PDA

Pogledaj cijelu verziju : Srbija gubi vreme sa Crnom Gorom u SiCG - Nikad u EU

Zabrinut Srbin
26-10-2003, 20:20
26. oktobra (Tanjug) - Predsednik Izvršnog odbora Demohrišćanske stranke Srbije (DHS S) Živojin Stepić izjavio je danas u Valjevu da državna zajednica Srbija i Crna Gora (SCG) nikada neće ući u Evropsku uniju (EU) i da Srbija gubi dragoceno vreme, živeći u veštačkoj tvorevini koja se naziva država SCG, bez obzira na to koliko na tome insistirali Havijer Solana i drugi čelnici EU.
"Ovakvo funkcionisanje podržavaju samo oni iz Crne Gore, koji se nalaze u Beogradu i koji troše srpski dolar i to za siromašnu Srbiju nije malo, jer se godišnje za finansiranje državne veštačke tvorevine troši 700 miliona evra. Referendum o samostalnosti Srbije trebao bi da se održi do 2004. godine", rekao je Stjepić na izbornoj skupštini Opštinskog odbora DHS S-a.

Đetić
27-10-2003, 02:22
Ali šta će Srbi ako ostanu bez Crne Gore?

Ode im more!

Kome će krv piti da se mogu održati u postojanju?

Evropa ih ne želi jer, bolje da piju krv crnogorcima več cjoloj Evropi.

ja sam...
27-10-2003, 10:06
...uvjek govorio - UZDAJ SE U SE I U SVOJE KLJUSE!

Doduse - nema Srbija puno sto uzeti iz C.Gore...ali more...pa odskocna daska... za nEKUD dalje gurati nos...

Pod "gurati nos"
27-10-2003, 12:14
smatras trgovinu sa svetom.
"Zao mi je", ali roba ce uvek naci svoj put. Za sada, blago meni, Srbija preko svojih suvozemnih, i plovnih putevaje dobro povezana sa Evropom i svetom.
Ko to nije u stanju da vidi neka trkom ide kod ocnog lekara.
Uostalom, cak i moguci razlaza izmedju Srbije i Crne Gore, ne mora da znaci i pocetak neprijateljstva izmedju te dve drzave. Cak i neprijateljstvo ne moze da poremeti trgovinu i transport, jer je to od obostrane koristi.
Kosovo je najbolji primer, koje nema kud nego da uvozi struju iz Srbije.

... i pored
27-10-2003, 12:30
termoelektrane Obilic A i B, i pored rudnika...
Jednostavno, sipcima daj iole nesto softificirano i oni ce da upropaste.

Kada su medjunarodne snage stigle u pokrajinu, trebalo je osposobiti ostecenu elektroenergetska postrojenja i infrastrukturu. Pitali su od lokalaca (siptara) da se prijavi oni koji su strucni u toj oblasti, i ..... NIKO SE NIJE JAVIO!!!!!!!!!!!!!
Ni od korova od onih koji dobise diplome na ZG sveucilistu.

Na drugoj strani, kada su elektrane i elektro mreza gadjane NATO grafitnim bombama po Srbiji, sve se vracalo u pun pogon ekspresnom brzinom - u roku od nekoliko sati!!!

ma
27-10-2003, 18:19
××××s jade i njihovo more treba ih sutniti ko srzlo govno da nam ne smetaju.
eto im NDH ili sipci neka ih oni vuku na grbaci , hteli su da se odvoje i sta sad se predomisli , nema ko za njih rintati.E dosta su Srbi rintali za druge pa su dobili duplo golo .Treba taj skart sav spojiti skupa .Srbi su zasluzili da idu ispred Evrope a ne sa skartom su tapkali 70 godina .Jedino sto su bosanski Srbi isti kao i srbijanci .Zato i kazem srbi napred. ;) :smile07:

bravo ma...
27-10-2003, 22:48
...Konacno se je Srbija oslobodila govana za koje je rintala 70 godina! Sad u Evropu, expres - a govna neka se snalaze...

EU
28-10-2003, 08:27
Da da malo morgen cete vi u evropu! Cekamo jos na Mladica i Karadzica!

Srpsko govno
28-10-2003, 09:07
Rintala je za vas Slovenija i Hrvatska u bivsoj YU. To si zaboravio da ste bili oduvijek nerazvijena republika.Sva lova i bivsi DM sve je islo u YU. Nove tehnoloske tvornice, propale jer pod sajkacom nemoze biti inteligencija cast izuzecima jer oni ne pisu takove gluposti kao ti.

Sta kazes
28-10-2003, 15:03
hrvatski smradu, da smo oduvek bili nerazvijena republika?
A sta kazes na preseljavanje fabrika iz istocnih u zapadne krajeve zemlje iz "bezbednosnih razloga" pocetkom pedesetih??? Jel ti to poznato.

Sta kazes za poljoprivredu i rudna bogatstva Srbije? Sta kazes za brojne fabrike i posle "bezbednosnog preseljenja"?

Ma nemas ti pojma, nego ono sta ti serviraju ti tvoji, a oni zna se sta pricaju - SVE NAJGORE O SRBIJI. Ma citam ih pa vidim.
Lazu te, covece.

Pazi ovo
28-10-2003, 15:25
u zajednickoj drzavi Srbija je imala avioindustriju, jedinog avio prevoznika, zelezaru u Smederevu, automobilsku industriju, elektronsku industriju, niz rudnika, valjaonicu bakra, aluminijuma, cinka i ostalih plemenitih metala.
Rudnik u Boru se procenjuje kao drugi u svetu po kolicini bakarne rude.
Elektroenergetika je definitivno bila ubedljiva na prvom mestu sa hidroelektranom Djerdap, Bajna Basta, termoelektranom Obrenovac, Obilic A i B, i da ne nabrajam.
Jel treba uopste da pominjem poljoprivredu??? Pa Vojvodina i Sumadija bi mogle ladno hraniti pola Evrope ako ne i vise.

A ti mi pricas o nelkakvoj nerazvijenoj republici?! ××××××!

Jeste, Kosovo se uvek tretiralo kao nerazvijena pokrajina, ali to je druga prica, ali SRBIJA SE NIKADA NIJE TRETIRALA KAO NERAZVIJENA REPUBLIKA!

Samo da ti kazem, ako nisi znao, zak i za vreme NATO bombardovanja, bilo je svega u trgovinama, a ti razmisljaj zasto.

@srbi
28-10-2003, 15:36
Moguce da je sve to istina ali zemlja vam svedno nije razvijena. Pogledaj si vas standard, place, ceste itd...Samo jos fali, da nam tupis da ste razvijeniji od njemacke.

Fredo...
28-10-2003, 16:47
...sve sta ste vi imali, napravili ste uglavnom na kreditima Federaciej - citaj HR i Slovenija. Sta ti vrijedi tvoja poljoprivreda (ti kazes "mogli bi hraniti pola Evrope") - kad ste za ×××××! Jedna kila mesa ili kila brasna kosta 5-10 puta vise proizvesti u Srbiji nego u Danskoj ili Nizozemskoj!

Zeljezara Smederevo i automobilska industrijá....pa to proizvodi samo GUBITKE!!! Vi bi bili BOGATIJI da toga nemate, odnosno da zatvorite...

Reci mi STA vi proizvodite po konkurentnim cijenama?? Koji finalni proizvod vi mozete prodati na zapadu? (osim opanaka...)... Ako je Bor kako ti kazes - DRUGI rudnik bakra na svijetu...pa gdje vam je lova? Koliko rudar koji kopa tamo ima placu? Pricas o avio industriji...ne poznam nijedan srpski avion...od auta se sjecam one sprdacine od Fice, zastave i Yuga... Ne ... Srbija se je vratila svojim orjentalnim korjenima...gdje spada...

I sad vas NIKO vise ne cica..iskoristava...cak vas niti Kosovo vise ne kosta... zato je sad malo bolje u Srbiji...

Jedino sto je konkurentno sto ja znam je Struja iz Djerdapa... a ko je to platio? Federalni krediti... CITAJ...

Srbija je jad ...velik jad...iza Bugarske Rumunjske i Albanije, nesto malo bolje od BiH...

momo
28-10-2003, 18:02
vidi ovog ustakog Kopitara sto ga istina pogodi ravno u srce ko Amerova strijela.
Nemoj se koprcati i izmisljati neznalico kopitarsaka kad i sam znas da to tvoje izalgaivanje nema nikakve osnove.
ja cu ti navesti samo par dokaza ko je za koga rintao.
Prvo i vi i slovenci zalite za nama , a mi za vama nikada niti u snu samo svi jenoglasno kazemo da se bogdom nismo nikada ni satajali gdje bi mi sad bili.
Evo vam primjera rata skoro da niste ni imali a pogotovo terorstva kao sto su ga srbi imali, raznih terora i unistavanja sve sto je srpsko pocev od sankcija do bombardovanja da ne narbaja,m sve nepravde i teror izmedju , pa ste opet na koljenima po svemu .Na tako malu zemljicu vas ima 50%%nepismeni mislim da ste masili i avganistan i jos pola miliona gladnih , zasto su vam rezultati toliko porazavajuci ako ste toliki radnici i rintali za druge.A da nepricam drugom jadu koji vas trese zato sto ste zlobni i smrtno- srbomrzci.
Istina je da ste uvjek rintali i rintate za bracu svabe ali dug se mora naplatiti .

Na vasu zalost S obzirom koliko su nas nistili mi smo jos uvjek ispred vas po svemu .Beograd je svijetska metropola koja je rijetka u svijetu. ;) :smile07:

jeste
28-10-2003, 18:44
oni gluplji umiru vec sto se rode , glupost je od njih i nastala .
Oni za nekog radili a dokazi im pokazuju ko je za koga radio, mozda misle sto su bili vecinom fizikaneri , pa nisu se mogli od gluposti i fasizma skolovati.Evo im najnovija slika pokazuje 50% nepismeni uslo u treci milenijum i sta covjek ima sa takvim sta da prica, losi kao djaci skloni prepisivanju , a to im uslo u krv pa se koriste na isti nacin svojim laznim medijima, kod njih noivinar moze biti svaki sizovrenicar , malo ih je normalnih.
Pola miliona ih bez posla i pola gladnih i oni su za nekog rintali , ako laze koza ne laze rog . :)) :smile06:
Mesic im skuplj poene u albaniji. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: mora da je se isao ispricati sto se nemogu ujediniti kao jedna dusa iz irana, jer im opet smeta Srbija sto se nasla izmedju. :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :)) :)) ;)

U picku materinu
28-10-2003, 21:59
Kad ce ova srpska olos nestati sa ovog foruma? Mislim nikad, jer su tako glupi da jos uvijek misle da se dupe brise sa tri prsta. Kupite toilet papira to je mnogo bolje nego vasi prsti. Idite u ××××× ciganijo jedna dosadili ste i svom Sv. Savi koji vas sa kurcom udara po glavi. NO? :smile10:

Pa evo ovako
28-10-2003, 23:10
>>Reci mi STA vi proizvodite po konkurentnim cijenama?? Koji finalni proizvod vi mozete prodati na zapadu?<<

Evo odgovoricu ti, SIMPO iz Vranja izvozi svoje proizvode sirom Evrope i sveta. Elektronska industrija (u kojoj sam radio), u kooperaciji sa nemackim i francuskim firmama uglavnom, izvozila je svoje proizvode u Evropu. Struja i ugalj se izvoze. Prehrambeni proizvodi se izvoze.

>>Pricas o avio industriji...ne poznam nijedan srpski avion...<<

UTVA iz Panceva se bavila proizvodnjom aviona, mislim i sad.

>>Jedino sto je konkurentno sto ja znam je Struja iz Djerdapa... a ko je to platio? Federalni krediti... CITAJ...<<

A od kojih para je napravljen Krsko ako ne od federalnih kredita. Nemoj mi samo reci da je federacija snosila troskove samo za ono sta se radilo u Srbiji. Ako ti verujes u takvu propagandu, to je tvoj problem.

Zasto se zivi lose u Srbiji danas. Neko ti je vec odgovorio koji je razlog, a ako treba da ti se kaze jos jednom, evo ponovicu:
Srpska privreda je unistena dugogodisnjim medjunarodnim sankcijama, a potom mnoge fabrike unistene bombardovanjem, po meni dva sasvim dovoljna razloga da se srpska privreda nadje gde jeste.
Kad ti uvedu sankcije, djaba ti sve fabrike i prirodni resursi. Ziv primer Irak.

Naravno, sada se treba resiti i komunistickog nasledja, zaziveti poreski sistem, obracunati se sa sivom ekonomijom i privrednim kriminalom koji su uhvatili korene bas u vreme sankcija i u ratnom okruzenju, itd. E kad to sve zazivi, onda ce se znati i gde su pare.

Grgur N.
28-10-2003, 23:48
Dakle sve same lazi. Pa:" ti lazes", pa "on laze" i td. Zar se nemoze naci niti jedna stvar u cemu bi se mogli sloziti, barem diskusije radi...?!

Na primjer :

1.Dali se u Srbiji zivilo bolje prije rata nego sada...?!

2.Dali se danas zivi bolje u Srbiji ili u Hrvatskoj....?!

3. Dali je u Jugoslaviji u federaciju davala vise Srbija ili Hrvatska....?!

4. Dali je iz federacije dobivala vise Srbija ili Hrvatska...?!

5. Tko vise nije htio federaciju ( citaj Jugoslaviju) Srbija ili Hrvatska.

6. ZASTO NISU HTJELI VISE BITI U JUGOSLAVIJI NITKO OSIM SRBA....?!

7. Tko je koristio silu da pokusa zaustaviti raspad necega sto pet od sest republika nije htjelo, i zasto..?!

8. Tko to ovdje dolazi pamet prodavati nama , ako mu je doma i bolje i ljepse.?!

9. Zasto nema ovdje Slovenaca da nam se podruguju kako smo nesposobni ili zaostali i kako oni imadu visi standard...?!

10. Zasto nije moglo biti kao u CehoSlovackoj....?!

11. Tko je prouzrokovao nametanje sankcija i zasto...?!

12. Zasto je NATO pod pkroviteljstvom UNa, konacno izbombardirao Srbiju...?!

13. Tko vam je kriv za sve nedace koje vas snalaze, a toliko ste pametniji i bolji od svih...?!

14. Tko to ne razmislja i opet logicno i ovdje...?!

15. Tko to i ovdje krade , laze, zavitlava, izvitoperuje stvarnost, psuje, vrijeda sugovornike, podmece itd..?!

HAJDE LJUDI SABERITE SE I POSLUSAJETE SAVJET IZ NASLOVA OVE TEME. BUDITE SVICARSKA BALKANA NA DJELU A NE TEK U VLASTITOM UVJERENJU.

Ja sam originalni Grga i nikada ovdje ne pisem pod drugim pseudonimima ali sada sam ovo morao napisati kao Grgur Ninski jer opet netko od vas postenjaka
poceo je ljude zavitlavat pod imenom pod kojim ja ovdje vec pisem godinama.

Moj stil mozete lako repoznati, jer ne lazem, ne psujem, ne podmecem, a ako vas moja logika vrijeda, onda je to vas problem jer istina najgore boli.

Bok...?! Vas Grga !

ah
29-10-2003, 01:02
zato I SEZURAS TU I JAVIS SE KAD TE ISTINA UBODE U SRCE.zA SVE ODGOVOR JE TAKVI KAO TI SU JRIVI ZA SVE I TAKVI KAO TI CE bOGU NA RAPORT A BOG JE TAJ KOJI JE NAJPRAVEDNIJI SAMO POLAKO ALI SIGURNO.
s OBZIROM DA ETO NISTE BILI NI IZBOMBARDIRANI NI FINAKCISKI I EKONOMSKI OSTECENI , OPET STE IZA ALBANIJE GRGO DRUZE.A KAKO STE ZLOBNI BITI CETE SVIJETSKI PRIMJER PO NEGATIVNOSTIMA. :smile08:

Fa-Q
29-10-2003, 03:26
ah------čovječe šta ti imaš od škole? Kao prvo ti si nepismen, kao drugo ti si ljigav, treče nemoj mi reči da od škole imaš čitanku, jer je nisi nikada vidio.
Dobro, dobro možda si vidio, ali je nisi čitao.

Za Grgu-----Never argue with an idiot. First he will drag you down to his level, then he will beat you with experience.

Grgur N
29-10-2003, 04:42
Evo, po reakcijama, ova dva priloga povise, tocno kazu tko ih pise i kakova inteligencija, a da ne kazem nista o finoci i kulturi autora.

"...Kada ostanes bez dobrih argumenata vrijedaj..",je stara metoda svih primitivaca.

Ja sam mozda nepismen i primitivan ali nevidim po cemu to ovaj veleum zakljucuje.

A jesi covjece stvarno covjek, nema sta
vidi ti se od prve. Bas na ponos i mami i tati, a na diku rodu i narodu si svojemu ovakovim ponasanjem. Da nisi kojim slucajem ma necu da vrijedam cijeli narod tvojim ponasanjem. Bok.
:(

ajde
29-10-2003, 05:25
ako covjek zuri pa ispusti koje slovo , uglavnom ne upotrebljava neke vanzemaljske rijeci koje niko ne razumije.Dobro Grgo ti se kao i obicno kacis tog cijelog srpskog naroda ma bilo o cemu da se radi ili bilo o kome , a htjeo bi da drugi se strogo klanjaju tebi i tvom narodu .
Nemas covjece osnovne kulture za postovanje nevinih ljudi a krivo ti kad se spomene proslost i poveze sa sadasnjosti.Ja bi ti rekao dok su god stari toliko zagrizeni bilo sa koje strane taj narod je kaznjen sa vama. :)

Hajdemo po redu
29-10-2003, 05:34
1.Dali se u Srbiji zivilo bolje prije rata nego sada...?!

Jeste. Da li se u Hrvatskoj bolje zivelo pre rata?

U Hrvatskoj, ali se i u Hrvatskoj lose zivi.

Jel ti imas nekakav validan dokaz da je Hrvatska izdvajala vise? Gde to pise?

Gde pise da je Srbija dobijala vise?

Hrvatska, a zna se i zasto. Zato sto Hrvati nisu bili rasuti po celoj SFRJ kao Srbi, i zato sto Hrvatskoj vise nije trebala, a nekad jeste.

Zato sto su Srbi jedini u relativno velikom broju ziveli van svoje maticne republike. Srbije je pristala da se odrekne svoje drzavnosti i imena pod kojim je izisla iz I sv rata kao zemlja pobednica, sve za racun stvaranje zajednicke drzave.
Zar nije jugoslavenska ideja potekla bas od vas?

7. Tko je koristio silu da pokusa zaustaviti raspad necega sto pet od sest republika nije htjelo, i zasto..?!

Sila na silu. Vi se silom hteli otcepiti pa ste izazvali silu. Sila, narocito danas, nikad nije bila strana stvar u resavanju medjunarodnim odnosa.

8. Tko to ovdje dolazi pamet prodavati nama , ako mu je doma i bolje i ljepse.?!

Internet je globalna stvar.

9. Zasto nema ovdje Slovenaca da nam se podruguju kako smo nesposobni ili zaostali i kako oni imadu visi standard...?!

Ne znaju jezik.

Zato sto je demografska mapa Cehoslovacke i njena istorija ni nalik na onu jugoslavensku.

Eksplozija bomba u redu za hleb u ulici Vase Miskina u Sarajevu uzrok je nametanje sankcija SRJ.
Sankcije na uvoz oruzja bile su uvedene za sve zaracene strane u Jugi, doduse, za neke tvrde, za neke samo na papiru.

Zato sto nije dobrovoljno pristala da se odrekne sopstvenog suvereniteta i zauvek dela svoje teritorije (Kosova).
Nema blage veze sa prethodnim ratovima, u sta vi volite da verujete.

@iznad mene
29-10-2003, 08:56
Hahaha...cuj ovog, Hrvatska je imala ideju o stvaranju Jugoslavije, koja glupost..da htijeli smo da nas ponizavate, da nam vladate, da mi nemamo nikakva prava...Sve to i jos vise je bio razlog da smo se mi od vas htijeli odcjepiti a to se nije desilo na silu. Kako mozda i sam znas pise u ugovoru, da svaka republika ima svakovrijeme mogucnost da se odcjepi od Jugoslavije. To smo i ucinili...u miru. Vama to nije pasalo jer jos Jugoslaviju niste pretvorili u "Veliku srbiju" pa ste nas napali (na silu) da to sprijecite.

Pa to svako zna, da je vas plan velika srbija i da je i zbog toga stvorena Jugoslavija...vi ste samo profitirali...sva para iz hrvatske je vama isla (na primjer od turistike).

Priznajte vec jednom, da je rat zbog vas bio, da ste vi ratni zlocinci a mi samo branitelji. Rat je bio u Hrvatskoj a ne u Srbiji. Cijeli svijet zna da ste vi bili agresor samo vi necete priznat.

Ovako nema sanse da cemo ikada opet ziviti u miru jedan pored drugog.

Ti po redu
29-10-2003, 12:41
Hej bre Srbine! Prvo mi razumemo vise sposki nego sto vi mislite,sa Hrvatima nemamo sto da se svadamo jer mi suradujemo samo poslovno i vidi se da napredujemo a ne da placemo kao vi za bivsim republikama.Drugo "niste sirili veliku srbiju". A sta ste bre trazili sa raketama u Sentilju ili u Jesenice (karavanke) ili Ljubljana aerodrom.Trece a zasto ste upropastili ovu lepu Crnu Goru kad mozete sami da zivite.Crna Gora moze da bude paradis. Netreba industriju ima lepo more ma oni mogu samo da se izljegavaju i da zive od turista kao Monaco, drzava za sebe a ne da kupi vas otpad po lepoj pescanoj plazi (lubenice,konserve,novine i....)

Fa-Q
29-10-2003, 13:09
G.N. dođi da igramo šah, nedostaje nam konj.

G.N.
29-10-2003, 13:23
Dakle i dalje po starom.

Na svih 15 pitanja imades pametne odgovore, sto dokazuje i opet da si u pravu...?! Jeli tako...?!

..." Silom na silu".....?!( ma da mi, u ovom slucaju barem, ne iskrivljujes cinjenice tek malce...No...?! mestre.)

Ali svejedno, neka bude tako kako ti kazes. U svemu ste vi uvijek bili i jeste u pravu.

Ako je tome vec tako, kako se ovo sve dogodilo i na ovo sve svrsilo..?!

Ako ste tako i pametni i tako sposobni, a i imali ste cijeli JNA, cetvrta najveca vojska u Evropi, i onih sedam brodova punih oruzja i helikoptera
iz Lebanoma, koji su istovareni u Baru tek par dana prije sankcija, pa sta vam se desi. Kako izgubiste i taj rat, i to Kosovo, i opet "VIDOV DAN"..?!

Ma mora da ste baksuz, ali neka, vi ste se i opet herojski borili protiv svih i pobedili, barem moralno, pa iako sada malo mora za to da trpite, jos uvijek ste pravi pobednici...?!

Nemoze vam nitko nista, jaci ste od sudbine, mogu samo da vas mrze, oni sto vas nevole....ma vidim volite tu pjesmu, kao i onu :..." tko to kaze tko to laze..itd.."

Pevaj brajko pevaj rode, daj ujaku razonode.

Eto opet cete me optuziti da sam star, zagrizen, neuk ( ma ××××× stara dzukela bre), da vas mrzim i vrijedam, a svi vi niste jednaki i krivi nego dapace vi ste svi kao jedan nevini a mi smo ti koji vas bez ikakvog razloga mrze jer smo zli....jel tako...?!

MA NIJE TO NEGO :

Kada bi barem mogli da pricamo kao ljudi, kada vi nebi imali na sva pitanja
nadljudske odgovore, kada bi se prestali nadmudrivati, uguravati, upucavati, zavitlavati, mudrovati, optuzivati druge da su vam krivi za sve sto vas snade, kad bi malo zasutjeli i posteno se posla latili, kao sto radite kada ste u tudim zemljama, mozda bi vam i doma onda i bilo bolje i lijepse, i nebi imali potrebu ovdje dolaziti da se dokazujete da ste jos uvijek nadmocni.

Dobro, moram vam priznati, kosarka, vaterpolo, i mitologija su vam "par excelance", ali dajte se svec jednom malo relaksirajte i prestanite sami sebi hofirati kako ste sve naj naj naj i za sve su vam krivi hrvati.

Uvjeravate sami sebe ovdje da smo mi vas uvukli u rat, iskoristavali, ubijali i td, a ne shvacate da dok vam je Josip Broz bio sef, da vam je bilo bolje nego kada vam je vlast dosla u vlastite sake. Da vam je Partizan bio jedan od najboljih klubova u Evropi dok ga je vodio Franjo Tudman, da vam je i Crvena Zvezda ( taj omiljeni simbol svih Ravnogorskih boraca, za krst casni i slobodu zlatnu, neznam zasto ju cica Draza nije imao na sajki a svi njegovi sljedbenici je odjednom 45 i do danas toliko zavolise )osvoila kup sampiona dok joj je Robert Prosenicki bio poslovoda a Dean Savicevic (dzetic)sef proizvodnje.

Evo danas ( iako ovaj vuk jos uvjek ime ne mjenja ) Partizan oprostio svabama, za onu djecu strijeljanu nekad u Kragujevcu ( u nekoj zemlji seljaka na brdovitom Balkanu, sto Desa kaze ) i
evo izrentali oni Lothara Matheusa da ih uci kako se igra fudbol.

Ma ljudi moji svasta. A sto bi na to reko cica da to vidi.

Ma zar nitko vise nema postovanja za nevine zrtve iz istorije.

Pa kuda to sve ide, a sveti Arkan ( lubimac Biljane i Karadordeta )toliko truda ulozio da vrati dug turcima za sav danak u krvi i cara Lazara, a ovi sada lizu , da izvinete,futbal ovom svabi.

Kulu, lele...puce kolan svecevoj kobili,
i dok Lovcen sa oblacima druguje, Njegos trpi ovakve strahote naroda nevjernog.

OPROSTITE MI AKO VAS OVO VREDA, ALI JA SAM STAR I GLUP I MRZOVOLJAN NESTO.

U JUTRO MRZIM SEBE, A POPOPDNE I SEBE I CEO SVET ( ma ne samo Srbe )

A NAJVISE MRZIM ×××××× ( i to one koje su jos k tome i skolovane)

Bok, nemojte mi se kaj zameriti..no ?!

Vas stari Grga !

:o

G.N.
29-10-2003, 13:44
No hvala "Fa-Q", ne igram sa konjima,iako sam jednom igrao sa jednim jako ineligentnim kerom. Ljudi se cudili koliko inteligentna ta dzukela, ali ja sam je svejedno tuko, 7 - 2 za mene je bilo, a sa paripom vjerujem da bi i bolje prosao.

Sto se tebe tice ( vidim po izboru slika da si visoko skolovan, iako tek pravo po vasi odgojen, znas ono: cega se pametan stidi... itd )"Fa-Q" ( inteligencio promasena )zapita se sto to znaci SELF, pa spoji tockice i cvati.

;)

DAS
29-10-2003, 18:32
:URL=http://www.loveparade.net/:L.P.4EVER:/URL:http://www.loveparade.net/portal/loveparade/lp_history/gallery/pics/Loveparade2003-Tilman/bi_til.jpg
Moto Love Paradea dolazi iz srca pravih ravera a on nam pokazuje odnosno govori trenutno stanje u svijetu i ono sto moto zeli u tom periodu te godine poruciti.. reci svima..

Radi se o cijeloj kulturi. To je vise od glazbe, glazba je samo oruzije kojim se borimo. Ljudi razmijenjuju informacije, druze se i sudjeluju u svemu. O tome se zapravo radi. To je drustvena stvar. Radi se o ljubavi, davajnju, dijeljenju....i o tome bi se uvijek trebalo raditi...

Ovogodisnji moto 15-tog jubilarnog Love Paradea,,,rekao je vrhunac svih motoa..
Ovome svijetu treba vise ljubavi.

I ovaj Love Parade je utjecao na mene, da bi dao moto Love Paradeu 2004 trebao bih pricekati jos nekoliko mjeseci neposredno prije te 2ge subote srpnja..pa bi onda mogao pogledavsi cijeli svijet, reci kako bi ga nazvao..

Trenutno kad bi morao reci moto, onda bi to bilo 100% SIGURNO
""""LOVE RULES4EVER"""""....

""Glazba je samo oruzije kojim se borimo...."" LOVE RULES4EVER
:URL=http://www.loveparade.de/:..Love Parade..:/URL:http://www.loveparade.de/standard/Lp.net.Banner.gif

mix
29-10-2003, 20:14
TI @ i taj iznad tebe lesinar cifta none , kao da vas je jedan pjanac sklepao , lupate covjece kao lud po magarcu, samo da saperete svoj sram kao neke babe vracare .Koji ugovor covjece , koji napredak .Pa vi kukate za nama , a nama nikad nije bilo ljepse .....da smo znali nebi se sa takvim tukcima nikada ni sretali a kamo li spajali u jednu drzavu.Pitajte vi malo sire koste i od koga poticete , nemorate nama vjerovati, ako niste nikada nista proicitali sem ustaskih novina.-------------------------------------------
Pametan zna da ste vi bili vjeciti problem Balkana i te samozvane civilizirane evrope koja vam je dozvolila da se ponasate zvijerski u trecem milenijumu.
Zasto bi Srtbi zeljeli jugoslaviju kad je tada bila Kraljevina Srbije , ej imate li vi imalo mozga , a i poslije ste vidjeli da cete platiti nacizam glavom pa ste podmetnili Jozu Broza da vas spasi i da ponovo bude Jugoslavija pod kojom ste skrivali svoja zvijerstva i ostali nekaznjeni .Eto jeli vam sad jasno zasto je doslo do ponovnog rata.-------Srbi se vise nedaju da ih vi koljete kad vam god udari krv na oci.
Svaka Jugoslavija je skupo kostala Srbe lude koji su isli neprijatelju na volju i zaboravljali svoje najmilije koji su ubijani na najsvirepiji nacin u Istoriji covjecanstva.
u Jugoslaviji ste vi imali koristi a od vas nije nikada niko imao ni da se umije ......djaba a da mu vi niste debelo naplatili, koristili ste Srbe maximalno i kad su vas podogli onda ste poceli svoj stoljetni plan provoditi, a da je istina dokaz vam je ustase koji ima vise van domovine nego u domovini.Mislim da ste vi jedini koji vas ima vise po inostranstvu nego u svojoj drzavi, sigurno ste toliko posteni.Dok ste vi gradili svabiju,,,,, Juga je gradila vas a vi im pravili tamo daleko grobnicu.
Jugoslavija je izgradila Jadran a ne vi , da bi privukla turiste od koji ste samo vi imali koristi , a vukli ste dole sve sto je najbolje.Eto sad djaba sto je izgadjeno kad ste svojom divljinom rastjerali sve sem onih koji su isti kao i vi.
A sipci su ista prica , primili smo ih da bi ih spasili ponora a oni su nam danas neprijastelji broj dva.Srbi su ih primili i odma ih zaposljavali za sto su bili najsposobniji da im makar sluze a sluga postade zvijerski divlja koja skida gazdi glavu sto ga je spasio.
Nikada od vas ljudi , mozete zavaravati svijet kako hocete ali necete dokle hocete, jer ste navikli na podmuklost , zlobu , mrznju, prevaru,podlost i lecimjerstvo , sto cete kad tad doci gdje treba.
Ato sto vi niste ratovali van Hrvatske to samo moze ×××××n koji nema pojma tako sta izvaljivati , sta vi niste sve radili sa svabama a i za ovog rata ste govorili da idete do Zemuna cak i Beograda pa ne-stigoste ni do Slavonije jer svabe nesmidose vojno sprovoditi vas plan sem financiski.Zasto to svi jedoglasno ponavljate , jer imate dobre stare ucitelje i proslosti ,, koji ih je sram sto su izgubili Bosnu i dokazali svoje pravo lice da su pod maskom i okrivljivanju Srba za toboznju veliku Srbiju da ste htjeli veliku NDH , a Srbi da su htjeli to bi ostvarili za 24sata i to su imali sansu bar tad kad su mnogi jos bili za Jugoslaviju i za srpsku politiku, dok vi i vas svabo niste poceli podlacivati Evropu i njene politicare da bi maskirali drugi sv, rat, bilo vam je vase breme pretesko , ali djaba ono je ostalo onakvo kakvo jesre i nista ga na svijetu nemoze promjeniti, djaba ste lizali tolike guzice.

Samo lazete petljate sami sebe a tako sami sebe pobijate nesvjesno jer ste glupi da bi to shvatili.
Vase novine covjek kad cita cudom se cudi , kako se vasa javnost lazno informira i kako za cudo vecina vas to sve i prihvata zdravo za gotovo.Ako su vam novinari malo realniji , nalaze se na sudu ili se odma suspenduju.
Citam vase propagande kao mnogi stranci naputaju svoju zeml;ju i doseljavaju se u Hrvasku radi ljubavi i posla heheheheheheheeeee, a vasi pola miliona bez posla i pola gladni na tako malu drzavicu koja nema niti jedan grad milionski, znaci da ste nesposobni s obzorom da se vam v

nastavak
29-10-2003, 20:29
da se vam vecina bavi poljoprivredom i stocarstvom i da moze te male gradice snabdjevati bar hranom , a toliko vam domoljuba po stranim zemljama koji umjesto da grade svoju drzavu zjakaju vrane po svijetskim farmama i kupuju oruzje za buduce ratove. :smile09:

ODGOVOR FREDU...
29-10-2003, 22:33
.Dali se u Srbiji zivilo bolje prije rata nego sada...?!

Jeste. Da li se u Hrvatskoj bolje zivelo pre rata?

1. HRVATSKA JE OVE GODINE PROSLA PREDRATNI STANDARD I KUPVNU MOC.

U Hrvatskoj, ali se i u Hrvatskoj lose zivi….
SAMO 4 PUTA BOLJE NEGO U SRBIJ!!

Jel ti imas nekakav validan dokaz da je Hrvatska izdvajala vise? Gde to pise?

SVI ZNAJU DA JE FEDERACIJA YU POCIVALA NA LOVI KOJA SE JE AKOMULIRALA U SLOVRNIJI I HRVATSKOJ!
NAJVISE DEVIZA JE OSTVARENO BRODOGRADNJOM I TURIZMOM A DEVIZE NISU ISLE U ZAGREB ILI LJUBLJANU, NEGO U BEOGRAD NA PODJELU!

Gde pise da je Srbija dobijala vise?
AKO SI IOLE UPOZNAT SA SITUCIJOM LAKO CES DOCI DO BROJKI – UZA SRBIJA JE BILA NA NEKOJ NULI, NAJVISE JE DOBIJALO KOSOVO, MAKEDONIJA I CRNA GORA! Kosovo je Srbija, zar ne? NAJVECI DAVAOCI SU BILI HRVATSKA I SLOVENIJA, TO ZNA SVAK!

Hrvatska, a zna se i zasto. Zato sto Hrvati nisu bili rasuti po celoj SFRJ kao Srbi, i zato sto Hrvatskoj vise nije trebala, a nekad jeste.

NE ZATO, HRVATA IMA U BIH, SRBIJI I C.G. NEGO ZBOG VASE PRIMITIVNE DOMINACIJE, ORJENTALIZMA, A I OPCENITOG BEZNADJA, BESPERSPEKTIVNOSTI I ZAOSTAJANJA KOJA JE ONA NUDILA.

Zato sto su Srbi jedini u relativno velikom broju ziveli van svoje maticne republike. Srbije je pristala da se odrekne svoje drzavnosti i imena pod kojim je izisla iz I sv rata kao zemlja pobednica, sve za racun stvaranje zajednicke drzave.
Zar nije jugoslavenska ideja potekla bas od vas?

NE MOJ ME NASMIJAVATI, ”ZAJEDNICKE DRZAVE” – PROSIRENE SRBIJE. DOBILA JE 10 PUTA BOGATIJA PODRUCJA OD SAME SRBIJE – KOJIMA JE MOGLA VLADATI I CICATI IH. IDEJA JE MOZDA POTEKLA OD NAIVNIH HRVATA, ALI ONI SU BILI SOKIRANI VASIM DIVLJASTVOM U 6 MJESECI. OD TOG SOKA ZU IZASLI TEK 1995. A DA NE GOVORIM ZA KOJE GROZOTE NIKAD NE BI ZNALI I GDJE BI BILI DA NIJE BILO DOVOLJNO NAIVACA DA UDJU U TU ZAJEDNICU. RECI MI IMA LI ZEMLJE NA SVIJETU GDJE JE JEDAN POSLANIK UBIJEN U PARLAMENTU? NEMA – A VI UBILI 3 HRVATA, (RADICA I JOS 2) U BEOGRADU 1928 U SKUPSTINI!

Sila na silu. Vi se silom hteli otcepiti pa ste izazvali silu. Sila, narocito danas, nikad nije bila strana stvar u resavanju medjunarodnim odnosa.

SILU STE KORISTILI VI SRBI! HRVATI SU VJEROVALI U DEMOKRACIJU I ORGANIZIRALI OPCE IZBORE, KONSTITUIRALI VLADU SA NJIMA U SKLADU, REFERENDUM, NOVI USTAV ITD…SVE DEMOKRATSKI I PRAVNO KOREKTNO! A VI?? Sirovu silu… PA KAKO UOPCE MOZES?????? TVRDITI DA SU HRVATI UPOTRI××××LI SILU?? A VOJSKE NISU IMALI, NITI ORUZJA DA NAORUZAJU POLICIJU. VI STE I TO ODUZELI… A HRVATI UPOTRI××××LI SILU??? SAMO U SAMOOBRANI! SA STOSTRUKO JACOM JNA-CETNICIMA!

Internet je globalna stvar.

ALI NA SRPSKIM STRANICAMA SE NE VIDI HRVATA.

Ne znaju jezik.

ZNAJU, ZNAJU I TO DOBRO…SAMO MLADJI OD 18 GODINA NE ZNAJU…

Zato sto je demografska mapa Cehoslovacke i njena istorija ni nalik na onu jugoslavensku.

NIKAKVA MAPA!! RAZLOG JE JEDNOSTAVAN – ONI NISU IMALI SRBA KAO MI! JEDNOSTAVNO! SSSR?? NITI ONI NISU IMALI SRBA…IAKO SU RUSI NEUPOREDIVO VISE (KAKO SE FREDO IZRAZIO) RASTRKANI PO CIJELOM SSSR-U U UKRAJINI 25%, U LETONIJI 33%, ESTONIJI 20% LITVANIJI 15% ITD…NO SRBS, NO PROBLEMS!!

Eksplozija bomba u redu za hleb u ulici Vase Miskina u Sarajevu uzrok je nametanje sankcija SRJ. Sankcije na uvoz oruzja bile su uvede

NASTAVAK ZA FREDA...
29-10-2003, 22:34

NIKAKVA MAPA!! RAZLOG JE JEDNOSTAVAN – ONI NISU IMALI SRBA KAO MI! JEDNOSTAVNO! SSSR?? NITI ONI NISU IMALI SRBA…IAKO SU RUSI NEUPOREDIVO VISE (KAKO SE FREDO IZRAZIO) RASTRKANI PO CIJELOM SSSR-U U UKRAJINI 25%, U LETONIJI 33%, ESTONIJI 20% LITVANIJI 15% ITD…NO SRBS, NO PROBLEMS!!

Eksplozija bomba u redu za hleb u ulici Vase Miskina u Sarajevu uzrok je nametanje sankcija SRJ. Sankcije na uvoz oruzja bile su uvedene za sve zaracene strane u Jugi, doduse, za neke tvrde, za neke samo na papiru.

JOJ KOLIKO JE FRED NAIVAN?? EXPLOZIJA BOMBE… ZNACI, DA SAMO TE PROKLETE ”BOMBE” (NEUTRALNO –ZAMISLITE SAMA OD SEBE SE JE NASLA I EXPLODIRALA)- NIJE BILO SVE BI BILO U REDU?? ILI DA NISMO POBILI ONE CIVILE U ××××× NA KOSOVU BOMBARDIRANJA NE BI BILO!!

Zato sto nije dobrovoljno pristala da se odrekne sopstvenog suvereniteta i zauvek dela svoje teritorije (Kosova). Nema blage veze sa prethodnim ratovima, u sta vi volite da verujete.

GDJE JE SAD TAJ?? TERITORIJ?? I KAKO TO DA SE JE SRBIJA I TU USRALA I ZARATILA? POSVADILA?? KAO I SVUDA!!

MOJ FRED…..KOJI SI TI ORTODOXNI SRBIN – NEUK!

Grgo!
29-10-2003, 22:52
Neko je na ovoj diskusiji pomenuo da je Srbija bila nerazvijena republika, da je ulagala najmanje u federaciju, a da je imala najvece koristi.
Izneo sam argumente koji, bar po meni, govore da Srbija nije bila nerazvijena republika (sem Kosova).
Medjutim, ti si, po svom starom obicaju, rasirio diskusiju ukljucivsi teme o kojima se ovde diskutovalo do besvesti, pa tako topik postaje dosadan jer se ponavljamo.

Na osnovu cega tvrdite da je Srbija imala povlascen polozaj u SFRJ sto se tice koristi i obaveza?

FREDU ("evo ovako")
29-10-2003, 22:54
...ja sam pitao (prije na prvoj stranici), o finalnim proizvodima koje Srbija izvozi...ugljen, ziva stoka, voce i povrce nisu finalni proizvodi.

Sta se A-centrale "KRSKO", tice, ona je 100% financirana od Republike Slovenije i Republike Hrvatske sa po 50%!! NIKAKVIH Federalnih kredita!! A sad je u Sloveniji i Slovenci sefuju!!

Ah da odgovorio
29-10-2003, 23:16
si mi.

>>SVI ZNAJU DA JE FEDERACIJA YU POCIVALA NA LOVI KOJA SE JE AKOMULIRALA U SLOVRNIJI I HRVATSKOJ!
NAJVISE DEVIZA JE OSTVARENO BRODOGRADNJOM I TURIZMOM A DEVIZE NISU ISLE U ZAGREB ILI LJUBLJANU, NEGO U BEOGRAD NA PODJELU!<<

Ma kakav turizam, covece, znas li ti koliko je turizam donosio prihoda za ona tri letnja meseca, a koliko se od toga izdvajalo u federalni budjet - trice u kucine. Koji nas turizam, kao i ovaj danasnji sto imate???
Hajde raspolazes li brojkom koliki nam je bio godisnji prihod od turizma?

Brodogradnja! Pa zar je to bila jedina privredna grana koja je donosila devize?
Sta je sa nasim gradjevinskim firmama koje su radile po svetu? Sta je sa tekstilnom industrijom? Sta je sa izvozom struje? Sta je sa vojnom industrijom? Majku mu, ispade da je u SFRJ samo brodogradnja radila.

>>AKO SI IOLE UPOZNAT SA SITUCIJOM LAKO CES DOCI DO BROJKI – UZA SRBIJA JE BILA NA NEKOJ NULI, NAJVISE JE DOBIJALO KOSOVO, MAKEDONIJA I CRNA GORA! Kosovo je Srbija, zar ne? NAJVECI DAVAOCI SU BILI HRVATSKA I SLOVENIJA, TO ZNA SVAK!<<

Ovo je jedini argument sto priznajem, a to je da se izdvajalo u Kosovo iz budjeta federacije, s tim sto je ostatak Srbije imao ekstra obavezu da ulaze u svoju nerazvijenu pokrajinu.

za Freda...
29-10-2003, 23:39
Devize su isle na podjelu u Beograd. ”Federacija” je zadrzala koliko joj je trebalo a HR i SL su dobijale DINARE za ostatak. Dinarom nisu mogli kupovati repromateriajl i sta ti ja znam sta sve…uglavnom NISU MOGLI NAPRUJED!!

Ove je godine turizam donio Hrvatskoj 7,9 milijardi €, i kazu da je sad na prijeratnom nivou!
Svaki brod se je prodavao za desetke, cesto stotine miliona dolara. U Hr su postojala 3 veca brodogradilista koja su non-stop izvazala, ULJANIK –PULA, TRECI MAJ – RIJEKA I SPLITSKO BRODOGRADILISTE!

GRADJEVINSKIH JE FIRMI BILO PUNO – ZNAM DA IH JE BILO PUNO IZ HR. Vartex je bio najjaca textilna industrija, Pliva najjaca farmaceutska industrija, Podravka i Gavrilovic-Petrinja (kojeg ste devastirali i nema ga vise!) najjaca prehrambena industrija,
Po glavi je najvise deviza donosila Hrvatska (zhavaljujuci turizmu!)…Kupovna moc je i za SFRY u HR bila skoro duplo vise nego u Srbiji, a Slovenija je imala 50% visu kupobnu moc od HR. Negdje 1973 je Slovenija imala 3000 $ po glavi doik je Kosovo imalo 200$. …...

G.N.
29-10-2003, 23:59
Zasto barem vi pametni, na drugoj strani ovog stola za diskusiju, ne zauzmete neki cvrsti indentitet da se zna kada pametan nesto pokusava analizirat diskusijom kao na primjer ja ( ah sto sam skroman, ali svejedno)koji uvijek pise pod istim imenom.

Ovako, oni zli medu nama ( da imam dokaze da jedan od glavnih mutikasa ovdje je i jedan nas, sto sam i javno iznio na onom drugom forumu, a kako vidim i vi imadete uglavnom samo "cvijece" ovdje, sto vam sramoti i ime i naciju )samo koriste vasu bezkicmenost i ubijaju svaki moguci dialog.

Ako je covjek posten i zna sto kaze, zasto to nemoze i konstantno podrzavati
svojim potpisom...?! Zasto bjeg u bespuca neosobnosti ako ste pametni i posteni...?!

Evo ovim dajem na znanje svima ovdje da vjerujem da imade i dobrih i postenih ljudi u svakom narodu i da bih zelio sa njima i diskutirati i uciti nove poglede od njih, ako su ljudi.

Ovo se dakako ne tice bolesnika i fanatika iako ni njih me nije strah, jer na kraju krajeva, ako netko misli da je mene uvrijedio time sto me nazvao nekim pogrdnim imenom, ili ako nesto ponizavajuce tvrdi o meni, to mene ne degradira, jer moje rijeci govore o tome tko sam ja i za sto se zalazem bez obzira na moju ili njihovu nacionalnost.

Nije da sam ja savrsen ili toliko pametan da nebi mogao od svakog od vas ponesto nauciti, nego ja znam tko sam ja
te iako bih volio da mogu na lijepe sa svima, shvacam da je i dzubre dio prirode i da bol ima svoj smisao i vrijednost kao i one primamljivije pojave u prirodi i zivotu.

Volim se ja i nasaliti, i naljutim se ponekad, a i grijesim cesto, ali ja znam da imam i vrlina i zivotnog iskustva a najvaznije volju da budem dobar i posten covjek prije i poslije svega, stoga me nije strah cak i kada mi netko ukrade ovdje moj pseudonim i ko bajagi ja pise i gluposti i ruzne stvari u moje ime, jer ako je netko tko to cita, inteligentan posten i dobronamjeran, znati ce da to ne uradih ja, nego neki zloduh ovdje.

Ako je netko neuk, brzoplet ili nedobronamjeran pa me na bazi takovih podvala i laznih optuzba onda osudi, nije mi do toga stalo jer u krajnoj liniji takav covjek , kak ljudi vele: "..nema tri ciste...ili mu svi nisu doma..itd", pa je on za zaliti .

Kaze stara beduinska poslovica :" KADA TE NETKO NAZOVE PSOM, TO SAMO PAS LAJE NA MJESEC"

Dakle glavu gore vi pametni i posteni, izadite iz zbunja i pokazite da imate kicmu te da vas drvlje i kamenje onih nizih i umom i karakterom nemoze obeshrabriti u pametnim druzenjima razgovorima i diskusijama.

Znam da nije lako biti COVJEK, a osobito ovdje gdje ima toliko zbunja, ali hajde isprsite se da mozemo da podjelimo barem CASICU LAVEZA.

Bok ljudi moji ! :smile07:

ovim
30-10-2003, 01:11
ustaskim konjima je nabijena jedna glupost koje se drze ko pijan plota a glava im sluzi samo za mrznju i ustastvo. :smile09: :smile06: :smile06: :))

Ma...
30-10-2003, 01:16
...svi ste u kurcu. Sto se prepirete gdije je bolje u Hrvatskoj ili Srbiji? Zasto ne dodjete do zakljucka da su obe dvije banana republike. A ti GRGA prestani sa svojim ××××××m jer ti si jedan idiota bez zivota zato se izivljavas na ovom forumu. Molim te samo reci koliko si nickova upotrebio na ovom forumu? Od×××× i idi spavati stari jarce. NO? :smile06:

pa .....
30-10-2003, 01:16
××××× vam mater konjusarsku glupu kome dajete evo vec petnaest godina pa ste ziva suga, gora ste sirotinja od albanije.
Niko nije gluplji od vas nebi ni znali da ste toliko glupi da nije ove sprave.

vi nekom davali pa gdje su te sad pare daj opravdaj laz kopitaru. :)) ;) ;) :))

taj....
30-10-2003, 01:20
grgo je stari vjestac , dok on se bavi nekim carkama kao sto ceto spominje ; duvaj devaj neizduvas cega nermas , vidite da je u totalnom klincu.Idu njegovi dani lov na vjestice ili vjetce. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :)) :))

lale
30-10-2003, 01:32
Ostavite tog starca neka sam disktira vidite da je kompleksno bolestan covjek , ko zna koje traume vuce iz djetinstva , mora da je bilo neki premet zajebancije dok tu boluje za uzdizanjem sve sto misli da je njegovo.
Gori je taj ko se upusta sa takvim u diskusiju i da on lijeci svoje poraze , traume i koplekse na drgim , on uziva manipulisucu drugim jer njemu drugo nista i nepridostaje vec dezurati i jesti samog sebe i tu se podmetati pod nekoliko diskutanata a u stvari je sam , jer svako dodje pameti pa vidi da od tog nema niceg dobrog jedini on patoloski slucaj koji dezura i rezi na Srbe.Toliko je glup da on jadan zamislja da na seljacki nacin nesto nekom kaze a da neprimjeti.Gup i bolestan , da je covjek u tim godinama bi se igrao sa unucima ako vec nema drugog posla a ne igrati se starog okorjelog vasite i mrzi sve sto je Srpsko.Ipak su ti Srbi te odhranili i pruzili ti priliku da ostaris takav zloban , znaci da su ipak ljudi i humani. :smile09:

G.N.
30-10-2003, 05:44
Hajde , hajde. Pa sto sam vam to tako strasno rekao, da ovako reagirate..?!

Evo sve vam je tu crno na bijelo, pa molim vas da mi ukazete na moju gresku
ili sto vas to toliko iritira, da se ovako razgali ste.

Zar nemozemo kao ljudi da komuniciramo.

Priznajem da shvacam da ste vi jako povrijedeni ovim sto se desilo u poslijednih 13 godina, ali ako mozemo normalno o tome da popricamo, mozda ce se stvari smiriti.

Vrijeme sve rane lijeci.

Bok, bubini moji ! :(

Ja
30-10-2003, 05:45
------grgo je pica sa dva lica , preoblaci se kao ××××× na vasaru , hehehihi , toliko je proziran da se iz vasione prepoznaje na svakom koraku, :)) i on nekom muti , misli to je kao u sahu dok se neko okrene da mu podvali ili ukrade figuru ,da bi optuzio protivnika .Ko fol kritikuje sam sebe sto je glup bar da suti kad pravo lice on se jos iskaze a pod toboznjim nikom on glumi drugog konja.

:smile06: :smile06: :))

hehehe
30-10-2003, 05:58
vidi grguta ko vojnik na strazi dezura da ga nebi Srbin iznenadio,,pa gdje ti covjece toliko prolupa da se ponasas gore od svakog beskucnika koji nema pojma sta je zivot normalan.

Tebi bi bilo najbolje da se vratis u Hercegovinu i cuvas koze sa magarcima skupa i naravno da imas mobilni u slucaju nekog zalutalog Srbina da pozoves pomoc sa najblize stine.

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

Grgo!
30-10-2003, 07:39
Pa sta ti mislis da smo se mi juce rodili, pa nam mozes prodavati bajke. To mozes maloj deci i ovim tvojim kojima godi prica pa makar bili neistina.

>>Devize su isle na podjelu u Beograd. ”Federacija” je zadrzala koliko joj je trebalo a HR i SL su dobijale DINARE za ostatak. Dinarom nisu mogli kupovati repromateriajl i sta ti ja znam sta sve…uglavnom NISU MOGLI NAPRUJED!!<<

Tako mali djokica zamislja da drzava uzima pare od turizma, od firmi i sta ti ja znam. U celom svetu , pa i kod nas drzava dobija samo preko poreza i to u domacoj valuti. Niko nije placao porez u devizama.
Kada se izmire obaveze prema drzavi u vidu poreza, ostatak bilo u devizama ili dinarima, ide na ziro racun firme, i sa tim novce u bilo kojoj valuti, mogla je raspolagati bez ikakve restrikcije.

Devize koje bi KUPILA ili Rezervna banka Jugoslavije su jedine devize koje su dolazile u Beograd.

>>Ove je godine turizam donio Hrvatskoj 7,9 milijardi €, i kazu da je sad na prijeratnom nivou!<<

Nemam nista protiv, zaista, samo bi voleo da mi das link sa ovim podatkom.

>>GRADJEVINSKIH JE FIRMI BILO PUNO – ZNAM DA IH JE BILO PUNO IZ HR. Vartex je bio najjaca textilna industrija, Pliva najjaca farmaceutska industrija, Podravka i Gavrilovic-Petrinja (kojeg ste devastirali i nema ga vise!) najjaca prehrambena industrija,<<

Naravno, nisi se zajebao da pomenes "SIMPO" Vranje, "Zorku" Sabac, PKB, Energoprojekt, ili koju fabriku iz Srbije... sto samo pokazuje koliko si nerealan.

>>Po glavi je najvise deviza donosila Hrvatska (zhavaljujuci turizmu!)…Kupovna moc je i za SFRY u HR bila skoro duplo vise nego u Srbiji, a Slovenija je imala 50% visu kupobnu moc od HR. Negdje 1973 je Slovenija imala 3000 $ po glavi doik je Kosovo imalo 200$. …...<<

Ovom izjavom cak postajes kontradiktoran. Lepo si objasnio direktnu zavisnost vase kupovne moci od zaradjenih deviza po glavi. Pa u cemu je onda problem, o kakvoj je onda nepravednoj preraspodeli budjeta rec???

To da je Hrvatska imala duplo vecu kupovnu moc nego Srbija, mozes slobodno macku o rep. Ziveo sam i u jednoj i drugoj republici, i znam o cemu govorim.
Isao sam i u Sloveniju, i jedino sta mogu reci da su Slovenci imali bitno vecu kupovnu moc od naroda iz Srbije.

Banana
30-10-2003, 09:18
Srbi su od dna duse pokvareni i gotovo!
Ovaj bolesni "mix" je najbolji dokaz za to. Sve sto pise od prvog do zadnjeg slova je izlagano. Takve gluposti jos nikada nisam cuo. Usporedi jednom vase verzije i nase sa ostalim svijetom i vidit ces da vi nonstop lazete. Jedan vas slavni srbin je cak reko: Gdje bi mi bili da ne lazemo!....hehe..u kurcu bi bili. Tu izigravate neke zrtve a prije par godina ste silovali djecu, ubijali, masakrirali, mucili i tukli civile i sve zivo u ime srbije za veliku srbiju!
Mozete vi to vjecno dementirati ali cuj svi to znaju svi....Zasto vas niko ne voli osim najgoreg narodu (poslje vas) na svijetu ---> engleza. To je isto jedan dokaz. Vama su prijatelji englezi, koji su ameriku, australiju, indiju i pun ××××× drugih mjesta upropastili i klali okolo.

Skim si takav si!!!!!!!!!!!!!!!!!!

G.N.
30-10-2003, 10:29
Sugovorniku koji mi se povise obraca sa potpisom " GRGO ".

Ako si covjece toliko pametan kao mali Djokica, kao sto kazes, kako onda nisi primjetio da ja, Grga, nisam napisao onaj clanak, sa kojim se ti inatis, pod naslovom " odgovor Fredu ".

Zar ti nikako ne ide kroz glavu da ja sve svoje potpisujem jednako i da cak i kada sam prisiljen da promjenim nick u G.N.to vam najavim.

Ako niti to nemozes prokuziti, a sto da ti pricam o tvojoj inteligenciji ili znanju.

Zar je vama toliko bolno ako vam se netko pocinje obracat kao covjek...?!

( vidis i ovaj "...?!" ti je jedan od , do barem sada, autenticnih znakova u mojim tekstovima, ako si primjetio, ali od sada i to mozes da zaboravis jer vi ste ( ne mislim samo Srbi nego svi zli duhovi ovdje, toliko lopovski raspolozeni da cete od sada vjerojatno i to ukrast da nekog opet zavitlate)).

Eh, nikako da se ovdje moze razgovarat kao sa ljudima. Steta..!

Bok ! :smile08:

nemam Fred...
30-10-2003, 11:53
...puno vremena da ti obrazlazem...ja ti povremeno saljem stvari koje ne traze vremena da baucis malo i sl....

Sta se tice podataka SL visavi Kosova - 3000$ naspram 200$ to mi se je usjeklo u pamet odavno... kad argumentiram kazem da su razlike u toj nam bivsoj jadnoj zemlji bile 15 puta od najbogatijeg do najsiromasnijeg...

Malo se potrudi sam da nadjes podatke. OVO sa 7,9 milijardi je pisalo posvuda po novianma u HR...

Trazi malo... poznati je podatak...

love parade
30-10-2003, 19:07
:URL=http://www.origin360.com:love parade:/URL:http://www.origin360.com/travel/img/berlin/love_parade_2001/love_parade_road.jpg

love parade
30-10-2003, 19:14
:URL=http://www.origin360.com:love:/URL:http://www.origin360.com/travel/img/berlin/285x285/love_parade_2001/love_parade_crowd.jpg

Nasao sam sledece
31-10-2003, 01:26
"Optimističke prognoze potkrijepila je podacima o kretanju turističkog prometa u prvih šest mjeseci ove godine: prema podacima Hrvatske narodne banke, devizni priljev u turizmu je u prvih šest mjeseci ove godine iznosio 1,747 milijardi USA dolara"

Dakle, tvoj podatak lici da je ralan, medjutim jedino mi nije jasno zasto se pravi presek za prvih 6 meseci ove godine i to 12.9.2003, iskljucujuci time spic sezone (Juli i Avgust)?!

Kosovo je bila najnerazvijenija pokrajina, to je tacno, ali ne verujem u podatak kojim raspolazes. Poznato je da je Kosovo imalo bitno veci standard od Albanije, pa se onda pitam koliko je prosecan prihod po glavi bio u toj zemlji?

Moj licni utisak je da je Hrvatska imala visi standard od Srbije, ali ne puno, dok je Slovenija imala bar duplo visi.

Objavljene sluzbene podatke uvek treba uzimati sa rezervom. Moj utisak je stecen jednostavnim poredjenjem plata i cena.

hehehe
31-10-2003, 03:45
banana , za tebe je taj max profesor znanja i kulture.Po obicaju na svaku istinu reagujete na isti nacin , stim se zna da vas istina boli i da je ne-volite.
A koji to covjek kaze molit cu lijepo jer mi smo toliki lazovi da za svaku rijec ima i dokaz , samo sto to vama najvise smeta to je vasa stvar .To vam je jedina odbrana i neobzirete se na dokaze.sve sto su radilli srbi u ovom ratu radili ste i vi , samo sto se Srbi nisu prpremali 20 g kao vi i potplacivali lazne medije kao vi a zato su vam ustase 20 g rintale po Njemakoj da bi to mogli platiti i zaduziti.
Da je istina i u miru ste gori od nas zlostavljate svoju rodjenu djecu i sta dalje covek da kaze takvim zvijerima , vec da su ludji od najludji. :smile09:

hrvati u EU
31-10-2003, 07:00
http://www.mob385.com/slike/pozurka.gif

@hehehehe
31-10-2003, 10:07
Ocito da tebe istina srpske povijesti jako jako boli da tako tesko lazes. Tu u biti o nama pises kakvi ste vi. To sto ste vi u ovom ratu radili dosada niko nije radio. Ima dokaza za to sto ste vi uradili a daj mi nadi dokaze za te ××××××stine sto ti izmisljas. Vi se uvijek samo na ustase znate izvlaciti, ali ako bi malo prolistali u ozbiljhnim povjesnim knjigama a ne u laznim srpskim propaganda knjigama e onda bi vidili kako je to ustvari bilo i da su ustase jedan jako mali dio hr-naroda bili i da su to bili hercegovci a ne hrvati (da da nije to isto). Dakle hrvati vas nikada nisu dirali.
Evo sto ste radili: Silovali, mucili, masakrirali, klali zene, djecu, babe i sve zivo, gulili kozu sa zivog tjela pa gasili cigarete, igrali se nogomet novorodenima, gnjecili jajca u mucionici (jedna zenska je to radila), ubijali svecenike, unistili crkve i svete objekte, tjekom jednog sprovoda poceli pucati po ljudima....Sjeti se i otvori oci da vidis kako je tvoj narod pokvaren...nemoj vjerovati vasim manipuliranim laznim vjestima.

Pozdrav i ×××× se!

Fredo-Zeljko
31-10-2003, 11:29
Cuj Zeljko, 75% turistickog deviznog priljeva Hrvatske se ostvaruje u s×××× sezone - 7-mi i 8-i mjesec. 10-ak % u 9 mjesecu, ostatak na ostale mjesece...

hehehe
31-10-2003, 20:57
ustase to rade kako su postali ×××××ne ustaski, djaba vama glupim iznositi dokaze koji su stalno tu kad ste vi supljeg mozga i samo vidite ono sto vama pase.Brisi mizerijo ustaska kopitarska ××××× kao da vas je seriski proizvelo tako ste jednoumni i glupi.
Da nisi tako glyp nebi takve gluposti prosipao da se a da nisi svjetan da se provaljujes do besvijesti.
Nemozete vi scaljivati na hercegovce kad je Zagreb zasipaO HITLEROVCE SVIJECEM i u Hrvatsko je Jasenovac najsramniji vas cin covjekovog vremena i to u srcu Hrvatske koja vas nemoze oprati ma koliko vi se trudili i zeljeli to sve prebaciti drugim , to je uteftereno u svim svijetskim istorijama . :smile06: :smile09:

dok ce...
01-11-2003, 00:42
...bit ovakve Srbadije, Jasenovac ce uvjek biti na "stand by!. Jasenovac je bio prava stvar zar ne Zrlko? duboko vam se usjeko u pamet... Kad ce ga OLUJA zamjeniti, tj potisnuti u drugi plan? To nekako manje spominjete?? Kako to? Zamsili Zeljko 13% Srba u HR 1931, 15% 1948 - z SAD!! 4,5%! Sta kazes...Ko je bio najefikasniji?? Jasenovac ili Oluja?

hehe
01-11-2003, 01:20
Olija je samo potvrda da ste monsrumi bili i ostali , krvnici i zlikovci, sram i ponizenje evrope. :smile06:

Ma oluja
01-11-2003, 10:28
nista posebno - stvar manje vise dogovorena, nego sto su morali civile metkom u potiljak u toku i posle akcije?

Ma divljastvo i nekultura, ×××× ga.

Meni je u najtuznijem secanju ostalo kad su onu jadnu babu kamenovali do smrti pred CNN kamerama.

ma kakav...
01-11-2003, 11:55
...dogovor. Niste stigli niti prdnuti... ko je prdnuo, znali smo da je pasuljas i bio je gotov! Ne znam da li si vidio - jer je bilo prikazano kasno po noci, ali da ponovim za svaki slucaj...Postedili smo nekoliko stotina starca i isto toliko ostale srbadijske nejaci (zena, djece !) - pripremili teren, pozvali CNN, BBC, SKY NEWS, i onda rapslili kamenjem... Rekli smo - "E OVAKO SE SA SRBADIJOM TREBA - ONDA BUDE MIR!" -

I bogami - NASTAO MIR!! Nema vise ×××××rije (osim ovakvih koje nam Fredo (Zeljko)) i jos neki povremeno iz ocaja salju tu i pokusavaju provocirati...Ali MIR imamo - metoda dolazana efikasna! KAMENOVANJE!!

Nemoj reci Zeljko (Fredo) da si to propustio i vidio samo skracenu verziju??

Ma koga si
01-11-2003, 14:14
ti pozvao, ××××× jedna fasisticka?!
Kao vas nesto zarezuje BBC i CNN! HAHAHA
Da nisu bili pozvani tamo gde su njihovi sipali bombe, verovatno vas nebi umeli ni pronaci na mapi.
Ajde bre, ne jedi govna vise.

Hajde, reci nam
01-11-2003, 14:23
>>Niste stigli niti prdnuti... ko je prdnuo, znali smo da je pasuljas i bio je gotov!<<

sta zvace tvoja guza, sem sto je zvakala gace kada bi se izustila rec cetnik?

Hade SMRDO, prestani da ××××ndas!

ma spomenuo...
01-11-2003, 17:50
...si Zeljko skracenu verziju:

"Meni je u najtuznijem secanju ostalo kad su onu jadnu babu kamenovali do smrti pred CNN kamerama".

A sta kazes kad se je 05.08.1995 zaviorila hrvatska zastava na kninskoj tvrdjavi?? Dimenzija 15*10 m? Da li si ONDA shvatio da je igra gotova?? E nisi! JOS nisi shvatio!!

Ja sam ti poslao punu verziju, (ono sa kamenovanjem!).

Sta je da je...bilo me je strah na jesen 1990 i na proljece 1991. Zivio sam blizu jedne velike kasarne JNA. U nju su poceli stizati cetnici, bradonje, zamazani, smrdljivi - vidio sam na daljinu prljavost, ali se nisam imao prilike a i nisam se bas usudio ici blize da osjetim i smrad. Pjevali su uz rakiju prave cetnicke pjesme...sjecam se da jos nije bila ona koja je dosla na ljeto 1991: "Salji Slobo salate - bit ce mesa klat cemo Hrvate". Ali je bilo drugih slavnih Drazinih iz WW2 - ... osjecao sam strah i smrad srednjeg vijeka...

...priznajem bilo me je strah. Shvatio sam da bez vojske (nase), rata i velikih zrtava nikad necemo dobiti slobodu...a onda jos niti POLICIJU nismo imali!!

...i shvatio sam da sa SRBADIJOM mi buducnosti vise nemamo. NIKAKVE!! Ili mi ili oni - treceg nije bilo.

I priznajem...bio sam skeptican da li cemo uspjeti...(Bio sam u suprotnom spreman na vjecnu emigraciju...)

Ti su cetnici djelovali toliko divlje, koljacki raspolozeni, a ja sam svoj narod poznavao samo kao pitome i civilizirane...i nisam vidio nacina kako se tome divljastvu suprostaviti - oni rijeci slusali nisu...
...dakle bojao sam za svoju i sudbinu Hrvata...

Ali sta nisam znao je... je da kad Hrvatu ugrozis dom.... ajaja... na×××× si. Toliko patriotskog naboja, hrabrosti i odlucnosti nisam vjerovao da ima u mom narodu... Kad je 1991 prosla, znao sam da ste gotovi... znao sam da je ostatak samo pitanje vremena...

Jer kad nas sa onolikom armadom niste potukli 1991 - zaboravi sine...Strah je nestao nekako krajem 1991, a narocito poslije 15.01.1992...

...od onda ste se vi poceli baviti strahom...

poceli ste naslucivati da vi niste bas onako hrabri i nepobjedivi kako su vas ucili...

Pocelo se je i kod vas sve vise i vise ginuti - moglo bi se reci MASIVNO!! ...eeee...topi se hrabrost vrlo brzo kad se gleda svoja krv - i jos na tudjem terenu!!!

Ja samo sam cekao na "OLUJU"...cekao i docekao...

Sta sad?? Placite, jadikujte, ocajavajte... popusíli ste i ko vas ××××...

Zato vas ja tako na ovom forumu ne ×××××...zato jer sam TOCNO osjetio kakvu ste nam sudbinu spremali - jednostavno niste zasluzili nikakvu EMPATIJU!! NIKAKVU!! SVI - DO JEDNOGA ste imali cetnicko koljacku viziju - SVI!! Mater vam ×××××!!

Zato vas ××××× tu virtualno...i tako cu dok budem ziv!!

Koji
01-11-2003, 21:25
××××× srbadija radi na hrvatskom forumu? Zar nemate nikakvih stvari da radite u toj posranoj Srbiji nego ××××te ovdije. Ajde svi u ××××× materinu posrani cigani. ×××× vas Sv. Sava u to prljavo cigansko dupe. :smile09:

Ante gen. Gotovina
01-11-2003, 21:30
http://www.zvrk.co.yu/Slike/zivotinje_divlje/sisari_kopn/GENTP024.JPG

Zeljko-Fredo...je
01-11-2003, 22:28
...jedan od najkonstruktivnijih polemicara tu na forumu!!
Ponovit cu ti nesto sta msilim da je vazno...

...si Zeljko skracenu verziju:

"Meni je u najtuznijem secanju ostalo kad su onu jadnu babu kamenovali do smrti pred CNN kamerama".

A sta kazes kad se je 05.08.1995 zaviorila hrvatska zastava na kninskoj tvrdjavi?? Dimenzija 15*10 m? Da li si ONDA shvatio da je igra gotova?? E nisi! JOS nisi shvatio!!

Ja sam ti poslao punu verziju, (ono sa kamenovanjem!).

Sta je da je...bilo me je strah na jesen 1990 i na proljece 1991. Zivio sam blizu jedne velike kasarne JNA. U nju su poceli stizati cetnici, bradonje, zamazani, smrdljivi - vidio sam na daljinu prljavost, ali se nisam imao prilike a i nisam se bas usudio ici blize da osjetim i smrad. Pjevali su uz rakiju prave cetnicke pjesme...sjecam se da jos nije bila ona koja je dosla na ljeto 1991: "Salji Slobo salate - bit ce mesa klat cemo Hrvate". Ali je bilo drugih slavnih Drazinih iz WW2 - ... osjecao sam strah i smrad srednjeg vijeka...

...priznajem bilo me je strah. Shvatio sam da bez vojske (nase), rata i velikih zrtava nikad necemo dobiti slobodu...a onda jos niti POLICIJU nismo imali!!

...i shvatio sam da sa SRBADIJOM mi buducnosti vise nemamo. NIKAKVE!! Ili mi ili oni - treceg nije bilo.

I priznajem...bio sam skeptican da li cemo uspjeti...(Bio sam u suprotnom spreman na vjecnu emigraciju...)

Ti su cetnici djelovali toliko divlje, koljacki raspolozeni, a ja sam svoj narod poznavao samo kao pitome i civilizirane...i nisam vidio nacina kako se tome divljastvu suprostaviti - oni rijeci slusali nisu...
...dakle bojao sam za svoju i sudbinu Hrvata...

Ali sta nisam znao je... je da kad Hrvatu ugrozis dom.... ajaja... na×××× si. Toliko patriotskog naboja, hrabrosti i odlucnosti nisam vjerovao da ima u mom narodu... Kad je 1991 prosla, znao sam da ste gotovi... znao sam da je ostatak samo pitanje vremena...

Jer kad nas sa onolikom armadom niste potukli 1991 - zaboravi sine...Strah je nestao nekako krajem 1991, a narocito poslije 15.01.1992...

...od onda ste se vi poceli baviti strahom...

poceli ste naslucivati da vi niste bas onako hrabri i nepobjedivi kako su vas ucili...

Pocelo se je i kod vas sve vise i vise ginuti - moglo bi se reci MASIVNO!! ...eeee...topi se hrabrost vrlo brzo kad se gleda svoja krv - i jos na tudjem terenu!!!

Ja samo sam cekao na "OLUJU"...cekao i docekao...

Sta sad?? Placite, jadikujte, ocajavajte... popusíli ste i ko vas ××××...

Zato vas ja tako na ovom forumu ne ×××××...zato jer sam TOCNO osjetio kakvu ste nam sudbinu spremali - jednostavno niste zasluzili nikakvu EMPATIJU!! NIKAKVU!! SVI - DO JEDNOGA ste imali cetnicko koljacku viziju - SVI!! Mater vam ×××××!!

Zato vas ××××× tu virtualno...i tako cu dok budem ziv!!

pogodi...
01-11-2003, 23:05
...Fredo cija e ovo vojska? I sta mislis kud ode? Koji je pravvac??

Pomoci cu ti...UVJEK ISTOK!! SAMO ISTOK!!

http://www.math.hr/links/war/western-slavonia/zs006.jpg

Ma jok bre
02-11-2003, 00:10
>> Strah je nestao nekako krajem 1991, a narocito poslije 15.01.1992...<<

strah nikad nije ni prestajao, ali priliku da cete pokoriti srpsku zemlju (Krajinu) osetili ste tek kad je NATO resio da unisti Republiku Srpsku. Tek posle su NATO-vci vama lesinarima rekli "hajde sad krenite!"

NATO ja taj koji je presudio, inace mi bismo sa vama lako (da smo hteli), a sa onim siptarima i imigrantima iz Albanije, da ti ne pricam.

>>Jer kad
02-11-2003, 00:15
onolikom armadom niste potukli 1991 - zaboravi sine.<<

Ona armada vas nije potukla jer i nije imala nameru da vas potuce, vec da zastiti srpski zivotni prostor.

srpski...
02-11-2003, 00:52
...zivotni prostor, koji je bio do Trsta (" krstit ce se sa tri prsta od Negotina pa do Trsta")...Iakos te sluzbeno samo priznali do linije Karlobag, Ogulin, Karlovac, Virovotica... Isto kao Nijemci pos Hitlerom - trebao im je zivotni prostor... pa su isli u zastitu "folksdojcera" po svijetu...

Tjesi se sinko...tjesi... da su toi bili nekakvi dogovori, izdaje itd... 72 sata! Stvar gotova..."Krajina" prazna!
Dovidjenje i dobrodosli!!

Srpski zivotni
02-11-2003, 02:06
prostor nije bio do Trsta, inace bi dotle dosli kao od sale.

>>...isto kao Nijemci pos Hitlerom - trebao im je zivotni prostor... pa su isli u zastitu "folksdojcera" po svijetu...<<

Zar vi tom Hitleru niste aplaudirali, a njegove tenkove docekali cvecem u Zagrebu?

>>..."Krajina" prazna!
Dovidjenje i dobrodosli!!<<

Kako prazna??? Pa zar se nisu vasi dijasporasi doselili sa sve svojim bogatstvom? Znaci, niko ne placa porez.

Retorika
02-11-2003, 02:31
da je granica Srbije Karlobag - Karlovac - Virovitica, jednakog je kredibiliteta kao ona da je Hrvatska do Zemuna.

ANTIKRISU
02-11-2003, 04:10
GRGO , ai bi bilo divno kada bi vi zaista bili takvi kakvi zelite, ali ste sotone razvaracenog i nakaradnog lika a isto tako i narani.

Sta kaze hrvatu kad ugrozis dom onda si na××××. Ama to je sto vi ne spadate u nikakvu vrstu ljudi i zato bljujete kako vam i dolikuje.
Da si covjek znao bi da su Srbi ti koji su bili ugozeno i napadani u svojim domovima luciferu gadni.

Cetnici jesu bradati i strasni ali za smarad ste ih vi ustase prostigli cak do Australije se smrad prosrio.
Razlika izmedju cetnika i ustasa je velika kolika je razlika izmedju ta dva naroda .
Cetnici su obicni ljudi , stocari , lopovi kriminalci i zato im i komanduje kriminalac, a njima je svejedno kakvi izgledaju jer su primorani da budu cetnici i da sve i svasta sebi dozvole da bi pogazili kvolocne usase koje se za razliku od cetnika nazalost ubrajaju u najelitniju hrvatsku gospodu .Eto ko su ustase toboznja vasa gospoda koja se ravno moze uporediti sa srpskim cetnickim olosom .Ddok je kod Srba gospoda , gospoda koja sebi nebi dozvilola ni pomisao na taku niskost i krvnistvo , e u tome i jeste poenta .
Zato ste vi hrvati jadni glupi i jednoumni kad vam je korjen zatrovan ni plod nemoze napredovati zdravo.
Eto zasto vi se ubrajate u narod ni na nebu ni na zemlji; ni istok ni na zapad na sjever ni jug jer ste zlobni i zkokobni i ko da vam bude drug. :)) :))

ANTIKRIStU
02-11-2003, 04:12
GRGO , ai bi bilo divno kada bi vi zaista bili takvi kakvi zelite, ali ste sotone razvaracenog i nakaradnog lika a isto tako i naravi.

Sta kaze hrvatu kad ugrozis dom onda si na××××. Ama to je sto vi ne spadate u nikakvu vrstu ljudi i zato bljujete kako vam i dolikuje.
Da si covjek znao bi da su Srbi ti koji su bili ugozeno i napadani u svojim domovima luciferu gadni.

Cetnici jesu bradati i strasni ali za smarad ste ih vi ustase prostigli cak do Australije se smrad prosrio.
Razlika izmedju cetnika i ustasa je velika kolika je razlika izmedju ta dva naroda .
Cetnici su obicni ljudi , stocari , lopovi kriminalci i zato im i komanduje kriminalac, a njima je svejedno kakvi izgledaju jer su primorani da budu cetnici i da sve i svasta sebi dozvole da bi pogazili kvolocne usase koje se za razliku od cetnika nazalost ubrajaju u najelitniju hrvatsku gospodu .Eto ko su ustase toboznja vasa gospoda koja se ravno moze uporediti sa srpskim cetnickim olosom .Ddok je kod Srba gospoda , gospoda koja sebi nebi dozvilola ni pomisao na taku niskost i krvnistvo , e u tome i jeste poenta .
Zato ste vi hrvati jadni glupi i jednoumni kad vam je korjen zatrovan ni plod nemoze napredovati zdravo.
Eto zasto vi se ubrajate u narod ni na nebu ni na zemlji; ni istok ni na zapad na sjever ni jug jer ste zlobni i zkokobni i ko da vam bude drug. :)) :)) :smile09: :smile08: :smile08: :smile08:

PRAZNOVINA
02-11-2003, 10:28
Krajina je PRAZNA od vas..cetnikarije! To je najbitnije, sve drugo polako i u svoije vrijeme!

Hrvatska je BILA do Zemuna – de facto, samo ste nas i tu amputirali 1945.
Srbija NIKAD Drinu prosla nije! Niti nece!
Vi ste poslali te bradate kriminalce na?? Bas na – GOSPODU! Bas na njih… A kako da se gospoda suprostavi tim bradatim primitivnim rakijasima? Kako? Onako kako smo na kraju napravili! Drugog izbora imali nismo - ili mi ili oni.

Dobrodosli!!

I koji su ti to puckoskolski stosevi slanja bezveznih slika? To je tvoj odgovor?

Moja je poruka jasna i cista!
Vi ste nam spremali uzasnu sudbinu (da ne idem u detalje) -

Mi smo vas pomeli kao stoku i ocistili zemlju - porucujem ti (vam) da ste dobrodosli...

- od 1948, kad vas je bilo 15% u HR, smo vas reducirali na 4,5%. Da nismo vise mozemo zahvaliti onom naivcini Tudjamnu, koji je sve htio "humano" i bez rata - zato smo najebali 10 puta vise nego sto smo trebali, a vas je ostalo previse u HR! -

-A ostali naricite i ocajavajte...a zivot ide dalje...AJOJJJ...

Šokci nikad u EU
02-11-2003, 10:35
http://www.bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/foradana/18072002.jpg

VIDI Forum
02-11-2003, 10:38
http://www.bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/foradana/20122001.jpg

>>Krajina je p
02-11-2003, 11:02
od vas..cetnikarije! To je najbitnije, sve drugo polako i u svoije vrijeme!<<

Krajina je prazna od svakoga!
A polako i u svoje vreme cete popraviti sve srpske kuce i napraviti nove, ne zato sto cete to htetu nego zato sto cete morati. Problem povratka Srba na svoja ognjista ce vam dugo biti kamen oko vrata za ulazak u Evropu.

>>Hrvatska je BILA do Zemuna – de facto, samo ste nas i tu amputirali 1945.
Srbija NIKAD Drinu prosla nije! Niti nece!<<

Krajina je defakto bila pod upravom SR Jugoslavije (Srbije) nista krace nego sto je Zemun bio defakto pod upravom ndh.

Ja ti rekoh, Mrkonjic je jos uvek zapadno od Drine.

Nego jedno pitanje iz istorije. Znas li po kome je taj grad dobio ime? Ako to odgovoris, smatracu te dostojnom sagovornikom.

počeši mi taban
02-11-2003, 11:04
http://guest.inetia.com/com-page/igralnica/slike/smesno/30.jpg

hehehehe
03-11-2003, 01:11
-bas si neki praznovina , hehehe kapiras kao Ivica iPerica .Tebi je vazno da se tu spominje nesto o Gospodi a glup si da bi ukapirao koliko vam je ta gospoda niska do poda, da je na istom nivou primitivnih ubojica , kriminalaca, lopova o svega st je najnize ,samo sto je nadimak razlicit a zanimanje isto cetnik= ustasa i obrnuto.

Zasto ste vi hrvati toliko iskompleksirani i bolujete od neke gospode ,dosadilo vam biti ustase.

kako kaze Krleza ; sacuvaj me boze hrvatske gospode i srpskog seljastva.
S tim je kazao odkud poticu ustase a oktkud cetnici.

Ili kako kaze Antun Gustav Matos "Ljudi prastaju sve osim iskrenosti. :)) :smile07:

hehehehe
03-11-2003, 01:13
-bas si neki praznovina , hehehe kapiras kao Ivica iPerica .Tebi je vazno da se tu spominje nesto o Gospodi a glup si da bi ukapirao koliko vam je ta gospoda niska do poda, da je na istom nivou primitivnih ubojica , kriminalaca, lopova o svega st je najnize ,samo sto je nadimak razlicit a zanimanje isto cetnik= ustasa i obrnuto.

Zasto ste vi hrvati toliko iskompleksirani i bolujete od neke gospode ,dosadilo vam biti ustase.

kako kaze Krleza ; sacuvaj me boze hrvatske gospode i srpskog seljastva.
S tim je kazao odkud poticu ustase a oktkud cetnici.

Ili kako kaze Antun Gustav Matos "Ljudi prastaju sve osim iskrenosti. :)) :smile07:

Hrvati danas
03-11-2003, 12:22
http://www.zvrk.co.yu/Slike/zivotinje_divlje/sisari_kopn/ORANGUT.JPG

Pravo ime...
03-11-2003, 12:31
...grada je VARCAF VAKUF... i oni koji zive u njemu imaju sve dokumente BiH...

"Krajina" nije nikad bila pod SFRY, mozda bi se moglo reci pod SR. Hrvatskom, ali ne pod tim pojmom.

Kad ce nama tvoja matica Srbija platiti ono ste ste zajedno sa vama porusili u HR - a to se procjemjuje na 27 milijardi dollara iz 1995 godine, direktne stete -a o indirektnoj cemo vidjeti, onda cemo i mi vama popraviti one stracarice, za koje placete. NEUTRALNA medjunarodna komisija je (koliko znam) popisala SVE!! Pa kad se Srbija malo podigne (ako ikad?) mozda pocnemo sa prebijanjem... BiH ju je tuzila pred medjunarodnim sudom... HR smatra da je to bespredmetno, jer Srbija jos 50 barem godina nece moci nista platiti...

"Krajina" je nazalost onakva jadna kakvu ste ostavili i kakva se je pod vasom vecinim razvijala... trebati ce jos vremena da se privredno sredi... za sad je tamo jos uvjek jadno...

Ja sam Franjo Tuđman
03-11-2003, 12:38
http://www.zvrk.co.yu/Slike/zivotinje_divlje/sisari_kopn/ORANGUT.JPG

ja
03-11-2003, 19:03
- svi vi krvnici trebate platititi Srbima stetu i odstetu za svoja divljacka tradicionalna zvijerstva.Pocev od vas , svaba , turaka, arapa, evropljana pa do svijetskih tutora i tiranina .

FREDOOOOO...
03-11-2003, 19:14
...jojojjjj, koliko jos dok ne kapnes...ovo postaje napeto...

Platit cemo mi Srbima platiiti...
Da li vam treba kruha? Reci sta vam treba?
Ja msilim da vam treba utjeha ali ju vi nikako niti od koga da dobijete...

Ja ne znam kako da ti ju dam... ali kad te vidim tako izbezumljenog - znas da bi ti ju i dao - ali ne znam kako!

Sjebali me ĆETNICI
03-11-2003, 19:16
http://www.feral.hr/include/image.php?image=/galerija/images/fr_upucan.jpg&size=350

jooojjjjjjjjjjj

hehehe
03-11-2003, 20:14
e bas si neki juuuu , ko tebi dade otpusnicu ili lupas pod jakim sedativima.
Hhehehe , kome vi sta da date kad ste gori od siptara, dajte svom nadoru da vam ne vrsi inventuru po snecarskim deponijama.Dajte svojim starcima da neidu u karitas traziti ratnu zalihu.

Vi ste sposobni samo za fasizam , lopovluk, otimacinu, prisvajanje srpske imovine napadanje manjina i td; kao svaka divljac.
Sta mislis da ste kojim slucajem iskreni pa da iznosite stvari koje mi iznosimo vi bi sami sebi presudili , vi morate sve uljepsavati a sram pod tepih da bi imali bar malo nade za toboznji napredak od kojeg nema ni slovo N.
Lazete mazete petljate i tako dovodite strane posjetioce u nezgodnu situaciju od koje se uvijek moraju ogradjivati kad se sastanu sa vasim sposobnim politicarima. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

za sve...
03-11-2003, 21:06
...sta kazes Fredo - SVE, samo Srbadiji - da ne nabrajam... znas sta mislim...drugi su OK -

Usrani bane Jelačiću
03-11-2003, 21:12
http://www.bre.co.yu/galerija/posteri/images/SlobingStones.jpg

FREDINA NOCNA MORA
03-11-2003, 21:13
...je pri kraju pameti...racunam na jos koji dan i u komi je - garantirano.

Jos nisam vidio nekog Srbina koji se toliko pozrtvovno -
do posljednjeg daha bori za srpstvo.

Sve je napustio i podredio borbi za svoj sveti narod...

Neka ti je sa srecom - sinko, samo steta ti je - jer je bitka odavno izgubljene -

Srpstvo je propala stvar... isto kao i jugoslavenstvo!

Samo srpstvo je jos gore...pobljuvano, popljuvano, izopaceno, izolirano...itd...

Da ti odgovorim
03-11-2003, 22:29
>>...grada je VARCAF VAKUF... i oni koji zive u njemu imaju sve dokumente BiH...<<

Varcaf Vakuf!!! Hahahahaha Prvi put cujem. E svasta. Pitao sam te po kome je grad Mrkonjic dobio ime, ne neki grad iz Sudijske Arabije.

>>"Krajina" nije nikad bila pod SFRY, mozda bi se moglo reci pod SR. Hrvatskom, ali ne pod tim pojmom.<<

Da te po potsetim, u razdoblju od 1991 - 1995, krajina nije bila pod controlom ni SR Hrvatske ni Hrvatske, vec je imala samoupravu, ali je defacto bila pod kontrolom Beograda.

>>Kad ce nama tvoja matica Srbija platiti ono ste ste zajedno sa vama porusili u HR - a to se procjemjuje na 27 milijardi dollara iz 1995 godine<<

Imate imate i vi sta da platite; recimo svo zlato i ostalu imovinu koju ste oteli od jasenovackih zrtava. Pa porusene srpske kuce (ne mislim da su bile stracare), pa stanove i imovinu koju ste konfiskovali posle rata, pa sve one vile i kuce na moru u posedu gradjana Srbije.

>>"Krajina" je nazalost onakva jadna kakvu ste ostavili i kakva se je pod vasom vecinim razvijala... trebati ce jos vremena da se privredno sredi... za sad je tamo jos uvjek jadno...<<

Krajina je jadna jer nema u njoj ljudi da obradjuju zemlju, da kose korov, da odrzavaju puteve... a vase vrhovnistvo se malo zajebunilo kada su pomislili da ce neko Australiju, Kanadu ili Ameriku menjati za onu pustolinu tamo. Onaj ko ima decu od 10 godina i vise, taj se vise ne vraca.

Moj licni utisak je da je Krajina bila u redu (nikako jad i beda) u sastavu SR Hrvatske. Ruku na srce, pocela je biti jad i beda kada su prekinute komunikacije sa Hrvatskom stranom, i kad je zavladala predratna psihoza. Mogu misliti kakva je sad bez ljudi.

Oj Hrvatska mati..
03-11-2003, 22:31
http://mikigrozni.8m.com/opasneziv/LAND45.JPG

Mrkonjic Grad
03-11-2003, 22:54
http://www.mrkonjic-grad.com/

Pokusavao
03-11-2003, 23:03
sam ja da pronadjem i nekakav VARCAF VAKUF, i dobio sam sledece:

"We didn't find any Web pages containing VARCAF VAKUF.
Suggestions:
- Check your spelling.
- Try more general words.
- Try different words that mean the same thing.
- Broaden your search by using fewer words."

HAHAHAHAHAHAHA

A tako vi sve lazete i izvrcete istoriju, ha? Razotkriva te se na trivijalnim stvarima.

Iz grada Mrkonjica
03-11-2003, 23:34
"Povodom osme godišnjice formiranja 113. lake pješadijske brigade VRS u Crkvi Rođenja presvete Bogorodice u Mrkonjić-Gradu služen je parastos za poginule borce u otadžbinskom ratu.
Iz sastava ratne jedinice: 1. šipovačke, 7. motorizovane, 11. mrkonjićke i 17. ključke, čije tradicije njeguje 113. laka pješadijska brigada, u temelje RS živote je ugradilo 860 boraca.
Predstavnici brigade i Boračke organizacije položili su cvijeće i zapalili svijeće poginulim borcima koji su sahranjeni u Vojničkom groblju Natpolje kod Šipova, te na spomen-obilježje u Pravoslavnom groblju u Mrkonjić-Gradu, gdje su iz masovne grobnice ekshumirana tijela 181 ubijenog srpskog vojnika i civila.
Za pripadnike brigade, predstavnike političkog, privrednog i kulturnog života u kasarni "Petar Mrkonjić" uz prigodan kulturno-zabavni program priređen je i zajednički vojnički ručak."

Prijatelju, da te potsetim, Petar Mrkonjic je bio u stvari Petar Karadjordjevic koji je isao tamo da organizuje ustanak protiv Turaka.
Posle puca 1903. godine, proglasen je za kralja Srbije. Vazio je za velikog demokratu, i skromnog drzavnika. Vodio je Srbiju kroz balkanske ratove za oslobadjanje ostalih delova Srbije od Turaka i njihovo konoacno proterivanje sa balkanskog poluostrva. Zatim je vodio Srbiju kroz teska iskusenja i I sv. rata, i golgotu pri povlacenju preko Albanije, sve do VELIKOG TRIJUMFA 1918.

Posle rata, ziveo je skromno i povuceno - ni nalik na bivseg kralja i slavnog drzavnika.

U kurac
04-11-2003, 02:09
i ovi ××××ni srbi. Koji ××××× nas interesira ciganska politika? Od××××te iz ovog foruma i ××××te se po Sumadiji srpska djubrad. Mars u ××××× materinu, opancari jedni. :smile10:

ali
04-11-2003, 05:27
Srbija je to sve i ovo nije konjusarsko vlasnistvo , vec nase.

"Tamnica" naroda
04-11-2003, 06:25
http://www.orca.org.yu/Galerija/Kafilerija/Kaf03.jpg

slike Hrvata iz doba Josipa Hrvata Tita

http://www.orca.org.yu/Galerija/Kafilerija/Kaf05.jpg

slijeva:Tuđman,Šeks,Budiša,Veselica..

...........
04-11-2003, 10:04
Srbi pucaju od ljubomore... :)) :)) :))

jeste
04-11-2003, 17:35
pucaju od ustaskog smrada, gluposti i primitivnosti, pucaju od smijeha jer ste dobri samo za viceve , dokaza i neke pametne ni sglave. :smile06: :smile06: :smile06: :)) :)) :)) Pucajte vi smrdljiva stoko sitnog zuba , ××××× guba.

sve srpske slike....
04-11-2003, 20:39
http://www.orca.org.yu/Galerija/

http://www.orca.org.yu/Galerija/Debeljaca/Deb07.jpg

bljuje mi ...
04-11-2003, 20:40
...se oprostite...ko ima zeludac neka pogleda danasnju srbiju u slikama...Da se te slike pojave na nekom zapadnom serveru, policija bi odmah uhapsile i sudila vlasnike...

http://www.orca.org.yu/Galerija/Debeljaca/

http://www.orca.org.yu/Galerija/Debeljaca/Deb04.jpgnull

slika...
04-11-2003, 20:41
http://www.orca.org.yu/Galerija/Debeljaca/Deb04.jpg

Srpske slike...
04-11-2003, 20:43
... idem na WC - zaista, ali saljem da se zamislite... ko su ti ljudi???
http://www.orca.org.yu/Galerija/Debeljaca/Deb03.jpg

Englez
05-11-2003, 05:12
http://www.feral.hr/include/image.php?image=/galerija/images/uniforma.jpg&size=350

Skini nam se s kurca
23-11-2003, 08:07
Otcjepi se Milo

Otcijepi se Milo
Nek’ ti je sa srećom,
Svijet će te po mapi
Tražiti sa svijećom.

Ič ne fali što ste mali
Al’ se živi fino,
Mali je Monako,
Mali San Marino.

Skupi na Cetinje