PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pug 206 -otezano paljenje



skywalker
18-08-2003, 16:23
Imam 206 1.4 i ako mi stoji na suncu dulje vrijeme teze ga upalim, tj.
vergla. Isto se desava ako pokusam upaliti topli motor, tj. ako sam ugasio auto prije nekih pola sata pa ga ponovo pokusam upaliti.
Na servisu su mi (bio sam 4 puta, kod vise njih) po principu "pokusaja i
promasaja" promijenili bobine, pumpu za gorivo, injektore i apdejtali
softver.
Nije pomoglo. Napominjem, stvar se desava ako je auto dulje vrijeme bio na
suncu.
Kaj da radim?

appx: Mario, mozebitna slicna iskustva?<br><hr>

INTERCEPTOR
18-08-2003, 16:36
Od×××× servis i peugeotove pijetliće amatere te idi kod profesionalnog električara.

Servisi su danas najlošije mjesto za otklanjanje kvarova. Pun je k.. educiranijih ljudi koji imaju svoje privatne radione. Pa šta misliš da su ti meh. toliko dobri u servisu da bi radili u servisu????? Ili bi radije imali svoju firmicu i ubirali lovu???

Moj je zaključak - ×××ך ovlaštene servise sa skupim dijelovima, needuciranim mehaničarima i glupim tajnicama koje se ne usudiš ništa pitati jer znaš da pojma nemaju.

Megane_SB
18-08-2003, 18:05
Ja sam imao sličan problem sa službenim Cliom ( nisu isti auti, ali je problem potpuno isti ).
Preliminarno sam dobio informacije da se radi o nekakvom senzoru položaja zamašnjaka. Navodno je taj senzor u k....u, pa elektronika dobiva loše informacije....
Ja osobno nisam uvjeren u tu priču, ali tek u ponedeljak imam dogovoreno kod svog majstora, pa ću ondak znati što može bit..
Kolega je na Vectri imao jebačkih problema sa tim senzorom.Nakon cca 1500 kn na ovlaštenim servisima, električar mu skinio taj senzor, očistio ga (??!!!) i sve radi OK.

Inače, kako rekoh, simptomi su isti kod tebe i na mom Cliu.

Mario Haas
18-08-2003, 18:10
Skywalker, odgovaram ti u Peugeot Clubu

mc
18-08-2003, 19:32
Desavalo se to isto mom frendu na Favoritki - ne vjerujem da je to neka egzotika...

skywalker_odlog
18-08-2003, 20:02
thnx, decki