PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kazic za BMW e46



Posten decko
30-09-2003, 20:50
Kazetofon "Reverse", to jest najjadniji, za BMW serije e46, a to su posljednje "trice" prodajem za pisljivih 150 eura najboljem ponudjacu.
Kaz je koristen par mjeseci, potpuno je ispravan, ima speed volume, izvrstan tuner i bez ijedne crtice je (osim crtica koje moraju biti na njemu, a radi se o oznakama - hehe).
Decki, dajte da se rijesim toga i nadomjestim strasan trosak jer me zaboli srce kad se sjetim da sam dao 600 eura za originalni CD player, a kazic, jednak po izgledu, lezi u najlonu doma. E da, dobijes uz njega i "BMW Radiopass s ID brojevima, kao i krsnu knjizicu uputstava, a platim ti i cugu ako procijenim da si OK igrac.
moj mob je ×××/512-83-72

astra-man
01-10-2003, 08:04
beno pa kud si isao orginal cd uzet?????
u HG spotu ima cd/mp3 radio s daljinskim za 750kn!!!!!!!

Posten decko
01-10-2003, 23:27
Originalni cd sam uzeo jer jedino on izgleda kako Bog zapovijeda (boja displaya i ostalo uklapa se u okruzenje), a i zvuk mu je super. Ugladjen je i fin uredjaj, poput kazica kojeg prodajem. Mislio sam stavit neki mp3, ali ozbiljan sam momak i slusam finu muziku, imam grpu originala s jazzom, pa kud sad da se idem prostituirat s nekim piratima i kojekakvim smetjem. Sorry, ali kad prevalis 30-tu nije ti toliko vazno koliko stvari stane na disk, vec da je to vrhunska izvedba i jaki snimak.

Posten decko
01-10-2003, 23:28
Originalni cd sam uzeo jer jedino on izgleda kako Bog zapovijeda (boja displaya i ostalo uklapa se u okruzenje), a i zvuk mu je super. Ugladjen je i fin uredjaj, poput kazica kojeg prodajem. Mislio sam stavit neki mp3, ali ozbiljan sam momak i slusam finu muziku, imam grpu originala s jazzom, pa kud sad da se idem prostituirat s nekim piratima i kojekakvim smetjem. Sorry, ali kad prevalis 30-tu nije ti toliko vazno koliko stvari stane na disk, vec da je to vrhunska izvedba i jaki snimak.