PDA

Pogledaj cijelu verziju : Troubles sa regom!



Cezy
11-08-2003, 19:09
Znam da sam mutav za te neke stvari,al nejde mi u glavu kak se nemrem registrirat.Ispunim ono sve i klknem dolje,i onda mi pise da cu od njih dobit MAIL,e onda odem provjerit svoju postu i otvorim taj Mail.E sad tam pisu neki brojevi u nekom redu,il kaj ti ja znam kaj,i pise da moram to stisnut,da bi se aktiviralo.Kad to stisnem otvori mi se novi prozorcic al nema,nigdje nicega,skroz bjelo.Onda sam otiso iz tog van i dojdem na vidiauto.com,ocu se logirat,i upisem nick i lozinku,(PAZIM NA VELIKO I MALO SLOVO),ali mi se stalno pokazuje greska prilikom registracije!!!

E posto ja "SELJAK",nekuzim u cemu je kvaka,molim nekog od "LOKALNE KLIJANTELE" sa foruma da mi pomogne u rjesavanju za mene tak kompliciranog problema,unapred HVALA!!

_Stevo
11-08-2003, 19:18
Tak je i meni bilo, i onda sam lijepo ošo na hinet, da si otvorim mail jer sam čuo da se prek hinetovog maila može registirat. I uspio sam...Sad neznam kak ćeš ti uspjeti.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

Brock
12-08-2003, 07:02
Ja sam imao na Iskonu isti problem...

Pošalji mail Webmasteru (sa te adrese gdje su ti poslali link za registraciju) i kaži mu http://www.monitor.hr/smilies/zmaj.gif .

Šalim se... kaži mu da imaš problema sa registracijom i neka te "ručno" aktivira.

Girrari
12-08-2003, 08:32
Ne bih znao... ja sam se registriral prije cca. godinu dana i to prek Iskona bez ikakvih problema.<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

CEZY =!
13-08-2003, 21:40
Sad sam se uspio regat ali kad napisem post i hocu poslat pise mi greska niste upisali nadimak. Di ga treba napisat?

Brock
14-08-2003, 07:01
Pa, prvo se valjda registriraš na "login", a onda ti se pojavi ovaj prozorćić na dnu stranice gdje upisuješ tekst. I to bi trebalo bit to...

Kak si se registriral, kad si opet pod "gost"? :smile12:

CEZY!"§
14-08-2003, 09:49
Gledaj,kad se logiram,imam prozorcic za pisanje na dnu stranice,kad sam na nekoj temi.E sad ja napisem tekst,i kliknem posalji,a on ga nece poslat,i pise gore greska niste upisali nadimak.
Dakle nemogu uopce poslat svoj post kad sam regan.

Zato sam iso na Logout,da mogu pitat u cem je kvaka. :(

Brock
14-08-2003, 10:02
Probaj otić u profil/promjenu profila (nakon što se ulogiraš) i vidi što ti piše u prvom polju.

cezy!"
14-08-2003, 17:00
Ma jesam vec,ista prica,nemam sad sifaca jebat se sa tim,al svejedno,hvala Brock,bio si spreman pomoc. :)