PDA

Pogledaj cijelu verziju : c2,clio,polo. molim par savjeta za i protiv!



tomek
12-10-2003, 20:04
kupio bih jednog od tih troje u dizel varijanti sa malo više opreme, ali neznam šta mi je najbolje kupit..

Quest
13-10-2003, 13:15
C2 nije u rangu Pola i Clia, nego Lupa i Twinga.

danee
13-10-2003, 14:49
polo nema opreme , nema turbo motor u rangu do 12 000 E, clio ima opremu, motor i popuste, a c2..friški model manji je od njih ali će dugo biti aktualan model, a za clio sam čuo od prodavača u renaultu da se novi clio neće bitnije mijenjat..slična linija če bit kao i na sadašnjem.. a polo sa sdi motorom je traktor, a opet čvrst je kompaktan i skup ali uz to najkvalitetniji.mislim da trebaš promislit šta ti je najbitnije cijena oprema dizajn...

Brock
13-10-2003, 15:14
Definitivno Clio. Najbolji omjer uloženo/dobiveno.

C2 mi je simpa auto, baš sam ga jučer gledao, ali iza možeš doslovno stavit samo dječicu do 10 godina.

Polo je skup, dosadan i sa manje opreme.

T-IE
13-10-2003, 22:45
Ja bi uzeo Polo. Recimo 1,4 TDI. Košta oko 12500€.

C2 je lijep, ali je klasu ispod.

A na Clija se dosta ljudi žali.

_Stevo
13-10-2003, 22:51
Polo - jer ima najviše mjesta, iako ima najmanje opreme.
Clio - ok autić, ali meni mali, mali, mali. Šule ona tvoja:"kupuješ auto za sebe i nikog drugog" je dobra, al ja neznam kak se ti naguraš u taj autek. Mislim, imam ja mjesta napred ali opet, kad se čovjek navikne na veće... :)
C2 - slatko, malo, očito preskupo i premalo(za mene).

BTW definitivno nikad nebi kupil dizla.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

OS PUNTO
13-10-2003, 22:58
Bas sam danas vozio test vozilo C2 i svidjelo mi se kako ide.Od ovoga sto si ovdje nabrojao mislim da ti je Polo najbolji izbor.C2 je premali,Clio je na zalasku karijere, a Polo je tek izasao, dosta je prostran, dobro drzi cijenu.Jedina mu je mana sto je VW pa bi mogao naici na puno nerazumjevanja od ljudi na ovom forumu ako ga kupis i nastavis se javljati na forum. :))

ŠULE
13-10-2003, 23:06
Nema naguravanja Stevo. Savršeno se osjećam za volanom RS-a. Zapravo kao da je krojen po meni. Da spomenem i mojih 199 cm.
Ni djeca se ne bune, naprotiv.
C2 - Clio - Polo isti vrag, uzmi šta ti se više sviđa i uživaj.

_Stevo
13-10-2003, 23:09
Šule meni se ne sviđa kaj je volan previše položen, i nikak se nemogu nekak normalno namjestit...Neznam, razočaral sam se :( I onaj osjećaj kad pređem preko rupe, ko da se cijeli auto svine. Clio prije redizajna mi je i lijepši iznutra i bolji mi je položaj za volanom. <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

ŠULE
13-10-2003, 23:16
Govoriš o standardnom ili o Sportu. Meni je isto prošli model oku ugodniji, ali u 2.0 verziji su mi obadva zanimljiva.
Položaj sjedenja nije klasičan sportski jer se sjedi malo povišenije, ali zbog toga je pregled igre odličan.

_Stevo
13-10-2003, 23:19
Govorim o Dci-u :)) Al opet, isti je ×××××, osim kaj je Sport spušteniji i otvrdnut najvjeroatnije, al mislim da je položaj sjedenja isti. I uopće nemam dojam da se sijedi povišeno :smile10: . Možda je problem u tome kaj se nemogu opustit i vozit kak ja hoću nego moram vozit školski pa se nemogu ni smjestit dobro. Ko zna...
Nego kak tvoja pila? Videl sam prošli utorak u ZG-u jednog crnog RS-a. Najs... :) <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

OS PUNTO
13-10-2003, 23:20
Meni je redizajnirani Clio puno ljepsi i izvana i iznutra.

Cezy
13-10-2003, 23:22
c2 vts,bi ja uzel,samo me smeta to kaj nisu stavili normalnu getribu,nego nes kemijaju,to boz sekvencijelno. :smile17:

_Stevo
13-10-2003, 23:25
Ni jedan taj mali auto mi se ne sviđa.
Pošto mi je dosadno...
Punto - osjećaj ko da se voziš u kombiju. Dobro za grad, loše za mene.
Clio - malo, čudan položaj za upravljačem.
Polo - neznam, nisam se vozio u novom, ni u starom.
C2 - neznam, najvjeroatnije premalo.
Yaris - neznam, al najvjeroatnije se sjedi previsoko, uz onu blesavu unutrašnjost. Inače najljepši od tih svih mali autiju.
Dalje se nemrem sjetit.
Uz ovakav opis mogo bi bit autonovinar.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

aerotech
14-10-2003, 00:04
Polo - nebi ni razmišljao iako nisam ljubitelj VW-a

tomek
14-10-2003, 15:04
neznam ni sam...al taj ××××ni polo nema ni daljinsko ni el prozotre u osn.opremi..a tdi je preskup...c2 mi je nekak mali...a clio...neznam...neke mu fali.. neznam šta sam..

mc
14-10-2003, 15:17
Polo je ok auto ako imas love za kupiti sve sto ti treba. Kupovati slabiju opremu, a narocito slabiji motor samo zato da bi bio VW je meni steta.
Clio pruza najbolji omjer cijene i onoga sto se za nju dobije.
C2, koliko god mi bio simpatican ne mogu nigdje svrstati. Manji od Pola i Clia, a cijenom tu negdje - da li vrijedi, tesko je reci.

ipiii
14-10-2003, 23:29
mislim da je polo najprostraniji i najkvalitetniji ali i najskuplji.1.4 tdi je preskup,a oprema nikakva,mc je u pravu.c2 je premalen i dosta skup.mislim da je najboli izbo cijena/kvalitet clio.i to dci sa 82ks.imas u prodaji clio funky,odlicna oprema uz malu cijenu.trenutno postoji akcija za klasu vise,pa ga mozes uzeti po cijeni autentique,a dobijas gratis cd,crvenu unutrasnjost,sportske siceve,maglenke,bord comp,met boju,volan u kozi i jos sitnica.a motor od 82 ks je fantastican.definitivno najbolji izbor,mada ni u slucaju pola neces pogrijesiti.

aerotech
14-10-2003, 23:36
Ako već razmišljaš o citroenu, onda uzmi C3, a ne C2, her je to klasa niže. Mislim sljedeće:
C3 - najprostraniji
VW - najbolje zadržava vrijednost, solidno prostran ,skup, kvaitetan
Clio - nakrcan opremom, dobri motori, poštena cijena.

Girrari
15-10-2003, 00:10
Mislim da je Polo ipak najprostraniji i klasu je iznad svih... nažalost i cijenom.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

tomek
15-10-2003, 17:24
ipak mislim da je clio najisplativiji,ali ga svi imaju...a funky nema nikakvog popusta nego ima za tu cijenu 750 E opreme više.znači definitivno funky dci 82. ali mnogi mi vele da je PEUGEOT najbioljin franc auto.. svi me samo drugačije odgovaraju....

Brock
15-10-2003, 17:28
A... o kojem autu najviše razmišljaš?

Mislim... svaki od ova tri ima svoje pozitivne i negativne strane... to su samo finese...

Uzmi onaj koji stvarno želiš i koji ti se najviše sviđa...

mc
15-10-2003, 17:33
Funky je meni ziva fora, pogotovo zbog odlicnih sjedala i dvobojne unutrasnjosti - ako ti je bitno da se razlikujes od drugih, to ti je prilika...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Girrari
15-10-2003, 20:34
Ak zbog ničeg drugog, kupio bih ga zbog reklame.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

ipiii
15-10-2003, 21:08
tomek,funky ima gratis 750 e opreme ali trenutno imas akciju u renou za klasu vise pa ga mozes uzeti po cijeni autentique.pogledaj na renault.hr,traje do 30.10.stvarno je fora od auta a ima i super opremu.o motoru 1.5 dci 82 ti mogu reci sve najbolje.a sto se tice peugeota nije vise kvalitet koji je nekad bio.

tomek
16-10-2003, 11:18
pitao sam u renou, nema popusta na funky. on je od autentika skuplji 300 E ali ima puno više opreme ,čak više od expresiona,i zbilja je lijep iznutra,ali...svi imaju clio,a polo mi je dosadan i hladan,a c2..malen,a drugo mi se ništa ne sviđa..talijana neću,japanca neću,skupi su i ne sviđa mi se njihov dizajn a kod talijana završna izrada i kvaliteta materijala..a opet nije mi loša ni ova nova corsa..ali opel svi kude,i dajte mi vi dragi moji sad recite šta da čovjek kupi novo dizel za 12000 E da nebi netko imal komentar??ili loše priče?

mc
16-10-2003, 11:31
Ja bi za tu lovu i u toj klasi birao izmedju Clia i Punta. Polo nije uopce los - cak je i prilicno prostran, ali ti za postenog TDI-a treba malo vise uraca.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Girrari
16-10-2003, 12:34
Ma Polo je skup i sa najslabijim benzincem.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>