PDA

Pogledaj cijelu verziju : pijandure ubojice za volanom



satoshi
24-08-2003, 15:52
evo, svaki drugi dan čitam u novinama kako je neki pijanac nekog pregazio ili čak u najgorem slučaju ubio upravljajući automobilom pod utjecajem alkohola!

nedavno je neki "specijalac" uspio pregazit ženu i njezino dvoje djece (od kojih je jedno bilo u kolicima), ali na svu sreću nije ih ubio, nego su samo ozlijeđeni!

nakon što se napokon otrijeznio, drugi je dan taj isti tip plakao i rekao da mu je užasno žao što se to dogodilo i da ih je pogazio jer mu se djeca nisu htjela maknut s puta (a hodala su uz rub ceste)! istom je čovjeku vozačka već oduzeta i vozio je bez nje!

pa majku mu staru, ja bi takve imbecile poslao na minimalno 20 godina zatvora pa nek malo razmisle o onome što su učinili!

meni je jasno da čovjek ponekad popije previše, ali nek si onda osigura prijevoz do doma il nek si pozove prokleti taxi, samo da ne sjedne pijan ko majka za upravljač!

osobno ne konzumiram alkohol i nikako mi nije jasno što prolazi kroz glavu pijandurama kad voze pijani!

a i gdje je ta naša "efikasna" policija kad ju trebaš? zaustave mene da pušem, a imam 0,00 promila, a kretene sa 2,3 pa čak i 4 promila skoro uopće ne zaustavljaju (dođu onda kad je prekasno - dođu samo na očevid)!

i onda nek meni netko veli da je svijet pravedan...

zonta
24-08-2003, 17:13
Ko ih ×××× kad šeću di im nije mjesto.....cesta je napravljena za aute, a ne pješake, bicikliste, konjske zaprege i slično...........to ne možeš vidjet nigdje osim kod nas.........i još šeću u smjeru kretanja auta protiv svih pravila :smile09:

Za pijanstvo mislim da uopće nije tako opasno koliko se galami protiv njega :smile19: :smile19:

DKW
24-08-2003, 18:41
Zonta je zapravo glasnogovornik Badela

:smile06: :) :smile06:

600
24-08-2003, 18:56
Čin-čin! :))

Haig
24-08-2003, 19:05
Ti si Zonta ××××na ××××××.

_Stevo
24-08-2003, 19:25
LOL<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

T-IE
24-08-2003, 19:33
Neću ništa govorit...i jučer mi je suvozač morao pridržavat volan da ne zakačim zid ili sl... :smile06: :smile17: <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

zonta
24-08-2003, 20:09
Glasnogovornik Badela nisam još od srednje škole, prebacio sam se par stepenica više..............

Trebalo bi zapravo detektirati što su ljudi kozumirali, jer nije isto napiti se Badelovog Brandya ( :smile17: :smile17: ) ili Danielsa....... :smile14:

skywalker
24-08-2003, 21:37
zonta, a da ti takav jedan zgazi dijete ? ili mozda da tebe pokupi?

zonta
24-08-2003, 22:50
Gle Sky, da mi neko pokupi moje (buduće) dijete bilo bi mi teško, pa bio ovaj pijan ili trijezan........samo ti velim da ne treba zato sve koji piju i voze na križ...............kaj da ti žena zgazi dijete jel bi tražio da se svim babama zabrani upravljanje autom ?

Pijandure u prometu su kao i svaka druga populacija............100 normalnih i 1 debil..........

600
24-08-2003, 22:52
Istina, ali opet vjerujem da su veće šanse da prometnu nesreću skrivi vozač u alkoholiziranom od onog u normalnom stanju. :smile11:

cuore primitivo
24-08-2003, 23:02
pa ti si zonta zaista gori debil od tih koji voze naroljani.pa koji ti je ×××××,svak pametan zna da se pijan ne sjeda za volan jer si u toj situaciji ne samo kamikaza vec i potencijalni masovni ubojica.u redu je 2-3 pive,ali 10-15-nema sanse.jos su gori prijatelji koji te puste takvog da vozis,umjesto da ti pozovu taxi ili te spakiraju na bus.zalosno jevidjeti koliko ljudi se zapravo slaze sa pijancima za volanom,pa kad bi mi neki zgazio dijete,ne bi on ni vidio zatvora,zavrsio bi negdje u sumi raspet ko Isus sa par kila soli na ranama,pocupanim noktima,polomljenim prstima,izvadjenim ocima,odrezanih usiju ii....uhhhh.ma ×××× bi mu majku za nauk ostalima

zonta
24-08-2003, 23:05
Da 600. Mada je lakše voziti kad su svi u prometu nacugani nego ako si jedini među trezvenim.................dosta da se sjetim Haciende u pet ujutro...... :smile15: :smile15:

zonta
24-08-2003, 23:09
Koji je tebi ××××× primitivo ?

Sa 10-15 pivi teško da stojim na nogama, pa di ću u auto............

Govorim ti o umjerenom cuganju.......ne kad teturaš ili se rušiš s nogu pa ideš vozit..........takav nikad ne sjedam za volan............nema šanse..........

sepra
24-08-2003, 23:13
Ma ja i bih otišao onda kući taxijem ali mi je neugodno tak pijan ulazit čovjeku u auto. Još kad počnem srat...<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

T-IE
24-08-2003, 23:14
Ma ne treba pijan vozit (još kad bi se toga pridržavao), pa ja mislim da bi se ubio da pijan pokupim nekog klinca...<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

S V T
25-08-2003, 01:32
Najprije bi te ja upucal i to tako jako da bi bio mrtav do kraja života! Eh koliko sam se ja natrpio straha s tobom u autu, di mi je pamet bila? :))

http://www.monitor.hr/smilies/zivili.gif<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

cuore
25-08-2003, 02:58
umjereno je u redu,par piva ili gemisteka,sori

Girrari
25-08-2003, 08:24
Sepra :)) <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>