PDA

Pogledaj cijelu verziju : Glazba i voznja....



Mazda3
29-08-2003, 18:03
Slusate li glazbu dok se vozite? Koja vrsta se najcesce vrti u Vasem auticu? Dali ste tip koji slusa jako glasno tako da necuje svoje suvozace? :) Meni je osobno puno draze voziti bez upaljenog radija. Bolje se koncentriram na voznju. A uz to uzivam u slusanju motora :) Jednom sam stao na semaforu pokraj nekog tipa. Neznam sta je taj sve ima unutra. Glazba je bila tako glasna da sam se ja pored njega tresao. Mislio sam da ce prozori popadati. Da sjednem za volan pod takvom bukom, slupao bi se nakon 500 metara :) Nije mi jasno kako netko moze tako voziti?
Vi ste na redu :)

_Stevo
29-08-2003, 18:06
Radio mi baš ne šljaka najbolje u autu. Neki mutavi zagrepčanin je potrgal antenu(po 4 put), a i zvučnici su odozada, pa se treba pojačat na najglasnije da se nekaj čuje. Al nemam naviku palit radio, zaboravim...Vidjet ćemo za 2-3 mjeseca dal ću se naviknut. Mada u onom šugavom fordu ima oriđiđi radio sa kazetofonom. Ne isplati ga se slušat. Ne bi se Dire Straitsi čuli kak spada :( <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

Mazda3
29-08-2003, 18:11
I ja imam "kazic". Zadnju kazetu je svirao prije 5 godina :) Dire straits nije za auto. To trebas kod kuce na kvalitetnom stereo sistemu slusati. Ja bi zaspo uz njih :)

_Stevo
29-08-2003, 18:15
Pa to i je fora. Meni to baš ide nekak zajedno, takva muzika i brza vožnja :))

××××no bi mi bilo recimo pustit Stairways to heaven i onda kad dođe onaj kraj po gasu raspalit :smile07:

Zna Šule o čem pričam :) <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

Mignota
29-08-2003, 19:13
Zasto ne muzika u autu? Pa vozi kojih 300 km i ××××aj si do mile volje... A Dire Straitse samo ak probaš zbarit komada

mc
29-08-2003, 19:14
Meni je recimo, hi-fi na prvom mjestu interesa.
Kad smo kod slusanja muzike u autu, volim slusati glazbu u autu, ali daleko vise ulazem u kucni sustav, jer ne vjerujem pretjerano u hi-fi u autu, a i auto mi nije vrijedan preskupe muzike, pogotovo jer ga nemam namjeru jos dugo voziti.
Glasno slusam kada sam sam u autu, a kada imam drustvo, najcesce pricamo, pa stisam glazbu jer se ne volim nadvikivati.
Slusam puno raznih zanrova glazbe, ali mi u autu najvise pase rock ili pop, dok mi recimo klasika i jazz ne odgovaraju, a i kod te glazbe se jako osjeti inferiornost audio sustava u autu u odnosu na kucni sustav...

alfa099
29-08-2003, 19:21
...ne bih se složio...dosta vremena provodim u autu i kvalitetna mjuza mi je itekako važna...doma niti ne stignem slušat ništa osim radija u kuhinji...a u autu je druga priča, RF...žao mi je kaj nisam stavio i DVD...<br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

mc
29-08-2003, 19:29
Ma ne stignem ni ja slusat puno doma, pa me nekad srce boli sto neke stvari vise skupljaju prasinu nego sto se koriste...
U autu mi je problem i to sto se ne mogu koncentrirati na ono sto slusam kao doma. Ali slazem se da je u autu glazba jako vazna - kada se vozim sam na duze pruge popizdio bi bez muzike (ili zaspao).

_Stevo
29-08-2003, 19:31
Dajte meni, bum ja slušal umjesto vas.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

Mignota
29-08-2003, 19:33
...malo fulam temu, ali svejedno, ima ko slabije pojačalo otprilike 2x100 za prodat?

mc
29-08-2003, 19:41
Stevo, prije bi ti bubreg dao... :))

Mario Haas
29-08-2003, 20:01
Nedavno sam otkrio Cafe del Mar. Izmišljeno je za auto. I za plažu.

Cezy
29-08-2003, 20:13
Zadna stvar na cafe del maru mi je zakon."Gabriel" usput mjuza sa reklame za merivu.

Inace slusam u autu sve zivo zavisi ko je samnom i u kakvom sam raspolozenju.
Slazem se Mc,na duze relacije popizdis bez mjuze.

alfa099
29-08-2003, 20:14
...dobro jutro! Kasniš jedno 5-6 godina...
Probaj "Verve:remixed"...
...meni je CDM lagana ljiga, vrijede do 3-4 CDa, ostalo je stvarno ljiga...
...još jedna preporuka:"Rebirth of cool", zatim "Hed Kandi" u svim varijacijama, "Stereo sushi"...i sve ima za kupit kod nas...
"...samo kod nas, samo kod nas...×××× vas pas..." :smile16:

Mario Haas
29-08-2003, 20:18
Pa je, kasnim. I nisu sve stvari dobre ali one koje su dobre fakat su dobre.

alfa099
29-08-2003, 20:27
...nabavi si "Stereo sushi", bilo koji, i poludit ćeš...sve su stvari dobre...lagani house, lagani instrumentali a ima ritma...cca120bpm...puno puhačih...flautice, saxevi, klavijaturice...××××no za u autu na duge fure...
...najviše mi je kuja palo. osim na R&B, na Iana Pooleya...<br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

Nippon
29-08-2003, 22:00
Ako ne slušam radio znači da mi se brže vozi pa si pustim Iron Maiden, Deep Purple, Black Sabbath, Led Zeppelin, G'n'R, ZZ Top...

deso
29-08-2003, 22:10
ja više volim slušat zvuk mašine,pogotovo na lanci :)) samo mi u zadnje vrijeme ništa ne fijuče,to mi je baš cool,ali zato se raspala

Fresh
29-08-2003, 22:21
Po gradu većinom muziku tiho slušam, jer previše se toga oko mene događa, da bi sve zanemario i prepustio se uživanju, nekad tražim i govorne emisije.

Odušaka u slušanju muzike si dajem na putovanjima, pogotovo kad sam putujem.

Na jednom od putovanja sam toliko frljio Santanu, da mi je poslije još dva sta zujilo u ušima.

Perac
30-08-2003, 00:04
Mate Bulić!!!
Kad zapjeva:
"Ej kavano, poslo bi te kvragu, zbog tebe sam izgubio dragu...
Ej kavano da si moja žena, ne bi nikad bila ostavljena..."
Samo suze na oči, desni žmigavac i nakon par minuta sam opet spreman za vožnju.
E da tako idem do Hercegovine... :)

Perac
30-08-2003, 00:06
Nemojte sad misliti da slušam narodnjake i sl. To mi se pretjearno ne sviđa, ali mi je je zadnja Bulićeva kazeta stvarno dirnula dušu.
A što se ostalih žanrova tiče, na cesti sam najopasniji kada svira nitko drugi nego:
EDO MAAJKA!!!
Skidam kapu legendi!!!

mc
30-08-2003, 00:08
Ideees...

mc
30-08-2003, 00:09
Fresh, cisto iz znatizelje, jel ti se svidja Bela Fleck sto sam ti ga snimio?

Perac
30-08-2003, 00:15
Ali ima problem i kod Ede, čim zasvira Mahir i Alma, opet ide desni žmigavac i poslije 4 minute i 47 sekundi sam ko nov. MIslim da neki znaju o čemu pričam...

mc
30-08-2003, 00:16
Nemam blage - totalna sam truba za aktualnu domacu glazbu... :smile08:

mc
30-08-2003, 00:17
Jel' to domace uopce?

Perac
30-08-2003, 00:23
Edo ti je bosanac koji je postao purger otkad je došao kao izbjeglica u Zg. Sad je vodeći rap izvođač u ovom dijelu galaksije...
Moraš poslušat njegove pjesme, upoznaš ga preko njih...

_Stevo
30-08-2003, 00:51
×××× tog Edu. Znam o čemu se radi u M&A. Tip se vrati u rodno mesto, uđe u birtiju, Edi ispriča o nesretnoj ljubavi, Edo ode pišat, ovaj se ubije, i ×××ך to kad bosanci nemaju prvu pomoć.

mc, daj ti bubreg, trebat će i to ;) <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

_Stevo
30-08-2003, 00:52
Mate Budalić...idiotić...radi oblutke...<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

Perac
30-08-2003, 08:33
Svatko ima svoj ukus...
Što se Ede tiče, poštujem ga, cijenim i volim zato što je jedini na našoj sceni kojeg možeš ful dobro upoznat samo slušajući njegove pjesme!
http://www.edomaajka.com/fotke/edovelke/edo02.jpg
Leeeeeeeeeegenda!!!!

POLA
30-08-2003, 09:03
:o A ludilo...zar ima još neko od ukusa...EDO je moj,CARE ,SAMO PARE !!!Išla san neki dan u Opatiju i tamo i nazad je vrtio ON...KOMA...i to do daske(nije baš jer bi se Clio raspa) :o :o

POLA
30-08-2003, 09:05
:smile17: :smile17: :smile17: Evo sam se jutros regisrtirala pa mi ne prima nadimak POLOVNJAČA pa postde POLA.Eto ,ubuduće sam POLA :(

ŠULE
30-08-2003, 09:50
Znam Stevo, znam. Još uvijek vrtim onaj trostruki "live" u Cliu.

Initiale
30-08-2003, 09:55
Decki jedno pitanje koje bas nema veze s temom.Je netko od vas kupil ulaznice za Stonse prek kajde?Ja i nekoliko frendova spremamo se tuziti ih jer jos nisu vratili lovu koju smo uplatili u veljaci,svaki put dok ih nazovem nekaj odugovlace,pa ak netko ima isto iskustvo nek se javi pa bi ih mogli zajedno utuziti,jer zajedno smo jaci :))

mc
30-08-2003, 10:15
Stevo, os i jetru u paketu?
Pola, duso, kako si se registrirala kada ti i dalje pise "gost" ispod nicka.Da provjeris to malo?
Initiale, nisam htio kupiti kartu za RS jer mi je nesto tu smrdilo od pocetka - blazena intuicija... Sretno s utjerivanjem. :smile18:

Mate Bulić
30-08-2003, 10:21
E, moj Perac, ovo ti nije trebalo!
Smrdio si na seljačinu, al sad si se dokazao!
Ti si jedan od onih klinaca koji na semaforu nafrlje pasuljaru pa zuje jel ih netko gleda!
Pazi da ne bi bio METAK! :smile09:

POLOVNJAČA
30-08-2003, 10:40
:)) Ja nisan baš jutros kako triba(ganja me muž noćas do kasno),ali sad je O.K.,mislim registracija.A šta se tiče glazbe ,ne svađajte se oko toga i ne prijetite mecima...brrrrr...fuj!!!Nek svako sluša šta hoće, tako mogu i ja,JEL TAKO???? :smile20:

POLOVNJAČA
30-08-2003, 10:42
:o Zamisli ,uspila san!!!Jesss!!! :))

POLOVNJAČA
30-08-2003, 10:49
Nego ,objavljujem javnosti da sam odlučila ostavit Clia i uredit ga da bude ko slika.Stavljam 1.4 16V u njega ,mjenjam prednju masku ,klimu(crkla san iz Splita do Opatije bez nje ,a pošla u 10 sati u jutro) i normalno gume i felge i....još savjeta ne bi bilo naodmet.mc, kaži koju.. :smile20:

Perac
30-08-2003, 12:01
E, Mate, Mate... Obožavam takve koji sude o drugima, a zapravo nemaju pojma o ničemu. Ti si zaključio na temelju toga što sam napisao da mi se sviđa zadnji Bulićev album da sam ja klinac koji navija mjuzu da se sve oko njega trese i da ne čuje ni samog sebe kako razmišlja... Mora da si završio kriminalistiku!
Odi ti lijepo u sobicu, zaključaj se, stavi slušalice i raspali Britney i uživaj buraz!!!
http://www.britneyspears.com/photos/images/sass/img_md_sass_01.jpg

Mate Bulić
30-08-2003, 12:10
Glavno da ti imaš Golfa dizla i da svako ljetovanje završava u Hercegovini gdje dokazuješ da ti Turci nisu jebali prababu u dupe i da su ti geni čisti iako ti je glava malo kockasta a stari ti ne može izgovorit samoglasnike :smile17:

Perac
30-08-2003, 12:14
Znaš šta seljačino primitivna? Daj laganini od×××× od mene i moje obitelji zato što je moja obitelj dala toliko toga za Hrvatsku da ne zavređuje da netko pljuje po njoj. OK idiote?

govno
30-08-2003, 13:04
U svakom slučaju bolje Britney nego ta zatucana seljačina Bulić.

FLOKY
30-08-2003, 13:50
Ma moze sve, samo nek nisu narodnjaci ostala folk ××××××. :smile09: <br><hr><font size="+2" color="red">Pas je covjekov najbolji prijatelj.</font>

Perac
30-08-2003, 14:10
Svatko ima svoje mišljenje i poštujem ga, sve dok ne postane osobno...

mc
30-08-2003, 15:39
Pole, jesi sigurna za mijenjanje motora - smrdi na probleme. Zasto ne zamijenis auto za 1,4 16v, pa njege jos malo sredis? Ako hoces pilu, ima ti Sule raketu od Clia i na prodaju je, a kako pricaju, covjek je jako pedantan oko odrzavanja auta...

Fresh
30-08-2003, 16:09
Perac, malo si se zajebao na ovoj temi, prvo sa ispisivanjem desetak postova o tome šta voliš slušati (tvoja stvar), a onda kad je netko prokomentirao tvoj ukus i ponašanje, puko si.

A i iz ove tvoje prepirke sam dobio potpuno drugu sliku tebe, od one koju si pokušavao prikazati upoznavajući se sa svima nama.

Loš potez dečec ;)

Ajmo sad na popravni ...

Perac
30-08-2003, 16:17
Puko sam kad je komentirao moju porodicu. Pisao sam šta volim zato što je to i tema, zar ne? Prihvaćam različite ukuse, ali ne mogu se pomiriti s tim da netko zaključi po tome što mi se sviđa jedan album da sam jedan od onih koji raspizde mjuzu da bi privukli pažnju (a vjeruj mi da nisam), i još kad mi netko komentira obitelj, kako ne bi popizdio.
Šta ti ne bi???

Perac
30-08-2003, 16:18
A što se tiče Mate Bulića, znate li tko mu piše više od pola tekstova?

Girrari
30-08-2003, 16:58
Bila već 'vaka tema; ne da mi se opet pisat...<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

Megane_SB
30-08-2003, 18:31
I evo ga opet....
Dobro rece Girrari .....

Perac, samo konstatacije radi : tko mu piše više od pola tekstova i što to znači što mu dotični piše tekstove ?

Jenna
30-08-2003, 18:35
Perac,razocarao si me.Pa zar momak tvojih godina slusa takve stvari?

Perac
30-08-2003, 19:48
Sad slušajte.
Fresh, rekao sam da nisam pukao kad je komentirao moj ukus i ponašanje, već kad je počeo vrijeđati. Pogledaj gore ako ne vjeruješ.
Megane, Buliću tekstove (više od polovice) piše nitko drugi nego Thompson, a moja poanta je da se po Thompsonu ne bi toliko pljuvalo kao po Buliću. Na kraju krajeva, to su Thompsonove misli i riječi koje Bulić pjeva pa vi pljujući po Buliću pljujete i po Thompsonu.
PS. Thompsonovi tekstovi su na zadnjem Bulićevom albumu, za druge ne znam, ali ja svejedno cijelo vrijeme govorim samo o zadnjem njegovom albumu.
Jenna, ne znam kako ti to raspoređuješ slušanje mjuze po godinama, ali mislim da to nema smisla.
Kao i vi, meni ne pašu neki žanrovi, ali sigurno neće pljuvati po nekome i govoriti da "me je razočarao" slušajući tu vrstu glazbe.
I mislim da ovo nije vrijedno preprike i svađanja zbog jednog gosta koji je upao, napisao par uvreda i pobjegao zauvijek. Tipični primjer papčine!
Ja štogod napišem stojim iza toga, a ako nekom ne paše, nema veze, ne moram se ja svima svidjeti kao što se svi vi ne morate svidjeti meni.
Samo želim reći jednu stvar: Ako netko ima drukčije mišljenje od vas, ne znači da je taj netko u krivu, a da ste vi uvijek u pravu, jel tako?
Pozdrav!!!

Cezy
30-08-2003, 19:53
O ukusima se neraspravlja,ali brat bratu,kad netko vozi golf disela i slusa tomsona i ostale debile sa domace estrade,to mi je primitvnije od najprimitivnijeg. :smile17:

Dom-Dom
30-08-2003, 19:55
Ja obožavam spustiti prozor i navinuti muziku.Može Thompson. :smile16: :smile16:

Perac
30-08-2003, 19:57
Šta ti slušaš cezy?

Fresh
30-08-2003, 20:59
cezy, my men

To nisi mogao bolje reći.

Plus još dodatak plavih led dioda na haubi, e to je onda potpuna slika, ali kako je naš Perac krenuo u tuning sigurno će se i to uskoro naći na autu.

Perac
30-08-2003, 21:07
Ej Fresh, odakle toliko negativne energije usmjerene prema meni?

zonta
30-08-2003, 21:29
Ja sam dok sam vozio Alfu slušao Thompsona u autu……………da se ne misli da ga slušaju samo u VW-u, a da su alfisti sve sama intelektualna krema…………………….nije u redu kaj ste napali perca zbog Bulića……….ko neki zapjenjeni fundamentalisti "dobrog ukusa"

Ja u autu slušam sve osim rapa i hip-hopa, a najdraži mi je house i domaće veselice……………tužno i laganice ne dolazi u obzir
:smile13:

Cezy
30-08-2003, 21:32
U autu slusam ili Enigmu,mike oldfield-a ili pinkice.Od radio stanica,FUN RADIO,kad sam u hrvatskoj onda otvoreni ili 101-icu ak su zlocesta djecica aktivna. :))

Fresh,kuzimo se! :)

Dom-Dom
30-08-2003, 21:35
Zonta , ja sam se šalio , jer je mene prije neko nataknul da me je vidio sa spuštenim prozorom i navinutom muzikom , kaj je notorna glupost.

zonta
30-08-2003, 21:47
Znam Dom, nisam ni odgovarao tebi nego općenito............

dosta ih tu misli da ko vozi VW sluša Bulića i Duška Kuliša, a alfisti su kao cijepljeni protiv toga........zato velim.......smatram se alfistom, a to što slušam slušam..........za svaku muziku postoji vrijeme i mjesto............. :smile19: :smile19:

Dom-Dom
30-08-2003, 21:49
Na žalost , sram me je reči i ja znam "alfiste" kaj slušaju narodnjake.Odvratno!

Megane_SB
30-08-2003, 22:34
Opet ulazimo u rasprave tko šta voli i zašto.
Perac, znam tko mu piše tekstove, zato sam pitanje postavio samo konstatacije radi.
Evo, kad moram priznati, ja slušam Thompsona i to vrlo rado.
Da, da...Sada će svi početi : narodnjak, ekstremist i sve ostalo kako se već njegovu publiku zove.
Možda je to stvar ukusa ili životnih uvjerenja, nije ni bitno.
Ja osobno slušam sve to uz ZATVORENI prozor, ne zato što se sramim, nego zato što poštujem tuđu volju i ukus.
E sad, glede narodnjaka....
Ne podnosim ih, nikada neću, kao ni tipove koji se kurče sa istim uz otvoreni prozor. U mom gradu je to stalna praksa (možda i više nego u vašim podnebljima).
Što to više slušam, sve mi se više gadi. Može pojedinac slušati što poželi, ali ne nametati svoj (u ovom slučaju narodnjaka - OGAVNI ) ukus u glazbi. :smile17:

OS PUNTO
30-08-2003, 22:42
Pa da,u Slavonskom Brodu je to katastrofa sa narodnjacima.Taj grad mi je jos nazalost slavonski samo u imenu. :( :( :(

Megane_SB
30-08-2003, 22:43
OS , držimo se za sada i nadamo boljim vremenima ;)

OS PUNTO
30-08-2003, 22:47
Ako treba preselit cemo trecinu Osijeka za prevagu nasoj braci slavoncima u SB.Salim se naravno... :))

Megane_SB
30-08-2003, 22:56
Možda smo u manjini, ali smo krajnje odlučni i učinkoviti....
Samo čekamo pravi trenutak ;)

Zahvala za ponudu, vidim da smo složni, kao i prije 13 godina
To me veseli .... :)) ;)

OS PUNTO
30-08-2003, 22:59
Kada pocinje street u subotu?Ja radim do 13 h.Pokusat cu se s nekim na poslu zamjeniti za radnu subotu. :(
Jel dolazi sta ekipe iz SB?

Perac
30-08-2003, 23:15
Što se tiče slušanja mjuze do daske uz otvoren prozor, bila ona Matina ili Mozartova, meni osobno ne dolazi u obzir. Iako sam vozač tek cca. 9 mjeseci, nemam potrebu se isticat na taj način. Moram priznati, kad sam tek počeo vozit, bilo je trenutaka kad sam se ponašao primitivno (mjuza do daske (ne narodnjaci), otvoreni prozori, škripa guma na semaforu), ta faza me je prošla nakon nekoliko dana jer me je bilo stvarno sram.
Što se tiče slušanja narodnjaka, pogledajte 2. stranicu ove sobe i pročitajte šta sam napisao. Odmah sam se ogradio od toga da slušam narodnjake i sl., napomenio sam Matu Bulića zato što zadnjih mjesec dana (pod utjecajem rodbine iz Hercegovine) slušam njegovu kazetu i to je to. To su očito neki pojedinci namjerno previdjeli i stvari okrenuli naglavačke!

OS PUNTO
30-08-2003, 23:22
Ma Perac sta se ti sekiras oko toga.Ti dokle god nenarusavas javni red i mir imas pravo slusati sta zelis pa cak i narodnjake.E sad dali ce netko tada na tebe baciti bombu kao sto je bio slucaj u OS poslije rata to je druga stvar.Ja osobno nepodnosim narodnjake samo iz razloga sto mi se nesvidja ta vrsta glazbe.Uostalom,nije li ovo forum o automobilima? :smile15:

Megane_SB
30-08-2003, 23:23
Glede vremenskog rasporeda za subotu, nisam siguran. Očekujem neke informacije, čim ih dobijem, mogu ih ti prosljediti.
Baci praznu poruku na sb_221@post.htnet.hr, pa da imam tvoju mail adresu.

Glede SB ekipe, ja i trojica kolega za sada sigurno.
Vjerujem da će nas biti više, ali ništa nije organizirano.

Perac
30-08-2003, 23:27
Ovo je forum o autima, ali sad pričamo o temi koja mjuza i na koji način se sluša u autu.

OS PUNTO
31-08-2003, 00:04
O toj temi ti je manje vise sve receno,prosetaj se malo po forumu na stranicama koje su potonule.

Perac
31-08-2003, 00:07
Ima ih malo preveč, šta ti misliš? A i modem me zajebava, moram kupit novi, treba mu svjetlosna godina da očita stranicu. I svakih 10 minuta me izbacuje... Možda je Fresh neki hacker... :o

OS PUNTO
31-08-2003, 00:08
Imas modem SDI? :))

Perac
31-08-2003, 00:10
:smile06: :smile06: :smile06:
E da nema ovog smajlića, išao bi provjeravat... Baš sam :smile12:

OS PUNTO
31-08-2003, 00:14
:))

Perac
31-08-2003, 12:08
E, daj mi recite otkad dokad traje streetrace u subotu da znam uskladit raspored?

Mate Bulić
31-08-2003, 13:53
E jesi se prosro, perec! :smile16:
Pa šta se sramiš što slušaš Bulića, i što ti stari ne može izgovorit samoglasnike? I to što živiš u Sesvetama, nije to sramota! I to što ti je stari kupio Golfa TDI 130KS, pa to je u Sesvetama zakon!
A ×××× mi se što škrbavi Thompson piše tekstove Buliću!
Vi Hercegovna ćete uskoro tražit beatifikaciju Thompsona, jeba vas gospa posuška, pardon Broćanska!
Šišaj stari u BiH, a ne gnoji naš rvacki zrak!
Živio Sultan! :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

govno
31-08-2003, 15:39
Bulić = Thompson = narodnjak.

Perac
31-08-2003, 16:22
Ne želim se spuštat na nivo kretena poput tebe koji psuju Gospu a misle da su Hrvati.

Perac
31-08-2003, 16:23
A govno, šta su tebi srpske cajke kad ti je Thompson narodnjak?

Mate Bulić
31-08-2003, 16:44
Pa Thompson i Bulić su na goroj razini od srpskih cajki! Srpske su cajke izvorna glazba dok su ovo Hercegovna koja na tome pokušavaju zgrnut pare izdajući svoj narod i kulturu! :smile13:

_Stevo
31-08-2003, 17:08
Tomson kreten
Bulić papak
Sve to treba sterat da okreću oblutke na svom kamenjaru.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

Initiale
31-08-2003, 18:22
I da love zmije

sepra
31-08-2003, 18:56
Pastirska patetika. Dno dna.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Megane_SB
31-08-2003, 19:15
Srpske cajke izvorna glazba :)) :))

Ne volim psovati ovdje, uglavnom se radi o normalnim osobama, ali ovo je ××××te nejveća glupost desetljeća !!!
Ako su za tebe srpske cajke izvorne, koji ti ××××× znaš o kulturi ???
A o svom narodu još manje.

Ma ne želim više uopće komentirati ove koji se ne udostoje ni registrirati, nego se logiraju kao gosti, pro×××× se, i onda ih nema ... :smile09:

POLOVNJAČA
31-08-2003, 21:04
OVO VAŽI ZA SVE - UDAHNITE!!!
IZDAHNITE!!!
UDAHNITE!!!
IZDAHNITE!!!
OOOMMM...
OOOMMM...

Mario Haas
31-08-2003, 21:11
Ja zauzimam neutralan stav: SINIŠA VUCO!!

:smile20: :smile20:

Megane_SB
31-08-2003, 21:15
Ma slušajte dečki...
Ovako se možemo prepucavati danima.
Vi ne volite ono što ja slušam, a osjećaj je vjerojatno obostran.

Dovedite žene, donesite pivo i da ××××mo o autima ( Polovnjača, ovo nije neka macho provokacija, tako se kaže).

Stoga, vratimo se pravim temama. :))

Polovnjača, jel ovo OK ?
Dokazujem toleranciju i demokraciju, unatoč tome što bi se moglo zaključiti iz mog glazbenog ukusa ;)

_Stevo
31-08-2003, 21:15
Polovnjača nejde to tak.

Moraš reć nemojte dihat prosim vas.

<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

Mario Haas
31-08-2003, 21:23
Da da da

ne mi dihat za ovratnik...

:)) :)) :))

Perac
31-08-2003, 21:41
HVALA BOGU DA JE I NETKO NEŠTO PAMETNO REKAO!!! Megane, u potpunosti se slažem s tobom! Haas, što se tiče Vuce, slušao sam ga kao klinac, ali otkad sam čuo da će se kandidirat za predsjednika ( :smile06: :smile06: :smile06: ), nisam više čuo za njega.

Perac
31-08-2003, 21:41
HVALA BOGU DA JE I NETKO NEŠTO PAMETNO REKAO!!! Megane, u potpunosti se slažem s tobom! Haas, što se tiče Vuce, slušao sam ga kao klinac, ali otkad sam čuo da će se kandidirat za predsjednika ( :smile06: :smile06: :smile06: ), nisam više čuo za njega.

POLOVNJAČA
31-08-2003, 22:59
:smile17: Perac ,ponavljaš se ...Perac pazi malo (oli ti drću ruke..)
Baš ostade bez Bavarie ( malo ali dobro).A odisanju kad je rič ,ej, ljudi možete i stenjati ,lipše nego da pjenite radi Vuce (pizdun-u pov.) ili tamo nekog drugog ...a di ode Jenna??? Nije valjda da se smuca u ova doba...Ja moran jadna sama i nezaštićena sa Vama tu raspravljat (opet MOJ spava na trosjedu...sad ću ja njega...) :smile20: :smile20: :smile20:

_Stevo
31-08-2003, 23:24
POLOVNJAČA očito je taj TVOJ osto bez baterija. Di je ovaj moderator da napravi reda ovđeka :smile17: <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

POLOVNJAČA
31-08-2003, 23:43
://www.click-smilies.de/sammlung/spezial/Fool/sexe.gif:/img::URL=:img:http://www.click-smilies.de/sammlung/spezial/Fool/sexe.gif:/img::www.smileygenerator.com/:/URL:<br><hr>

S V T
01-09-2003, 01:52
Ma dečki Rokeri s moravu su zakoooon, ko još sluša tomsona?? :)) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Mario Haas
01-09-2003, 07:42
Spomenuo sam Vucu jer se on jedini ne pretvara da svira svoju glazbu iz uvjerenja nego priznaje da to radi zbog novaca. To je stav koji cijenim.

Za auto sam najnovije nabavio SunSets i Nude Dimensions, prave stvari.

;)

govno
01-09-2003, 13:48
Perac, nemoj mi se više obraćat, OK?

Perac
01-09-2003, 16:47
Nemam ni namjeru razgovarati s govnima...

Mate Bulić
01-09-2003, 19:20
OOOO! pa i Mejgn se našao pogođen! Njemu isto sviri pasuljara, al rvacka!
Dečki, vi ste sramota rvackoga naroda, ako se uopće Herčevi mogu nazvat rvatinama! :smile18:

KAMI-
01-09-2003, 19:35
Koliko selo likova ima ovdje!
Nemislim na peraca ili megana,to što oni slušaju je meni čisto smeće ali poštujem njihov ukus ili neukus svejedno,nek svatko sluša šta voli moj najbolji prijatelj sluša thomsona a ja ga nemrem smislit pa eto nismo se još poklali.

Perac
01-09-2003, 20:22
Točno tako Kami!!! Jel tako da se ne vrijedi svađati zbog glazbenog ukusa, sto ljudi, sto čudi. Nikome se ne sviđa svačiji ukus, ali nećemo se vrijeđat i napadat zbog toga, jelda?
PS. Pozdravi frenda :))

Megane_SB
01-09-2003, 22:14
Mate ne seri !
×××× se i ti i tvoje poimanje nekih pojmova.
Nisam Hercegovac, ako te zanima, a svom narodu sam služio bolje nego što ćeš ti ikada.
Ja sam sa temom zavšio, a ti se barem udostoji pisati normalno. Nisi sposoban ni napisati hrvatsko kako treba. A ti jesi Hrvat ???
Ne diraj mi ono o čemu nemaš pojma.

Stoga, ×××× off više sa te teme, OK ?

Kami, moje kolege i frendovi slušaju ultra sprske narodnjake, ja to nemogu smisliti, ali smo još uvijek dobri.
Poštujem tuđi izbor, i ne moram se sa njim slagati, ali oni za mene nisu četnici zbog toga.
To samo tkzv. Mate Bulić može zaključiti svojom logikom amebe.

Mate Bulić
05-09-2003, 15:18
Točno sam "Fucoffirao"! :smile18:

skywalker
05-09-2003, 16:05
smesing pampkins, sonik jut, pistolsi, ramonsi, haustor, h. pivo, filmska glazba 50-tih, Sinatra, ambijentalna elektronika.
Opcenito, ne samo u autu.

I tak...jedan lepi cuspajz. Nisam u nijednom taboru.

S16_
05-09-2003, 19:06
Lvky, Oliver, Gibonni, Parni valjak, Dire Straitsi, malo rap-a, općenito strani rock, Zabranjeno pušenje, Atomsko sklonište... Ovisi o prilici.

POLOVNJAČA
05-09-2003, 21:25
http://www.click-smilies.de/sammlung/musik/music-smiley-018.gifKad se već izjašnjavate i ja ću (mada sam protiv toga da me neko ocjenjuje po tome ,ali...)
1.Edo Maajka
2.Bijelo dugme
3.NARODNJACI
4....cigane
5.i ostalo
AJMO SAD...

Mario Haas
05-09-2003, 21:37
A ja ću slušat "Uršula Tolj", novi demo-bend iz Dubrave, samo da snime svoju prvu kazetu. Najveći hitovi su im obrade Vinka Coce "Galebi se karaju" i ono iz Titanika od Celine Dion, "Čaj Šukarije"

:smile07: :smile07: :smile07: :smile06: :smile06: :smile06:

skywalker
05-09-2003, 21:45
fino se vi zajebavate...ja sam jos na poslu. Od 8 u jutro.
:smile17: :smile17: :smile18:

POLOVNJAČA
05-09-2003, 21:46
ŠTA JE OVO?IZGLEDA DA HRVATI(!?!) SPAVAJU! :)) :)) :)) :)) :))

Mario Haas
05-09-2003, 21:48
I ja sam na poslu Skywalker. Doma uopće nemam kompjuter.

OS PUNTO
05-09-2003, 21:48
Haas, pa ti decki iz Dubrave su bili na Story super nova music talents i nisu prosli. :)

OS PUNTO
05-09-2003, 21:49
Gdje vas dvojica radite?

POLOVNJAČA
05-09-2003, 21:49
E sky.,dobar taj posal di te mi zabavljamo ,i ja bi tako ,a ne tarapana sa ljudima ko kod mene... :smile20: null

POLOVNJAČA
05-09-2003, 21:53
OOO , dobro doša OS !Još niko ne komentira moj glazbeni ukus ,ali znan da ti oćeš. :smile10: :smile10: :smile10:

skywalker
05-09-2003, 21:59
e, sad mi je odmah lakse :)) :))

skywalker
05-09-2003, 22:01
al volim si ovaj Matrix feeling po noci :)) :o

OS PUNTO
05-09-2003, 22:04
Ciao Pole. :)

Pa da mi se svidja tvoj ukus, nesvidja mi se, ali ovo je demokratska zemlja (valjda) pa slusaj sta hoces, ali ne nameci nikome to isto protiv njegove volje.Ja mrzim narodnjake iz prostog razloga sto mi se nesvidja ta vrsta glazbe, a najvise sam ih se naslusao vjerovali ili ne prije 4 godine u vojsci.Prestrasno. :(

OS PUNTO
05-09-2003, 22:07
Nezelim vrijedjati ljude sa sela, ali su oni tamo (u Požegi) to najvise slusali.Tada su mi se posebno zgadili narodnjaci. :smile09:

Mario Haas
05-09-2003, 22:11
Mali Noćni Fušeraj d.o.o.

Sporo, nekvalitetno, skupo!

:smile06:

POLOVNJAČA
05-09-2003, 22:13
http://www.click-smilies.de/sammlung/liebe/love-smiley-057.gifOS zaslužio si.Hvala na toleranciji.

skywalker
05-09-2003, 22:15
Mario, d.o.o. ? Jos nista od dionica?
:))

POLOVNJAČA
05-09-2003, 22:18
1992-1993 u sred Zagreba se slušali narodnjaci a ne fol sad.Ne branim nikoga ali nisu svi koji to slušaju prizemni seljaci.Evo ja npr.-pametna ,lipa ,uspješna... :)) :)) :))

Bmw Touring
05-09-2003, 22:21
zaboravila si nesto ,bogata,vozi dobro auto :))

Mario Haas
05-09-2003, 22:21
hebi ga radim sam

:smile10:

skywalker
05-09-2003, 22:26
pa kaj onda ? Imal bus vise sebe :smile06:
Iskreno govoreci, hrabro je solirati u ovim vremenima

skywalker
05-09-2003, 22:47
junaci su pozaspali :))
Tvrd je ovaj kruhek sa sedam kora
:))

POLOVNJAČA
05-09-2003, 22:51
Ko je zaspa? BUĐENJE!!!A ja nešto prčkala pa opet nešto ujebala ,zat me nema ...ali tu sam :smile20: :smile20: :smile20: :smile20:

Mario Haas
05-09-2003, 22:56
A tu si ma daj!

Ajmo otvoriti novu temu za spiku. Da ne kvarimo ovaj tread. Može?
Evo ja ću...samo recite

POLOVNJAČA
05-09-2003, 22:57
A BMW- u,nisam bogata jer da jesam sad bi bila ko zna di i vozila se ko zna di i u autu ko zna kojem(znam koji bi bio ali neću reć jer bi bilo...šta bi bilo) Eto ,samo mi lova fali.Obrtnik sam pa znaš da nemam tj. obrtica(ženski rod !!)

POLOVNJAČA
05-09-2003, 22:58
OBRTNICA(papam slova) :smile12:

Bmw Touring
05-09-2003, 23:02
ma razumin ja Pole i da ti papnes vise slova

skywalker
05-09-2003, 23:08
budite mi dobro, pozdravljam vas. U protivnom nebum gotov do ponedjeljka.

Bmw Touring
05-09-2003, 23:12
pozdrav sky ;)

Bmw Touring
05-09-2003, 23:13
http://www.handykult.de/plaudersmilies.de/happy/xyxwave.gif

JAPOON
18-09-2003, 04:56
MA ŽA MI JE PERCA,IZASRALI STE ČOVIKA NI KRIVA NI DUŽNA SAMO ŠTA JE ISKRENO REKA ŠTA VOLI,A ŠTA SE TIČE MATE BULIĆA TO JE TAKVO SMEĆE OD MUZIKE DA SE I TEBI PERAC ČUDIM KAKO MOŽEŠ SLUŠAT TU ŠKOVACU I TO JAVNO REĆ.A ŠTA SI OČEKIVA....MEDALJU ZA UKUS..A JOŠ GOLF ...JOJJJJJJJ..MA U KURCU SI :( :(

GTI_FOREVER
18-09-2003, 12:26
Slusanje narodne je meni odlika ljudi koji nisu emancipovani, bez obzira na materijalni ili bilo koji drugi status...ajd ako se nekad popije i tako ali sad ono uradit to sa namjerom...to je vec uzasno...


Ja u zadnje vrijeme vrtim Sting, Robie Wiiliams, 2pac, yu hip-hop, alice in chains, limp bizikt...

Brock
18-09-2003, 12:50
Ja sam pretežno na Dream Dance/Club Sounds kompilacijama, ali se zna zalomit i štošta drugo.

Naravno... glasnoća je kod mene primjerena i u granicama normale. ;) :))

GTI_FOREVER
18-09-2003, 12:58
Ja znam pojacat ko manijak, sve se trese. Ali me nekad fakat ponese atmosfera... sad imam neku MTV kompilaciju dance hitova pa to pojacavam...ili kad neka curica sjedne u auto onda ide demonstracija...

Dr. Strangelove
18-09-2003, 13:23
Ja uživam u empetrici... imam glazbu za sva moguća rapoloženja...i to na jednom cd-u :o ... Ali najčešće u zadnje vrijeme slušam Cypress Hill i Deliquent Habits.... ako netko zna o čem pričam...

mc
18-09-2003, 13:30
Dr., ajde pls. na temi Auto Hi-Fi napisi kakvi su dojmovi sada kada si (pretpostavljam) stavio i nove zvucnike.

GTI_FOREVER
18-09-2003, 13:51
Insain in the brain, teqila sunrise je opasna....

Brock
18-09-2003, 14:42
I love you Mary Jane.... :smile07:

JAPOON
18-09-2003, 19:28
DAJ PERAC KOMPA JAVI SE DA MALO "PROLJUDIKAMO" O OVIMA ŠTO SLUŠAJU DANCE HITIĆE A TEBE ×××× ZA MATU BULIĆA.....JAVI SE..... :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

sepra
18-09-2003, 19:56
Ma javio bi se i Mate osobno na forum ali nemre jer vjerovatno negdje ×××× ovcu.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

JAPOON
18-09-2003, 20:16
AJ SEPRA U ×××××, SAMO MI ODBIVAŠ KOMPU PERCA DA SE JAVI.....PERAC JAVI SE......MAAAAAAAATE BUUULIĆ.. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: