PDA

Pogledaj cijelu verziju : DRIVE



S V T
25-09-2003, 12:17
Ko vas je i u čemu najluđe provozio i na kojoj relaciji?

Podjelite s nama te "nezaboravne" trenutke!

<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

S V T
25-09-2003, 12:18
Evo ja npr. neću nikad zaboravit vožnju u m3-u e36 po zavojitoj cesti vinodolske kotline i vožnju s nikom pulićem u astrci coupe turbo na grobniku!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Girrari
25-09-2003, 18:25
-Maserati 4.24 Biturbo
-Gospodin Janušić, višestruki prvak bivše države
- Zagreb-Punat (Krk)

Strava!<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

Mario Haas
25-09-2003, 18:28
Ja nikad neću zaboravit kako me je jedan gospodin provozao Karlovcem u mom nesuđenom autu. Mislio sam da neću izaći živ iz auta. Vjerujte, bilo je upečatljivo i NEZABORAVNO.

Cezy
25-09-2003, 18:30
Zvuci sad mozda smjesno,ali bila je to voznja u Tipu 1,1.Od Zadra do Karlovca,starom cestom u s×××× turisticke sezone,za manje od tri sata.
Uniroyalke su skripile u svakom zavoju,kocnice su se vec na velebitu pocele pregrijavat,a csc-ov auspuh je ispusto,za tako mali motor nenad××××v zvuk.Rijetko je brzina pala ispod stotare,a opro nas nije nitko,zato smo mi pomeli sve zivo,pa cak i 328i bembaru,koju tip bas i nije stedio.
Uglavnom adrenalin je curio iz mene,nesmijem ni pomisljat kaj bi bilo da smo imali jaci auto.

FIRE RULES :smile20:

S V T
25-09-2003, 18:48
još mogu slobodo pridodati vožnju sa t-ie-om crikvenica - zagreb! maniak :)) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

CLIO SPORT
25-09-2003, 19:56
frend od staroga......M5 evoluzione senj-zg! usro se ko grlica!

alfe smo prelazili kao da idu u rikverc......i to su vama sportski auti!?

:o :o :o :o :o :o

doc
25-09-2003, 20:05
Jednom smo ja i stari išli pogledat neku kappu 3.0 iz oglasnika. I na probnu vožnju, manijak nas je vozio negdje po pantovcaku uvijek gas do kraja, pretjecao svakog... A ja sam iza sjedio i klizao lijevo desno po koznim sjedalima....
Ako se taj uvijek tako vozi, onda sigurno nije vise ziv. A i pred jedno 6,7 godina kad smo isli pogeldat Themu TDS, i taj nas je vozio nenormalno.

Ne znam sto je tima vozacima Lancie! :smile15:

ŠULE
25-09-2003, 21:01
Gec legendo ovo im moram ispričati.
85-6 zlatno doba "Kaveza", neki će znati gdje je to, zbog neke glupe oklade da se može do Cvjetnog naselja za 60 sec. Spušio je. Stigao je za 67, ebiga....

u "peglici"

piquet
25-09-2003, 21:31
vozač: "fangio"
stroj: zastava 750 (unutra makša 850)
šasija: trula, pojačana pop nitnama
smjer kretanja: heinzelovom prema kvatriću-križanje sa zvonimirovom
brzina: 80 km/h i raste

zeleno svjetlo je na semaforu i s lijeve strane je kolona koja čeka da skrene lijevo (zeleno je za cijeli smjer). vozač prolazi stupidnom brzinom kraj njih i ulijeće u raskrižje (sistem što bržr preko tračnica manji napor za ovjes). kada sam shvatio da ćemo mi preletiti preko raskrižja, a da bi neko se mogao naviriti i skrenuti ispred nas život mi je proletio ispred očiju. na svu sreću to se nije desilo jer da je sigurno bi mi rezervna trayalka završila u usnoj šupljini.
scary! :smile18: :))

S V T
25-09-2003, 23:20
:)) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

1.2bar@Pocket Rocket
26-09-2003, 00:40
LANCIA DELTA INTEGRALE
DNO SLJEMENA NA VRH SLJEMENA
Niko Pulić
LANCIA CROATIA.
NIKAD VIŠE.

1.2bar@Pocket Rocket
26-09-2003, 00:40
IDIOTE,VRH SLJEMENA NA DNO SLJEMENA!
:smile06: :smile06: :smile06:

OS PUNTO
26-09-2003, 07:54
Moja najluđa voznja se zbila ovako:
Auto je bio Lada Samara.
Tip koji je vozio totalni idiot.
Mjesto radnje relacija Požega-Slavonski Brod.
Bilo je to vrijeme kada sam sluzio vojsku u Požegi.Ta cesta je inace puna krivina i nema bas puno mjesta za obilazenje.Taj tip nije cak ni tako brzo vozio, ali je cijelo vrijeme igrao ruski rulet.Obilazio je u krivinama i nije imao pojma dali mu nesto ide u susret.Uglavnom bio sam ljut na samog sebe sto sam uopce isao s nekim za kog neznam kako vozi.Ja inace dosta brzo vozim, ali nikada tako da ugrozavam sebe ili bilo koga drugog u prometu bio netko samnom u autu ili ne.