PDA

Pogledaj cijelu verziju : Servisi FIAT



Rose
16-08-2003, 17:18
Budući da sam dosad vozio samo FIAT, obišao sam dosta njihovih servisa i s njima imam šarolika iskustva. Od najbolje i najprofesionalnije usluge u servisu BERTOL, preko najbrže u AUTOMEHANICI u Zvonimirovoj, do vrlo žalosne i jadne priče o AUTO-OBADU od prije dvije godine. Riječ je o nestručnosti, možda i o prevari.

Da je zaista riječ o tome potvrđeno je dan kasnije, kada sam završio na šlep-službi, u jednom drugom Fiatovom servisu. Oni, naravno, iz pijeteta prema svojim kolegama nisu željeli iznositi pojedinosti, ali po njihovim izrazima lica, podsmijesima i odmahivanju glavom sve mi je bilo jasno. Samo su mi pokazali zamjensko crijevo (izgledom kao šlauf za polijevanje vode) koje su u OBADU nepotrebno stavili umjesto originalnoga (kvar uopće nije bio u tome), a originalno, koje je znatno skuplje i kvalitetnije, sebi valjda uzeli kao rekvizit. Zbog toga je došlo do prekida dovoda goriva. Ta me je glupost odlaska u AUTO-OBAD koštala dodatnih 600kn: šlep 200+pregled i poipravak u drugom servisu 400.

Osim toga, prodavači u prod. rezervnih iste kuće dijelova nisu baš susretljivi. Razgovorljivost o dijelovima, kvarovima i onome što vam je potrebno za auto ostavite radije kod kuće, jer će vas prilično oneraspoloženi sredovječni prodavač ošinuti pogledom, arogantno povisiti ton razgovora, a onda nestati iza polica, što znade potrajati. Nema puno priče o tome što koliko košta, jer se gospodin ponaša kao suigrač u kartama kada mu pokažete poker aševa. Čovjek se jednostavno preporodi kada dijelove za servis na svom FIATU ode kupiti, recimo, u AUTOCOMERCE na Ljubljanskoj aveniji. Ondje zaista možete dobiti sve potrebne informacije od prodavača čija je usluga na zaista visokoj razini.

Rose
16-08-2003, 17:29
Da ironija bude veća, AUTO OBAD na svojim web-stranicama ovako poziva buduću klijentelu:

"Uvjerite se u vrhunsku kvalitetu naših usluga servisiranja i odrzavanja Vašeg vozila. Vaše ce vozilo biti u sigurnim rukama naših strucnjaka, a originalni rezervni dijelovi iz naše trgovine jamstvo su kvalitete i garancije"

:smile06: :smile17: :smile06: :))

grlo
16-08-2003, 22:10
rose, nisi li ti picajzla?

Rose
17-08-2003, 15:02
He-he...grlo...da te pošteno opale po džepu i ti bi bio "picajzla".

Girrari
20-08-2003, 09:32
Ja baš s Autocommerceom nisam imal pozitivnih iskustava.

Zakaj ne odeš Valnčiću?<br><hr><font color="blue">Burekman</font>

Rose
20-08-2003, 17:43
Jel' to onaj u Zagrebačkoj, na Rudešu? Ako je to taj, njime sam bio jako zadovoljan, ali navodno on nije ovlašteni serviser FIATA.

Girrari
20-08-2003, 18:58
Ne, on ti je na Jarunu iza crkve. Ulica je Josipa Vogrinca. Poznat je kao doktor za Alfe, ali servisira i ostale iz FIAT koncerna (dakle, FIAT-e i Lancie). Ovlašten je, naravno.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

FIAT-FUN
25-08-2003, 05:57
VALENČIĆ! SVE 5

;)

Mignota
27-08-2003, 12:19
u SZ HR Auto Prikratki, sve pohvale

japa tom
05-09-2003, 13:53
rezultati servisa u AC:
- slabo zašarafljen filter nafte (odšarafio se u vožnji)
- umjesto selenie koju preporučuju tvornički za JTD stavljen sheel

Girrari
11-09-2003, 21:32
Kreteni!

Odi Dedi.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>