PDA

Pogledaj cijelu verziju : eto me natrag



Black Knight
18-10-2003, 16:36
Ha eto, nemrem vise ircat zbog firewalla pa cu malo tu ubijat vrijeme :)

Calibra Turbo je u oglasniku a ja sam si kupil Punteka, HAHAH. ×××× ga, crkla turbina, fakat vise neam para za popravljat kalibru pa sam ju dao u oglasnik i kupio si nesto tek tolko da ide.

Sad se mogu uclanit u punto klub, hahaha :)
Kupil sam si punteka GT iz '93 crvenog za 3500 euricha :) na cesti je nista naspram kalibre al bar je na cesti :)

Daleko od toga da jednog dana necu opet kupit kalibru i sredit ju do boli ak budem imo para. Taj auto je meni faaaakat zakon al jeb ga, trenutno treba novaca za druge stvari, sve u svoje vrijeme.

Eto pozdravljam svu ekipu koja me se sjeca i jos uvijek visi tu na forumu :)
<br><hr>

Dom-Dom
18-10-2003, 16:59
Pozdrav Bleki i dobrodošao k nama bedacima koji visimo na Forumu.Znaš da mi fale tvoji postovi.Možda su nekad bili prebrutalni , ali su dobrodošli!

_Stevo
18-10-2003, 17:08
Ja sam mislil da je ono bila neka fatamorgana na ircu :))
Kaj je sa ICQ-uom? El ti šljaka. Daj za×××× firmu i peri na irc, da mi nebu dosadno :)) <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

_Stevo
18-10-2003, 17:08
Ja sam mislil da je ono bila neka fatamorgana na ircu :))
Kaj je sa ICQ-uom? El ti šljaka. Daj za×××× firmu i peri na irc, da mi nebu dosadno :)) <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

VR6
18-10-2003, 17:26
WB... :))

Jel to Punto Turbo ili samo GT?! Mozda je to isti model... :))

Black Knight
18-10-2003, 17:28
Punto GT je turbo

VR6
18-10-2003, 17:56
7.9 do 100 km/h, pa i to je zvijer.

Imas slikice?!

Girrari
18-10-2003, 18:45
Znam da smo se klali, ali eto... uvijek si dobrodošao na forum. Ratna sjekira neka bude zakopana.

E sad kaj se tiće Punta. Već smo prije imali diskusiju oko pila kada sam ja konstatirao da bih volio imati neki FIAT Coupe (a ti Calibru), ali da trenutno nemam love za to. Drago mi je kaj si shvatio neke stvari, ali ipak... Punto GT nije mačiji kašalj u kontekstu održavanja. Možda si ipak trbao ići na nešto normalnije dok ne skupiš lovu za pravu Calibru u pic-pic stanju.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

S V T
18-10-2003, 20:28
Black welcome back!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

DKW
18-10-2003, 22:08
Welcome back! Da si nam zdrav i živ, jer nam su falile tvoje isključive primjedbe o "Francuzima koji se karabudžeu kenjaru i dizajniraju onako nešto kao što je Megane" i slično...<br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>