PDA

Pogledaj cijelu verziju : 307 1.4 Hdi XR ili STILO JTD 80 KS Active



Dankas
18-09-2003, 14:16
Ozbiljno razmišljam o kupovini novog auta i sigurno ću je realizirati do kraja godine. Izbor sam suzio na ova dva modela. Oba naravno sa 5 vratiju i manualnom klimom.

Cijena je tu negdje 16000€ za 307, 16300€ za Stilo. Dakle zanemariva razlika.

Što odabrati? Pomognite savjetom!

force
12-10-2003, 01:28
definitivno stilo ! ! !

piquet
14-10-2003, 17:50
bratić ima p307 1,4hdi i zadovoljan je s njim. nikakvih problema. auto je puuuuno solidniji od 206. meni se jako sviđa unutrašnjost puga.
stilo mi je odvratan sa 5 vrata i nisam ga imao prilike voziti, ali motor je sigurno uvjerljiviji od peugeota.

Dankas
15-10-2003, 15:13
Ja sam se odlučio i uzet ću 307 1.4.HDi XR + klima. Dobio sam dobru cijenu u auto salonu. Probao sam auto više puta i u usporedbi s 1.4. benzincem puno je bolji. Stila nigdje nije bilo u Zagrebu za isprobati, a 1.2 benzinac mi se baš iskreno nije dopao. Stilo definitvno izvana igleda atratktivno i ne vjerujem da je loš auto ali mi unutrašnjost nikao nije sjela. 70 KS kod Peugeota meni nije slabo jer se uglavnom vozim po gradu, a za koj puta na more ili pokoj izlet to je čisto dosta. Nadam se da će Peugeot za 5-6 godina kada ga budem mjenjao držati bolju cijenu nego Stilo.
U svakom slučaju hvala Vam na savjetima.

Rose JJ
21-10-2003, 19:13
To da će Peugeot držati bolju cijenu možeš biti sto posto siguran. To je jedan od bitnih faktora koji ljudi često nemaju na umu.
Ne bi se štel mešat u Fiat. Popljuvao sam ga, a kad sam prešao na Astru, onda sam skužio koliko su Fiatovi auti zapravo dorađeni i elegantni. Na kraju vidim da su naše balkanske prilike tako bijedne, da dobro držanje cijene ne mora biti obilježje dobrog auta. Jer kod nas još uvijek vlada psihologija muje iz doboja i jose iz gos'ća da je golf dizel najbolji, da je opel opel, i da je sve drugo šrot. Kao da netko kaže da je stara glonđa bolja od mlade micike.