PDA

Pogledaj cijelu verziju : Što napraviti??!

matilda
26-09-2003, 14:33
imam vezu na daljinu gotovo 2mj. decko nije prezgodan ali je simpa,ima smisla za humor,pametan je,pristojan...mislim da ga volim.neki dan sam upoznala preslatkog decka ali ne znam kakav je iznutra ali mi se cini ok ai simpa je. sta da napravim???
ne bih htjela prekinuti sa sadasnjim deckom,niti ga varati a opet bi htjela probati s ovim...
taj decko mi je rekao da mu se svidam.
help!

Dijete drago...
26-09-2003, 17:57
PA KAKO GA MOŽEŠ VOLJETI A DA GA NI NE VIDIŠ?! Jel uopće znaš jel ti on ima muda reć sve u facu što ti govori preko moba?
Odmah budi s ovim tipom koji ti je rekao da ti se sviđa a ovom nemoj ništa govoriti! Ne propuštaj priliku! Ovakvog sa daljine možeš naći i na chatu a ovaj je možda "ONAJ" (ovisi koliko godina imaš)
S vremenom će ti dosaditi i sama ćeš mu reći, odnosno napisati! Vjeruj mi veze na daljinu ne uspijevaju...
Bok! :)

matilda
26-09-2003, 19:10
pa mi se redovito vidamo. ali ipak hvala na savjetu

Opet ja...
26-09-2003, 19:32
A od kud je?

matilda
27-09-2003, 13:57
decko s kojim sam sad je daleko 103km i vidimo se svaki drugi tjedan. decko kojem se svidam i koji se meni za zivo cudo svida bio bi mi daleko 45km s tim da ide u skolu u isti grad kao i ja. on je 3.razred konobarske a sadasnji decko ide u 4.razred elektrotehnicke.ja idem u prvi. :))

Evo me...
27-09-2003, 14:08
Samo se ti drži ovog konobara! Em je mlađi i bar će ti kuhat! Bez uvrede ali zar ne misliš da te ovaj stariji vara?

matilda
27-09-2003, 18:23
ne znam sto da mislim...mozda cak i ne jer se znam sa njegovima i super su a i do sad koliko je on rekao nije imao cure...
to je isto jedan od razloga sto necu prekinuti,poznajem se s njegovima,predstavio me kao curu...
boze,zasto se to bas meni dogada... :smile11:
mislim da cu ipak ostati s sadasnjim deckom pa kamo puklo da puklo jer kakve sam ja srece ovaj ce biti neki huligan koji ce me ostaviti za 3 dana a onda necu imato nijednog od njih

matilda
29-09-2003, 16:13
dobro,pa šta nitko nema neki pametan savjet?!

I´m back...
29-09-2003, 20:22
Pa zar moji savjeti nisu pametni?
Uostalom , zar ne primječuješ da si sama dala odgovor na svoj problem...zato ti se nitko ne javlja.

matilda
30-09-2003, 14:11
ali bih voljela znati sto i drugi misle

savjetnik
30-09-2003, 17:19
Ja mislim da bi trebala probati i s ovim drugim. Možda će ti i s njime biti isto dobro kao i s ovim, ja osobno mislim da ne bi trebala propustit priliku koja ti se pruža, treba sve isprobati. Uostalom tvoj dečko ne mora ništa znati, znam da nije lijepo varati nekoga i lagati mu, ali ipak...
trebala bi probati s obojicom ,ide,ide,neide,neide. Nijedan ni drugi ne moraju znati za onog drugog,a u stvari mala je vjerojatnost,a možda i nikakva da će se oni sresti. Sa sadašnjim dečkom se viđaš,ali nije to baš često pa stoga ja mislim da on neće ništa posumnjati.
Ove dane koje se ne viđaš sa sadašnjim dečkom pokušaj provesti s konobarom,možda će vam se svidjeti zajedno. Ako ti i konobar idete u isti grad u školu to znači da se češće viđate nego što se viđaš sa sadašnjim dečkom. ja ti samo mogu reći da od viška glava ne boli i da vrijedi probati,ako ne probaš nikada nećeš saznati pa će ti možda kasnije biti žao!
S jednim budi preko tjedna,a s drugim(sadašnjim) preko vikenda i dopisujte se preko moba. Ti tek ideš u prvi razred i tko zna što će se još poslije dogoditi,tko će biti s kim?!
Probaj biti i s jednim i drugim i uživaj jer takve se prilike ne ukažu često. Tko zna ,možda ćeš s obojicom uživati i možda će ti s obojicom biti lijepše nego samo s jednim,jer ipak nekada nam iste stvari(u ovom slučaju to su dečki) počinju ići na živce, treba šarati,uživat,isprobavati i zabavljati se jer ti si još uvijek premlada da bi si sve to uskratila.
Ja znam da je tebi teško i da ne znaš što da radiš,ali još će ti se mnogo toga dogoditi u ljubavi i još ćeš sigurno mnogo puta osjetiti i neke "loše" strane u ljubavi.
Ne znam zašto bi trebala preko tjedna biti u "celibatu" i samo vikend provoditi s dečkom,ako bi mogla uživati u ljubavnim čarima i preko tjedna.
možda bi ti bilo dobro da budeš s obojicom jer bi lakše podnijela kada bi te jedan ostavio nego da imaš samo jednog jer ćeš znati da makar te on ostavio imaš još nekoga komu je stalo do tebe.
Isprobaj s obojicom i vidjet ćeš kojemu možeš više vjerovati,koji će se bolje ponašati prema tebi. možda ti se neće dogoditi da će baštaj konobar biti neki mangup,možda će baš biti princ na bijelom konju o kojem si oduvijek sanjala. Probaj ih što bolje upoznati da vidiš da li im možeš vjerovati i da li stvarno zavređuju tvoju ljubav.
još jednom ponavljam da znam da nije lijepo lagati,ali ipak treba probati jer možda ćeš se kad ih bolje upoznaš u jednome od njih razočarati.
Neka ti jedan bude tu " za svaki slučaj" jer nikad ne znaš što se može dogoditi.
ti si još mlada i nemoj da ti to unmištava život, jer još ti treba dosta vremena da upoznaš pravu i iskrenu ljubav, jer ovo ti je možda samo prolazna avantura.

P.S. Vrijedi pokušati jer tko ne riskira ne profitira!
Evo ti moje mišljenje i moj "savjet"jer ja ti ne mogu drugačije pomoći osim da ti kežem što mislim.

Mi ti pokušavamo pomoći,ali to ti ništa ne znači jer sve drugo ovisi o tebi!
Sretno i pokušaj donijeti ispravnu odluku. e da i još nešto ako nijedan od njih dvoje ne sazna nijedan neće biti povrijeđen. mislim da bi više bili povrijeđeni kada bi jednog od njih ostavila radi drugog nego ovako ako bi oboje bili sretni pa poslije šta bude bude jer jedan će ipak otići porije ili kasnije,a tebi uvijek ostaje onaj drugi. uostalom možda ćeš već za nekoliko dana prekinuti s konobarom,ali bar ćeš znati na čemu si , a ne ovako da žališ zbog toga što nisi probala kako je s njim. Nakon nekog vremena možda će si obojica naći nove cure pa ćeš ti ostati sama, a ovako kao da si dobila na lutriji.
-pokušaj pravilno odlučiti i ako jednog ostaviš znaj da će biti povrijeđen, pa stoga... sve ostaje na tebi...
Budi mi dobra (pogotovo prema dečkima) i nemoj propuštati prilike u životu,mlada si pa zato budi opuštena i nemoj se previše mučiti zbog nekih stvari i uživaj u plagodatima ljubavi i ...

dobro se zabavi okružena samim dečkima,jer u čemu drugom uživati nego u njima,njima,njima i samo njima.

Ako dečki mogu iskorištavati cure(a sve više i cure dečke) probaj i t

savjetnik
30-09-2003, 17:24
Ja mislim da bi trebala probati i s ovim drugim. Možda će ti i s njime biti isto dobro kao i s ovim, ja osobno mislim da ne bi trebala propustit priliku koja ti se pruža, treba sve isprobati. Uostalom tvoj dečko ne mora ništa znati, znam da nije lijepo varati nekoga i lagati mu, ali ipak...
trebala bi probati s obojicom ,ide,ide,neide,neide. Nijedan ni drugi ne moraju znati za onog drugog,a u stvari mala je vjerojatnost,a možda i nikakva da će se oni sresti. Sa sadašnjim dečkom se viđaš,ali nije to baš često pa stoga ja mislim da on neće ništa posumnjati.
Ove dane koje se ne viđaš sa sadašnjim dečkom pokušaj provesti s konobarom,možda će vam se svidjeti zajedno. Ako ti i konobar idete u isti grad u školu to znači da se češće viđate nego što se viđaš sa sadašnjim dečkom. ja ti samo mogu reći da od viška glava ne boli i da vrijedi probati,ako ne probaš nikada nećeš saznati pa će ti možda kasnije biti žao!
S jednim budi preko tjedna,a s drugim(sadašnjim) preko vikenda i dopisujte se preko moba. Ti tek ideš u prvi razred i tko zna što će se još poslije dogoditi,tko će biti s kim?!
Probaj biti i s jednim i drugim i uživaj jer takve se prilike ne ukažu često. Tko zna ,možda ćeš s obojicom uživati i možda će ti s obojicom biti lijepše nego samo s jednim,jer ipak nekada nam iste stvari(u ovom slučaju to su dečki) počinju ići na živce, treba šarati,uživat,isprobavati i zabavljati se jer ti si još uvijek premlada da bi si sve to uskratila.
Ja znam da je tebi teško i da ne znaš što da radiš,ali još će ti se mnogo toga dogoditi u ljubavi i još ćeš sigurno mnogo puta osjetiti i neke "loše" strane u ljubavi.
Ne znam zašto bi trebala preko tjedna biti u "celibatu" i samo vikend provoditi s dečkom,ako bi mogla uživati u ljubavnim čarima i preko tjedna.
možda bi ti bilo dobro da budeš s obojicom jer bi lakše podnijela kada bi te jedan ostavio nego da imaš samo jednog jer ćeš znati da makar te on ostavio imaš još nekoga komu je stalo do tebe.
Isprobaj s obojicom i vidjet ćeš kojemu možeš više vjerovati,koji će se bolje ponašati prema tebi. možda ti se neće dogoditi da će baštaj konobar biti neki mangup,možda će baš biti princ na bijelom konju o kojem si oduvijek sanjala. Probaj ih što bolje upoznati da vidiš da li im možeš vjerovati i da li stvarno zavređuju tvoju ljubav.
još jednom ponavljam da znam da nije lijepo lagati,ali ipak treba probati jer možda ćeš se kad ih bolje upoznaš u jednome od njih razočarati.
Neka ti jedan bude tu " za svaki slučaj" jer nikad ne znaš što se može dogoditi.
ti si još mlada i nemoj da ti to unmištava život, jer još ti treba dosta vremena da upoznaš pravu i iskrenu ljubav, jer ovo ti je možda samo prolazna avantura.

P.S. Vrijedi pokušati jer tko ne riskira ne profitira!
Evo ti moje mišljenje i moj "savjet"jer ja ti ne mogu drugačije pomoći osim da ti kežem što mislim.

Mi ti pokušavamo pomoći,ali to ti ništa ne znači jer sve drugo ovisi o tebi!
Sretno i pokušaj donijeti ispravnu odluku. e da i još nešto ako nijedan od njih dvoje ne sazna nijedan neće biti povrijeđen. mislim da bi više bili povrijeđeni kada bi jednog od njih ostavila radi drugog nego ovako ako bi oboje bili sretni pa poslije šta bude bude jer jedan će ipak otići porije ili kasnije,a tebi uvijek ostaje onaj drugi. uostalom možda ćeš već za nekoliko dana prekinuti s konobarom,ali bar ćeš znati na čemu si , a ne ovako da žališ zbog toga što nisi probala kako je s njim. Nakon nekog vremena možda će si obojica naći nove cure pa ćeš ti ostati sama, a ovako kao da si dobila na lutriji.
-pokušaj pravilno odlučiti i ako jednog ostaviš znaj da će biti povrijeđen, pa stoga... sve ostaje na tebi...
Budi mi dobra (pogotovo prema dečkima) i nemoj propuštati prilike u životu,mlada si pa zato budi opuštena i nemoj se previše mučiti zbog nekih stvari i uživaj u plagodatima ljubavi i ...

dobro se zabavi okružena samim dečkima,jer u čemu drugom uživati nego u njima,njima,njima i samo njima.

Ako dečki mogu iskorištavati cure(a sve više i cure dečke) probaj i t

matilda
01-10-2003, 15:43
puno hvala savjetniku na savjetu!
jos nisam nista odlucila jer znam kako je to kad te varaju ali mislim da s konobarom nece biti nista jer sam rekla da cu razmisliti i da ostajemo frendovi,on se nije javio vec 5 dana tako da...

Usamljeni
01-10-2003, 15:46
..podrzavam te,,nije lijepo varati,,stavi se u poziciju da netko tebe vara..nikad nije lijep feeling..
dobro si odlucila

matilda
01-10-2003, 15:51
znaci da sad vise ne mijenjam odluku?

Usamljeni
01-10-2003, 16:00
mislim da si sama dala odgovor u predhodnoj poruci,,a i ja sam dao svoje misljenje,,,
postupi onako kako ti srce kaze...
btw. nije lijepo varati...

matilda
01-10-2003, 16:08
ok,thanks!

Usamljeni
01-10-2003, 16:25
nema na cemu.
drago mi je ako sam imalo pomogao.
pozdrav.

matilda
01-10-2003, 17:13
da,pomogao si,malo. ;)
bok

savjet 2
01-10-2003, 18:27
Čini mi se da Usamljeni ima pravo - nije lijepo varati. Možda to onaj "simpa, ali ne prezgodni" dečko neće saznati, ali (prema mom iskustvu) tebi će se to vratiti kao bumerang. Možda ja malo previše vjerujem u poslovicu sve se vraća, sve se plaća, možda je ljudima koji varaju zanimljivije ili bolje u životu... ali valjda neka pravica mora postojati, pa ne možemo se ponašati baš uvijek svinjski prema drugima. Ovako samo imaš grižnju savjesti i čekaš da te netko negdje s nekim vidi. Poanta: Nije vrijedno truda. Ako ti se onaj "ne prezgodni" ne sviđa baš toliko, onda radije prekini, nemoj ga zavaravati i upetljavati se u laži. Mlada si, još je puno izlazaka i dečkiju i veza pred tobom, tak da se nemoraš brinuti. U svakom slučaju, želim ti puno sreće. :)

matilda
02-10-2003, 16:46
ma zgodan je ali sve cure mastaju o ne znam kakavom decku...ovaj je dosta zgodan. a najvise sto mi se svida je njegova unutrasnjost i mislim da je to ustvari najbitnije. sta ce ti zgodan decko ako je glup ko šlapa?
ovaj sadasnji je pametan i dosta zgodan tako da ce sve biti kao da se nista nije ni dogodilo.
hvala svima!

matilda
03-10-2003, 22:18
e,ljudi!
kako se čestita prvih mjesec dana veze?
sretna ti mjesecnica?! :))
a kako drugih mjesec dana??
sretna ti druga mjesecnica?! :))
please help!