<font face="Impact" size="+1" color="blue">e pa baš smo zato jedinstveni , kad ljudi ne shvačaju P.L.U.R.T. !!!!! :smile20:

DOMICH
08-01-2005, 18:16
<font face="Impact" size="+2" color="red">LOVE IS ALL THAT MATTERS ! ! ! ! ! :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue"> ! ! ! ! ! LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
08-01-2005, 18:42
<font size="+1" color="green">KEEP ON PLURING

o čemu da pričamo???? NETKO,NEŠTO?????

ŠTO????????

ŠTOKAVICA!!!!!!!!!!!!!!

</font>

DOMICH
08-01-2005, 20:12
<font face="Impact" size="+1" color="blue">evo jedne teme , jel prvo bila kokoš ili jaje????</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue"> ! ! ! ! ! LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
08-01-2005, 21:21
<font size="+1" color="green">hehe, ajde da razjasnimo....
.... vrlo je zanimljivo....

prvo šta mi padne na pamet je prvo kokoš pa jaje... zašto??? koka znese jaje pa opet nastane kokoš......

ALI,ALI,ALI!!!!

Kako je to bilo u evoluciji kokoši... nije mogla biti kokoš iz ničega, a možda i je....

REZULTAT SVEGA JEDNAK JE NIČEMU

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

loveparade
08-01-2005, 22:09
kaj se vi to razgovarate sami sa sobom?

DOMICH
09-01-2005, 12:02
<font face="Impact" size="+1" color="blue">pa dva smo , kak bi se onda razgovarali sami sa sobom??????

jel si poslo reason ?????

P.L.U.R.T.!!!!! :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue"> ! ! ! ! ! LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
09-01-2005, 16:47
<font size="+1" color="green">reason će stići, samo što nije.....

:)) :)) :)) :)) napisao sam ti u drugoj temi što je sa njim.....

dođem u vrbovec za praznike, pa bi mogli negdje zapartijati....

:) :) :) :) :) :)

KEEP ON PLURING</font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

DOMICH
09-01-2005, 17:32
<font face="Impact" size="+1" color="blue">super , al ne znam di ?????</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue"> ! ! ! ! ! LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
10-01-2005, 10:22
<font size="+1" color="green">pa nemam pojma... vidjet ćemo...

što ima novoga kod tebe, u vrbovcu i tako to???

KEEP ON PLURING

</font>

DOMICH
10-01-2005, 10:47
<font face="Impact" size="+1" color="blue">a pa niš posebno , tu je sve super , jel imaš ti tu kakvu škvadru , ak nemaš onda češ ljepo se upoznat s mojim frendovima , pa ič van , to ti je inače biljar u artu od 9-10 h , pa onda u NY na strong il kaj več a poslije zajebancija po gradu il kam nas voda odnese , ma uvijek ima nekih gluposti za radit , sve čemo se dogovorit , jel ideš ti kaj tam dolje van !????</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue"> ! ! ! ! ! LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
10-01-2005, 11:13
<font size="+1" color="green">ma imam ekipu, puno ih dođe iz vrbovca u odmaralište u nerezine pa ih dosta znam.... ja sam ti uvijek sa trubom, vdovićem, tamarom popović, majom crneković, anitom benko i ta ekipa.... a od starijih znam zlataricu, mesnika.. puno, puno....
idem van samo preko vikenbda, nekad izađem tu u nerezine na kavu, a nekad odemo u lošinj... ali ja sam uglavnom sa starijom ekipom... 2,3 srednje.....

KEEP ON PLURING

</font>

DOMICH
10-01-2005, 19:52
<font face="Courier" size="+1" color="blue">maju , vdovića i popu znam , ove druge ne ma nije bad , glavno da se mi osobno upoznamo!!!!</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue"> ! ! ! ! ! LOVERULES4EVER ! ! ! ! !</font>

Crny_techno
11-01-2005, 10:34
<font size="+1" color="green">ma vrbovec je meni zakon... prava stvar...

KEEP ON PLURING

</font>

DOMICH
11-01-2005, 11:34
<font size="+1" color="blue">ma najjači smo!!!!!</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg</font>

Crny_techno
11-01-2005, 11:42
<font size="+1" color="green">http://av.rds.yahoo.com/_ylt=A0Je5WyMrONB4v4AIh2HBqMX;_ylu=X3oDMTBwanIybjR qBHBndANhdHdfaW1nX3Jlc3VsdARzZWMDc3I-/SIG=11v4di9ir/**http%3a//gzsz.rtl.de/images/fotos/x_020702_loveparade1_g.jpg

JUST THIS THING

KEEP ON PLURING

</font>

Crny_techno
12-01-2005, 12:43
<font size="+1" color="green">samo da se malo javim jer se žurim u školu sad mi bus ide u 1 h, ajede živite PLUR!!!!!!!!

KEEP ON PLURING

</font>

Crny_techno
12-01-2005, 21:20
<font size="+1" color="green">http://av.rds.yahoo.com/_ylt=A0Je5XPfheVBNxwAvHKHBqMX;_ylu=X3oDMTBwanIybjR qBHBndANhdHdfaW1nX3Jlc3VsdARzZWMDc3I-/SIG=11lh6eh80/**http%3a//www.egmv.com/inet/upload/85/7777-plur.jpg

http://re2.mm-b.yimg.com/image/69792059

PLUR IS WHAT WE NEED</font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

Crny_techno
12-01-2005, 21:21
mrzim kad mi ne uspije slika

http://av.rds.yahoo.com/_ylt=A0Je5XPfheVBNxwAvHKHBqMX;_ylu=X3oDMTBwanIybjR qBHBndANhdHdfaW1nX3Jlc3VsdARzZWMDc3I-/SIG=11lh6eh80/**http%3a//www.egmv.com/inet/upload/85/7777-plur.jpg<br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

DOMICH
12-01-2005, 21:24
<font size="+1" color="blue">evo i mene , jučer mi je net sral pa se nisam javil , kaj ima , smo živi???</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg</font>

Crny_techno
12-01-2005, 21:28
<font size="+1" color="green">živi i zdravi ko drijen.....
vidim da si sad na net, ajde ostani kjih 15 min, pa da pričamo...

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

DOMICH
12-01-2005, 21:33
evo me , sad sam bil na blogu , dobro si ono izdvojio mada su svi naši postovi jedinstveni svako na svpoj način<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg</font>

Crny_techno
12-01-2005, 21:35
<font size="+1" color="green">sad sam ja isto bio odgovoriti na tvoj komentar, pa jesu, ali biti će još toga na blogu....

KEEP ON ......, već mi je ovo dosadno pisati

........ PLURING</font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

DOMICH
12-01-2005, 21:37
<font size="+1" color="blue">od kud pukaš one sve informacije , stvarno ima korisnih , svaka ti dala 3 put na das i još više</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg</font>

Crny_techno
12-01-2005, 21:40
<font size="+1" color="green">neke stvari sa radio deejaya, pegle, ali i dosta toga prevodim sa službenih stranica nekih djeva i tako to....

:smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

DOMICH
12-01-2005, 21:41
a kaj da velim , svaka ćast , jel namjeravaš kad-tad napravit neki site , ja možda , kad nazučim radit , al velka je to odgovornost stalno upgadeirat i to...<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg</font>

DOMICH
12-01-2005, 21:42
upgradeirat<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg</font>

Crny_techno
12-01-2005, 21:45
<font size="+1" color="green">a neznam, možda i da.....

danas smo se sorali u bus, nas 4 na jednog lika iz 3. srednje, razbilismo ga ko pizdu živu.... a ××××ga, dobio je ono što je tražio

</font>

DOMICH
12-01-2005, 21:47
P.L.U.R.T. na djelu , kak to možeš tu napisat , joj sram te bilo , (a valjda je onda zaslužil?)<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg</font>

Crny_techno
12-01-2005, 21:50
<font size="+1" color="green">ma ××××××, nešto je srao jenom mom frendu pa smo ga malo nabubali... to je prvi put da smo zajeno nekog istukli... hehe....

ajde ti reci malo o sebi.. i tak to.... da te mogu prepoznati kad te vidim u vrb....

HEHE

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

DOMICH
12-01-2005, 21:53
a kaj da ti velim , najupadljivija ti je moja duga čupa , uvijek nosim adidas trenirke i neke bezvezne majce , visok 186(sad buš me odma prepozno)a ti meni ne buš dal broj?????

kak ti zgledaš dete drago<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg</font>

Crny_techno
12-01-2005, 21:55
<font size="+1" color="green">×××/9521-752..... call on me :-)

ja sam star 14, visok 187, imam oko 100 kila i tako to... HEHE(ne šalim se)</font><br><hr><font face="Impact" size="+2" color="yellow">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
</font>

DOMICH
12-01-2005, 21:56
a kud si simpa , jesi neki, čujemo se sutraPEACE!!!!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg</font>

Crny_techno
12-01-2005, 21:58
<font size="+1" color="green">a ××××ga tako sam već tri godine na tom broju, neću ga valjda mijenjati...

KEEP ON PLURING

</font>

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
13-01-2005, 00:27
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..r-on.,.crny i Domich..evo tu sam..
napokon..nadam se u izdanju u kojem ču "doseči l'esperanzu uma, duse, ravnoteze i ljubavi...

-jedna riječ vrijedi 1000 misli?
30 dana misli= koliko riječi?...

puko sam?
..neznam..
...sve nekak zbrkano..
..drzite se..pokusat cu se javit..nezbrkan..

××× 9489 470 je broj moga ..đepnog telefona....
drzite se..

love rules 4 ever...</font><br><hr><font color="blue">Love You Love Parade! Love Rules 4 Ever..</font>

Crny_techno
13-01-2005, 09:38
<font size="+1" color="green">ej, DCT, što ti toliko važno radiš da se ne uspiješ javiti, treba ti 5 min na dan....

KEEP ON PLURING

</font>

DOMICH
13-01-2005, 19:53
<font size="+1" color="blue">kaj god to bilo nedaj se . drž se i rješi to , jer mi smo skroz zbunjeni(bar ja) , pa daj se sredi , P.L.U.R.T.!!!!!</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
13-01-2005, 21:41
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..gledajte..od moga zadnjeg javljana u 12 mj...do jucer moje racunalo nije bilo kod kuce..zbog toga i raznih drugih situacija o kojima nebih..pricao..nisam se uspio javit..
..i bozic i nova su mi bili sugavi i bio sam se trudio prespavati ih....
..nadam se da sad malo bolje razumijete..no..eto..dobro..

rave-on..love rules....valjda..</font><br><hr><font color="blue">Love You Love Parade! Love Rules 4 Ever..</font>

Crny_techno
14-01-2005, 09:58
<font size="+1" color="green">joj, pa zašto si tako....tajnovit...., su ovo neki zadaci iz asocijacije...???
ne, šalim se.... pa day bar reci koji su razlozi!!!!! ××××te kako nas ti namučiš!!!!!!! :)) :)) :)) :))

KEEP ON PLURING

</font>

DOMICH
14-01-2005, 10:58
<font size="+1" color="blue">stay with us , don't leave us!!!!!

pa kaj te moglo tak zbedirat , da nije neki ljubavni problemčić?????

ajde izjadaj se , tu smo , gle nas!!!!!!HAPPY NATION!!!!! :) :smile20: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
14-01-2005, 18:09
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..cut cemo se na chatu..

do tad

lR4e</font><br><hr><font color="blue">Love You Love Parade! Love Rules 4 Ever..</font>

Crny_techno
14-01-2005, 20:16
<font size="+1" color="green">oke,pa dobro.....

KEEP ON PLURING

</font>

DOMICH
14-01-2005, 20:56
ajde baš bumo!!!!!<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

Crny_techno
14-01-2005, 21:02
<font size="+1" color="green">e a mene java nešto neće... instalirana je ali nešto zeza, nemam pojma što je... sve sam probo al neće, namogu na chat!!!!

KEP ON PLURING

</font>

DOMICH
15-01-2005, 10:15
<font size="+1" color="blue">složi to za drugi put!!!!!

LOVERULES :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

DOMICH
15-01-2005, 18:09
<font size="+1" color="blue">P.L.U.R.T.!!!!! :smile11: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
15-01-2005, 19:35
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..da crny sredi to.

love rules...</font><br><hr><font color="blue">Love You Love Parade! Love Rules 4 Ever..</font>

DOMICH
15-01-2005, 19:43
<font size="+1" color="blue">this world need's more love!!!!! :smile20: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

Crny_techno
16-01-2005, 14:22
<font size="+1" color="green">evo sorite što se jučer nisam javio, cijeli sam dan neki drek radio i nisam mogao do kompa, a navečer sam bio malo sa ekipom vani, vidio frendove koje nisam vidio nešto više od godinui dana a živimo na istor otoku!!!! :) :) :)

KEEP ON PLURING

btw, java is death!!!!

</font>

DOMICH
16-01-2005, 18:00
<font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">daj složi javu , još ni mrtva, kod mene je živa!!!!!</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

Crny_techno
16-01-2005, 18:12
<font size="+1" color="green">pokušavam ali nemogu, biti će nešto, ovaj tjeda ću moći složiti....

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font color="green">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
"Music is a group of sounds with related rythmic, melodic and harmonic structure."</font>

DOMICH
16-01-2005, 18:21
<font face="Impact" size="+1" color="blue">ma dobro , nije bed , pišem da pišem!!!!!</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

Crny_techno
16-01-2005, 18:25
<font size="+1" color="green">o čemu ste pričali na chatu, ukratko...

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font color="green">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg
"Music is a group of sounds with related rythmic, melodic and harmonic structure."</font>

DOMICH
16-01-2005, 20:38
<font face="Impact" size="+1" color="blue">o muzici , životnim "radostima" i takvim stvari </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

Crny_techno
16-01-2005, 23:26
<font size="+1" color="green">simply the best.... takvi smo....

MUSIC IS THE ANSWER!!!!!!!

KEEP ON PLURING

DOMICH
17-01-2005, 14:26
<font face="Impact" size="+1" color="blue">MUSIC IS THE KEY!!!!!</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

Crny_techno
17-01-2005, 16:35
<font size="+1" color="green">joj, sjetio sam se nečega kad smo već kod parola!!!!

SONIC EMPIRE

to već dugo čuo nisam

KEEP ON PLURING

DOMICH
17-01-2005, 18:41
<font face="Impact" size="+1" color="blue">prošla baba z kolačima!!!!!?????

si dobil reason!</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
17-01-2005, 21:29
<font face="Impact" size="+1" color="blue">sad bih ja mozda trebao neku parolu napisat..hm..ma ne.. nego, nemam vremena napisat recenziju kao prije,,
npr. recenziju o Santiago De Chile o nasem Love Parade-u..koji se zbio 08.01.05. kako sam i prije par mj najavio..za sad vam mogu reci da sam vidio nesta Love Sanitaga na tv-u i lijepo je izgledalo...ah..a kako bi izgledalo nego lijepo heh..

:URL=http://fotos.loveparade.cl:love rules in america...:/URL:http://fotos.loveparade.cl/albums/motte/p1080081.jpg

love rules..</font><br><hr><font color="blue">Love You Love Parade! Love Rules 4 Ever..</font>

Crny_techno
17-01-2005, 21:44
<font size="+1" color="green">pisao sam i ja o čileu... super je to... ali nije to to bez onoga u berlinu...

KEEP ON PLURING

\"Music is a group of sounds with related rythmic, melodic and harmonic structure.\"</font>

DOMICH
17-01-2005, 22:22
<font face="Impact" size="+1" color="blue">kak je negdje ××××no puštat mjuzu pred tolkom ruljom, to bi htio jednom doživit , R-on!!!!!and ON and ON and . . .</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

Crny_techno
17-01-2005, 22:51
to bi bila prava stvar, biti će i od toga nešto, 100 %......

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: <br><hr><font color="green">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg

DOMICH
18-01-2005, 14:35
<font face="Impact" size="+1" color="blue">nikad se ne zna!!!!!

AN ANGEL . . . :smile20: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

Crny_techno
18-01-2005, 16:19
<font size="+1" color="green">oj, ja ti dođem u vrb u subotu ili nedjelju ili ponedjeljak....

HEHHEE, još neznam točno </font><br><hr><font color="green">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg

DOMICH
18-01-2005, 18:05
<font face="Impact" size="+1" color="blue">a kad ćemo se onda vidjet , za vikend kad si reko da samo onda ideš gore il kad?</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

Crny_techno
18-01-2005, 18:26
<font size="+1" color="green">ne, za cijele praznike....

btw, ko ti je onaj hrvoje????

KEEP ON PLURING

DOMICH
18-01-2005, 18:46
<font face="Impact" size="+1" color="blue">ma mislim kad ćemo se nać i to .

onaj hrvoje mi je vjerovo il ne ništ u rodu ,hvala kurcu!!!</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

DOMICH
19-01-2005, 20:39
LOVE IS ALL THAT MATTERS!!!!! :smile20: <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

Crny_techno
20-01-2005, 12:30
<font size="+1" color="green">ej, znaš što mi se dogodilo, jučer sam s×××× komp, zapalio sam matičnu ploč, pa se neću neko vrijeme javljat....

KEEP ON PLURING

ja cu ti se javiti na mob...

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font color="green">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
20-01-2005, 12:44
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..e crny..crny..maticna?..eh..kud bas ona..
sto se tice kompa..htio sam vas pitat..tj..necu vas nista pitat..nego nadam se da imate dvd rom u svojim kompovima...jer cim uspijem zaslat cu vam nesto sto vec duze vrijeme nisam uspio..
i jos nesto..nadam se da se cujemo ovih dana na chatu..necu imat jos puno vremena za net..i razgovore..odlazim na neko vrijeme i neznam kad cu se uspijet javljat..stoga..et..

rave-on

love rules..koliko je to moguce</font><br><hr><font color="blue">Love You Love Parade! Love Rules 4 Ever..</font>

Crny_techno
20-01-2005, 13:01
<font size="+1" color="green">a ××××ga.... a di ćeš...??? kuda???

e koliko si ti star?? 23 imaš???

KEEP ON PLURING

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
20-01-2005, 14:27
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..ma cut cemo se jos..svi..pricat cemo..
..do tad
rave-on</font><br><hr><font color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whatns to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg</font>

DOMICH
20-01-2005, 15:02
<font face="Impact" size="+1" color="blue">ma ne brini za romove to je najmanji problem(ja ga nemam al ću kupit brzo), jel to sve ono šta si reko na chatu da bi svaki raver to trebo imat , i to?????

čujemo se , trebamo se dogovorit , meni bi pasalo kad god , osim možda sutra , ne znam ak ću ić malo van , ma dogovorit ćemo se , kad tebi paše ti reci , pa mi javiš mobom ak nisam za kompom, can't wait!!!!!

LOVE IS ALL THAT MATTERS!!!!! :smile20: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

AnGeL
20-01-2005, 19:43
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..pa tak nes D..vidjet ces..
a sto se tice chata,,cut cemo se jos..
btw..na Trance Forumu mozete vidjeti nesto o Maydayu 2005..dakle trk na trance forum,,,heh..
..a mozda bih se i ja morao objasnit..
nekako mi se image promjenio..ha..
..ocu,,sve cete cuti na vrijeme..moram ic sad..
rave-on heh..</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whatns to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg</font>

DOMICH
20-01-2005, 20:10
<font face="Impact" size="+1" color="blue">super ti je nick , to je umjesto DCT za trajno , a? taj sam nick vidio na jednoj stranici , koja ima link na blogu , ne mogu se sjetit , to si bio ti , zadnji registrirani jučer!!!
super ,e , obožavam tu rječ!!!!!
i što prije se zmisli za taj chat , da se izbrbljamo opet!!!!!
P.L.U.R.T.!!!!!

ANGELa are al around us , I've spoted one , but he didn't spoted me!!!!! :smile20: :( </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

AnGeL
21-01-2005, 19:19
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..nebrini se nis.. D...

:URL=http://europeforvisitors.com:..ova mi se slika svidja..eh..da..:/URL:http://europeforvisitors.com/europe/images/plan_germany_berlin_golden_angel_atop_great_star_v ictory_column.jpg

..mozda ce i bit za stalno..znas...jos uvijek..nekak..trazim sebe...i tako to....mozda sam se nasao..a opet nikad neznas..no doro...
..za chat se cujemo..

rave-on...

</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg</font>

AnGeL
21-01-2005, 19:34
<font face="Impact" size="+1" color="blue">...u zadnje vrijeme..ono..kuzim.."sto manje znas i mislis o tome..manje ti je bed..."..al ne..neke stvari nemos izbit iz glave ni iz "pod koze"..

:URL=http://www.vype.nl:..biti pojedinac..setati se..i misliti..angel-ski..:/URL:http://www.vype.nl/crew/joostcc/loveparade/loveparade1.jpg</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg</font>

AnGeL
21-01-2005, 19:39
<font face="Impact" size="+1" color="blue">...u zadnje vrijeme..ono..kuzim.."sto manje znas i mislis o tome..manje ti je bed..."..al ne..neke stvari nemos izbit iz glave ni iz "pod koze"..

:URL=http://www.vype.nl:..biti pojedinac..na ulici raja..setati se..biti angel-ski....:/URL:http://www.vype.nl/crew/joostcc/loveparade/loveparade1.jpg</font><br><hr><font size="+1" color="blue">DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..</font>

AnGeL
21-01-2005, 19:41
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..i zato..zbilja ponekad se pozelim..natjerat da nemislim na ovo sve.
:URL=http://www.vype.nl:..sve je to tako,,.......:/URL:http://www.vype.nl/crew/joostcc/loveparade/loveparade6.jpg</font><br><hr><font size="+1" color="blue">DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..</font>

AnGeL
21-01-2005, 19:57
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..ali tesko je nebiti ono tko jesi..i tesko je nemislit..o svemu,,

:URL=http://www.berlin-motive.de:..i jednostavno makar nezamisljati..kak bi bilo..:/URL:http://www.berlin-motive.de/berlin/Veranstaltungen/Loveparade2003/500/Loveparade2003_074.jpg</font><br><hr><font size="+1" color="blue">DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..</font>

AnGeL
21-01-2005, 20:02
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..i onda shvatis..da neide..i da ce tesko ic..
:URL=http://www.berlin-motive.de:shvatis kak je pusto...ko na kraju i razlazu love paradea..:/URL:http://www.berlin-motive.de/berlin/Veranstaltungen/Loveparade2003/500/Loveparade2003_110.jpg</font><br><hr><font size="+1" color="blue">DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..</font>

AnGeL
21-01-2005, 20:09
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..al zato se nedas..zivis sa tom boli...trpis ju..

:URL=http://www.berlin-motive.de:..budes mlado raversko dijete, glup, pametan i angelski-raverski lijep..:/URL:http://www.berlin-motive.de/berlin/Veranstaltungen/Loveparade2003/500/Loveparade2003_075.jpg

...i nadas se..i nadas..se..dok ju 3 puta neizgubis...i opet dobijes...i tako opet sve ispocetka..

:URL=http://www.berlin-motive.de:..nadas se ...jednostavno se nadas...i uzdises..:/URL:http://www.berlin-motive.de/berlin/Veranstaltungen/Loveparade2003/500/Loveparade2003_077.jpg
..places i nedas se..

</font><br><hr><font size="+1" color="blue">DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..</font>

AnGeL
21-01-2005, 20:13
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..i ako bude samo malo srece...
..tek toliko da prekrije sav entuzijazam i zelju...onda...

:URL=http://morgenpost.berlin1.de:...se jednog dana probudis..na love rules-u..i umres sretan..:/URL:http://morgenpost.berlin1.de/specials/loveparade2003/img/love12.jpg

AnGeL rules of love rules</font><br><hr><font size="+1" color="blue">DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..</font>

DOMICH
21-01-2005, 22:01
<font face="Impact" size="+1" color="blue">ja kak god da sam raspoložen , uvijek mislim na sve to i to me uvijek digne , meni je to ljek za sve gluposti koje radim!!!!!
kad ćemo na chat?????</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

DOMICH
21-01-2005, 22:03
<font face="Impact" size="+1" color="blue">ma joj e, ne znam kaj pišem , nemrem gledat , nema me doma od 6 u jutro do prije pola sata , došo doma i odletio na forum da se sretnem sa vama , i nije tak loše , cjeli sam dan slušo mp3 i izdržo naravno , čujemo se!!!!!

AN ANGEL . . . :smile20: :( </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

AnGeL
22-01-2005, 19:28
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..ej..
..evo krepan sam,,radio sam neke gluposti do prije sat vremena..umoran sam..i tako,,a trebao bi kao ici na neki party...ali..i kak se neosjecam bas naj..a i umoran..neznam..opet..najradije bih prespavao..sve lose stvari..volio bih da imam kod kuce krevet koji ima hibernaciju..znas ono..kao u Voyageru...odes spavat..na koliko os vremena,,i probude te kad im kazes..e to bi mogao i ja..
...chat..to bi mogli sutra..
hvala na trpljenju..
rave-on with love somehowe rules..</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

DOMICH
22-01-2005, 20:11
<font face="Impact" size="+1" color="blue">ma kužim te , al odi se spuhat, nemoj se doma bedirat , sigurno će ti tam bit bolje neg doma, ja dok se doma bediram , samo si pogoršavam sve , zato sve od××××× i odem van da probam zaboravit to kaj me muči , al opet te to sve nađe gdi god bio , al mogu reć da sam sad super znaš o čem smo pričali , sad sam to nekak okrenuo i gledam na to pozitivnije i samo se nadam da ću jednog dana , držati AN ANGELa u naručju i da će sve imati opet smisla , jer jednostavno mora!!!!! :smile20: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

DOMICH
23-01-2005, 19:13
<font face="Impact" size="+1" color="blue">LOVERULES4EVER IN MY HEART , MY SAD HEART!!!!! :smile20: :) </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

AnGeL
23-01-2005, 23:39
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..znam D..sve znam..jako dobro...nazalost..a volio bih da nis neznam,,da budem glup..i bezosjecajan..tako nebi bilo problema..</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

DOMICH
24-01-2005, 11:54
<font face="Impact" size="+1" color="blue">e , a da smo bezosječajni onda nebi bilo ni ljubavi prema svemu ovome , kad bi mogo zaboravit svoju tugu! :smile20: :(

JUST WAIT AND KEEP FAITH!!!!! :smile20: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

DOMICH
24-01-2005, 17:03
<font face="Impact" size="+1" color="blue">ONE DAY . . . !!!!!</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

AnGeL
24-01-2005, 18:07
<font face="Impact" size="+1" color="blue">...to navodno kak ljudi kazu,,sve treba cekati..i da ces kao docekati kad se budes najmanje nadao....ali ja to sve nabijem na k..... jer sve je to sjebano previse...i svaka minuta je zuta minuta ×××××× koja traje godinu dana....eto...no treba bit hard idijot i trpit to sve..i stvarno cekat izlaz...

r-on dEAMOn...</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

DOMICH
25-01-2005, 11:35
<font size="+1" color="blue">to je krivo , ne treba nikada ništa čekat , nego se treba borit za to , kak če ti se ikad išta ispunit i dogodit ako samo čekaš , GO FOR IT!!!!!</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

AnGeL
25-01-2005, 20:24
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..D..onaj ko moze..nek se bori..na sve nacine..a oni koji nemogu iz "tih i "tih razloga...mogu sjest i plakat i pocet vjerovat u sudbinu i nadu...

rave-on
love rules?</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

DOMICH
26-01-2005, 12:21
<font size="+1" color="blue">ja nisam praznovjeran , i to mi je sve glupo , sudbina i te spike , u životu se za sve treba borit , to sam nedavno shvatio , za sreću se treba borit ko pas , ako samo sjediš neke stvari te pregaze a onda je prekasno , ja sam dosta čeko sa nekim stvarima , a kad sam se počeo borit , sve je krenulo bar malo bolje , bar znaš na ćemu si i čim raspolažeš , FIGHT TO DEATH!!!!!</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

AnGeL
27-01-2005, 00:21
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..D..volio bih da je tako jednostavno,,,i da je ta formula primjenjiva u svakom slucaju...zbilja bih volio..
...no..da..

rave vs. love= more love...

:URL=http://www.rp-online.de:AnGeL...for an AnGel...:/URL:http://www.rp-online.de/layout/showbilder/591-9.jpg

love rules...someday..somehow..somewhere..4ever...</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

Crny_techno
27-01-2005, 11:17
<font size="+1" color="green">ojla,,,, evo mene... komp štima... dobro je.... super ti je novi NICK (angel)... čitao sam malo tekstove,, al ne kužim o čemu se priča...!!!!

DOMICH, nema me u vrbovcu jer sam dobio gripu i ozdravio sam u utorak, a stim su još i ceste neprohodne i trajekti ne voze!!! hehe ukratko.... sjebao sam si pravnike i tako to...

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font color="green">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg

DOMICH
27-01-2005, 13:52
<font size="+1" color="blue">AnGel , znam na kaj misliš ( chat ) , i upravo sam i zbog toga to napiso , to ti je moje viđenje , znam da je tebi milju puta teže , al moraš se bar malo trgnut!!!!!

crny , pa bemuje kaka se to dogodilo , za uskrs da si došo , i brzo ozdravi , čujemo se!!!!!( mi ti pričamo o nekim stvarima koje nisu za detaljno obrazloženje tu na forumu )</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

Crny_techno
27-01-2005, 14:39
<font size="+1" color="green">a šta ćeš, ja sam do sada svake upropastio... ljetos sam mjesec dana imao kozice a sada gripa.... za uskrs ću valjda opet... hehe

:)) :)) :)) :)) :)) :))

KEEP ON PLURING </font><br><hr><font color="green">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg

Crny_techno
27-01-2005, 14:42
<font size="+1" color="green">e da, nestao mi blog pa sam napravio novi... sve je isto kao na onom Techno is in my Blood samo je adresa(URL) drugačija...

technozone.blog.hr

KEEP ON PLURING

DOMICH
27-01-2005, 17:17
<font size="+1" color="blue">da ti to namjerno ne radiš?
ajd idem to vidjet , bilo mi je čudno zašt više neće otvorit stari blog!</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

Crny_techno
27-01-2005, 20:06
<font size="+1" color="green">ne radim namjerno što????
ma upalio sam komp i otišao na onaj stari URL i bila je stranica ali potpuno drugi dizajn, kao na početku... nemam pojma...

KEEP ON PLURING

DOMICH
27-01-2005, 20:57
<font size="+1" color="blue">ma zezam se za ovo kaj si bolestan svake preznike ,ma nekad otvori nekad ne , dobra je i ova nova!</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
LOVERULES4EVER</font>

AnGeL
28-01-2005, 01:09
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..crny jos jednom pozdrav i super sto si se vratio!..da imam drugi nick...sa naznakom starog ...ustvari....integriran..je..

pozdrav i tebi D.!

ma znam ja sto ti pricas..no..nebih sad ja o tome..
nego..cut cemo se svi na chatu..

AnGeL rules..
</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

DOMICH
28-01-2005, 11:45
<font size="+1" color="blue">DANAS , jel si dobio poruku jučer , zašt nisi došo ,danas moramo!!!!!

LOVERULES!!!!! :smile20: </font><br><hr><font size="+2" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL !</font>

Crny_techno
28-01-2005, 12:02
e da... a baš bi volio vidjeti tu snimku, tu rulju... ××××no... a di si ti nju nabavio...????

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: <br><hr><font color="green">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg

DOMICH
28-01-2005, 14:18
<font size="+1" color="blue">pa snimka na kameri , valjda osobni materijal , brijem da je!!!!!</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

Crny_techno
28-01-2005, 17:39
<font size="+1" color="green">pa da je osobno on bi se već o tome izlajao odmah nakon loveparadea...

KEEP ON PLURING

DOMICH
28-01-2005, 19:00
<font size="+1" color="blue">a kaj ja znam ak je s kamere , možda je nabavil od nekog , ne znam , bum sazno!!!a i kaj je važno uopće odkud i kak?</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

AnGeL
28-01-2005, 19:05
<font face="Impact" size="+1" color="blue">malo nekuzim o cem se radi..al dobro,,valjda cu saznat..snimka?..mozda je povezano sa trance forumom...nisam jos tamo bio....no bilo kako bilo...
idem sad na chat..aj vidimo se

rave-on</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

DOMICH
28-01-2005, 19:53
<font size="+1" color="blue">I'll be waitin' for you , my ANGEL!!!!! :smile20: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

DOMICH
29-01-2005, 11:10
<font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">jel ćeš onda slat reason il kaj , si dobil 2.5?</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

AnGeL
29-01-2005, 15:57
<font face="Impact" size="+1" color="blue">...e jos jednom, zao mi je sto sam jucer odletio tako..no dobro cut cemo se jos..

let the rave be with you 2</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

Crny_techno
29-01-2005, 17:01
<font size="+1" color="green">ma nije bitno.... mislio sam da ak je negdje to nabavio, a sad mu je sjebano, da ponovno tam nabavi....
nisam dobio 2.5.... budem ti ga poslao....

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font color="green">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg

DOMICH
29-01-2005, 17:01
<font size="+1" color="blue">ma nije bed , sve O.K.!

P.L.U.R.T.!!!!! :smile20: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

Crny_techno
29-01-2005, 17:12
<font size="+1" color="green">e nemam pojma koji je ××××× ali mislim da se blog opet srušio... nemogu niti na glavni site bloga, a kamoli na svoj... BAD THING

KEEP ON PLURING

Crny_techno
29-01-2005, 17:23
evo nečega što me šokiralo...
slijedi vijest sa RADIO DEEJAYa

Loveparade je dobio ne novu destinaciju. Nakon prošlogodišnjeg neodržavanja u Berlinu, 08.01. 2005. sve je preseljeno u Čile u Santiago. Dr. Motte koji je onivač tog najvećeg eventa elektronske glazbe, prodao je licencu u nekoliko zemalja.
Prvi Loveparade održan je još davne 1989. godine u Berlinu. Svake godine u ljetnim mjesecima bio je praznik za nekoliko stotina tisuća obožavatelja takve glazbe. Prošle godine nije se održao zbog nezainteresiranosti gradskih vlasti ali i slabog odaziva godinu ranije.

posebno obratite pažnju na ovu rečenicu... Nakon prošlogodišnjeg neodržavanja u Berlinu sve je preseljeno u Čile u Santiago.... i onda bi na to nadovezao.... Prošle godine nije se održao zbog nezainteresiranosti gradskih vlasti ali i slabog odaziva godinu ranije....

moje pitanje je::.

DA LI SMO IZGUBILI LOVEPARADE, LOVEPARADE U BERLINU, GOLDEN ANGELA I SVE ONO??????????????

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20:

http://av.rds.yahoo.com/_ylt=A0Je5XUduPtBF5UAnIaHBqMX;_ylu=X3oDMTBwanIybjR qBHBndANhdHdfaW1nX3Jlc3VsdARzZWMDc3I-/SIG=12sbv938c/**http%3a//www.elegantcincinnatiweddings.com/images/cat/33641921_37263467_DJ%255b1%255d.jpg

<br><hr><font color="green">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg

DOMICH
29-01-2005, 18:58
<font size="+2" color="blue">a znaš kaj mi se od svega toga najviše gadi , "prodo licencu" , ma ××××× ti i licencu u pičku , čemo licence prodavat , trebali bi bit sretni da se i drugdje org LP a ne licence prodavat ko na sajmu , eto to mi je jadno , stvarno je to tak jadno , moram reć da mi je ovo velika zamjerka kaj se tiče LP-a , dok ja stignem otić na njega , to bu obićan sajam di će se prodavat majce i drugi suveniri , možda si i licencu kupim pa napravim LP u garaži , marš u ××××× i s tim , sad sam ljut , nije to ono šta je nekad bilo , ako je ikad bilo!!!!! :smile09:

di je tu P.L.U.R.T. , rave spirit , ljubav , pa da sam ja Dr.Motte ,, bio bi presretan da sam sam pokrenuo nešto takvo i NIKAD ne bi licence prodavo , nego bi bio užasno sretan da se i u drugim zemljama događa nešt što sam pokrenuo , tolko o tim trgovcima , sram ih bilo , ( ovo nema veze sa raverima koji nose rave spirit u sebi niti s onima koji idu naLP da bi se poklonili SIEGESSAULE-u i doživjeli nešto posebno , nego s onima koji se prave da im je stalo do nekih stvari , a stalo im je samo do toga da budu viđeni i da se zna kak su oni bili na LP , takvi mi se gade , !!!!! :smile09: )</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

Crny_techno
29-01-2005, 19:27
<font size="+1" color="green">znaš to me još više zanima... zanima me komentar Angela...

KEEP ON PLURING

AnGeL
29-01-2005, 19:58
<font face="Impact" size="+1" color="blue">kao prvo smirite hormone i nemojte vjerovat svemu sto pise "žuta štampa" raznih dj foruma itd itd...i emisija...

ovaq, crny, ovo sto si ti napisao sam ja cuo jos 9.1 na vijestima RTLa, istu su stvar rekli,i ja sam na pocetku te recenice skoro srcani dobio i vec sam poceo skakat po sobi i psovat iznenadjen no poslusao sam do kraja i upotrebio malo svoga znanja i jednostavno skuzio kak je to sve glupost koju su napisali. NEMAJ POJMA STA PISU. no kao prvo to mozemo zahvalit nasim nepismenim "raverima i glupim glasinama!

love parade u chileu je ugovoren mjesecima prije odrzavanja,,po mome znanju jos prije odrzavanja berlinskog love paradea 2004 tj demostracije..

oni su pomijesali novu licencu santiago de chilea sa neuspjelim odrzavanjem love paradea u berlinu 2004 i kao nepismeni kreteni zbrojili 2 i 2 i dobili 5 !!!
dakle berlinski neuspjeli love nema veze sa odrzavanjem love a u mexicu.

santiago je jos jedan u nizu od mjesta gdje ce se odrzavat love parade.
to je sto se tice toga.....

a sad D..
bez uvrede ali moram te vratit na pravi put!!
Dr.Motte zna sta radi..gledajte(pratim tu scenu gotovo 12 godina) a sad vi mozete vjerovat radio de.....i drugima..
no..
da sad nezazalim previse u moto PLURT-a i motteove postupke,,pokusat cu to malo pojednostavit..
nakon rekordnog love p 99 sa pretpanim berlinom poceli su se odvijati love p i u drugim zemljama a sad zasto??
zato jer su se pojavili love paradei sa
labelima koji nisu bili orginali i tamo se odvijalo svasta uratko svakojaki seljaci su pravili love parade

nastavak</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

AnGeL
29-01-2005, 20:10
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..a to je i po meni nedopustivno da tam neki seljaci dovuku kamione stave reklame od npr od vuce i cece i njih dvoje reklamiraju svoje cd-ove dok npr u istom trenutku go cut pero i oggy vrte elektroniku..ha? imam li pravo?
e gledajte to se upravo dogadjalo od 99 pa nadalje..
zato su motte i jos jedan lik za izvrsna pitanja o lpu odredili da se prvo mora kupit licenca i radit love po kriterijma berlinskog love paradea!!
no ima jos toliko toga sto bih vam morao reci da bih vam jos pol sata minimalno pisao....zato cemo se najbolje naci na chatu da vam ispricam sve korektno sto vas zanima...

no dalje....
ono zavrsno....
dakle D....
maice, cd-i...licence...se moraju prodavat!!
nije to zato sto ce oni strpat lovu u djep, naravno i oni moraju zaradit placu,,no da nema toga svega nebi bilo ni love parade stranice....ni ovo sto je bilo od love p od 2000-te pa do sad.....
a da negovorim da najjeftinije uredjivanje kamiona stoji oko 50 000 €....upravo zbog kriterija sigurnosti love parade otkako je dobio status samostalne organizacije 2001...i jos mnostvno toga...a da negovorim koliko kosta ograda oko tiergartena .....sve su to raveri moji milijunske brojke...koje berinska vlada nezeli placat....

eto toliko od mene....
nadam se da ste nasli zadovoljavajuce odgovore,
i nebrinite.
nemoze se love samo tako ugasit...
ima nas koji su spremni i zivot dat
za love, berlin i angela.

plurt

rave and love on</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

AnGeL
29-01-2005, 20:18
<font face="Impact" size="+1" color="blue">i jos sam jednu stvar zaboravio!

preseliti Berlinski love parade u Santiago de chile?
dajte molim vas...
pa kakav bi kreten to napravio..
pa ako bi ga vec selili onda bi to bilo blize naravno u europi....
ali od toga nista

nego necu o tome uopce pricat dok ja osobno nepricitam transkrip od dr.mottea
na love p stranici..
a ako je potrebno napisat cu mu i mail..a to nebi bilo prvi puta..

dakle dont wory..

rave-on</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

Silvač
29-01-2005, 21:37
lol koje spike!!! :smile12: uf! strava!!! vidim da su se maknuli oni idioti koji tvrde da su narodnjaci zakon! :)) dobro je!!! eeee da imam jedan jakoooo lijepi tekst u vezi loveparadea al nemam ga pri ruci tak da ću to napisati sljedeći put!!!!!!! pozdrav i pusaaaaaa svima!!!!! love ya!!! :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile16:

Crny_techno
30-01-2005, 13:27
<font size="+1" color="green">ne vjerujem ja baš u to sve što piše u žutoj štampi, ali uznemirila me ta vijest i morao sam to podijeliti sa vama..........

KEEP ON PLURING
SONIC EMPIRE
RAVE ON

LOVE U LOVEPARADE

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font color="green">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg

AnGeL
30-01-2005, 14:11
<font face="Impact" size="+1" color="blue">...pusa sister! lijepo od tebe sto si opet dosla..dodji malo cesce..

crny..kako sam ti i napisao i obrazlozio gore..samo se nemoj brinut...
to sto si procitao su nepismene gluposti..

</font>

Crny_techno
30-01-2005, 15:53
<font size="+1" color="green">a bogati, ima i glubih ljudi.....

HEHE

KEEP ON PLURING

DOMICH
30-01-2005, 19:09
<font size="+1" color="blue">e da , AnGel , kužim te ja kaj očeš , reć i možda sam se malo krivo izrazio , sve mi je to sjebano al oću uglavnom reć da mi je sve to glupo , znam da im treba lova za sve to al kad vidiš sve te reklamice na mjestu di ne bi trebale bit , stvarno ne zgleda dobro , glupo je kaj se sve to mora plačat , kad se sve to već dost dugo tam odvija zašt grad nije uz njih , pa i u njihovom je interesu da dođu ljudi i potroše, al uvijek se sve vrti samo oko novca , i tak će uvijek bit jer drugačije neide , i oprostite na mojim žestokim reakcijama , stvarno asm gluposti piso al ima tu i nešt istine , R-on!!!!!! :smile20: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

AnGeL
30-01-2005, 20:26
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..zasto bi grad bio uz njih?..ma to nitko ziv nezna..
gledaj, do 2000 love parade je bio mirovna demonstracija i sve troskove ciscenja i osiguranja i zatvaranja prometa je financirao berlin...sve do 2001 do kada je taj status ukinut i kada su "cudom" neki od glavnih sponzora love paradea otkazali svoje donacije za taj love parade..
tako da je 2001 "you can't stop us" odgodjen nekih 20 dana od uobicajenog termina i sav svoj fond love potrosio da se on ipak organizira..
2002 su nekak pokrpali...
a 2003 su totalno bankrotirali kad su jos morali staviti ogradu oko cijelog Tiergartena...
gledaj ukratko..ako te zanima moje misljenje..
sve postupke dr.motte-a i glavnih organa
love nation-a ja podrzavam...jer da nema njih nebi bilo love p. u berlinu ni 2001,2002,2003 i one demostracije 2004!
uratko...netko tu zeli sjebat love p.
nemoj mislit da smo "omiljena nacija" u svijetu..
za neke cemo uvijek biti "nenormalna nadrogiran gamad....

.............</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

AnGeL
30-01-2005, 20:30
<font face="Impact" size="+1" color="blue">...to ce tak bit...no...
..borit cemo se....

r-on..</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

AnGeL
31-01-2005, 19:38
<font face="Impact" size="+1" color="blue">Na Trance forumu sam vam stavio line up za Mayday 05'!
I sto se jos tice Maydaya za danas:
na http://www.mayday.de/mayday2004/tickets_order.htm
mozete naruciti svoje ulaznice za Mayday 05'!

:URL=http://www.mayday.de:mAyDaY:/URL:http://www.mayday.de/mayday2004/picts/mayday.jpg

love & rave on</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

DOMICH
31-01-2005, 19:44
<font size="+1" color="blue">dobro, priznajem da sam neke stvari naprečac zaključio , to znam radit i uvijek ispaštam zbog toga , ISPRIČAVAM SE ako sam te možda uvrjedio i posumnjo u neke namjere , stvarno je glupo ispalo , od sad više neću takve stvari pisat ako prije ne provjerim neke informacije , plus kaj mi je glava zaokupljena nekim drugim stvarima pa nisam baš promislio o svemu kaj sam napiso , LJUDI , SORRY , IT WILL NOT HAPPEN' AGAIN!!!!!
P.L.U.R.T.!!!! :smile20:

ALL BECAUSE OF AN ANGEL!!!!! :smile20: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

AnGeL
31-01-2005, 21:00
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..nemoj se nista brinut D...
..razumijem ja sve...
..zelim samo da znas..da ..ce nas
jako tesko unistit...
jako tesko....

:URL=http://morgenpost.berlin1.de:we are the love generation...and you can't stop us..:/URL:http://morgenpost.berlin1.de/misc/loveparade/lovehistory_neu/img/ddp.jpg

love on...i whish..4 ever </font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

Crny_techno
31-01-2005, 21:48
<font size="+2" color="green">DONT WORY BE TECHNIC

Crny_techno
31-01-2005, 21:49
<font size="+1" color="green">oče li tko na mayday... ja bi samo... starci, lova... i još mnogo toga... ali rave spirit je najvažniji... biti ću u mislima na maydayu...

KEEP ON PLURING

DOMICH
31-01-2005, 22:09
<font size="+1" color="blue">ma ljudi e najbolji ste , stvarno mi je sad bed kaj sam ono napiso ,stvarno mi je sad glupo , izdo najmilije , a ne znam , iskalio se na krivom mjestu , drugi put bum polupo neš tu doma, ljudi , VOLIM VAS!!!!!

WE ARE AL MADE OF LOVE!!!!! :smile20: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

DOMICH
01-02-2005, 14:50
kak mi ide ne živce dok neka ×××××× stavi temu prek 5 strana i onda moram tražit naše , a , djeca!<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

Crny_techno
01-02-2005, 18:22
<font size="+1" color="green">a znaš u čemu je još bolja stvar... ja ni neznam kako mogu napraviti toliko tema odjednom... a najglavnije je to da mi se neda radit takva ××××××....

NAPRED RUKOMETAŠ I!!!!!!!!! brijem da Šprem brije na techniju... hehe...

KEEP ON PLURING

AnGeL
01-02-2005, 20:25
<font face="Impact" size="+1" color="blue">Nemora vas brinuti Mayday ako nemozete na njega!
Ja vec niz godina radim mayday i love parade kod kuce!
Potrebno vam je malo tehnike, inspiracije, ravera i raverica i puno PLURT-a i uspjeh vam je zajamcen!
vjerujte mi..
trebate ga imat samo u srcu!
i mayday kod kuce zna dobro ispast..

</font>

DOMICH
01-02-2005, 21:32
<font size="+1" color="blue">a znaš kak bi to ispalo , bio bi sam (znam za jednu osobu koja bi sigurno došla) , nemam ti ja takvih u blizini , niko me ne shvaća , osim te osobe koja bi vjerojatno došla!!!!!!</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

AnGeL
02-02-2005, 16:59
<font face="Impact" size="+1" color="blue">u krugu 10 km ja sam imao 2-3 ravera i to ne bas neka, a od ostalih frenodova sam napravio ravere!
ma napijes ih i nabrijes!
:)
rave-on
:URL=http://www.sisei-magazine.de:dovedes prijatelje i prijateljice, napijes ih i nabrijes :) hehe:/URL:http://www.sisei-magazine.de/berlin/loveparade03/tn_loveparade03_09.jpg</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

AnGeL
02-02-2005, 17:05
<font face="Impact" size="+1" color="blue">:URL=http://www.goisrael.ru:ma nabrij rulju :):/URL:http://www.goisrael.ru/photos/loveparade/5_s.jpg</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

AnGeL
02-02-2005, 17:07
<font face="Impact" size="+1" color="blue">:URL=http://www.goisrael.ru:ma nabrijes rulju :9:/URL:http://www.goisrael.ru/photos/loveparade/5.jpg
valjda ce ovaj put uspijet,,nes me sever zeza..heh

</font>

Crny_techno
02-02-2005, 17:51
<font size="+1" color="green">hehe.. alkohol čini čuda...
od mojih ovdje možeš napravit partijanu...ali ne prave ravere... malo nas je onih koji kužimo onaj pravi bit ravea...
ali većinom se (ovi moji) lože na linkin park, i gluposti od trash metala...rap... i uglavnom svu komercijalu + srpski narodnjaci.... ali to mi više ni ne smeta, ja jedini drugačiji....

RAVE OR DIE

KEEP ON PLURING

http://www.raveordie.com/images/home/img_05.gif

MAYDAY IS A JAY DAY

http://www.mixmatters.com/featured_dj/dj_skribble/dj_skribble.jpg</font><br><hr><font color="green">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg

Crny_techno
02-02-2005, 17:52
<font size="+1" color="green">http://www.mixmatters.com/featured_dj/dj_skribble/dj_skribble.jpg</font><br><hr><font color="green">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg

DOMICH
02-02-2005, 19:31
<font size="+1" color="blue">ma došli bi meni ljudi , al ne zbog mjuze!!!!!</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

Crny_techno
03-02-2005, 12:34
<font size="+1" color="green">ja meni je zakon sva plesna mjuza... super mi je vocal, funky i disco house... za plesat...

KEEP ON PLURING

DOMICH
03-02-2005, 18:04
<font size="+1" color="blue">ja opće ne volim tolko plesat , meni je najbolje sjest negdje i na miru uživat u mjuzi ,osim kad aklohol proradi , onda sam skačem ko ××××××!!!!!za novu sam skoro pobro šank sa glavom, ×××××× imaju sreće!</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

Crny_techno
04-02-2005, 20:00
<font size="+1" color="green">meni netreba promila u krvi... čim čujem mjuzu ja sam u nekom moveu... pogotovo house, club mjuzu...

KEEP ON PLURING

si bio ti kad u nerezinama???

AnGeL
04-02-2005, 21:51
<font face="Impact" size="+1" color="blue">D, ma netreba ti alkos da budes in the move! to znaj! Probudi se i otvori na glazbu, mozes ti to! :)
meni netreba alkos da se opustim il plesem, al naravno da alkos uvijek opusti i t d. :) hehe
raves-on</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

Crny_techno
04-02-2005, 23:30
<font size="+1" color="green">meni je ples jedan od glavnih čimbenika dance mjuze(što sam pametan), hehe... najbolje je ono kad počinješ plesati, kad se full ufuraš... sam zatvoriš oči i ludilo....

KEEP ON PLURING

DOMICH
05-02-2005, 13:46
<font size="+1" color="blue">ma sad je skroz krivi ispalo , nisam ja mislio da mi treba alkohola da bi se uživio , normalno da onda ne razmišljam glavom neg ničim?
htio sam reć , da ja imam rijetko kad ćut negdje di se pleše neki dance house bilo šta , i onda tak da ja nigdje ne plešem , imam prilike samo na privat zabavama , a tam si svi malo popijemo pa skačemo dak da to tak zgleda , nisam ja mislio da se opijam da idem plesat , onda bi bio jedan od onih , sličan onim kaj se trebaju nafiksat da bi uživali!!!!
KUŽITE VI MENE!!!!!
</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

ZVAK
06-02-2005, 00:58
HOJ! :smile20: :smile20:

AnGeL
06-02-2005, 21:45
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..zvak! HOJ i tebi!..ma tko god bio..dobro dosao..

samo da vas je bar vise i da nest pisete..heh....××××× vam..

gdje su nestali oni koji su prije dolazili..××××× vam....volim vas i ljutim se na vas...

no doro..
nece ovo propast dok je mene zivog i dok mogu micat prstima...

raves-on
:URL=http://fotos.loveparade.cl:..love is in the air...:/URL:http://fotos.loveparade.cl/albums/motte/p1080090.jpg

plurt</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

Crny_techno
07-02-2005, 14:28
:URL=http://www.purevolume.com/jaymarty/music:http://www.purevolume.com/jaymarty/music:/URL:

evo linka na kojem možete pronaći i skinuti moj najnoviji uradak....
zove se spread the love...

KEEP ON PLURING

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: <br><hr><font color="green">http://www.partijana.com/avatar/sign.jpg

DOMICH
07-02-2005, 20:35
<font size="+1" color="blue">tu se hvališ a još mi nisi poslo REASON , jel hoćeš uopće?

ALLWAYS ON MY MIND!!!!! :smile20: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

AnGeL
08-02-2005, 19:30
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..evo bas sam skino tu tvoju stvar,,i poslusao je,,,nije losa,,ima nesto u sebi al probaj ju malo doradit,,ko da joj fali neceg malo..neznam..al sve u svemu nije lose..

raves-on</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

DOMICH
08-02-2005, 19:33
<font size="+1" color="blue">meni je ovak o.k. , al je malo monotona , trebo si malo više elemenata u nju stavit nekak je stalno ista , al DOBRA je!!!!!</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

Crny_techno
09-02-2005, 00:05
<font size="+1" color="green">hvala hvala, takvi su komentari i od ekipe na radio deejayu.... znam da fali nešto.... onaj jedan udarac u sredini pjesme... i onda neka malo izmijenjana melodija.... pokušavam to srediti, ali ne uspijeva mi najbolje....

KEEP ON PLURING

AnGeL
09-02-2005, 01:26
<font face="Impact" size="+1" color="blue">××××te...nisam vise normalan....vec.....7 sati sjedim za kompom i upijam,,,,,upijam,,,××××ni berlin i love....i sve evente....
kud kod pogledam i kliknem,,,,plurt...
....
..sve je pocelo prije 7-8 sati..kad sam
uspio skinit sunshine i one world one future...pa onda i meet me her at love parade 98 i to sve u org verzijama...pa onda zapeo na tresoru...pa skinio opet jos par komada live love p 94'...pa sven vath ne live ko zna cemu...
...sad sam puko i reko stop!!!!

necu vise gledat video plurt materijale!!
ljudi moji kak to zna nabrijat...mislim..i prije me....ali ovo danas me diglo ko...××××te neznam,,,,npr. ko da su mi usle u sobu 3 polugole raverske lude crnke...ma jos gore od toga...i jos mi dolaze napadaji da odmah odem pjeske za ××××ni berlin...i prespavam u tresoru..jer mislim da veceras necu moci u svome krevetu...
mislim da mi je dijagnoza..:
teski berlin plurt ovisnik..kojemu nema spasa i kojeg treba kablom spojit za plurt "server pun party materijala..live nelive ilfdaslkjd...
ma kad me vidite ubijte me ,,da mi skratite muke,,,,ili mi kupite stan u berlinu negdje blizu siegeseula ili tresora...

aj idem,,krepat

:URL=http://onepark.netian.com:u miru...ovdje negdje....spokojno da si okoncam...ehhh da...:/URL:http://onepark.netian.com/Gif/Loveparade2.jpg

raves in dreams..4 ever i hope not...but sometimes i hope in live...
no...bilo kako bilo....

RaveLoveAngelBerlin..4 ever</font><br><hr><font size="+1" color="blue">:URL=http://www.compuland.com.br:DeMoNiCcUlTuReTeChNo Loves You Love Parade..but AnGeL whants to feel Love Rules...and hope that Love Rules is 4 ever in his heart..:/URL:http://www.compuland.com.br/angel_heart/logo.jpg

</font>

Crny_techno
09-02-2005, 10:50
<font size="+1" color="green">e ljudi, mi podhitno moramo u berlin, u tresor... nema druge, samo nemojte svrštiti kad dođemo.... hehe....

KEEP ON PLURING

Crny_techno
09-02-2005, 11:28
<font size="+1" color="green">evo male promjene u avataru i onoj sličici.... pa nek svi vide...
:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font size="+1" color="green">KEEP ON PLURING
http://home.arcor.de/r69/thema/Bilder/Loveparade-Banner.gif
LET THE MUSIC TAKE CONTROL
</font>

AnGeL
09-02-2005, 14:32
<font face="Impact" size="+1" color="blue">..svasta se dogadja ljudima koji odu u berlin...a vole ga npr kao ja....
nij to za pricat...to su vam uzasi... :)
al mene jos drzi....proslu noc nisam skoro nis spavao...
evo sad opet mrdam....i trenutno skidam od chemical brothers - galvanize..da je malo bolje proucim,,,,iako je njihova produkcija uvijek bila cudna i zanimljiva....bas kao sto ja i volim sve tako cudno...
..a nis..idem to skinit..i idem neki komp popravit..kod jedne frende...
mozda me ova hladnoca...smiri..hhe.h..

</font>

DOMICH
09-02-2005, 19:02
<font size="+1" color="blue">e dobro je da ste tak nabrijani , svaka čast , ja sam ušo u neko zatišje , akumulator mi prazan , nestala je "baterija" koja ga je punila , a takva se više ne može nać nigdje!!!!! :( ( to vam je jedna od mojih rečenica koju samo ja kužim , jer nije ni potrebno da je drugi kuže!!!!!)
ljudi budite pozdravljeni!!!!! :)

LOVERULES4EVER!!!!! :smile15: :smile11: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red"> http://www.jjcafe.net/blog/ju/images/love-heart.jpg
FOR AN ANGEL!!!!!</font>

Crny_techno
09-02-2005, 21:56
<font size="+1" color="green">e, svaka ti dala ne ovoj rečenici... a što se tiče ovih kemikal bradersa, rade neku stvar ili je već napravljena sa našim purokazima....

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: </font><br><hr><font size="+1" color="green">KEEP ON PLURING
http://home.arcor.de/r69/thema/Bilder/Loveparade-Banner.gif
LET THE MUSIC TAKE CONTROL
</font>