PDA

Pogledaj cijelu verziju : japanci,njemci,talijani,francuzi,koji je najbolji?



black boy
19-08-2003, 18:24
iz dugogodišnjeg iskustva primjetio sam da su japanski automobili znatno najbolji u europi,što se tiče njemaca neki misle da su ipak bolji automobili od nekih drugih ali sve više vozača zna da ipak japanci bolje napreduju.:smile18:

CALIBRA DTM
19-08-2003, 19:45
http://images.google.com/images?q=tbn:MAD1_nbgVPAC:www.highsight.org/images/bmw%2520logo.jpg

znatno najbolji??
19-08-2003, 19:49
japanci su znatno najbolji,a?no comment

VR6
20-08-2003, 00:17
Njemacki meni.

Japanci su pouzdani, ali nisu svi bas toliko "extra"...

S V T
20-08-2003, 01:53
a bome su svi japanezi kvalitetniji od švaba, bar tako statistike kažu!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Yoko/
20-08-2003, 06:22
..nakon voženih opela,fiata,francuza(službeni auti) i sada japanaca iz svojeg iskustva velim samo Japan ;) ...

njofra
20-08-2003, 07:02
sve je to danas isto.......nemozemo govoriti vise ni o njemcima ni japancima......zna se dobro da se djelovi rade ...........za japance...koreja,kina.....a za cuvene njemce.......madjarska,spanjolska i slicno. :smile15:

Nippon
20-08-2003, 09:41
Ako švabe kažu da im je Toyota najbolja u 5 klasa, valjda ima neka istina u tome. :smile20:

T-IE
20-08-2003, 20:51
Japanci...<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

Isus
22-08-2003, 19:50
Ja cu svoje misljenje izraziti vrlo objektivno i iz znanja kojeg poznajem, osobno imam priliku voziti Hondu Civic iz 1991 sa 90 ks.
Njemci su nekada vladali trzistem automobila A DANAS SE CINI DA SVE VISE JAPAN VLADA, A NIJE TO NI CUDNO S OBZIROM DA SU SE JAPANSKI AUTOMOBILI POKAZALI JAKO POUZDANIMA.Iz osobnog iskustva mogu reci da honda koju posjedujem nikada nije imala nekakva kritican kvar, sto se tice talijana tj. njihove alfe, mogu rec da im se ××××m na proizvod kad su im sad auti poceli rikavati samo nakon 2 g. starosti i pate od djecjih bolesti, alfa je vladala u doba 60 a sad ce grdo pobusiti kada novi auti pocnu vlasnicima krepavat... Njemci, hmm, mora se priznati kvaliteta i eksluzivnost je tu alii... cijena je bezobrazno skupa. pr:Za najslabiji BMW 316 dobijate Hondu Civic Type R koji ide ko mutav i da ne pricam kak se vrti...
I na kraju, talijane ne volim uopce, on njemci priznam voltswagen i BMW, makar sam biu uzrujan spoznajom da novi BMW-ei koji su šesterocilindraši troše 1 litru ulja na 1000 km i mora se doljevati, tako piše u servisnoj knjižici!!A što se tiče japanaca oni su mi čista ljubav, jer ako malo bolje pogledate in za jednog japanca ne mozete reci da je krama a u švabiji bi ih mogo nabrojati nekoliko.
Onaj ko je ikada vozio hondu znati ce o cemu pricam, obozavam njezinu eksplozivnost, vrhunsko lezanje na cesti i istovremeni odaziv na GAS!!!!!

OS PUNTO
23-08-2003, 09:23
Po meni su japanci takodjer najkvalitetniji.Jedini segment u kojem jos zaostaju je dizajn,ali i u tome su sve bolji (Accord,Mazda 6).
Nekada su bili lijesovi na cetiri kotaca,a danas su i po pitanju sigurnosti u samom vrhu.Mozda si i kupim jednog japancu za koju godinu.Nebi se bas Isuse slozio s tobom u vezi talijana.Talijani su po pitanju pouzdanosti i kvalitete skroz izjednaceni sa ostalim europljanima iako i kod njih ima iznimki.

Isus
23-08-2003, 13:38
Onda ne znam zake su Nove alfe pocele rikavati, i ja sam mislio da je Alfa s 156- icom napravila izvaredan posao ali razocaran sam slusajucuci iskustva vozaca, auto ide ko blesav, odlicno izgleda ali pati od djecjih bolesti...
Ake se tice dizajna japanci pogledaj si CRX iz 1991 pa reci da je grdi...

mara
23-08-2003, 15:17
ne znam jeste li citali u prosli ili pretprosli petak u jutarnjem na zadnjoj stranici kako su englezi ocijenili njemacke aute. kazu da su MERCEDES ocijenili kako PROSIJECAN, a pazite sad ovo: BMW je prosao jos gore a sto se tice audija nema niti jednog audija TT koji se nije pokvario u prvoj godini. nissan, toyota, honda - nema niti jednog slucaja kvara na tim autima u prvoj godini....BRAVO JAPANCIMA...moze ih netko ne voliti ali pouzdanost im je mraaaaak, a honda daje i sportsku notu onima koji misle da je to rezervirano samo za europske aute. i ono sa 100 godisnjom sportskom prosloscu i iskustvom cime se hvali vecina europskih marki doslovno je pobila u najboljem smislu te rijeci honda koja tek 30 -40g radi aute a ima mozda najbolje i najpouzdanije sportske motore na svijetu. na kraju krajeva i sam je sef, nisam siguran koje njemacke marke, rekao da im je kvaliteta ocajna i da je to istina ali da su krivi dobavljaci-×××× govna, kao da to oni nisu mogli ispitati. nisam protiv europskih auta jer super izgledaju i razne inovacije...ali da li to vrijedi na stotoine tusuca eura a nema niti jednog novijeg luksuznog europljanina a da nema neku serijsku gresku i to obicno jako OZBILJNE greske. iskreno vec mi je pun kufer te europske bahatosti i arogancije a auti su im zivo ××××××- ako spomenem samo pouzdanost. vise nema normalnog svapskog auta ispod 30 tisuca eura. zato mi nema nista draze nego kad netko kupi subaru imprezu i opere neku skupu svapsku zvier

INTERCEPTOR
23-08-2003, 18:28
Isus, a koje su to dječje bolesti??? Oprosti to nije rikavanje. Rikavanje je kad ti otiđe polusosovina, rikne turbina, smrzne motor, pukne klipnjača, zdrobis emjenjač, pukne vilica, hrđavi karoserija, auto ne pali itd.

Varijator faze nije rikavanje. osim toga 156 je generalno gledano pouzdan auto, puno pouzdaniji i od golfa 4 i od passata 2. Prelistaj si NJEMAČKE testove polovnih.

A i eneglezi su je proglasili najpouzdanijom u klasi.

Isus
25-08-2003, 18:46
Ja sam postovao Alfu, sve dok moj frend koji ju ima i ispricao mi je kak je nakon " god. voznje pukla klipnjaca i motor se totalno rastepel, ××××s mu mater al to se ne smije ni jugicu ne smije dogoditi...

600
25-08-2003, 18:50
Isusek, naj psovati sram te bilo pa kaj bu ak te čuje dragi Bogek?

mc
25-08-2003, 18:54
Ne smije, ali se tu i tamo desi i najboljima...
Inace, jako postujem japance i zelim si jednog...