PDA

Pogledaj cijelu verziju : ALFA, BMW, HONDA, ke mislite...



Isus
25-08-2003, 19:19
Ja osobno nemam prevec para pa nisam u mogucnosti da si kupim sve tri marke automobila pa ih sprobavam, al me zanima kakav je osjecaj pojedino u svakim od tih automobila, pa kad bi se naslo par vozaca koji su imali prilike voziti svo troje(Sportskog duha) da mi kazu sto misle pojedino o svakome, pozeljno je da ste stvarno vozili te marke pa da kazete sto vam se dopalo kod jednog sto nije a sto kod drugog itd...

INTERCEPTOR
25-08-2003, 19:40
Danas honda osim par modela ne šteka kao nekad. BMW također u modelim ispod 200 ks špteka jer ga ×××× težina, a i betobrazno je skup, tako da mi ostaje alfa koja je pristupačna, slabiji motori jako dobro idu, a ne samo oni iznad 150 ks, a i dizajn je bez premca. Full package.

Walther
25-08-2003, 19:45
evo čitam sve te komentare za Japance i moram nešto reći u njihovu \"obranu\". Vozio sam Mazdu 323 GT iz 81 g. i nije bilo nikakvih problema sa njom, a vozio sam je 8 god. Ako se uzme u obzir da je to prastari auto išla je super, eh da imala je 88 KS. Sada furam službenu Hondu Civic iz 90 god. sa 90 KS. i sve je to OK, ali Honda troši malo više. A što se tiče Honde CRX sve samo najbolje. Vozio sam je ali nije bila moja.