PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nova Honda Civic



doc
02-09-2003, 19:51
Evo najava za Frankfurt. Čini se da prodaja baš ne ide najbolje...
http://bilder.autobild.de/bilder/1/38060.jpg
http://bilder.autobild.de/bilder/1/38055.jpg
http://bilder.autobild.de/bilder/1/38061.jpg
http://bilder.autobild.de/bilder/1/38057.jpg
http://bilder.autobild.de/bilder/1/38059.jpg<br><hr>

Cezy
02-09-2003, 19:57
Ruzna do boli!! :(

doc
02-09-2003, 19:58
Na ovoj slici gdje je siva Civic, malo me zadnji kraj podsjeca na nakazu Vel Satis.

Dom-Dom
02-09-2003, 20:30
Ružno! :(

OS PUNTO
02-09-2003, 20:46
Jao,onaj natpis 2.0 je toliko suvisan na prednjoj masci.Honda ide dizajnom u krivom smjeru poput BMW-a.Steta,jer su mi to drage marke kao i Alfa. :(

Cezy
02-09-2003, 21:26
Alfinjo nejde u krivom smjeru :))
A taj 2.0 bi trebo znacit,satro prestiz,da se u××××s kad ga vidis u retrovizoru. :smile17:

D0mi
02-09-2003, 22:18
Ma ko kaze da BMW ide dizajnom u krivom smjeru. Mozda su ljudi danas previse konzervativni pa im se to cini. Siguran sam da ce se u skorijoj buducnosti govoriti o tome kao o revolucionarnoj promjeni u dizanju.

DKW
02-09-2003, 23:11
žao mi je zbog Honde.
Naime, svaki pošteni brijač na aute treba brijat na Honde, ali, brate ne na Civic kojeg su ajde malo poboljšali ovim redizajnom, ali su fulali kad su išli radit 307 od njega. Trebao je Civic ostat fini niski i bezobrazni i ljudi bi kupovali. Ovako jednostavno ne kupuju.<br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

DKW
02-09-2003, 23:12
Ma glomazno je to....

Baš šteta za takve motore i takav interijer.

S V T
02-09-2003, 23:14
Ova oznaka mi liči na jeftinu kopiju vw-ove oznake s golfa i ostalih škrinja!

Jednom riječju JADNO, može honda puno bolje!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

DKW
02-09-2003, 23:25
da dobro si primjetio veliki volcvagenovski logo

S V T
02-09-2003, 23:34
Pa strši ko drek u gemištu, nemoreš da ne primjetiš!

Odma sam dobil žgaravicu!

Jel ima ko sode bikarbone??
<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

VR6
02-09-2003, 23:48
2.0 je novi motor za obnovljeni Civic, 160 KS. Inace ovaj redizajn mi izgleda isti kao i onaj na novoj 156-ici, kao da su sklopili od 2 automobila jedan. Pored Golfa V, novog Meganea ne znam koliko ce im pomoci ovaj redizajn...

DKW
02-09-2003, 23:54
Neće pomoći.

DKW
02-09-2003, 23:54
A nekad je Civic imao 160 KS iz 1.8....

S V T
03-09-2003, 02:14
Misliš 1.6??<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Hondo
03-09-2003, 08:35
Imao je Civic i 190 ks iz 1.6l (prošli TypeR) :)
I mala ispravka: Civic je (nažalost) prvi od kompakta koji je profurao jednovolumenski izgled, dakle prije 307 i sl. i kada se je pojavio iz VW su na sav glas vikali da je to budučnost kompaktne klase i da će novi Golf ići istim stopama. Onda su francuzi iskoristili situaciju i ostalo je povijest. Inače, vozio sam 1.6 motor i u verziji s 3 i s 5 vrata i moram priznati da je auto stvarno ugodno i vrlo jednostavno za voziti, no s druge strane taj Civic nema baš nikakvih dodirnih točaka sa onim na što smo kod Civica bili naviknuti. Pa ni novi motori nisu baš uvjerljivi, bez obzira na deklariranu snagu. Čisti obiteljski auto.

Girrari
03-09-2003, 10:23
Ovi kaj da su zaposlili menađere iz FIAT-a koji ih uvjeravaju da tržište baš želi dizajnersko govno. Kuda ide ovaj svet... :smile17: <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

INTERCEPTOR
03-09-2003, 10:59
Ovaj auto izgleda ko jedna odvratna kištretina. Ja bi rađe vozio golfa 4 s 5 vrata nego ovaj užas. Užasssssssssss

Na što li samo liči onaj sivi. Ma kakav kompakt-monovolumen. To je čisti monovolumen i to ružni. Fujčeko.

Ko onaj debeli iz Jackassa kad izlazi iz bazena i dupe mu se vidi kroz gaće :smile06: :smile06: :smile06:

Mazda3
03-09-2003, 11:10
Mendi izgleda dobro. Samo nije bas preveliki skok od civica kojeg zamjenjuje. Valjda ce ga jos skockati. Sinoc sam vidio civic 5 vrata u gradu. Malo cudno mi je vidjeti tako povisen auto za tu klasu....

Dom-Dom
03-09-2003, 12:46
Čak je i Golf ljepotan prema ovom čudu.

mc
03-09-2003, 16:22
Dom, nemoj bogohuliti - ipak je to Honda. Iako je grda, ipak je pila za Golfa. Ova s troja vrata nije uopce losa...

Dom-Dom
03-09-2003, 17:14
mc :smile06: :smile06: :smile06: :)
Mislim po izgledu, mehaniku , motorin i ostalo ne diram.
Sa trojim vratima još nekak i izgleda.

kitic
03-09-2003, 18:25
ma goni ti taj civic onaj stari iz 96. je zakon!!!! :smile20:

KAMI-
03-09-2003, 18:58
Nek netko stavi novi s troje vrata,pa i nije tak loš sigurno bolji nego prije redizajna.Doći če i njima iz dupeta u glavu pa če se vratit na stare staze,u nadi je spas.
Hondo vidim još nisi promjrnio nick,još je malo ostalo Honde u krvi :)

doc
03-09-2003, 19:54
Meni je taj auto ružan i iznutra. Šteta da tako dobra motorizacija bude tako loše zapakirana. Ne znam od kud im pamet da Honda ide pravit obiteljski kompakt.

Cezy
03-09-2003, 20:02
Najbolji mi je bio onaj civic od 93-96.
Imo ga je friend vti-a,vozio sam ga cak,zakon od auta,samo ga je on uspio razbit nakon par mjeseci. :(

doc
03-09-2003, 20:09
Ja sam malo razgledavao te civice (prije nego sam kupio bravo) oko 98/99 ta godina, ali su dosta skupi i sve iz uvoza

T-IE
03-09-2003, 20:50
Ha ha Dom dom. Tebi ni neće trebat VW psihoterapija. Začas češ ti postat VW-ovac. Prvi simptomi se javljaju... :smile06:

Hondo
03-09-2003, 20:57
KAMI, u mojoj krvi će uvijek oststi Honde, a ja ću se malo prikriti i nekako preživjeti u onom talijanskom smeću :)) do pojave modela vrijednog Hondinog imena.

Dom-Dom
03-09-2003, 21:11
Vidiš T-IE , popizdio sam totalno.Napisao sam da je Golf ljepši od nekog auta.Trebam na psihijatriju , hitno! :smile06: :smile16:

S V T
04-09-2003, 03:25
i to podhitno dom dom! meni je ovo čudo ipak malčice lipše od golfa!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Nokia
04-09-2003, 03:33
A da se prilegne?! Da nije malo kasno za svrljanja po forumu...

pomoć
16-09-2003, 04:04
moli bih gospodina hondo-a za savjet pošto vidim da se zaista kuži u honde.naime namjeravam kupiti civic 98/99god.ali sam u nedoumici oko izbora motora-1.4i ili 1.5V-tec.sve perfomanse ubrzanje,potrošnja...itd su na strani 1.5 V-tec,pa ipak u novi civic se ugrađuje opet isti agregat 1.4i,a ne 1.5 V-tec?????.hondo u čemu je kvaka,a vidio sam da si i ti imao 1.4i....usput novi civic mi stvarno kvari imidž honde. ;) ;) ;) ;) ;)

Hondo
16-09-2003, 08:17
Eh, hvala na onom gospodin! :)
Kao prvo, mora ti biti jasno da ni 1.4, ni 1.5 VTEC nisu motori koji grizu kako bi čovjek očekivao, ali u usporedbi s konkurencijom ipak pružaju sportski feeling u smislu vrtnje i načina razvijanja snage i momenta. Po meni, osnovni problem modela koji se proizvodio od '96. do '01. su predugački odnosi u mjenjaču koji dosta ubijaju razigranost motora, a što su napravili radi ekonomičnosti. 1.4l motor sa 90 ks je klasični 16v motor sa jednom bregastom, dok je kod 1.5 povećan obujam i stavljena glava sa VTEC razvodom i isto jednom bregastom. Kod novih modela, zbog zadovoljavanja euro-4 normi (Hondina opsesija), taj 1.4 je još malo prigušen i od Hondinih karakteristika nema ni jednu (vozio sam ga u par navrata u novom modelu), a 1.5 VTEC je ukinut i zamjenjen sa 1.6 litrenim VTEC motorom praktički iste snage i malo povoljnijeg momenta (vozio ga u trovratnom modelu i sve u svemu nije loš). Uglavnom, neke prevelike razlike između 1.4 i 1.5 litrenih motora nema, a ja bi ti ipak preporučio 1.5 VTEC - nešto veći obujam, bolji moment, ekonomičniji, nešto brži i u slučaju da namjeravaš dorađivati auto, VTEC motori su dosta zahvalni za povečanje snage jednostavnim zahvatima (drugi auspuh i otvoreni filter sasvim mjenjaju ćud ovog motora).
Sretno i bez obzira što odabereš, nećeš pogriješiti.

rale unlog
16-09-2003, 08:32
evo i pitanje od mene za one kaj se kuze u honde

kaj mislite o prvom hondinom dizelu u accordu?
ja znam samo osnovne podatke...snaga,brzina,0-100 i okretni moment
da li se mogu ocekivati problemi zbog hondinog neiskustva s dizelima ili se mozemo pouzdat u poznatu kvalitetu?

samo pls,nemojte generalno o dizelima kak to nisu sportasi,nema gusta u voznji i ostale djecje spike...


thnks!

mara
16-09-2003, 11:43
honda civic...5 vrata fuuuuuuj!
3 vrata type R izgleda jako dobro!! osnovni problem honde je sto su bili sportska marka i stvorili takav image i oni koji to vole su je kupovali a oni koji to ne vole je nisu kupovli jer je to SPORTSKI AUTO. no sad kad je onaj idiot od predsjednika sjeo u stolac poceo je raditi ono sto honda nije i ljudi koji su je kupovali zbog SPORTA je vise ne zele a oni koji je smatraju sportskim autom je isto ne kuouju jer je to za njih jos uvijek sportski auto-mada on to nije. izgubili su i ono sto su imali. a sada kad je trend sportskih auta oni pocnu raditi obitleljske aute,a sto je najgore njima je super islo do sada. tom predsjedniku(citaj idiotu)daju milijune a da su mene zaposlili ja bi im radio za novu hondu i opet bi profitirali. kad imas previse skole i pameti onda izbubis smisao za logiku.
al sam nasrao? a hondo?

vozio sam se u novom accordu 2.4 koza,..ma sve. plastika mi je jeftina NA NEKIM DJELOVIMA, ostalo je ok. auto je pretezak pa ne vuce kako treba, tek u 3. brzini vuce kako bi trebao. 4 cilindra umjesto 6 zbog potrosnje- obiteljska limuzina sa dozom sporta(ni blizu onoga prije)ali je zaljepljen za cestu-ovjes savrsen
i ono sto mi se svidja za razliku od alfe je to sto im svi motori se vrte do 7000 okretaja

1.2bar@Pocket Rocket
16-09-2003, 11:56
Odvratna je.
Najljepša Honda i dalje ostaje ona 87-91 i OSA...

Hondo
16-09-2003, 12:29
mara, moram malo reagirati na tvoj post. Prvo kaj se tiče Honde kao korporacije, možemo mi pričati da je predsjednik idiot, ovo i ono, no Honda unatrag par godina bilježi konstantan rast proizvodnje i prodaje, a to je ono što neku firmu održava na životu. U drugoj polovici devedesetih nisu im baš cvale ruže, tako da je paleta modela unatrag par godina očito dobro prihvačena od kupaca. I ne zaboravimo da je Honda najveći svjetski proizvođač motora. Civic je možda bio razočaranje, no pogledajte nove kompakte na što liče? Dizajnerski su pogodili trend monovolumena u kompaktnoj klasi par godina prije ostalih.
S tehnološke strane, Honda je uvijek bila lider i mislim da je i dalje bez konkurencije.
Što se tiče novog Accorda, nije baš sve tak kako pišeš.Plastika u novijim Hondinim modelima zapravo nije jeftina u smislu u kojemu svi to shvačamo, jer radi se o materijalima koji se daju 100% reciklirati što je trend u automobilskom svijetu. U modelu Accorda koji imam ja, za armaturnu ploču prvi je puta upotrijebljen materijal sposoban za potpunu reciklažu, ali to sigurno nitko od Vas nije znao. Accord nije pretežak jer je sa svojih cca 1400 kg u prosjeku klase, a 2.4 motor baš upečatljivo vuče već od lera, što do sad nije bila Hondina odlika, a razlog zašto se ja nisam odlučio za njega je to što baš i ne voli okretaje bez obzira na blokadu na 7000 o/min. I mislim da je ova verzija Accorda sa 2.4 litrenim motorom sportskija od ijedne prije (ako izuzmemo TypeR), jer do sada nije bilo ovako usavršenog ovjesa i 190 ks snažnog motora sa po meni nadirektnijim upravljačem do sada (bez TypeR-a).

Hondo
16-09-2003, 12:35
Mjenjač sa 6 tijesno proračunatih brzina je odličan, a kočnice grizu kao u nijednom dosadašnjem modelu.
Ono što se meni osobno ne sviđa kod Honde je politika modela jer se radi velika razlika između obiteljskih automobila i onih sa dozom sporta i to je ono što mara piše.
Rale, nisam vozio taj Hondin diesel, no čitao sam par testova i zaključak je bio da su sa ovim motorom opet pomaknuli granice mogučeg, ovaj put među dieselima.

INTERCEPTOR
16-09-2003, 16:58
Mara, Accord 2.4 ima blokadu na 7000 rpm. Pa svi alfini motori danas imaju blokadu i preko 7000 rpm. Već 1.6 sa 120 ks ima blokdau na 7200 rpm. Ne znam koliko ima 2.5, misim da je na 7400rpm, ali je def. preko 7. A druga stvar je što se današnji alfini motori puno rađe vrte nego današnji hondini u civicu i accordu osim naravno type R i sl.

mara
16-09-2003, 17:36
hondo, sine ali kad se sve zbroji ne mozes reci da nisam u nekim stvarima u pravu. plastika je(onaj dio iznad klima uredjaja koji ide prema vjetrobranskom staklu) tvrda a time ce prije ili kasnije poceti crkutati. a cvrkutanje ti ja cujem u svom golfu koji ima preko 10godina i to me smeta. kad bi accord kostao kao alfa opet bi se dobro prodavao i imao mozda i kvalitetniju unutrasnjost. ja sam se vozio u accordu NOVOM i nisam ovo prepisao iz novina. to je moje misljenje

Hondo
17-09-2003, 08:04
mara, malo je smiješno uspoređivati 10 g stari Golf i njegovu plastiku i najnoviji proizvod tehnološki najnaprednijeg proizvođača koji je u ovoj generaciji još i MADE IN JAPAN. Poštujem tvoje mišljenje, al za razliku od tebe, ja se u novom Accordu nisam samo vozio, već sam ga ja vozio i to u nekoliko navrata i vjerujem da sam ga ipak upoznao bolje od tebe.
Mala digresija, no zanima me koliko imaš godina, reći ću ti zašto.

pomoć
18-09-2003, 01:19
tenks hondo.....nakon duge i iscrpljujuće potražnje kupio sam civic 1.4,99g-40000tkm jer je bio uredno servisiran kod hadžića i nije uvoz,a i cijeli automobil je kao nov. kod 1.5 V-tec modela mi je smetala tromost u startu pri niskim okretajima a i svi su su bili neke sheme uvoz.....itd. zanima me da li i ovaj moj agragat 1.4i kao i kod novog civica punu snagu od 90ks razvija pri 5600 o/min i najbolji okretni moment od 130Nm pri 4300 o/min.molio bih te za savjet za dogradnju (ne baš onako kao ti)ispuha i filtera zraka-ili kako kako mu dići 5-10 ks :) dosada sam vozio megane coupe 1.6e,takodje 90 ks ali u hondi je ˝˝zaista˝˝totalno drugi osjećaj vožnje...unaprijed hvala hondo.. :)

mara
18-09-2003, 15:02
hondo, sine, ja imam 21 godinu. ne usporedjujem ja plastike u tom smislu. samo hocu reci da tvrda plastika kad tad pocne cvrkutati a to ja imam i u svom golfu.
caak je i netko ovdje na forumu rekao da se u alfi cuje cvrkutanje(alfa×××) i jos mi je netko rekao da ako zelim auto bez cvrkutanja da ne kupujem alfu(tako nesto). ZAPAZI NOVI AUTO, ALI CVRKUCE PLASTIKA! zasto ne bi cak i usporedjivao kad su danas auti sigurno nekvailtetniji-oldtimeri ce izumrijeti.
nemoj misliti da da imam nesto protiv honde jer je to za mene najbolji auto danasnjice ali LOVU zaradjuju svi(i moraju rezati troskove i prilagodjavati se trzistu) i cak su i oni poceli raditi obiteljske aute, alfa je u koncernu i ima prednji pogon umjesto zadnjeg.... kuzis ne mozes uvijek raditi ono sto zelis, pa sam zato rekao ovo

Hondo
18-09-2003, 16:32
Civic 1.4iS,od '96. do '01.g, tvornički podaci:
Snaga: 90 ks kod 6400 o/min
Moment: 117 Nm kod 5000 o/min

Mjerenje na kočnici serijskog (neprerađivanog) automobila:
Snaga: 98 ks kod 6250 o/min
Moment: 119 Nm kod 4960 o/min

Ako želiš (realno) povečati snagu auta bez puno filozofije, osnovni i najjednostavniji način ti je zamjeniti kompletan auspuh i staviti protočniji filter zraka. Preporučam Supersprint jer je kvaliteta neupitna, a odmah znaš i što očekivati. Stavljanjem Supersprintove grane (4u2u1, 100% inox, cca 350 E), zamjene za katalizator (šarafi se umjesto kat i u svakom se trenutku može maknuti - cca 150 E) i zadnjeg protočnog lonca (70% inox, cca 300 E - zavisi o modelu, izmjerene su sljedeće vrijednosti:
Snaga: 109 ks na 6400 o/min
Moment: 128 Nm na 4850 o/min
Za uloženih cca 800E dobijaš plus cca 10% na snazi i momentu. Auto inače odlično leži, no odlučiš li se za pojačanje snage, uskoro ćeš početi razmišljati i o poboljšanju podvozja, jer baš i neće pratiti korak sa snagom, a to ti je još extra trošak. Ja kažem da nije sve u novcu, a ti sam odluči isplati li se ili ne. Možeš se javiti na hondo@net.hr

Hondo
18-09-2003, 16:33
Mara, sine, nije da se ljutim no ja sam već išao u školu kad si se ti rodio, pa mi je malo smiješno da mi kažeš sine.
Pitao sam te za godine jer mi tvoji postovi o pojedinim markama i modelima zvuče jako pesimistično i razočarano kao da si već preko leđa preturio gomilu auta i svaki novi koji probaš samo još više potvrđuje tvoj pesimizam i razočaranost. Još si mlad i ,bez uvrede, nisi probao još gotovo ništa, tako da pusti taj stil pisanja. Pusti puka teoretiziranja pojedinaca na forumu o stvarima o kojima su negdje čitali isto kao ti ili ja. Probaj nešto bez predrasuda i bez velikih očekivanja i na osnovu tog iskustva donesi svoj stav. Nije da se hvalim, ali ja sam probao 911 S4 tiptronic i rekao sam da sam jako razočaran autom i da ga nikad nebi kupio, iako ovdje na forumu pojedinci pišu o njemu kao o superautomobilu, a i inače ga se smatra bombom. Nije zlato sve što sija, ali ni sve što je na glasu kao loše ne mora biti takvo.

_Stevo
18-09-2003, 17:00
19Ks sa granom i filterom??!! ××××no!!!

Kak tek onda ide 1.5 V-Tec nakon takve promjene. Leti negdi :)) <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

INTERCEPTOR
18-09-2003, 19:13
Čovac jel ti znaš zbrajat? Radi se o 11 ks.98 + 11=109

_Stevo
18-09-2003, 19:53
Ćoravi el znaš ti čitati. Reko je 90 ks po papirima, na valjcima je izmjereno negdi(u nekom testu,neda mi se sad ponovno vraćat pa čitat) 98 ks. Ja gledam po onome kaj piše u papirima, i kaj je pisalo u cjenicima. :smile16: <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

INTERCEPTOR
18-09-2003, 19:58
Jel ti shvaćaš da je na istim valjcima izmjereno 98 i 109. Prema tome ako laže za 98 onda laže za 109, prema tome onda je opet 11. Jer ako je 90 ks stavrno, onda je i 101 stvarno. Kužiš litluan :smile16:

_Stevo
18-09-2003, 20:02
Jebala mene čehinja u pravu si.
BTW postigo sam ono kaj sam htio :))
Ajde sad neku čehinju daj :smile07:

Dioptičaru :smile16: <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

Girrari
18-09-2003, 22:23
Žuta kuća.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

_Stevo
18-09-2003, 22:27
Kaj si promijenil adresu stanovanja?<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

Girrari
18-09-2003, 22:31
Jok, ti si. :)) <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

_Stevo
18-09-2003, 22:33
Nope, ja još uvijek živim u istom šinteraju :)) <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

Girrari
18-09-2003, 22:46
Ma hajde, možeš priznat...<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

_Stevo
19-09-2003, 09:32
Pa jesam.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

mara
21-09-2003, 13:59
hondo, pa ti si genije! ne rugam ti se. ja cu ti sada objasniti neke stvari. svi mi imamo neke postapalice, a moja je SINE. ja znam iz tvoga pisanja da si stariji, li ako ti smeta nemas problema. i meni je smijesno kad kazem nekome od 50g sine pa zato i govorim-samo onima kojima to ne smeta.

moras imati na umu HONDO da ovdje n forumu su RIJETKI VOZILI puno DOBRIH AUTA. mi govorimo na temelju vidjenog, onoga sto smo culi ili citali ili u najboljem slucaju se vozili na suvozackom sjedalu.
sva misljenja o autima su subjektivna kao i tvoja i bilo cija na ovom forumu. onaj tko je vozio taj auto ce bolje znati. ali onda bi svi trebali otici sa ovoga foruma jer nismo vozili aute koje smo komentirali.
vidis mnogi kazu da je porsche 4s koma a mnogima je mrak. tko je u pravu?

zasto sam pesimistican? jer sam se vozio u nekim starim autima i cine mi se puno boljima od novih. reci mi iskreno: moj golf ima cvrcke a star je, neudoban, jeftin. kupis alfu (to je samo primjer) das za taj auto 25 000 eura koje nije lako zaraditi i onda on u 21 stoljecu cvrci. pa to je porazavajuce. kad vidim koliko ima opoziva, pa recimo da Sl mercedes je imao neke serijske greske(ovo nije moje misljenje bez pokrica vec je to istina). ZAPAZI AUTO KOJI KOSTA 1000 000 KUNA!!!!! pa za taj novac mozes kupiti kucu u njemackoj ili bilo kojoj europskoj zemlji. pa treba to zaraditi! a tek kad vidim koje se gluposti desavaju na novim autima to je za ne povjerovati.sto bih ja trebap misliti o novim autima? kad je u igri samo novac i nista drugo!!! nisu bitni ljudi nego samo novac, novac i novac! cijene u autoindustriji ne prati kvaliteta, kako da budem optimistican. ako zelis malo sportskiji auto to kosta brdo novaca, ako zelis kvalitetan auto kosta brdo novaca.

mara
21-09-2003, 14:05
a uostalom ja nemam nista protiv da ti mene ispravis i objasnis zasto nesto nije tako nego ovako. mi ovdje nabadamo svi, vise manje. ako netko ima znanje ja bih to rado cuo. ti ga imas, limac, intcp i JA naravno(salim se).ako znate nesto vise od nas onda to sto znate podjelite sa nama!