PDA

Pogledaj cijelu verziju : dimna zavjesa sezone



gretz
29-09-2003, 09:26
Sezona F1 je pri kraju pa me zanima po Vašem mišljenju kome dati nagradu za najspektakularnije eksplozije motora u ovoj sezoni?!
Vidjeli smo jučer Honde i Renaulta!
Tko će uzeti naslov prve dimne zavjese sezone?! :smile12:

Initiale
29-09-2003, 10:20
Ford ili Honda,nije prosla ni jedna utrka a da Jordanu nije krepal cosworth,a i honda je skoro svaku utrku krepala

wertz
29-09-2003, 10:44
Da,da! U jednoj utrci od jedino je Weber završio bez eksplozije od svih Fordova.
Ali Villeneuve najbrže izlazi iz Honde kad eksplodira. Sjećam se jedne utrke repriza jučerašnjeg bijega Villeneuvea iz zapaljene Honde. Alonso također zna spalit motor.
Ali Honde definitivno su dimna zavjesa sezone,obično rikavaju u paru.

S V T
29-09-2003, 11:57
Nikad neću zaboraviti kad su lani ili preklani na istom mjestu riknula oba arowsa!

Mislim da je razlika bila samo krug ili dva!

Inače ove godine fordovi motori kod jordana su u kurcu dok se jaguar drastično popravio (bogu hvala)!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Girrari
29-09-2003, 12:50
Renault je prošlu trku pošteno zadimio. :)) <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

S V T
29-09-2003, 13:10
istina,u suzuki je red na šumaheru da pusti malo dima iz svog ferarića! <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

VR6
29-09-2003, 16:36
Ford, Honda. Ford se zapali, a Honda dimni oblak najveci napravi. Renault joj je najveca konkurencija. A najbolje je kad Mercedesu ode motor, a bolid iz prosle sezone...

INTERCEPTOR
29-09-2003, 18:16
Čuj VR6 bolid jeste iz prošle sezone al je puno poboljšan u odnosu na prošlu, tako da ti ta tvrdnja baš i ne stoji. I što ako je iz prošle sezone kao da je u svakoj sezoni i u svakoj momčadi uvijek bolid bio revolucija? Koliko puta se govorilo da je novi bolid evolucija starog? Isti slučaj je sa McLarenom. samo što su oni pičkice pa moraju govorit,: baš smo jadni imamo stari auto. A u biti imaju evoluciju što je jako česta pojava u F1 i to s ene smatra starim autom iako ga oni tako nazivaju da bi frabali javnosti oči kako njihov stari auto dobro ide. A to što je u pripremi bio novi samo pojačava njihovu nesposobnost jer ga nisu uveli u trku.

doc
29-09-2003, 20:21
Nije mi bas jasno kako to da japanci nikako ne uspjevaju napravit pouzdan motor za formulu, a u automobilima su vec godinama najpouzdaniji.
Znam da forumla 1 nema veze s normalnim automobila, ali ipak ako su ti japanci toliko pouzdani, savrseno precizna izrada, motori koji na hard testovima imaju 0,0 % habanje....
Pa kak onda jedan Villneuve, Panis... svaku drugu utrku zavrsi s kvarom motora. Pa ne moraju biti najbrzi, ali nek barem dokazu tu svoju savrsenost u izradi. A ne da nekakvi slampavi taljani imaju godinama najpouzdanije motore.

doc
29-09-2003, 20:23
Pa ocito da je stari model McLarena bolji i pouzdaniji od novog posto jos uvijek voze na njemu. Ko zna, mozda ce i sljedecu sezonu vozit sa starim! :))

Hondo
29-09-2003, 21:30
Doc, pa koliko je puta Schumacherov Ferrari ovako završavao, a gle gdje su danas? Razvoj traje godinama.

Girrari
29-09-2003, 22:16
Pa nije Honda u F1 od jučer...<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

Hondo
30-09-2003, 08:13
Nije od jučer. Nije u F1 preko 10 god., a onda kad su bili bila su drugačija vremena.

Ed Hunter
30-09-2003, 08:29
O da! Baš 'godinama' pouzdane motore.

Hondo
30-09-2003, 08:56
Eddie, ne kužim kaj i htel reći?

Ed Hunter
30-09-2003, 10:57
Ma taj 'godinama' pouzdan motor se odnosil na docov post. To mozes reci samo ako formulu gledas od kad je Ferrari prvi. Makar i u tom razdoblju su im motori znali glumiti bengalku. McLaren Honda, to je bil bolid!

Hondo
30-09-2003, 11:26
http://www.pirro.com/common/images/Scans/career/large/88.f1%20mclaren%20honda.test%20driver.27.jpg
UP THE IRONS!!!

S V T
30-09-2003, 14:23
Danas u Sportskim Novostima naslov

Šumaher bog kiše..... fuuuj

http://www.optixix.com/Smilies/barf4.gif

Vidili smo kakv je bog, kad je počelo padati na slicku je bil totalna koma i spušil 3 pozicije!

Samo je jedan Rain man , a to je senna!

On je po kiši na slicku čuda radil a ne ovaj seronja od šumija!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Cezy
30-09-2003, 15:37
Svt procitaj kaj sam napisao na temi provnoza.
McLaren Honda je kao satro bio auto,a kaj Ferrari f2002 nije???
Mislim da Honda radi los posao,ono fora da svakih 6 mjeseci mjenjaju ljude,mi se cini jako losa.A mislim da i ulazu premalo love.

Ed Hunter
01-10-2003, 14:45
McLaren Honda je bil pravi bolid. Tada, bez konkurencije.
Nisam ja napisal da današnji Ferrari nije pravi bolid, nego mi nekak ne paše u kombinaciji s onim šusterom i rubinjom. Rubinjo je vodonoša i ništ drugo, a prepotentnog šustera nemrem zmisliti. More on biti super vozač (jedno vrijeme je bil uvjerljivo najbolji), ali je seronja. To ti je tak dok jedan šuster za×××× Ferrari. :))
Po meni puuunnnnno bolja kombinacija McLaren Honda + Senna. :smile15:
Trenutno Honda radi ××××××.

V6 bandit
01-10-2003, 23:34
Ja brijem da je naj. bila LOLA od prije 20-30. godina. :smile07: