PDA

Pogledaj cijelu verziju : Čuvajte se crnih Škodilaka Superb



pastela
18-09-2003, 21:55
danas sam naleti na crni škodilak,tip mi se ljepi na guzicu,vidim ja neka ×××××× u autu nagazim ja seta,kad ovaj zamnom,i tako nekih par km i prestignu oni mene,izađe van đubre u plavom,izvadi lizalicu i stop prijatelju,pokaze mi on film kako sam vozio kroz selo nekih 90kmh itd. i lagano ja popusih kaznu,gledam malo skodilak a ono stvarno kamera iza,i mislim da je superb TDI neznam koji jer se sve crveni ali lagano sam ostao,jeste upoznati s tim i od kad je to da naši organi voze superbice???

T-IE
18-09-2003, 22:03
Di je to bilo? Oko Zg?

U Rijeci imaju Fordove, i Golfove sa travimom...

_Stevo
18-09-2003, 22:03
Pa nedavno. Pisalo na Vidiauto.com<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

Girrari
18-09-2003, 22:07
I ja sam čul da pizde nacimavaju, a onda te lepo okinu. To fakat nije sportski. :smile09: <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

Kas
18-09-2003, 22:09
Kad vide da si brži, upotri×××× zakon jačeg.

pastela
18-09-2003, 22:21
to je bilo od Jušiča prema Rupi(Rijeka za one koji ne znaju),inače rijeka je imala plavi golf 3 RI... FZ tablice,dok za fordove nisam čuo,znaš možda koji model,rege???

a to izazivanje mi ide na×××××,ili ono kad ti se sakrije iza grma s onim laserom i čeka,več mi ide debelo na ×××××,ili one multanove sakrivene iza stabla,nemožeš iše ni vozit,ima ih ko govana s tim sranjima, inače več se neko vrijeme ganjam po sudu zbog stizanja po punoj liniji,inač to je bilo ovak nekako,cesta stara KA-RI,negde vrbovsko,zaustavio me drot kao da je dobio prijavu od nekoga da sam stizao po punoj liniji,ali pazi nije me on vidio nego neka ×××××× prijavila da radim opasnost po cesti, a po zakonu nesmije da te kazni ako te nije uhvatio na djelu itd...

de@n
18-09-2003, 22:42
niš čudno.......na toj istoj dionici ispred nas 2 šlepera vuku se 20 na sat.....naravno ispizdiš na mozak i kreneš u zaobilaženje...da ne rečem po njihovom preticanje.......drot te zaustavi nakon 500 m......i ×××× kako ugrozavaš promet...sigurnost vozača.....na pitanje kako te je uopce vidio...odgovora nema....ili je kolega bio u nekom grmu ili im je javio neki konj.....i skoro ja ostao bez vozačke...na temelju ničega......

Girrari
18-09-2003, 22:50
Ma meni je idiot sral kad sam jednom počel preticat niti dva metra prije početka isprekidane crte. Kaj nije logika da počneš preticat čim ti je situacija čista. Ne buš valjda čekal do isprekidane (tih ××××nih 2m), a onda po gasu s time da isprekidana završava (tipično naški) nakon 10m.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

de@n
18-09-2003, 22:59
prvo i osnovno......po zakonu drot mora stajat na cesti tako da ga svi vide.... a nasi leze po grmovima......ti pretices a idiot ti odjednom izleti pred auto.....!primjer: na jednoj lokalnoj cesti vozim..ispred mene....auto....gnjili...kulturno ga preteknem...×××× ga malo ispred "raskrca"...prodjem nekih 200m sipred mene jos 2 auta.......i naglo kocenje....neki idiot stoji na sred ceste, vec sam pomislio neka ××××××, a ono vidi vraga ispruzi mi ta ×××××× lizaljku ispred auta....reko decko tebe cekamo......oho....veselo!preticanje djelom na punoj liniji....140 kroz raskrsce.....i slika za album...!

Megane_SB
19-09-2003, 06:22
Efo vam i potvrda...
Obratite pažnju na na to šta su Mađari nabavili :smile18:
:URL=http://www.vidiauto.com/01novosti/index.php?id=6402:web stranica:/URL:

piquet
19-09-2003, 07:36
kada sam bio na formuli vidio sam ih puno u rsicama. bio je neki sudar na autoputu, a i u budimpešti ih je bilo dosta. inače smo se dosta brzo vozili i nije ih uopće bilo uz cestu u kontroli prometa.

Mario Haas
19-09-2003, 09:00
U Sloveniji policija postavlja na cestu trokut kojih 100-200m ispred mjesta gdje su parkirali. Isti je kao trokut koji furate u autu, samo ima plave rubove i piše na njemu policija.

Jel neko zna koji je taj zakon, koji je članak koji kaže da moraju bit na vidljivom mjestu? Ima li to negdje na netu?

Fresh
19-09-2003, 09:32
Ja sam jučer na povratku iz Sloveniju u jenom trenutku upalio duga svjetla, kad sa desne strane jedno 500 metara, bljesnu plave bočne trake na autu.

Policajac stoji uredno parkiran na vidljivom mjestu okomito na cestu sa strane, vidiš ga iz aviona.

Bmw Touring
19-09-2003, 10:57
mene je ovo lito u ST snimilo iz civilnog Golfa III naravno sa zatamljenim staklima.Na onoj obilaznici kad ides prema Stobrecu ogranicenje je 60 a ja sam isa nekih 110 iza njega i jos mu blica da se makne u desnu traku.A kad ono iznenadjenje,on otvori prozor i izvadi lizaljku i ajmo momak desna strana.Posljedica 200 kn manja.Bilo ih je dvoje.100 svakome

cdti-vu
10-11-2003, 22:59
ma ti policajci su seronje..tako su se i nama nabijali na branik i onda je tata dao gas i ostavio ih, i kad smo dosli na ulaz u selo tata usporio a oni nas preteknu i dođu usporedno s nama i pokažu lizalicu. ma seronje

DKW
11-11-2003, 00:00
××××.... a meni treba 3 milisekunde da me netko nafuka na ganjnat pa makar u sred bijela dana.... :smile09: :smile09: Znači Superb... A navodno da ima u ZG nekakav Audi...<br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

cdti-vu
11-11-2003, 08:53
ma ima audi A4 turbo i golf 4 turbo koji ganjaju po brzim cestama i autoputu.

Bmw Touring
11-11-2003, 11:36
ode vataju sa Peugeotima 306 S16
ako imas koje auto koji ide 250 ili preko gotovi su :) Isprobano

Bmw Touring
11-11-2003, 11:36
al nekad se desi da su sa motorima Bmw. Onda se ne isplati zajebavat da imas ferrarija

rale
11-11-2003, 11:53
cesto se spominje kak neko pobjegne od murje
al kaj se dogodi ak murja vidi tablice(sto je vrlo moguce) i zakuca na vrata drugi(isti) dan?
onda je deset put gori prekrsaj(il krivicna prijeva?)<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

Bmw Touring
11-11-2003, 12:05
ma mozes se lako izvuc.reces da ih nisi uopce vidija.Al ode u Francuskoj te na autoputu te snime sa mosta sa onim pistoljem na kojoj se samo brzina vidi i onda javi ovome na iducem izlazu da je taj i taj auto prosa.Nemoze vidit regu.Ako i vidi regu nema uopce dokaza.Mozes rec da nisi uopce taj dan vozija auto.Ako nemaju nikakav dokaz a dokaz je slika onda su izgorili

Girrari
11-11-2003, 12:35
Evo kaj su Girro i Sepra doživjeli prošli petak nakon raspuštanja sjednice:

Sjedimo mi na parkingu u Seprinoj 206-ici i ispijajući pivice promatramo kako murija zaustavlja aute na cesti.
Dolazi nekakav bijeli Audi i murijak mu pokazuje lizaljku da stane. Tip koji je dost brzo vozio naglo prikoči, skoro stane i nakon toga odvali po gasu i pobegne. Murijak nije niti otišao do auta da na stanicu javi patrolama za bijeg; čak nije ništa ni zapisao. Dakle, tip se 99% izvukao. I koja je onda svrha toga da se stane kad ti je bolje bežati.
Da ne govorim kako su gospoda konstantno zaustavljali Favoritke, Atose, Cliače, a ekipa u BMW-ima i Audijima se prestizala prek pune crte pred njihovim očima.
<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

alfa099
11-11-2003, 17:30
...zbriso sam murji mali milijun puta...al su me Talijani ukebali i oteli mi šaru...mamu im ××××× cigansku i njihovu auto industriju...×××× im konj milu mater krvavu... :smile18: :smile18: :smile18: <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

Bmw Touring
11-11-2003, 18:58
:)) :smile06:

DKW
11-11-2003, 21:52
Da... najgori su ovi sa Alfama...
:smile06: <br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

johnny_2003
12-11-2003, 09:41
slovenci imaju i jednu sređenu vectru b 2.5 v6.auto je bijeli, full spušten, 17 cola, hrpa spojlera i naravno opremljen kameranma. dođe iza tebe i onda te provocira da stisneš a kada to napraviš samo se upale plava svijetla i hop.

T-IE
12-11-2003, 15:40
Neki dan po noći mi se guzio auto, prestizao kad i ja i sl. Normalno, nisam to mogao izdržat pa sam opleo po gasu. Kasnije kad sam skretao s magistrale skužio da je iza bio policijski Golf. Ali nije imao kameru pa mi može soli na rep stavit. :smile16:

johnny_2003
12-11-2003, 21:21
u zg je plavi golf 4 mislim zg-1945-t.

andrejslo
08-12-2003, 13:52
Mario Haas:

- ni nujno da je triopan, o katerem pišeš postavljen. Lahko je, lahko pa tudi ne, postavi pa se ga ponavadi tam, ko si bil že "radarsko obdelan", tam kjer stoji tako označena policijska patrulja in boš v primeru prekoračitve hitrosti samo še zaustavljen in kaznovan.

Dr. Strangelove
08-12-2003, 14:47
ing.Suzana jel možeš molim te prevest ovo? Mislim da će ti Mario bit zahvalan... a i mi ostali...

Mario Haas
08-12-2003, 20:03
Mario je radio u Sloveniji i malo natuca slovenski.
:))

Andrey, logiraj se kod nas pa da usporedimo dojmove.

Inače, imao sam to zadovoljstvo da me nikada ne zaustavi slovenska policija.
PRemda, jednom sam bio jako blizu ali pokrio me je slovenac u BMWu koji je vozio ispred mene. A prošao sam cestu do Ljubljane valjda 100puta tako da već i žmirečki znam gdje su.

Ali zadnji put kada sam se vraćao iz LJ doma, kod Krškog su skinuli zadnjeg frajera u koloni (BMW 5) jer je jašio lijevim kotačima preko pune ne bi li bolje vidio promet iz suprotnog smjera.

:(

Bmw Touring
08-12-2003, 21:17
BMW 5 hehe a ko ce :))

166
09-12-2003, 02:47
bmw touring evo jedan 530d
http://www.stadtpolizei-uster.ch/UeberUns/Team/images/DW1-gross.jpg

166
09-12-2003, 02:48
http://www.stadtpolizei-uster.ch/UeberUns/Team/images/Opel-2.jpg

166
09-12-2003, 02:53
njemacka ima stvarno ruzna auta mislim boje http://www.polizeiautos.de/pics/audi80_b4_hans