PDA

Pogledaj cijelu verziju : PERAC



JAPOON
24-10-2003, 06:17
IDI PERAC U ×××××!!!!!!!!!!!!

Ma zamisli,sinoć se pokušao napokon logirati,stavljati slike,linkove i ostale gluposti,pobjegao na forum Formula 1 (računam završila sezona,nitko to više ne posjećuje),pa ću moći u miru experimentirat i skužit kako to sve skupa šljaka.
I taman nakon par postova kad je sve krenulo kako treba,refreširam stranicu i gle "čuda" moj dragi PERAC mi želi dobrodošlicu i noooormalno di si,šta si,kako kupus............
Ja kreten veći od njega, počeo mu odgovarati na postove,i dragi bog mi poslije ne bi stavio Favorite link u post.Perac "step by step"mi napiši cijeli proces(zašto mi je paste blijed,tako da ga ne mogu ni kliknuti-samo za favorites linkove).
Pogledajte forum Formula 1
(DOKLE ĆEMO TO TRPIT),a sve je dobro krenulo..... :smile09: :smile09: <br><hr>

širokobriježanin
24-10-2003, 13:35
Sad sam otišao na tu temu i uopće ne vidim naš sinoćni razgovor, valjda ga je viša sila izbrisala. Ne kužim šta pričaš sa favorite linkovima, nisam nikad se s tim služio. Ako misliš na ono što si ubacivo "moon" i ostalo, to samo odeš na neku web stranicu, desni gumb i kopiraš URL, vratiš se na forum i kad pišeš poruku odeš na ispod gdje imaš IMAGE i URL, odeš na URL, paste-aš i poslije napišeš kakva riječ da se pokaže na forumu, npr. moon.
Ma nemam pojma, možda te nisam ni shvatio, a sad baš nemam vremena pa me pitaj kad budem navečer na poslu. Čujemo se! ;) <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

CTS
28-10-2003, 22:06
:smile09: Nezanimaju nas tvoje poruke. :smile09:

širokobriježanin
28-10-2003, 22:09
Hej čovječe koji će mijenjati auto što mu škripi gumbić od ručne i što će kupovati novi auto samo zato da ima ugrađen tempomat, ne javljaj se!!! <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>