PDA

Pogledaj cijelu verziju : jeste bahati, u krasan k***c !



labtec
22-08-2003, 21:40
malo citam postove na ovom forumu, i stare i nove, pa se stjece dojam da ne znate kamo bi s novcima. Sve vam je glupo, ljudi su vam drugi glupi i nesposobni jer ne voze alfe, bemveje,sportinge i slicna napuhana ××××××, nabacujete se desetinama tisucama ojra, a ja se pitam odakle vam. ×××× vas, ko da ste povlastena kasta, razmazena djeca kaj ne znaju kam bi sa sobom i koja nikad nisu osjetila kak je to imati novac zaradjen svojim znojem. Ko da zivite na marsu. Proseravate se po cestama, kurcite se jurcanjem , svi su vam spori i ne znaju se voziti ak ne jure 4323423 km/h...××××× materinu, da ste svojim radom stekli i pola od tog kaj pricate ne bi bili tak bahati i nezreli. Cast izuzecima, naravno.
Dajte ljudi, pa nije zivot samo auto.
I probajte biti malo manje zadrti, bolje cete se osjecati, placati manje prometne kazne, gaziti manje ljudi po cestama i svima ce biti bolje.

S V T
23-08-2003, 02:33
Ej ćo, boli mene pimpač kome od kud pare, nikad nisam imao "pilu" od auta, ali sam sve do sad kupio svojim novcem i ponosim se s time! Ko će kako vozit i što boli me opet pogodi što! Ako ne ugrožava moj život, i život mojih putnika ma vodi mi se ljubav kako će majstori vozit!

Imam vozačku 5 g. i aktivno sudjelujem u prometu, vozio sam svakako i brzo i sporo i ludo i glupo i da ne nabrajam kako ali nikad nisam platio niti jednu kaznu :smile16: !

S jednim se slažem s tobom, nije sve u automobilima ima neš i u motorima! :)) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

c e z y
23-08-2003, 09:12
Brate vidi se da si iz radnicke klase.
Nije sve u autima? A nego kaj bi trebo bit zivot,ustajanje svaki dan u 6,i sjedit u biro-u cjeli dan i tak 40let.Samo zato da mogu rec da sam zaradio dinar svojim mukotrpnim radom.Pa boli tebe ××××× otkud meni lova za,jedrenje,skijanje,obleku i aute.

Sa druge strane u prometu jos nisam,nikoga ugrozio,i nadam se da nikad niti necu.Vozim se kak mi pase,zavisi o raspolozenju i o tome dali je netko samnom ili sam sam u autu.

Ali nikad u zivotu nisam vozio brze od 140kmh :smile07:

Girrari
23-08-2003, 09:30
Saga "dabog da susedu crkla krava" se nastavlja...<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

sepra
23-08-2003, 10:09
Ali ja ne kužim kaj onda on radi na auto forumu. To je kao da uđem u crkvu i kažem: Pa znate djeco Isusek i nije bio takvo cvijeće kak pričaju.
Who cares! <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Girrari
23-08-2003, 11:39
I to kaj veliš...<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

Mario Haas
23-08-2003, 12:32
Ne znam labtec kaj ti imaš od toga što sipaš bijes ovdje. Uvijek je bilo ljudi koji imaju više novaca i drugačiji pogled na svijet od drugih. Ako ti ovo društvo na ovom forumu ne odgovara zašto gubiš svoje dragocjeno vrijeme?

Megane_SB
23-08-2003, 15:48
Ja sam sve svojim radom stekao...
Život imam, zadovoljan sam sa njime. Kako trošim svoje (zarađene) novce i slobodno vrijeme, moj problem.
Kako reče Mario, ako ti sve to smeta, zažto si se uopće trudio pojavljivati se ovdje ??? :smile09:

P.S. U 10 godina koliko imam vozačku, imam 1 ( slovima JEDAN ) kazneni bod koji mi se uskoro briše, a nisam u proračun dao više od cca 500kn.
A uz sve to, vjerojatno vozim onako kako tebi ne odgovara.... 78467654786548 km/h :))

Megane_SB
23-08-2003, 15:49
BTW, ovi padobranci sa Guest statusom mi sve višu dižu tlak... :smile09:

Pojave se, pro×××× i nikada se više ne jave .... :smile09:

skywalker
23-08-2003, 15:56
ja sam si sam kupio auto. Ko sto SVG kaze, nemam neku jaku pilu, al sam ga sam zaradio, i nikome nista ne dugujem.
Mislim da se ponasam u skladu s mogucnostima.