PDA

Pogledaj cijelu verziju : kupujem auto male potrošnje



ona
18-10-2003, 21:47
Kupujem novi auto u srednjoj klasi koji malo troši, pomozite!

kan
19-10-2003, 02:52
Ne znam je li u srednjoj klasi,uzmi Fabiu 1,9 SDI,ja je imam,trosi 5,2 l/100km dizela sa upaljenom klimom u gradu,izvan grada i manje od 4 l/100km,ima dosta prostora,naprijed komforna,ugodna za voziti,jedino je ubrzanje lose 19 sec. do 100 km (kombi),ali meni ne treba brze,max.brzina je 158 km/h i mislim da dovoljno (mozda i vise)pruza za ulozeni novac.

Girrari
19-10-2003, 12:18
Benzinac ili dizel?

Fabia nije srednja klasa već gradska.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

ona
20-10-2003, 20:10
Ali Fabia je Škoda, a znaš što znači kad ti nešto škodi? Sama riječ ti govori. :))

kan
21-10-2003, 02:21
Novcaniku sigurno ne skodi,ni voznji,ja sam prezadovoljan,kupi nesto razvikanijeg imena i to "ime" plati,pa se poslije toga potrazi na ovom istom forumu u klasi razvikanih marki i problemima sa istim(u tom cjenovnom razredu).Ja na ovom forumu nisam nasao nikoga da se zali na Fabiu sa dizel motorom(pouzdanost).Usput,ako trazis zvucno ime onda mi to nekako ne ide sa zeljom da auto malo trosi(tj. ako imas novca za "marku" onda bi trebalo da imas novca i za gorivo) :smile16:

Rose JJ
21-10-2003, 19:27
Tako je i moj stric kupovao, a onda je kupio i sad opet prodaje, pa čeka da tko kupi, da bi i sam opet prodao. Inače je moj stric dobar auto kupio jer ga prodaje, da bi ga kupio drugi koji bi ga opet prodao.
BTW, auto mu je fakat super i malo troši. Pojedeš pol kile žganaca i guraš ga dva kilometra do prvog servisa; šta će ti više! A koji je to auto? No-name auto za istočno tržište! Svaki valja!

:)) :smile09:

kan
22-10-2003, 02:03
Usput,Škoda više nije Škoda nego VW,meni bolje ima od toga ne treba! :smile15:

kan
22-10-2003, 02:04
t.j. VW po cijeni Škode! :))

Rose JJ
23-10-2003, 17:04
O svakoj generaciji Škode pjevaju se hvalospjevi, sve dok ne prođe nekoliko godina. A onda, jao majko, pa ipak to nije VW, šta su mi to uvalili, pa to je shit...Ali ima onih koji Škodu zato znaju iskoristiti kreativno.

Moj bratić je kupio Škodu, zatim je kupio bolji, ljepši i veći auto. Budući da se bavi poljoprivredom, Škodu je specijalno preuredio. Spigao je blatobrane prema naprijed, skinuo svjetla i masku, upregnuo je u volovsku zapregu i sada ima odličan plug. Motor služi za dublje "zaoravanje"! Recimo, bratić uđe u plug "Škoda" dok ga volovi vuku, upali ga, ubaci u rikverc i turira. Nevjerojatan učinak! O takvoj sjetvi još će biti dosta riječi.

A na zadnjem sjedalu često za vrijeme sjetve, dok volovi vuku, ima gablec. Nareže jegera, luka i mrkne pivu te malko pridrijema dok njegov inteligentni plug Škoda ore, a putno računalo mu pokazuje dubinu zaorane površine, vremenske uvjete, kvalitetu zemlje i opći koeficijent premorenosti volova.

I tako Škoda više nije poškoda :smile15: :smile12:

kan
24-10-2003, 02:48
Za Rose JJ: priznaj posteno da govoris o sebi,a ne o svom braticu,jer ti je polemika na nivou poljoprivrednika (i to onog zaostalog koji jos ore volovima,ili je u drustvu sa njima).Nemoj pisati o necemu sto ne poznajes,ali ako ipak poznajes onda budi malo strucniji o objasnjenju,u stvari mislim da je to od tebe nemoguce ocekivati,ti si se izrazio najbolje sto mozes. :smile16:

johnny2
31-10-2003, 15:58
hehe kan.... sprcao si babu u startu odma s niskom potrosnjom i lovom :))
majstore :))