PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mozda vas i ima pametnih?

Grga
21-10-2003, 19:10
pa jeste li vi normalni evo ja dođem nakon godine dana na forum i vidim ova ×××××× vidim neuke srbe koji ocito znaju stavljat samo neukusne slike i nikad nisu pogledali povijesne karte npr. onu iz 8 st. gdje je prikazana kraljevina Hrvatska a Srbije jos nije ni bilo i neke kvazi naciste/ustase OVO SE ODNOSI NA VECINU TEMA NE SAMO OVU!!! Pa ako zelite razgovarati i djeliti misljenja barem se potrudite da to na nesto i lici i da bude barem u nacelu pametno a ne ovo demagoska ×××××× i izljevi gluposti u kojima stalno pokazujete koliko ste stvarno neuki i plitkoumni
P.S.
Molim samo pametne odgovore bez glupih i zamornih slika te vec isfucanih fora :smile09: nabijem te na ×××××... i slicno

Grga.
21-10-2003, 19:28
Mislis zato jer si mi ukrao i regietrirao nick, da ces biti pametan i fin. Tko krade taj i laze...No..?!

A imas obraz kao i narod ti, nesreco !

Samo ću se ponoviti:
21-10-2003, 19:48
Grga

Poruka poslana: 21.10.2003. 20:02:43

..Pa ako zelite razgovarati i djeliti misljenja barem se potrudite da to na nesto i lici i da bude barem u nacelu pametno a ne ovo demagoska ×××××× i izljevi gluposti u kojima stalno pokazujete koliko ste stvarno neuki i plitkoumni..

Razmišljanja jednog Hrvata,o svemu prikazanom..

...ZEMLJO "PROFUNDAJ SE"...

Možda tražite da se samo Vaše žrtve poštuju,oplakuju i veličaju...
Neće ići...
Nažalost...

P.S.
Kad uhvatite vremena pogledajte dokumentarni film:

"M E M E N T O 26"

Snimio ga je Hrvat Drago Hedl,unutar filma sva zbivanja komentariše Hrvat Žarko Puhovski.

Možda vam pomogne da bolje shvatite ono što vi popularno zovete:

...demagoska ×××××× i izljevi gluposti u kojima stalno pokazujete koliko ste stvarno neuki i plitkoumni..

znaci
22-10-2003, 03:41
kao sto se i vidi da je stari grga tu prikovan konjusarska nesreca , koji huska neprestalno sakriven , dok neko zeli znati jeli huskac tu samo se markira u njegovo ime.

Pusti ti tudji narod brini se ti o svome kojeg sutaju od Brisela bo Italije , jer ko je kakav on se otkrije kad tad , rogovi su krivi za sve. :)) :)) :)) :))

RH
22-10-2003, 08:00
Sigurno da je bilo i zrtve na srpskoj strani ali uvijek se mora imati pred ocima da su srbi razlog za sve. Oni su sve zapoceli. Hrvatska nikada nije druge drzave napadala. Ustase su nastale zbog srba. Hrvati su uvijek trpili jer su posteni ali kad su srbi u beogradu ubili Stjepana Radica i to u saboru onda je nekima puko film...itd.

Grga
22-10-2003, 23:29
Nisam ja ukrao nick on je vec jako dugo bio u upotr×××× samo me nije bilo na forumu duze vrijeme tako da bi se moglo reci da je Grga2 meni preuzeo nick tjekom mog izbivanja :smile06: no pustimo ×××××× na stranu :)) This is DA REAL GRGA FOR EVER :smile07: :smile07:
Srbi jesu uvijek kuhali vatru ali to ne opravdava ustase jer ustase nisu provodile hrvatsku politiku nego hitlerovu (a Hićo je bio obicni soboslikar((ako se ne varam)) sto je i povijest pokazala bilo je stradanja sa obje strane ali se moram sloziti (barem djelomicno) sa G.HR da su ipak Srebi krivi za vecinu ×××××× koja su se ovdje dogadala upravo radi svoje poznate politike 'Gdje je Srb tu je Srbija' po toj logici HR. je najveca zemlja poslije Irske :))

hehehe
26-10-2003, 05:19
ustaske mi povjesti da se covik upiski od smijeha. :)) :smile09:

hahaha
27-10-2003, 08:41
A cetnicka tek..hahahaha.....Sve izlagano!

ima pametnih
31-10-2003, 06:52
http://members.xoom.virgilio.it/_XOOM/ArgoCiano/assets/images/db_images/db_51_J3.jpg