PDA

Pogledaj cijelu verziju : Balkanizam gastarbeiterskih đubretina na hrvatskim cestama



INTERCEPTOR
19-08-2003, 19:58
Jučer vozim se ja tako navečer i vidim ispred mene se okreće nasred ceste preko pune crte i preko pješačkog da bi zauzeo suprotni smjer usred gužve crni audi a6 minhenskih tablica. Prilazim normalno i stanem tj. čekam iako sam mogao proći jer je bilo mjesta, a on još nije ni krenuo natrag, al ja svejedno ga počekam. Unutra čelava glava od 45g. puna primitivizma gleda me dok radi bezobrazne kretnje volanom i zaustavlja promet te radi gužvu u gužvi u oba smjera. Nakon tog gledanja kad je okrenuo tu gastarbeitersku šlapu onako mi dobaci .. eeeee ne moeš malo počekat ... eeeee

Ma ××××× mlohava on će meni. Ja da čekam to đubre smrdljivo dok s eon okreće preko pune vrte za 180 stupnjeva. P. li mu ona materina i dok radi gužvu i ja je radim jer sam ga ipak čekao.

Da li vi to možete vjerovati??? Ja ga čekam, a to đubre meni na taj način. Nisam se ni snašao, al cura mu je odmah nešto dobacila. Kad sam se snašao okrenuo sam se i odmah za tim bivolom maloumnim, al nažalost nisam ga našao. <br><hr><font face="Courier"></font>

c e z y
19-08-2003, 20:11
I sam zivim vani,pa nebi smio pljuvat po gastarbeiterima,al su mi stvarno zakon.Najbolje mi je kad ih vidim kak su "skockani",i kakve stvari vade iz pretrpanih mecki,starije generacije.

Mazda3
19-08-2003, 20:34
Cekaj, A6 se okretao po Opatijskim cestama? Ja se tamo nemogu biciklom okrenuti kako spada a on bi sa A6 :smile06:

cuore sportivo
19-08-2003, 21:20
mazda 3 od kuda si ti???

Mazda3
19-08-2003, 21:32
Istocna Slavonija :)

cuore sportivo
19-08-2003, 21:37
mislio sam da smo neki susjedi kad spominješ opatiju,jer sam ja inače iz tih krajeva

Mazda3
19-08-2003, 22:10
Odakle si ti? Spominjem ju jer sam vec tri godine cest gost. Barem 2 puta na mjesec :)

cuore primitivo
19-08-2003, 22:54
znaci stari da si promasio profesiju ak nisi policajac,jer jako brzo kontas(cak ti je i cura pametnija od tebe :)) )a to sto ga nisi nasao tj.stigao nije cudno,jer kako ce krama stici sesticu,to bi vec bio sci-fi film.a da je stari bezobrazan,je.ne treba zaboraviti odakle covjek potice,ipak je on sa brdovitog balkana gdje su krame auti,znaci svasta se od njega moze ocekivati :smile16:

sepra
19-08-2003, 22:57
hehehe kakvo se sve smeće spusti prek ljeta to je čudo, evo moj primjer.

Oko 1 ujutro na Pelješcu prije par dana krenem na bankomat koji je udaljen oko 17 km u susjednom mjestu. I taman kak sam krenuo stignem staru trojku njemačkih tablica. Pošto je sporo vozio krenem ga preći, kad frajer iznutra frkne čik od cigarete kroz prozor u šumu pored ceste. Ne vjerujući što je napravio odustanem od pretjecanja da malo bolje pogledam debile. A nutra četiri mlada idiota od kojih dvadesetak godina. Dakle ja sam se vozio iza njih cijelo vrijeme, i za to vrijeme čikovi su hladnokrvno letili van u šumšir. Na kraju puta stanu sa strane i ja do njih. Kak sam stao tak je krenula paljba da koji ××××× ja hoću, da će me ubit i slična ××××××. Naglasak nisam mogao skužit neka mješavina bosansko-hrvatskog.
×××× im konj mater :) <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

kan
20-08-2003, 00:57
U Njemackoj je dovoljno da se zapise registarski broj vozila i da se to prijavi policiji da bi "gospoda" dobila "cestitku" sa prilicnim iznosom kuci,normalno to nije anonimna prijava,ne znam je li postoji takav zakon u Hrvatskoj,u Bosni ga nema,ali se nadam da ce neko ko prepisuje zakone konacno prepisati i neki pametan.U Sarajevu su ovakvi primjeri navedeni u gornjim tekstovima nazalost svakodnevnica...

S V T
20-08-2003, 01:51
Puna cikvenica je takvih maldih idiota iz dojčalnda,a najači su mi oni s nadrkeljanim golfovima III generacije a ponekom je tatica piknul i IV!

Bahatosti nikad kraja :smile09: <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

NJOFRA
20-08-2003, 06:05
A sta je jos najbolje.....takve stvari im ne padaju na pamet da rade u njemackoj!!!!
pazi ovo....ulaz u zadar iz pravca biograda....poslije getroa prvi semafor...uredno kolona....iza mene CLK.........njemacke tablice...neki sjedi stari konj unutra......upali se zeleno i krenemo...i on meni trubi .....trubi...ono prespor sam mu......a izmedju mene i auta ispred razmak dvije duzine auta....(punta).
E al ××××ga nezna on s kim ima posla............ja malo po kocnici...malo gas.malo kocnica... i onda pocinje prosirenje u 2 trake.ja naravno u lijevu.....pa ti prestigni po desnoj..
naravno ××××× je skrenuo desno u neku slijepu sporednu.i jos mi nesto dobacio na njemackom...bolje receno derao se........a kak mi je siber otovren bio cuo sam ga!Da sam bio sam otisao bi za njim j..... bi mu m....,al zena mi ovako nije dala...
i sta je najbolje sve se to odvijalo na mozda 100m!!!!
misle da cemo im bjezati s ceste da su oni bogovi ako imaju D plocice..........ma nek se jebu! :smile09: :smile09:

skywalker
20-08-2003, 07:13
nama iz Zabrega cist je dovoljno otici na Sljeme pa vidjeti koliko smeca ima na sve strane. Ili provoziti se gradom i izgubiti zivce od nekulture konjina kojima je definitivno mjesto u buksi.
Stvarno se ne sjecam kada je prosao dan a da mi netko nije ludjacki uletio u skare, psujuci oduzeo mi prednost ili slicno. A napravil sam si i neku listu najcesce vozenih auteka od strane takvih majmuna:
1. bmw trojka stara 7-8 godina (obicno crna i spustena)
2. golf III ( po mogucnosti pun spojlera, velika vjerojatnost da je iz Dubrave, Ferencice ili Volovcice - zagrepcani buju znali kaj pricam)
3.passati TDI (noviji)
4. clio novi, najcesce crni

I ovak, jos jedno iskustvo nasih (ili "nasih", bolje reci) cobanskih arbajtera - zena za koju znam da je otisla u svabiju prije par godina rintat srami se pricat hrvatski kada dodje kod nas na more. I tak fino baljezga ona njemacki na sav glas samo da netko ne pomisli da je odavde.
Eeee...fakat ima uvlakaca, malogradjana i iskompleksiranih tipova.

govno
20-08-2003, 09:32
Tom primitivnom gastarbajterskom gnoju bi trebalo uzeti aute čim uđu u Hrvatsku i dati im Tomose da se na njima voze.

Nippon
20-08-2003, 09:38
Skywalker, mislim da si zaboravio na top listu stavit vozače Opel Vectri, starih naravno. Pogotovo oni u 1.7 dizelima. Mrak. :smile13:

Girrari
20-08-2003, 09:42
Treba istrpit. Ipak nam oni donose hrpe smeća od stvari kaj su dovukli iz Švabije, a vanpansionska potrošnja im je vrtoglavih 5 € po glavi tjedno.<br><hr><font color="blue">Burekman</font>

meandme
20-08-2003, 09:51
izgleda da vi sve gastarbajtere stavljate u isti kos. :smile09:
nisi svi takvi.
ja dolazim iz svicarske i vozim po pravilima, kao u svicarskoj: vezem se, postujem ogranicenja (vecinom) i sva ostala pravila, pustam pjesake, itd. i meni smetaju ×××××× koje su otisle vani, zaradile za nesto autica, spustile ga, balkan tuning i onda se ovda kurce i misle da im nitko nije ravan. :smile09:

samo ih treba kaznjavat i dobro oderat, da nauce... zapisati broj registracije i prijavit ih, pa sta bude...

njofra
20-08-2003, 10:52
ma dobro nisu sad svi isti nemozemo sve u isti kos........takvog smeca ima i kod nas......neki dan me tip s koralom 45 u zavoju stisce...i prestize..i sta cu s budalom nego prikocim da ode :))

Yoko/
20-08-2003, 11:12
..ma nek budu spušteni i ako treba do kraja ,samo da na spuštaju ruke kroz prozor do asfalta,nek ne ružiju sa muzikom do kraja i nek ne pizdiju sa punim gasonm do kraja po gradu...

piquet
20-08-2003, 11:51
ja sam svoj doživljaj iznio na kamo na more? pa se neću ponavljati.
ali evo jedna crtica sa autoputa kroz slavoniju. vraćam se iz sb i prolazi me lik u bmw 3 sređenoj neke čudne face, valjda turci ili štatijaznam. odjedanput on iz lijeve trake u zaustavnu i pere po njoj. nije mi jasno šta se dešava kada nešto ispada iz bmwa. tad skužim da lik baca smeće iz auta. mislim si stvarno bi trebao nazvati muriju i prijaviti ga, ali šteta bona na mobu jer bi našu muriju vjerojatno zabolilo lijevo jaje za to.
a fala bogu bar tamo ima stalno nekih odmorišta sa kantama za smeće.
:smile09:

Girrari
20-08-2003, 11:53
Najbolji su oni kaj se trude prodat ko stranci pa nekaj natucaju i kenjaju.

Takav je neki dan zaustavil mene i starog kod Contija da pita gdje je njem. veleposlanstvo. Budući da stari ××××no govori njem. išel mu je objasnit. Nakon 5 min. kaj je ovaj mahal rukama i nekaj natucal, stari je popizdil i rekel mu da radije počne na srpski jer ga kurca ne kuži.<br><hr><font color="blue">Burekman</font>

Mario Haas
20-08-2003, 12:18
Kad sam se vraćao prije dva tjedna s mora, u općoj gužvi od Udbine prema Karlovcu pretekao sam između ostalih i "nijemca" u Toyoti Celici.

Tip se toliko naljutio da mi je na početku drugog uspona prema Slunju ušao skoro u gepek, premda sam vozio i više nego brzo. Pustio sam ga i nastavio za njim. Vidno iznerviran što mi ne može pobjeći, frajer je na kraju tog uspona s dvije trake napravio potaz života:

Preko duple pune crte u desnom zavoju pretekao je auto i dva šlepera, apsolutno napamet. Kad sam vidio šta radi sledio sam se.

Poslije me je murjak izvukao sa čela kolone jer sam vozio s maglenkama i naplatio mi kaznu. Rekao sam mu za tog tipa i šta je napravio, i veli on meni da sam odmah trebao nazvati 92 i da bi tip po kratkom postupku išao kod suca a ja bi kao morao biti svjedok. I kao, kaznilo bi ga se. Ma fućka se meni što bi ga se kaznilo, treba ga oderat da zapamti za vijeke vjekova, umalo je napravio masakr. Dobro da nikog nije bilo iz kontra smjera, tamo svi stišću gas do daske i idu u preticanje.

skywalker
20-08-2003, 12:36
...je, i pese bi trebalo drzati na lancu !
Stari je naletil sa 60km/h na pesa, ili pes na njega, kako vec, i cucku nis ni nakon kaj je letil 15ak metara.A stari je moral na servis jer si je fino slupal prednji spojni lim i jedan far.
:smile17:

frki
20-08-2003, 12:57
mario haas i koliko te je ozenio za maglenke? :smile20:

Fresh
20-08-2003, 13:14
Ne znam koliko pali ta fora sa zvanjem murije za vrijeme vožnje, al imam jednog kolegu u firmi koji redovito zivka muriju kad mu se netko na cesti ne sviđa. Pitao ću ga kako su prošli svi ti njegovi silni pozivi.

skywalker
20-08-2003, 13:28
naravno da nisu svi gastarbajteri isti, kao sto niti svi ljudi nisu isti.
Al lagano se osjeti trend spustanja sajbi, urlikanja srpskih turbo folk pevaca/pevaljki iz home-made zvucnickih kutija u vratima i psovanja mater ljudima kojima to nije po volji. Kaj je jos "bolje" navedene pojave sve su cesce i u krajevima za koje se to nikad ne bi pretpostavilo, Hr. zagorje, recimo.
Osobno iz skustvo iz Krapine prije 2 tjedna ( napomena: bila je KR rega).
A u Zagrebu...sad ce neki reci da sam sovinist, no ipak sam samo lokal-patriot, mislim da je sramotno u kaj se pretvorio grad zadnjih 10ak godina. Doslovno, ali doslovno nema dana da mi netko ne prepili mozak bahacenjem uz spustene prozore, turiranjem na semaforu...i sve to popraceno zvucnim folklorom Sumadije i Kosmeta.

skywalker
20-08-2003, 13:30
ne kuzim zakaj se toliko furaju na agresivu.

mc
20-08-2003, 13:43
Decki, drago mi je da pizdite na primitivizam, nekulturu i slicne pojave za volanom... Ja sam se isto svega nagledao u ovih desetak dana na putu do mora i vrludanju oko Makarske. Najvise me ljuti sto ljudi uvijek krive nekog drugog. Najbolji su mi komentari pozara, tipa: pale srbi, pale ovi, oni... a neki dan vidim idiota s MA tablicam da baca opusak iz auta. Cinjenica je da kada vidis neke strane rege kako voze, pitas se kako su uopce dosli zivi do tuda, ali mi se ipak cini da najopasnije divljaju domaci ljudi...

Megane_SB
20-08-2003, 13:48
A tek brojke-i-slova tablice ....
Oni misle da crta na parkingu treba biti po sredini auta, a ne auto između crta...Između ostalih nebuloza i gadosti na cesti :smile09: :smile09:

Mario Haas
20-08-2003, 14:04
Zadovoljstvo vožnje s maglenkama koštalo me 100 kn.

Nippon
20-08-2003, 17:15
A mene je zadovoljstvo vožnje 30km/h više od dopuštenog koštalo isto, 100 kn. :)) :smile20:

Mazda3
20-08-2003, 17:16
A mene oduzimanje vozacke! :smile09:

Nippon
20-08-2003, 17:21
Uzeli su ti vozačku za +30km/h?? :smile12: Ili je neki drugi prekršaj u pitanju.

Mazda3
20-08-2003, 17:23
I to, a usput i zbog bozicnih lampica u tri boje....

S16
20-08-2003, 18:49
Nije baš za ovu temu, ali eto... Prije manje od tjedan dana iša san na hodočašće u Sinj za veliku gospu. U tih 30 i nešto kilometara čovik vidi svakakvih prijevoznih sredstava. Sigurno jedno 80% svih prometala na cesti su zaužimali Golfovi2 i Bmw kockice. Ja nisan moga virovat. A kroz otvorene prozore se čuju ili teški narodnjaci ili neki jeftini techno. Ništa drugo! A sve to sa puno izobličenja jer imaju one pazarske kazetofone i zvučnike za 50kn. Naravno, onih lampica na haubama san se nagleda (posebno na golfovima) toliko da mi se više riga na njih. A bilo je i krasnih home-made tuning uradaka sa neonkama ispod i unutar karoserije. Tipovi unutra su tipični mladići dalmatinske zagore, koji traže još tipičnije djevojke dalmatinske zagore. Užaš!

S16
20-08-2003, 18:49
Oprostite na manjim pogreškama u pisanju.

CALIBRA DTM
20-08-2003, 19:40
sve ovo šta ste napisali nije ništa ja san danas na glavnoj cesti u splitu vidia ××××NI TRAKTOR :( :( :smile12: :smile09: :smile13: :smile12: :smile17: :smile14: :smile09:

GTI_FOREVER
20-08-2003, 23:46
E ××××ga. Ides da se odmoris, dok dodjes gdje si posao pet puta ti glava u torbi zbog debila koji pretice preko pune i tako dalje.

Ja sam imao slucaj da zena vidi u zadnji cas pjesake da zele preci i na sred magistrale opali po kocnici. Ja sam bio iza nje i kako tako sam stao na jedno metar. Ovi ostali su se naredali u cenat. I na kraju stari FAP koji je jedva stao u suprotnoj traci.

Nadalje koliko god policije bilo nema sanse da sa ovim kretenima izadju na kraj. Kompleksi da moraju bit vidjeni su tesko izljecivi. I hoce da izljece sve frustracije dok su na balkanu. Da pljuju, psuju, budu mange...jer kad prodje 15 dana odmora vracaju se tamo gdje su gradjani drugog reda.

Rose
21-08-2003, 18:29
Najbolji su za volanom oni "spigani", s čvrsto ispruženom lijevom rukom na volanu na čijem ramenu visi glava, desnom rukom na mjenjaču i šeretskim osmijehom full samozadovoljstva. Naravno, uz nezaobilaznu mjuzu od koje otpadaju uši popraćenu usiljeno drskim, bahatim izrazom lica i mrtvo-ledenim frajerskim pogledom "u pičku te ×××××" kakvim je i James Dean svojevremeno plašio vrane, prije nego što je zaveden šišmišima.

Na semaforu ruka se kroz otvoreni prozor odjednom spušta skoro do poda, što je možda još jedan dokaz da je čovjek nastao od majmuna, dok "frajer" nervozno okreće žvaku u ustima kao Zubati Bil, pucketajući balonima, pritom zvjerajući na sve strane. Vrat je zamjetno nakrivljen na lijevu stranu, uostalom kao i cijeli trup, a pokreti ruku su grčeviti, odrješiti, napadno muški jer postoji opravdana bojazan da ispod namještenog frajerluka ispliva balavost.

Kretanje s mjesta na semaforu je čin za pamćenje. Mnogi koji misle da su ovu ludost usavršili do krajnosti mogli bi pocrvenjeti od stida. Cvilež i miris guma, plavičasti dim, gas do daske uz agresivno prestrojavanje preko dviju traka (jadni auto!), do sljedećeg crvenog semafora nekih stotinjak metara dalje(!?).

A onda čitava predstava putujućeg adrenalinskog teatra iznova, s jednako ispruženom rukom, nakrivljenom glavom na stranu, žvakom, i bahatim šiptarskim pogledima uz egzotičnu glazbu od koje se svakom razumnom nakostriješi sva koža.

mc
21-08-2003, 19:18
LOL-cina

alfist_zg
21-08-2003, 20:39
ovo je dobro! :))

ne kuzim sta vas toliko ×××× sta rade drugi? sta me boli kita sta se neko okrece preko pune linije, pa nisam ja policajac. i sta dobijem s time da ga ispsujem?ili da nekom trubim pol sata zbog neke gluposti?

a ovo sa zvanjem murje mi je najjadnije i najpateticnije sta postoji.
tuzibabareza.
da mene neko tako prijavi i da mi svjedoci , razbio bi mu glavu na komade.
Inace sam zakleti pacifist, ali u tom slucaju nebi se mogao suzdrzati.
To mi je nesto najodvratnije sta postoji.
Sva sreca sta to ne uzima maha u Hrvatskoj, jer bi ponovo emigrirao po hitnom postupku.

Ajmo sad svi lagana meditacija i izbacimo ljutnju iz sebe disanjem. :smile07: <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>

Mazda3
21-08-2003, 20:47
Prijavio sam te policiji zbog divljanja motorom negdje na HR cestama. Vidimo se na sudu :smile07:

alfist_zg
21-08-2003, 20:50
moze.
procitaj si dole sta te ceka poslije svijedocenja. :smile17:

salim se , sad sam vec disanjem izbacio svu napetost.Sad sam opet Mahatma Gandhi.
idi u miru , brate! :smile19:

Mazda3
21-08-2003, 20:56
Sve je to dobro, samo da ne izdahnem zapravo tijekom meditacije :))

CLIO SPORT
21-08-2003, 22:58
ROSE,jel si ti cigan na semaforu koji zica kunu? vidim da si upoznat sa detaljima koji se mogu uociti samo ako stojis na semaforu!? daj mi molim te reci na kojem si semaforu jer obicno dajem kunu kada vidim nekog jadnog....pa da se i upoznamo!!

ovakvih jadnika=ROSE ima puuuun K!

(ROSE,sto tebe boli k kako se netko vozi???? na ovaj nacin si samo dokazao da si ti rose kreten! hoces reci da ti NIKADA nisi stisnuo gas do kraja na semaforu? imao otvoren prozor i ruku vani? nije da branim takve likove koji se tako voze ali....jednostavno ne kuzim psihologiju ROSE....bas se pitam koliko godina ima ROSE!?)

:o :o :o :o :o :o :o :o :o

(inace se ja uvijek vozim s otvorenim prozorom po gradu jer nema smisla paliti klimu kada moja najduza relacija traje cca 5-10min! i da...ruka mi je skoro UVIJEK na prozoru! i da....uvijek sam prvi na semaforu kada sam u prilici!i da...uvijek zvacem ORBIT bez secera!i da...uvijek slusam neku muziku i to toliko glasno da se jeeedva cuje metar izvan auta ali je to dovoljno da neki kreten poput ROSE to primijeti na nacin na koji je on opisao!)

strasno!

S V T
22-08-2003, 01:47
Rose pa di si me vidio??? Puca od jala jer se njegov prozor spušta tek kad makne odvijač koji je zabijen između stakla i vratiju! Meni je ruka, tj. lakat uvik vani pa to ne znači da mi je stari majmun, možda je tebi, al meni nije! :smile16: <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Fresh
22-08-2003, 08:37
Ruka mi nije vani jer mi je klima konstantno upaljena, ugasim je kad se počnem smrzavati.
Iz tog razloga me možda ROSE nije primjetio jer se muzika ne čuje baš jako iz mojeg auta, tko mi kriv kad imam dobru izolaciju.

A startanje na semaforu, pa naravno da ću stisnut gas i pobjeći svim onim telcima koji tek kad se upali zeleno počnu tražiti gdje im je mjenjač, pa dva do tri pokušaja ubacivanja u prvu, pa ponovna provjera - jel to stvarno gori zeleno, zašto nema ni jednog auta oko mene, i onda lagano kretanje.

Mario Haas
22-08-2003, 08:37
Ne znam Alfist tu se žestoko ne slažemo. Ovaj "moj" frajer na cesti imao je ogromne šanse da ubije sebe i još bar 5 ljudi uključujući i mene u lančanom sudaru iz priče. Najmanje što je zaslužio je da ga se masno odere i ja bi prvi svjedočio. Ako imaš nekog problema s tim to je već tvoj problem.

Mario Haas
22-08-2003, 08:38
Brza vožnja je jedno, ali opasna vožnja nešto sasvim drugo.

mc
22-08-2003, 09:02
Hej Alfist Zg, drago mi je da si se ziv i zdrav (pretpostavljam) vratio s turneje - malo sam brinuo. Moram ti pokazati fotke s Mreznice - ima jedna di si u dubokoj meditaciji (zlobnici bi rekli - na teskoj drogi)... :)

Girrari
22-08-2003, 09:15
×××× ga, ni ja se ne slažem sa našim Gandijem. Kad mi se netko tak vozi prvo bi mu pičku podrapal, onda spizdil metak u svaki zglob, a nakon toga pozval muriju. Kaj ja mogu kad sam kolerik. Sva sreća pa ne nosim škorpiona sa sobom, inaće... :smile18: <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

Megane_SB
22-08-2003, 10:41
To kako netko kreće na semaforu, te koliko ruku ili nogu gurne van kroz prozor, po meni je njegova osobna stvar.
Kao i kut nagiba glave.
Može mi to ići na živce, ili ga mogu smatrati za što god ja želim, ali dok mene direktno ne ugrožava, zabole me ona stvar.....

U slučaju da dovede u opasnost mene ili nekoga drugoga, kako reće Girrari, na vješala sa njim ili ga razapeti vezanjem za dva auta (koji se kreću u suprotnim smjerovima).
Javiti policiji ?
Svakako da da. Sve dok ih mi plaćamo i dok ja plaćam svoje kazne, nek deru majmune samoubojice.
Ako se netko hoće ubiti, nek to napravi negdje na oranici ili se spraši u drvo negdje u šumi. Meni se još živi.
Jednom sam samo doživio pravovremenu akciju policije, i moram priznati da sam zapljeskao ! Kao u filmovima...

Rose
22-08-2003, 18:21
Ha-ha-ha...evo se neki prepoznaše!

:)) :))

Mazda3
22-08-2003, 18:46
Mene najvise smeta kada se nadju dva lika na cesti koja ima dvije trake, na kojoj oni voze jedan kraj drugog ispod ogranicenja. Nema sanse da ih se prestigne. Jedini nacin je sjeci dvije pune linije :smile17:

Lybra
22-08-2003, 22:54
@rose

Da nisi mozda ljubitelj Dzems Din filmova,pa zbog toga izvaljivas gluposti. :smile17: :smile17:

Megane_SB
23-08-2003, 15:52
Rose, ja se osobno ne prepoznajem u tvom nadasve slikovitom opisu situacije u prometu.
Nisam e stvari nikada radio, niti ikada hoću (vjerovatno).

Ali smatram da onaj tko hoće (a time ne dira direkto mene) to svakako može prakticirati.

Bolje i ruka kroz prozor, nego prst u nos ! :))

skywalker
23-08-2003, 16:09
danas mi je uletjela stara Fiesta (KR rega) u takve skare da mi je herc stal skoro. Onak, ispred mene i drugog auta je bilo mozda 2,5 metra, al tip se uvukao ni ne trepnuvsi (za zmigavce valjda u zivotu nije skuzil cemu sluze).Unutra je bilo nekih 5-6 dripaca.
To je to....dok me ne dira,ok, boli me kita ak se sredi negdje, sam si je kriv. Al me smeta kad takvim ponasanjem ugrozi druge (mene, ili nekog mog).
Moje je razmisljanje - ne udari me pa necu ni ja tebe. A ak me taknes ostat ces bez ruke. I mislim da je to fer.

zonta
23-08-2003, 18:39
Ja podupirem alfista.....prijavljivanje muriji mi je fakat ×××××ski

Inače, najveći idioti na HR cestama su Talijani- bez konkurencije............popizdio sam s njima u Vodicama i okolici

piquet
23-08-2003, 19:08
kad si već spomenuo majstore talijane.
na autoputu zadar-tunel sv.rok majstor talijan u focusu karavanu prestiže po lijevoj traci sa malom razlikom u brzini. približavam mu se i on počne ići na auto koji prestiže. mislim si jedva čeka da mi se makne. kada ga je prestigao otišao je s autom do pola u desnu traku i ja po gasu. kada sam mu došao paralelno onse počne vraćati na mene. da me je zakačio po zadnjem kotaču vjerojatno me ne bi jako boljelo. a i brojač postova bi stao. :))

Mario Haas
24-08-2003, 19:35
Zonta i Alfist i slično razmišljajući forumovci...
×××××i su oni koji izvode takve opasne "manevre" na cesti (kao ovaj koji sam spomenuo) a ne oni koji ih eventualno prijave.
Šta biste napravili da ste naletili iz suprotnog smjera? Vjerojatno ništa. Zajedno bi sada i vi i ja kartali belu uz zvukove harfi.

Ja sam u svom bivšem GTI-ju umalo poginuo zbog jednog takvog šupka kojem se nije svidjelo što ga pretičem i umjesto da me korektno propusti opalio je po gasu. I to u sasvim pogrešni trenutak.

Za takve vrhunaravne šupke nemam nimalo razumijevanja. Prijava muriji je najmanje šta mogu napravit. Trebalo bi ih trajno maknut sa ceste jer očito nemaju pojma šta rade.

zonta
24-08-2003, 19:59
Sve OK, ali meni to ostaje u kurcu potez...........vjerojatno znaš u što bi se to vrlo vjerojatno izrodilo..............dokoni starkelje koji će zivkati murju jer se netko nije vezao ili se prestrojio preko pune linije, nije stao na znak STOP............
:smile17: :smile17:

skywalker_odlog
24-08-2003, 20:16
slazem se s Mariom.
Kad smo vec kod kaznih, znate li da u Singapuru necete naci niti jednu kaugumu na asfaltu ? A znate zakaj? Zato jer se tamo ne mogu kupiti kaugume upravo zbog potencijalnih debila koji, poput ovih nasih domacih koji svojim gumenim ispljuvcima poplocavaju zagreb.
Da, al se nitko ne buni jer ljudi uzivaju izvanredno organiziranom i sredjenom gradu-drzavi s bezobrazno visokim zivotnim standardom. Nema ×××××× po cestama, nema iskompleksiranih debila koji misle da se svijet vrti oko njih. A za hrackanje po cesti ili za kenjanje pasa kazna je 500 baksa. Da, al zato nema uhrackanih i usranih cipela kojima poslije ulazim u svoj auto ili kucu.
I naravno, sad ocekujem salvu kvazipametnih kritika od strane samoproglasenih branitelja kojekakvih "prava" i kao nedozrelih jedinki kaj im smeta ikakav red.
;)
Malo je bilo offtopic, al moral sam. Danas sam bas ugazil u jedan pseci drek pa mi je tlak otisao u k***c.

Mario Haas
24-08-2003, 20:20
Da se razumijemo...meni je u kurcu takav idiot-šupak-kamikaza koji bez imalo razmišljanja pretiče noću preko duple pune u desnom zavoju auto i dva šlepera, u situaciji gdje nema šanse da je bilo šta vidio, čisto na sreću.

Ne da bi ga trebalo prijavit nego bi ga trebalo ubit.

Mario Haas
24-08-2003, 20:24
A da ne govorim o primatima koji iz navike bacaju smeće i čikove iz auta. Takvi godišnje izazovu nemali broj požara na moru. I ne možeš im ništa. Kaj možda i smeće bacaju doma s prozora ili s balkona na cestu!?

skywalker
24-08-2003, 21:18
e, fak...pa konacno da se i to kaze glasno i bez ustezanja. Da, takve treba upucat.
Cim se covjek zalozi za uvodjenje reda, odmah ga se proglasi nazadnjakom i primitivcem.
Zato nam i je drzava i drustvo u banani.
Mario, ne znam kak to, al ovih dana vidjam fakat puno 205-ica GTI..i to ne krameraja, neg onak fino, decentno sredjenih i odrzavanih.
A na parking di parkiram su uplavile i dve 406C, crvena i zuta.
Inace, bil sam u Maksimiru i nist mi nisu napravili. Nisu jos zatvorili nalog pa idem sutra opet.
Danas mi je verglal i u hladu i na suncu, i na toplo i na hladno paljenje.

skywalker
24-08-2003, 21:21
a kaj se tice onih primata koje spominje Mario, da, najadnije je to kaj im nist nemres. Mozes se ili zderati il se pomiriti s time kaj rade.

Mario Haas
24-08-2003, 21:22
Hehe moj bivši GTI ima Supersprint auspuh. Bio je u top formi kad je odlazio od mene, možda je još uvijek.

;)

skywalker
24-08-2003, 21:32
bil je i jedan krasan 306 C ispred Kaptol centra u subotu.
Kad kazem "krasan" ne mislim na spojlere i slican kic, nego na onu finocu koju si spomenul u jednom postu

alfist_zg odlog.
26-08-2003, 10:32
majkomoja, ovome smetaju i kaugume...pa daj covjece odi se lijeci.

nemam rijeci, stvarno nemam rijeci za ovog bisera.
Meditirajte ljudi , meditirajte.

Girrari
26-08-2003, 11:14
Ghandi strikes again... :)) <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

Mario Haas
26-08-2003, 11:18
Ghandi očito voli sa svojim najkicama nagaziti u kaugumu na cesti. Ništa ljepšeg od struganja iste s đona...

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

mc
26-08-2003, 11:23
A jos bolje je kad ti se s djona prebaci doma na tepih...

Fresh
26-08-2003, 12:02
Fulali ste, Ghandi hoda bos po svijetu, pa jedva čeka da zagazi u Orbit šumsko voće - konačno mu noge počmu mirisati.

skywalker
26-08-2003, 12:10
Fresh :smile06: :smile06: :smile06:

Girrari
26-08-2003, 12:37
Ne pretjerujte.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

skywalker
26-08-2003, 13:09
ne pretjerujemo.
Girrari, ti si nekaj nabrijan zadnjih dana...nekak mi se cini tak

skywalker
26-08-2003, 13:12
Girrari, ti studiras nekaj?

Fresh
26-08-2003, 13:25
sky - bolje pitaj, ti si zviznuo koji ispit, pa ti je sad cijeli svijet kriv.

Ne, ne nije Girrari takav, on se revno priprema za ispite i ja, osobno uopće ne sumnjam da će on položiti sve ispite koje koje je predvidio ove jeseni. :)

skywalker
26-08-2003, 13:36
Fresh, ja sam odavno diplomirao.

skywalker
26-08-2003, 13:46
i jos nekj, Fresh - nisam mislio nista lose rekavsi da mi se cini kak je nabrijan.

Fresh
26-08-2003, 13:50
Čekaj malo skywalker, tu je došlo do nekakvog nesporazuma.

Kurimo Girraia, a ti se opravdavaš meni, ne znam možda je moj comp. progutao neke postove.

skywalker
26-08-2003, 14:32
nist se ja ne opravdavam. Vidim da si me opral jer sam rekao da je Girrari nabrijan, il sam te ja tak shvatio.
Zato velim da time nisam nist lose mislio.

Girrari
26-08-2003, 18:16
Da, studiram i da, nabrijan sam. Ne znam zakaj, valjda sam ustal na desnu nogu. A i hvata me neka boleštino što nikako nije dobro za moje ispitne planove.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

skywalker
26-08-2003, 19:35
Girrari, evo...zelim ti da te ne pokosi neka bolest/bolestina i da odvalis ispite koje si planiral odvaliti.
Iskreno da ti velim, kako unazad par godina radim nekad bi radije polagal jos 10 matematika i slicnih ispita samo da se ne moram dizati svaki dan u 7 sati... :smile15:
Cuj, bus videl i sam jednog dana
:smile15:

Fresh
27-08-2003, 07:19
Vidim skywalker, da smo u istim govnima. Ono, završiš faks, i misliš si ma nebi više nikad, onda gledaš tipove poput Girraria koji gube živce za vrijeme ispitnih rokova i misliš si, eh ja sam to prošao.

Ali stoji ovo tvoje, u zadnje vrijeme i ja bi rađe opet studirao, nego se morao svako jutro dizati...

Zato Girrari uživaj dok si na faksu, zvizni koju godinu namjerno. Ne znam koliko ono sad godina smiješ pasti a da ne moraš plaćat daljnje studiranje ?

mc
27-08-2003, 08:48
Ja bi isto na faks da me netko hoce dobro stipendirati...

Girrari
27-08-2003, 10:38
Ja već plaćam faks jer sam izvanredni. Da nisam, ne bih imao vremena za posel.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>