PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ekonomisti, ujedinimo se!



širokobriježanin
06-10-2003, 00:48
Evo jedna tema na kojoj će se od sada okupljati ekonomisti s foruma ili oni koji će to (valjda) jednog dana postati.
Sutra mi počinje faks na kojem ću se slijedećih 4,5,6,7,8... godina obrazovati za spomenuto zanimanje pa ako netko ima kakva iskustva, prijedloge, neka se osjeća slobodnim da podjeli s mladim nadama hrvatske ekonomije! :))

Za početak: zna li tko šta će se to sutra raditi, ima li uopće svrhe ići i gužvat se među 1000 brucoša, dobijemo li ikakav raspored sutra za buduća predavanja ili?<br><hr>

S V T
06-10-2003, 00:50
Jesi li završio gimnaziju ili ekonomsku??<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

širokobriježanin
06-10-2003, 00:56
Gimnaziju. Zašto?

S V T
06-10-2003, 00:57
Samo pitam, reko da vidim da se nisi dva put za××××! :))

<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

širokobriježanin
06-10-2003, 01:06
Ti to iz vlastitog iskustva ili? :))

širokobriježanin
06-10-2003, 01:11
Samo provjeravam.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

@sule@
06-10-2003, 01:22
nas ekonomista ima ko g......!taj fax valjda upisu svi koji ne znaju gdje bi sami sa sobom......sutra....profe ce vam se predstavljat....i uvodit vas u daljnji program rada....biti ce vas pun k..... pretpostavljam...i nece te znat kaj bu te sami sa sobom....krasan dozivljaj......na pocetku je sve ok.....cini se interesantno, a onda kad naidjete na nekog ××××nog idiota prilikom polaganja ispita zgadi vam se sve...........

širokobriježanin
06-10-2003, 01:24
Pa isplati li se sutra uopće dolazit? Imam nekih drugih poslova pa me zanima propuštam li išta.

@sule@
06-10-2003, 01:26
ak su vam dali indexe...a trebali su...mislim da nebu nis interesantno propustio ak ne dodjes.......

1.2bar@Pocket Rocket
06-10-2003, 01:27
Iskreno, nisam bio na klasičnoj ekonomiji, već na Vernu, tako da ne bih znao točno.Ja sam na kraju zadovoljan.
:)

širokobriježanin
06-10-2003, 01:28
Na Vernu? Kad si išao?

1.2bar@Pocket Rocket
06-10-2003, 01:48
Prije 3 godine.
Sada ću diplomirati u 12. mjesecu.

širokobriježanin
06-10-2003, 01:55
Mislio sam da mi znaš bratića, ali mislim da je on bio prva generacija, prije nekih 5,6 godina...

Ja sam isto razmišljao o Vernu, ali upao sam na ekonomiju pa mi se baš i nije dalo izdvajat 33000 kuna godišnje.

1.2bar@Pocket Rocket
06-10-2003, 02:03
Ahh, ××××ga, bolje na školovanje, nego na aute...
:smile06: :smile06: :smile06:
Ovako izdvajam na školovanje i za aute...
:smile06:

širokobriježanin
06-10-2003, 02:05
Pa otkud??? Tajkun ili?

1.2bar@Pocket Rocket
06-10-2003, 02:10
Ne...
Radim 12h na dan, roditelji mi pomažu...
Ali, sve na autu, i dio fakulteta, 50/50 sam si sam financirao.

širokobriježanin
06-10-2003, 02:14
Respect!
I još stigneš švrljat po forumu??? Odakle ti snaga? Ja isto radim, ali mi je olakšavajuće da ne moram plaćati smještaj (živim sa starcima) i faks (plaća mi naša prelijepa država) pa se mogu baciti na skupljanje za neku malu pilu. Pošto nemam baš neku veliku ušteđevinu, radim svaki (ali baš svaki) dan po 8 sati, i to posao od kojeg ću za nekih mjesec, dva ziher poludit!!! Ali, za 18 kuna po satu mi se valjda isplati.<br><hr><font color="blue">el presidente</font>

1.2bar@Pocket Rocket
06-10-2003, 02:20
Radim ko' životinja.
Tako je i meni, ne plaćam smještaj, roditelji su mi relativno dobrostojeći, a svoj mukotrpan rad i novac koji steknem ulažem u svoj GTT.
To mi je ljubav i veseli me više od ičega.
Nisam tip koji voli plastike,spojlere i ostale seljačizme već konkretne preinake na automobilu,koje se ne vide previše, ali mene ispunjavaju i čine zadovoljnim.
Dosta učim, volim automobile, ali više stare, nego nove, pa na forumu baš nisam omiljen.Ljubav koju sam sanjao kao klinac mi je bio GTT, ništa drugo, tako da nekad popizdim kad ljudi koji ga nikada nisu vozili ×××× po njemu.
Stari auti mi imaju više karizme od novih,ljepši su mi i imaju pakleno izraženu dušu.
U GTT, san mi je i Integrale EVO.

širokobriježanin
06-10-2003, 02:25
Pročitao sam da i to ubrzo dolazi...
Ja isto sanjam aute zadnjih mjeseci, ali nijedan posebno, zato i jesam tako naporan jer me svi zanimaju. Možda je još prerano da si ga kupujem, ali srce ne sluša... Pa znaš ziher kako je...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

1.2bar@Pocket Rocket
06-10-2003, 02:28
Ma znam..
Ma Integrale bi mi trebao doći u 11 mj.
Ne znam koliko mi je pametno kupiti ju jer onda neću imati za benzin, a kamoli održavanje, pošto me dosta koštao GTT.
Vidjet ću,staviti na papir, ako treba odgoditi još koji mjesec, ali bi trebalo ići sve po planu.

širokobriježanin
06-10-2003, 02:32
Razmisli dobro prije nego ju kupiš.
Ma šta ti ja, balavac, imam to govoriti, sve znaš i sam. Ništa, kolega ekonomista, bilo mi je drago "ćakulat" s tobom večeras, ali okice se polako same sklapaju, a sutra ću malo i skoknut do faksa da vidim šta ima.
Odite spavati kolege forumaši, sutra nastavljamo rasprave... <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

1.2bar@Pocket Rocket
06-10-2003, 02:35
Laku noć prijatelju.
:)

1.2bar@Pocket Rocket
06-10-2003, 02:45
LOGO U STILU!!!
:smile20: :smile20: :smile20: <br><hr><font color="blue">Renault 5 GT Turbo - The original Pocket Rocket</font>

mc
06-10-2003, 10:12
Sirokobrijezanine, ako ides na faks samo zbog diplome, onda se to da brze i jeftinije nabaviti. Ako vec studiras, gledaj da s faksa poneses i neko znanje, a ne samo diplomu. Sve ti ovisi kako ces pristupiti svom skolovanju - ako si das truda, rezultati ce se osjetiti. I ne brini sto ima jako puno studenata ekonomije - vecina mojih prijatelja s faksa se lijepo "utopila" po solidnim firmama. Moja preporuka ti je da na pocetku odes na sva predavanja i vidis koga ima smisla slusati, a tko baljezga gluposti i trosi ti dragocijeno vrijeme. Studiranje ce ti biti lagano ili tesko ovisno o tome koliko si upoznat s "pravilima igre". Druzi se sa studentima i saznaj kakav je koji profesor na ispitu - dobra informiranost ti je pola prolaza na ispitu.
Toliko za sada...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Fresh
06-10-2003, 11:18
Ovo ti govori revni student, koji je očito sve položio u roku, i sad radi za svjetski poznatu korporaciju.

Prvi dani na faksu su potrebni samo za skupljanje potpisa i informacije o tome da li neki profa zahtjeva da mu budeš na predavanju ili ne (uvjet za drugi potpis).

širokobriježanin
06-10-2003, 12:11
Hvala dečki na informacijama, upamtiti ću to!
Ali eto nisam na prvom danu zato što sam - prespavao. Pocket, sve si ti kriv!!! Da se nismo zapričali... :))

Girrari
06-10-2003, 12:12
Evo iskustva zamalo propalog studenta.

Kada sam upisao faks, nisam išao na predavanja jer je na Pravu njihov smisao jako upitan. Naime, uz par iznimaka, većina se predavanja sastoji od čitanja knjige od strane prof., a predavanja su ex catedra tako da ne možeš postaviti pitanja ak nešto ne kužiš.
Da ne duljim, ići na predavanja se nikako ne isplati ako misliš da buš tam nekaj naučil; ne buš i daleko ti je bolje da sjediš doma i učiš tih par sati. Ono kaj je bitno i zakaj se ide na predavanja je druženje sa studentima i saznavanje raznoraznih finti, novosti, iskustava... Onog trenutka kad prestaneš ići na predavanja, mislit ćeš da imaš svo vrijeme na svijetu za učiti, a upravo je u tome greška. Što manje vremena imaš, bolje ćeš ga iskoristit.

Vjeruj mi, nisam za badava dvaput roknuo prvu godinu.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

širokobriježanin
06-10-2003, 12:22
Znam, i želim ići na predavanja, ali bed mi je što sad radim pa nikako ne mogu stići na sva predavanja, morat ću ih bar pola propustit. Valjda ću se već nekako snaći...
Sad idem na faks da vidim mogu li išta saznati. Čujemo se kad dođem na posao.
Pozdrav<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Girrari
06-10-2003, 12:23
Kaj ja znam; kod mene na faksu su predavanja ujutro i popodne tak da možeš birat.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

mc
06-10-2003, 12:31
Imas nekoliko vrsta profesora:
1. isplati se ici na predavanja jer su zanimljiva i korisna - vrlo rijetka vrsta kojoj prijeti izumiranje;
2. isplati se ici na predavanja jer te upamte ili ti omoguci da polozis ispit na laksi nacin - narocito na visim godinama i u manjim grupama.
3. ne isplati se ici na predavanja jer nisu niti korisna, a i nemaju nikakav utjecaj na prolaz na ispitu - jedan veliki dio pogotovo na nizim godinama.

Sve ovisi o tebi kao osobi, ali ako nisi pretjerano savjestan i uporan, onda ti odlazak na predavanja moze pomoci zadrzati radne navike.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

INTERCEPTOR
06-10-2003, 16:11
Girrari, pa na kojoj si sad? Na prvoj?Ja sam jednom roknuo prvu i sad mi je ostao 1 do uvjeta. :smile13:

Girrari
06-10-2003, 16:16
Parc. druga sa potencijalon za parc. treću no to bumo vidli.
Imam rokove do 30. 11. kao izvanredni.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

širokobriježanin
06-10-2003, 17:03
Bio ja na faksu, zakasnio 2 sata i propustio Mineu :( :( :( .
To si stvarno nikad neću oprostiti!!!

Već su mi predavanja počela, a morao sam na posao. Brijem da ljudi sjede po podu, jedni na drugima, stvarno je bila gužva.
Brijem da ću morati dati otkaz, ipak mi je fax na prvom mjestu...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

mc
06-10-2003, 17:12
Tako ti je prvih tjedan-dva, a poslije nema zive duse...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Initiale
06-10-2003, 18:13
Na ekonomskom se ne isplati ici na predavanja,osim prva dva,tri tjedna da vidis kod koga moras ici na predavanje (Bujas iz ekonomije i jos neki),a inace dojdi jedanput tjedno da vidis kaj ima novoga.
Girrari ti si opako zapel na pravu,frend je sad na trecoj i treba mu jos jedan ispit da upise parcijalu cetvrte,a i on je rekel da se na pravu ne isplati ici na predavanja

širokobriježanin
06-10-2003, 18:15
Ja bi na pravu poludio!!!
Ekonomiju sam upisao jer me zanima i baš sam to htio, nije da nisam znao šta bi pa otišao na ekonomiju što je veoma čest slučaj.

OS PUNTO
06-10-2003, 18:17
Široki briježe,nisi li ti bio vec na ovom forumu pod nickom Perac? :)

širokobriježanin
06-10-2003, 18:19
:smile10:
Ne, zašto?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

OS PUNTO
06-10-2003, 18:21
Ok,nista posebno.Ima samo nekih podudarnosti.Kako god,dobro dosao ovdje. ;)

S V T
06-10-2003, 18:23
Stvarno, di nestade Perac??<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

S V T
06-10-2003, 18:25
Široki nisam se ja za×××× dvaput, neg samo jednom, kad sam upisal srednju ekonomsku!

Od fakxa sam odustal u startu pa sad samo ××××m po forumu :)) , zato bolje uči, da ne budeš propalica ko ja!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

OS PUNTO
06-10-2003, 18:26
Bio je kao elementarna nepogoda,brzo dosao i jos brze otisao. :)

širokobriježanin
06-10-2003, 18:26
Hvala OS!!!
Moram priznati da se baš kul osjećam na ovom forumu.

širokobriježanin
06-10-2003, 18:28
Hvala SVT, potrudit ću se!!!

Cesare Fiorio
06-10-2003, 21:56
širokobriježanine je te nemam baš što savjetovati jer nisam tvoje struke. ja sa ti isto danas krenuo na daljnje školovanje....nego odlučio sam odgovoriti na ovu temu jer sam malo čitao i shvatio da na ovom forumu ima istinski dobrih ljudi!!! Dečki svaka čast! respect....<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">The Lancia Delta S4 could accelerate from 0 to 100km/h in 2.3s on gravel road! Henri Toivonen drove S4 around Estoril,the Portuguese Grand Prix circuit so quickly that he would have qualifed 6. for 1986.Portuguese Grand Prix!</font>

Pocket Rocket
06-10-2003, 22:15
Također Cesare, također...

širokobriježanin
06-10-2003, 22:15
Hvala legendo!
Sad sam baš na poslu i totalno sam u kurcu, ali ove tvoje riječi su me stvarno oraspoložile!!!

H V A L A ! ! !

Pocket Rocket
06-10-2003, 22:17
Kaj ti fali, na poslu si...
VIDI:
www.gt-turbo.org
Vidi slikice...
:smile20:

širokobriježanin
06-10-2003, 22:19
K A J MI FALI ? ? ? ? ? ? ?
Reci da si se šalio...

Pocket Rocket
06-10-2003, 22:35
p r i z n a j e m

širokobriježanin
06-10-2003, 22:40
Već sam se uplašio...

širokobriježanin
06-10-2003, 23:30
Nisi mi rekao kakva ti je to slika ispod nicka.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

zonta
07-10-2003, 00:24
ŠB, mislim da ti na fax nema puno svrhe ići............otkad su ukinuli Kefu i zabranili pušenje na cijelom faksu više nema smisla ići tamo...........imaš onih 5-6 kafića preko puta, tamo ćeš saznat sve šta trebaš

Ako si baš navalio na predavanja, onda jedino iz Rčn, jer sam nema teorije da to shvatiš

Adios !
;)

širokobriježanin
07-10-2003, 02:05
Pokušat ću ići na što više predavanja, ali mislim da baš i neću stići. Sutra baš imam predavanje u 10 iz statistike. Baš me zanima kakva je škvadra...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Pocket Rocket
07-10-2003, 02:24
Škvadra?
Kompleksaši, kurvice, normalni ljudi, pristojne djevojke i tak to...Ko i svugdje...
Kloni se kafića preko...
Malo ko' pametan je tam...

:smile06: :smile06: :smile06:

širokobriježanin
07-10-2003, 02:30
Bio sam danas na 15 minuta i stvarno sam se puno toga nagledao. Prvo što mi je upalo u oči par sređenih pila (astra, bravo, bembure...), a unutra kao neki cirkus, prevelika gužva i zbrka za moj ukus...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Pocket Rocket
07-10-2003, 02:31
O tom ti ja pričam...
:smile17:

širokobriježanin
07-10-2003, 02:34
Jedno pitanje nevezano za temu, koliko imaš godina? Negdje sam pročitao, ali zaboravih.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Fresh
07-10-2003, 09:39
OS PUNTO

Nisam se htio ranije uključiti jer sam i ja sumljao da je širokobriježanin = Perac.

Da se širokobriježanin ne zamara o čemu pričamo, povući ću samo neke paralele

oboje ste brucoši na ekonomiji,
oboje ste iz približno istih krajeva (ako ti nick odaje porijeklo)
oboje radite
oboje tek spoznajete o autima
oboje imate Golfa

Razlike:
Perač ima četvorku TDI, ti imaš jedinicu
Perac sluša Matu Bilića, ti ?
Perac je bio ''pain in the ass'', ti djeluješ kao normalni sugovornik

Sad ti je jasno od kuda sumnje, usput, sad znaš profil Peraca, pa javi kad ga upoznaš.

širokobriježanin
07-10-2003, 17:07
Evo, da ja kažem ono što imam za reći.

Da, ja jesam "Perac".
Prvo isprika OS PUNTU što sam ti slagao.

Naime, radi se o ovome:
Ovaj forum sam otkrio prije par mjeseci i odmah mi se jako svidio. Htio sam odmah sve saznati o vama pa sam počeo s onim napadnim pitanjima. Što se tiče golfa IV TDI, trebao sam ga dobiti, tj. nadao sam se, ali to se izlojavilo. Ali prije nego se izlojavilo ja sam počeo pričati po forumu kako ga već imam, kako sam radio za njega (što i jesam) i kupio ga, i pitao sam vas kako ga nabrijat, bla, bla, bla...
Kako sam shvatio da neće biti ništa od TDI-a, prestao sam jednostavno pisati po forumu, ali nisam ga i prestao čitati.
Htio sam se priključiti, ali ovaj put bez "laži" o nekom TDI-u, jednostavno sam htio biti ja i reći da vozim jedinicu dizela, a ne četvorku turbo dizela.
Pod nickom Perac sam jednostavno krivo započeo i sada sam to htio ispraviti, jednostavno pod novim nickom, ali sam se na početku previše otkrio pa ste i zdravim razumom mogli lako zaključiti da sam ja on - Perac.
Nadam se da mi nećete zamjeriti, ali ako skužim da baš nisam među omiljenijima, jednostavno ću se povući...
Još jednom isprika svim članovima foruma!

mc
07-10-2003, 17:25
Kume, daj se skuliraj malo...
Za pocetak se rijesi kompleksa sto vozis Golfa 1 - ima nas ovdje s jeftinim autima, bez auta, a neki jos nemaju ni vozacku. Sve to ne znaci da nisi ljubitelj automobila - bit ce jednog dana i neka pila... Isto tako ovo nije natjecanje u popularnosti, pa se nemoj sekirati ako nekima neces biti simpatican zbog ovog ili onog (npr. M. Bulic :)) ). Po meni si kulturan momak i kao takav dobrodosao na mjesto na kojemu se trudimo kulturno raspravljati o zajednickim interesima.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Girrari
07-10-2003, 17:41
Potpisujem uz dodatak da si meni odmah simpatičniji s Golf kecom nego četvorkom. Jedinica je ipak legendarna.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

širokobriježanin
07-10-2003, 17:43
HVALA MC!
Krivo si me shvatio, nemam ja kompleksa što se tiče jedinice, samo se kajem što sam uopće spominjao četvorku i što sam ispao glup.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Girrari
07-10-2003, 17:45
Ma ajde, naj se uzrujavat. Pići dalje i bok.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

Cezy
07-10-2003, 18:07
Sad ce se pojavit za dva tjedna,decec sa spikom,nemam ja ni tas-a,ja ga samo sanjam. :smile06: :smile16: :)

širokobriježanin
07-10-2003, 18:13
Moram još nešto priznati...

Auto je burazov, ja sam ga prisvojio pošto idem na posao, a nemam buseva (pošto radim do kasno).
Ali kao da je moj :smile15: <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Bmw Touring
07-10-2003, 18:15
cezy ubra si ga dobro :))

Cezy
07-10-2003, 18:34
Sta sam ti rekao. :))

širokobriježanin
07-10-2003, 18:37
:smile08: Pa gdje sam ja napisao da je MOJ?
Samo sam rekao da ga vozim... :smile16:

Megane_SB
07-10-2003, 18:56
Fresh i OS, Sherlock Holmes je naspram vas goli k...c :))
Kakva logika i zaključivanje....
Fresh, da ti mozda ne vozis Renaulta ? ;)

Girrari
07-10-2003, 19:02
×××× ga stari, ni Punto de iure nije moj nego glasi na staru iako ona nema vozačku još od Juge.
A i Alfa glasi na starog, no tu je već situacija drugačija jer on taj auto vozi više neg ja, ali to bu se promjenilo čim završi uređenje.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

POLOVNJAČA
07-10-2003, 19:04
Dragi (!?!) PERAC !
Snimila sam te prije par dana po forumu (nekad samo otvorim , pročitam pa zatvorim ) ,ali nisam reagirala na tvoje širokobriško glasanje .O.K. Malo si laga ,ali svo zlo u tome ,mada je ružno na ti način .
Prije desetak godina moji su ostali bez posla ,stana ,auta...a vozili smo Renolića ČVRKU (4) ,koju smo prali subotom pa pituravali jupolom ( da se ne vidi kaka je jadna ).Ali ima čari u tome ,tek sad vidim. Ne srami se auta.Sutra ćeš imati razloga za tisuću drugih i gorih stvari , a auto nije bitno.
MOJ NAJBOLJI SEX DESIO SE U ČVRKI!!!
A sad se vrati ko Perac i ostani to.
Bit ću ti prijateljica.
I vi ostali forumaši ne budite pizde!!!! :smile12:

POLOVNJAČA
07-10-2003, 19:09
Kad smo već kod toga moj Clio nije moj već NJEGOV ( POD KREDITOM JE PA JE PAMETNIJE DA IDE ON U ZATVOR NEGO MAJKA TROJE DICE )
Moja je bila Vectra koju sam donila u dotu! :smile06:

širokobriježanin
07-10-2003, 19:10
Da vam iskreno kažem, samo sam čekao kad će netko skužit...

Stvarno sam dao previše informacija, i pod nickom "Perac" i pod ovim sad. Evo, koristim još jednu priliku da se ispričam i obećajem da se neće ponoviti....možda :smile15: <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Perac
07-10-2003, 19:12
Jesam vam nedostajao???

OS PUNTO
07-10-2003, 19:14
Bas sam te na osnovu tih informacija i skuzio. :))
Dobro je sto si sve lijepo priznao, ali se sada spusti na zemlju i budi ono sto jesi.
:)

Cezy
07-10-2003, 19:20
Dakle priznaj da imas tacke sa probusenom gumom. :))

No hard feelings,danas sam dobre volje. :)

Mario Haas
07-10-2003, 19:20
Evo ja sam si u to ime pustio "Geni, geni kameni"

:))

POLOVNJAČA
07-10-2003, 19:24
A moj Perac ,stvarno si mi dan popravio....ali odsad budi dobar i malo manje pričaj tj. ispeci pa reci.
:smile16:

Perac
07-10-2003, 19:26
Ljudi, stvarno ste pravi!!! Nisam očekivao da ćete mi ovako oprostiti...

ALI, još Fresh nije progovorio...
Loše mi se piše... :( <br><hr>

Cezy
07-10-2003, 19:27
Zucker dolazi na kraju. :))

el presidente
07-10-2003, 19:57
E više nisam ni Perac ni širokobriježanin. Idemo opet ispočetka... :))

POLOVNJAČA
07-10-2003, 20:38
Ajde u lipi k...c!!! :smile17:

Bmw Touring
07-10-2003, 20:42
:)) :smile06:

širokobriježanin
07-10-2003, 20:47
Evo, za moju Polu dragu... Neću više...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Bmw Touring
07-10-2003, 20:48
nije tvoja Pola :smile09:
Pola je moja :))

Pole :smile20: :smile20: :smile20:

širokobriježanin
07-10-2003, 20:51
<font face="Times New Roman" size="+2" color="red">E nije!!!

Jelde Pole?</font><br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Bmw Touring
07-10-2003, 20:52
sad ces vidit odgovor :))

širokobriježanin
07-10-2003, 20:54
Daj o čemu ti pričaš???

Hoćeš se utrkivat???<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Bmw Touring
07-10-2003, 20:55
joj nemoj molim te. Taj tvoj Golf je jako brz. Oderat ces me :))

širokobriježanin
07-10-2003, 21:02
Ajde pođi odmah pa tko prvi dođe kod ine u novom zagrebu je osvojio našu (moju) Polu. Još ti dam fore 10 minuta.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Bmw Touring
07-10-2003, 21:03
da mi das fore jedno 10 sati nebi stiga :))

Bmw Touring
07-10-2003, 21:17
Siroki u akciji :)) http://www.stevens-garage.de/treffen/images/tref021.jpg

Bmw Touring
07-10-2003, 21:17
http://www.stevens-garage.de/treffen/images/tref022.jpg

širokobriježanin
07-10-2003, 21:38
Ja sam tu.
Čini se da sam prvi došao, ha?

POLE, dođi mi u zagrljaj... :smile20: <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

POLOVNJAČA
07-10-2003, 22:09
A Perac ,Perac ...fula si skroz !!!
PRVO - Ja san u Splitu a ne u ZG
DRUGO - Do mene ti je problem doć ,jedino ako imaš avion moš
TREĆE - Osvoji me jedan davno sa KOMBAJNOM


BMW daj objasni tom Percu ( za njegovo dobro ) da me više ne faćka...a ti možeš ali malo... :smile20:

Bmw Touring
07-10-2003, 22:13
Perac nemoj vise pilat M O J U Polu.
Jel ti lipo objasnila.
Pole :smile15: :smile20: :smile15: :smile20: :smile15: :smile20:
Kupujem KOMBAJN :))

širokobriježanin
07-10-2003, 22:16
Pole, zajebavam ti se ja! Znam ja da ti imaš muža i nekoliko dice, a ja samo 18 godina! Pa možeš mi bit i mater!!! :))
Ma šalim se ja Pole, mlada si ti, znam, znam... :smile20: <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

POLOVNJAČA
07-10-2003, 22:18
Perac ,zaslužia si da ti probušin gumu... :smile18:

širokobriježanin
07-10-2003, 22:22
A velike mi štete...
Mogu li te zamoliti da mi probušiš desnu zato što mi golf zanosi na livu pa da mi ga malo ujednačiš.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

širokobriježanin
07-10-2003, 23:01
Ja se bojim... :smile08:
Mislim da je Fresh ovo pročitao i sad me traži po gradu... :smile08:
A i Polin mužjak... :smile08:

A i prijatelji su me napustili, čak se i Pocket ne javlja... :( <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

POLOVNJAČA
07-10-2003, 23:34
http://www.click-smilies.de/sammlung0903/waffen/violent-smiley-056.gif

limun
07-10-2003, 23:44
Briježanine gdje radiš? ne moras rec gdje nego me samo zanima djelatnost i kako si vec sa 18 uspio nac poso.

širokobriježanin
07-10-2003, 23:50
Mogu ti samo reći da sad radim i da me pola hrvatske može čuti - i to besplatno!!!
To ti je posao u jednoj od vodećih hrvatskih tvrtki, a upošljavaju samo studente sa pravima tako da ne moraju plaćati zdravstveno, socijalno, itd.
Tako da radim preko student-servisa, ali za "stalno", samo što mi se ne piše staž.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Megane_SB
08-10-2003, 00:52
Perac, vraaaaaaaaaati seeeee.......
Kako ti je Poli rekla, budi svoj....
Naporno je više pamtiti te nickove, odluči se za jedan i deri mačka ! ;)

Ajd, ajd. Svi se moremo zajebati u startu. Ljudi smo. Malo više diplomacije i sve će biti OK. Jel tako Poli ?

Mario, POJAČAJ !!! :smile18:

širokobriježanin
08-10-2003, 01:00
Odlučio sam se za ovaj, Perac me nitko ne zove, takav mi je bio burazov nadimak u školi pa nema potrebe da ga ja koristim. Ovaj mi je nick nekako prirastao srcu...
"Ne dam te nikom majko Hercegovinoooooooo......."<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Megane_SB
08-10-2003, 01:01
E to je već Perac kojeg znamo, jel tako ?

Pazi sad odgovora na ovo ... Standby :smile18:

širokobriježanin
08-10-2003, 01:03
E, završila mi je smjena...
Idem doma pa se javim za nekih sat i pol. Tko ne zaspe...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Megane_SB
08-10-2003, 01:04
Htjeo si reci " smina " ;) :)) :))

širokobriježanin
08-10-2003, 01:06
:)) Točno! Do pola 2...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Pocket Rocket
08-10-2003, 02:35
HM...
Pocket voli sve ljude...
KUPI RENAULT i OPROSTIM TI!!!
:smile06: :smile06: :smile06:

širokobriježanin
08-10-2003, 02:48
Prodaj mi svog i svi sretni i zadovoljni!<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Pocket Rocket
08-10-2003, 02:54
:smile06: :smile06: :smile06:
Fulao si temu, trebao si pisati ovaj post u Automobilistički vicevi...

širokobriježanin
08-10-2003, 02:58
:)) Šta mi ga nećeš prodati?
A ZNAM!!! Hoćeš mi ga pokloniti, ha?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Pocket Rocket
08-10-2003, 03:02
Naravno!
Ali u veličini 1:43!!!
:smile06: :smile06: :smile06:

širokobriježanin
08-10-2003, 03:11
Šta ćeš mi dat, gumu od brisača? :(
Ma nema veze, i to je neki početak...
Do danas popodne...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Fresh
09-10-2003, 00:13
Vidim da sam prozvan i tražen.

Hm, da li mu oprostit, ili....

Idemo iz početka

Pravit ću se da sam te tek danas upoznao, i ne, ne vozim Renaulta (''mislim da je Megane to pitao'')

širokobriježanin
09-10-2003, 00:15
Hvala Fresh!
Moja isprika, baš sam danas čitao svoje postove pod nickom "Perac" i skužio sam da sam baš bio "pain in the ass". Ali eto, valjda sam pametniji sada nego tad... :smile07: <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

206-os-
09-10-2003, 01:16
Pocket, kada ce slike nove crne pile?
:smile18:

Pocket Rocket
09-10-2003, 01:24
Čim ga stavim na net kod Lee-a da mogu linkati...
Danas je recimo 90% stvari gotovo...
Kroz koji dan.
Auto je totalno originalan i serijski.

206-os-
09-10-2003, 01:39
Hoces ga ostaviti serijskog ili ces mijenjati neke detalje?

Pocket Rocket
09-10-2003, 01:44
Serijskog.
To je bila ideja.
Da bude izvoran.
Samo oko motora neće biti serijske stvari...
:smile15: :smile15: :smile15:
Tu će ići silikonski kablovi, DENSO iridium svećke, Samco crijeva, Dump valve, 57i kit, Cup frga...
OMP štanga žarko crvena je već gore...

Turbo Paljo
09-10-2003, 02:05
Pocket probaj Brisk (mislim da se tak piše) sviječice imam neki info da je to sad najluđa stvar, malo su skupje od običnih ali :smile15:

širokobriježanin
09-10-2003, 02:23
Pocket, jesi dobio mail?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Dr. Strangelove
09-10-2003, 10:08
Paljo?? Zar nije Brisk neka češka firma... uglavnom prodaju ih u Škodinim dućanima kao originalne... ima varijanta sa 2 elektrode... 40-ak kuna... ja stavio na Feliciu i brijem da su fakat ok (za nju).. za nešto žešće...hmm... moguće...

INTERCEPTOR
09-10-2003, 15:53
Pocket, pa nećeš valjda ostavit one sitne felgice i gumice? Meni se čini da je to neadekvatno za njega.

širokobriježanin
11-10-2003, 03:42
Ajmo se mi vratit na temu. Evo, prošao je prvi tjedan faksa, nisam baš pod nekim dojmom, profesori su ZASAD čist ok, ali me brine što zasad već znam da će 3 kolokvija biti u razamku tjedan dana, tj. malo prije Božića pa me zanima kako oni misle da mi to izvedemo??? :smile12: Još kad su to matika, statistika i sl. :smile17: :smile17: :smile17: <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

širokobriježanin
13-10-2003, 02:12
Evo za kolegu Japoona, pročitaj 2. i 3. str. pa ćeš vidjet da ima i neotkrivenih kriminalista na ovom forumu :)) <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Girrari
13-10-2003, 10:48
Stari, budi sretan kaj uopće imaš kolokvije.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

INTERCEPTOR
13-10-2003, 20:52
Širokobriježanain. Matematika ti se bazira uglavnom na srednjoj školi, statistika je kolokvij ×××××rija i nauči se u dan-dva i to ako uoopće nisi bio na vježbama. To je rad na kompjuteru koji ti sam računa, nema nikakvih formula koje radite na predavanjima. To je ako padneš kolokvije onda si na××××o s tim formulama. Barem je u rijeci tako. Možda kod vas niej, al sumnjam da je faks u zg nazadniji od onoga u ri.

Statistika ti dakle nije nikakav problem ako je na ovaj način. Problem zna biti matematika i informatika. I to treba obavezno dati preko kolokvija, barem inf. jer rješavati inf. na papiru bez kompjutera zna biti teški shit.

širokobriježanin
13-10-2003, 22:26
Hvala Interceptore, pokušat ću to upamtit! ;) <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Turbo Paljo
14-10-2003, 03:02
Ovaj Brisk ni za Škode nema elektroda i košta "malo" više :))
Više info na http://www.marianituning.it

Rossonero
16-10-2003, 19:09
Široki, samo ti peglaj po predavanjima bez obzira na razloge. Jedan od bitnijih ti je i ekipa. Upoznas i zavolis ljude ko bracu. Eto barem ja jesam.
A ekonomija... nekom promasaj, a nekom poput mene super jer mi je to ok i samo to sam i htio. Inace apsolvent sam u Osijeku s par komadica do kraja i nakon toga magiserij. (plus jos jedno ljeto u Americi, ljeto 2004.) Eh jos da se zalomi kakva stipendijica pa otic van na postdiplomski... snovi, snovi... znaci ili postdiplomski u Zagrebu ili u Osijeku.

Hvata me nostalgija jer mi se faks prebrzo blizi kraju... ne ide mi se doma iz Osijeka... trebao sam studirati pcelarstvo i zujati oko fakseva... :))


BTW, jucer sam se vratio iz Grcke s drugog apsolventskog. Jedva sam ziv. A feste... boli glava! :smile20:

Pocket Rocket
16-10-2003, 19:20
TURBOPALJO

Daj malo informacija o tome i gdje ih mogu nabaviti.

širokobriježanin
04-02-2004, 23:20
Evo, sjetio se ja svoje teme "razotkrivanja"... :))

Sutra imam prvi kolokvij (računovodstvo), išao sam na instrukcije i nadam se da će past neka prolazna ocjena... A ja gubim vrijeme slušajući Zločestu djecu i čačkajući po forumu..

POZDRAV ljudi!!!! držte fige

drugmirko
04-02-2004, 23:23
Ne brini Široki, na jedini kolokvij koji sam ja položio, došao sam tako pijan, da sam na faks ušao kroz kuhinju. :smile06:

drugmirko
04-02-2004, 23:25
A iz kojih dubina foruma si izvukao temu, vidim, da si pun entuziazma za sutra. :smile06: :smile06: :smile06:

širokobriježanin
04-02-2004, 23:33
A tu je naša draga i korisna tražilica... :))
××××te, kako ne bi bio nabrijan kad sam ženskoj za 3 dana instrukcija dao 500 čuna... A u ta tri dana sam morao naučit šta su oni učili 3 mjeseca! :smile18:

Samo me čudo može spasit sutra, ali- ako nešto doista želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ! :smile14:

drugmirko
05-02-2004, 00:02
ej stari, ak ti investicija sutra zakaže, možeš se poslužit metodom one moje plavuše iz zadnjeg vica što sam ga postao. :)) :))

ps. jes'diro instruktorku? :smile06:

Initiale
05-02-2004, 10:14
Ja sam se jucer rijesil racunovodstva
4 iz pismenog (bio sam na instrukcijama) i na kraju 3, kod Zagera