PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pitanje za Dom-Doma-a



Ing
24-10-2003, 16:58
Dom, ak se ne varam ti si u familiji imal P-206, i spominjal si hrpu problema, da ne tražim po čitavom Forumu.
Možeš to malo pojasniti?<br><hr>

Rossonero
24-10-2003, 17:05
Ajde Doc nabaci i ti dvije, tri... mislim ako bude sve stalo u tak malo mjesta. ;) :))

Dom-Dom
24-10-2003, 19:23
Imal je tata P-206 S16 , lijepi mali autić crne boje.Kupio ga je 2000 i imal ga je oko 2 godine.Pa problemi su počeli več nakon par mjeseci kad je počelo fučkati u autu preko 170 na sat.Nismo znali kaj je uopće , ali su nam u servisu "otkrili" da kod kompletne te serije nije bila zaljepljena prednja šajba??? :smile12: :smile12: :smile12: :smile06:
Zatim su na 5000km otišli podizači ventila , tak su lijepo lupali, ajde pa smo i to dali promijeniti.Pa kad su to promijenili krivo su složili zupčasti remen, auto nije mogel postiči krajnu brzinu i nemirno je radil , makar su mog starog uvjeravali da je to normalno. :smile06: :smile06:
Pa su sicevi se rasklimali kao da je moj stari neki slon , a ima 65 kila , i to prednji i zadnji , tak da je spužvu metal pod zadnje siceve da ne cvile po zagrebačkim cestama.
A mjenjač , majko moja , pa Yugo ima bolji mjenjač.OK , onda zbilja nisam znao za Quickshift, toplo ga preporučujem svakom ko ima P_206.

Ma sve u svemu žalosno,da je auto skoro u Savi završil, kolko je stari bio s njim po servisu.
Ali auto je išel zbilja dobro, tu nemam kaj lošega reči.Bio je spušten 3 cm i imal je 16" bijele OZ , Supersprint spuh sa K&N filterom i išel je zbilja dobro.

Stari mi poslije Alfe namjerava uzeti RC-a, jer je ipak 156 i njemu prevelika za po gradu.Budemo vidli, pa ako ga bude uzel idem pred Kamenita vrata moliti za barem jednog dobrog RC-a.
Eto!!! Živio nam Balkan i usrani auti koji sim dolaze.

Ing
24-10-2003, 20:36
Upravo mi je taj s16 uletel u izbor između CS i HGT-a.
Probal sam ga i sve mi škripi u njemu, mjenjač zapinje ..... auto ima 5000km.
Htel sam čuti iz prve ruke.
Kaj se tiče RC-a, četiri komada čekaju novinare da ih rastre pa onda idu u servise da se uče na njima.
Prije I; II/04.god. niš od toga, cijena bude negdje cca 21t€, ali sam ga odmah odbacil, iz razloga pošto je u povojima i dok se naši servisi kompletiraju bude prošla godina dana najmanje.
Hvala za sada pa se čujemo.<br><hr>

Dom-Dom
24-10-2003, 21:05
Ing , kaj misliš da su CS ili HGT bolje napravljeni??
Za CS sam čuo isto puno bijesnih priča.
Sve je to kakvu (ne)sreču imaš.

turbo-limac
24-10-2003, 23:52
mr. ing se malo zaje. oko cijene RC-a.... nemojte me tjerat da elaboriram jer nemrem..... :)

S V T
25-10-2003, 10:30
Pa kolika će biti cjena toj kantici od RC-a????<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

CTS
25-10-2003, 11:48
oko 20000€

Mario Haas
25-10-2003, 15:16
Evo dečki ja ću se za Cenera € (nerado doduše, ali ipak) rastat od svog primjerka S16.

:smile06: :smile06: :smile06:

S V T
25-10-2003, 19:52
Mario fulao si topic, ovo nisu automobilistički vicevi!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Mario Haas
26-10-2003, 12:39
SVT ako ovako nastaviš ništa od članstva u KLV! Osim toga, htio sam pomoć ljudima da se odluče...ponuda života, više KS za manje €.

:smile06:

doc
27-10-2003, 00:51
Ing, jesi danas mozda vozio iza mene oko 13h po biskupeckoj??? Ja sam se vracao iz zg, a sad moram ici kroz biskupec od kad su sjebali ono skretanje sa salajeve na tina ujevica.

S V T
27-10-2003, 01:44
Mario šaaaala maaala! NHF<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Ing
27-10-2003, 22:32
Doc!!!!!!, a je.. ga nisam bil ja ko zna ko vozi moj auto kad me nema doma :o .
Žena je bila sama doma ....pa kaj ja znam? :))
Još mi samo reči da je tip za volanom bil sa brkovima, crnim očalima i Al-Capone šeširom.
Nego reči ti meni nekaj o Lončaru i 206-ici.

doc
27-10-2003, 23:05
ing, onda nisi bio ti! nisam najbolje vidio tipa, ali sesir nije sigurno imao!

Eh, vec sam na par mjesta pisao o svojoj 206, pa oni koji vec sve znaju neka preskoce sljedecih par redova.

Ovako, mi smo kupili 206 1.4 negdje pocetkom prosle godine. Uzeli smo model iz salona, platili kešom i drugi dan ga odvezli doma. Auto je godiste 2001. pa smo dobili popust od 4%.
I kad sam dosao doma od loncara vidim neko crijevo visi ispod prednje haube, skoro da struze po asflatu. I idem ja odmah loncaru na servis da pogeldaju. Prvo sto me gazda upitao je bilo: kud ste udarili s autom? Stvaro me obradovao tim pitanjem! I kao neko crijevo od klime se odsrafilo pa su to sad zasrafili, ali treba klimu iznova napuniti i promjeniti neki dio, a to ce napraviti kad dodje taj dio. Normalno, mjesec dana nitko nije zvao iako su obecali. I onda nakon jedno 2 mjeseca su se javili i to zamjenili. U ta dva mjeseca pocela je svijetliti zarulja air-baga i krepale komande radia na volanu. Za komande radia mi je rekao da ne rade jer je netko nogom udario u njih (sto je ne moguce narpaviti).
Onda smo dobili i dopis da nam zamjene kontakt bravu jer je tvornicka greska. Prije toga se znao sam od sebe ugasiti.
Ali sad je sve to rijeseno, i auto za sad ide bez greske.
I peugeot inace ima besplatan serivs na 6. mjeseci. A nama su naplatili nesto jer je auto zbog loseg nacina voznje potrosio ulje!!!

Inace, ovi u salonu su ok. Ali serivs im je ziva koma, iako se trude biti pristojni mislim da su totalno neprofisolanlni.
Ja sam umjesto brava razmisljao da uzmem rabljeni 206, ali nakon ovakvih iskustva sam defenitivno odustao od peugeota.

ako te jos sta zanima, samo pitaj!

Ing
27-10-2003, 23:30
Ma, sve mi je jasno, bil sam kod Lončara na procjeni malo je lošija nek sam se nadal.
Najbolja mi je kod Prikratkog, a u Autoplusu katastrofa.
Ali sutra idem u ČK pa bu onda pala odluka.
Bližim se podvlačenju crte.

doc
27-10-2003, 23:38
Uh, nama je lončar ponudio 3.000 dem pred godinu i pol za 106 iz 92. A neki dan smo ga prodali prakticki odmah za 2.000 eura.
Takva smjesna ponuda je staroga tolko raspizdila da je skoro odustao od 206.

ja navijam za punto hgt! biti ces pocasni clan u klubu!

Girrari
28-10-2003, 00:15
Da počasni, pa odma bumo mu dodjelili neku titulu tipa Barun Ing. von HGT.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>