PDA

Pogledaj cijelu verziju : DVB kartica



Johny
25-10-2003, 18:54
Pozdrav

Zanima me koji je najboli nacin spajanja racunala i televizora? Naime namjeravam kupiti DVB karticu i spojiti je na motoriziranu satelitsku antenu. Koju bi mi karticu preporucili? (da podrzava DiSEqC 1.2). Inace imam racunalo celeron 900, 40gb disk, 256MB ram, 64MB gefoce 2 mx 400 graficku karticu. Citao sam da je za dekodiranje signala potreban brzi procesor barem 1ghz pa me zanima dali bi hardverski mpeg 2 dekoder na dvb kartici mogao rijesit stvar tj da mogu recimo istovremeno gledat neki program i snimat neki drugi na disk u realnom vremenu? Dali bi radilo snimanje direktno u divx u realnom vremenu i koji je najbolji softver za to ? Na nekim dvb karticama pise da imaju composite tv out. Dali on sluzi samo za emitiranje satelitskog programa na televizoru? ili recimo moze prikazat i neki divx sa diska ili cd-a? Ako nemoze postoji li koja dvb kartica koja moze prikazivati satelitski program i divx ili dvd sa racunala na televizoru?

I jos nesto koji bi mi softver preporucili za dvb karticu tako da mogu upravljati DiSEqC 1.2 motoriziranom antenom?

To bi bilo sve za ovaj put.

Puno uspijeha u dalnjem radu.

Johny